Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Automatické spropitné - článek v Lidovkách.

V Lidovkách byl nedávno zveřejněn článek, jestli spropitné dávat nebo ne a kolik.
https://www.lidovky.cz/relax/dobra-chut/automaticke-spropitne-pokud-hoste-nejsou-spokojeni-platit-by-ho-nemeli.A200528_110655_dobra-chut_ape
Já ještě pamatuji, že jednu dobu automatické spropitné (nebo jak se tomu tehdy říkalo) bylo, snad těch 10% a bylo uvedené na účtu, je tomu už hodně dávno, setkal jsem se s tím na školním výletu snad v roce 1965.

IMHO je věcí jednoho každého šmudly, jestli při placení něco navíc dá a kolik. Ale aby to bylo dobrovolně povinné jako ocenění práce personálu...
Podle mne je ocenění restaurace, když přijdu i jindy a restauraci budu doporučovat svým známým, aby tam taky chodili a panu majiteli dali vydělat. A to hodně záleží na tom, jestli mne bude obsluhovat číšník z něhož čiší že tu práci má rád, dostává solidně zaplaceno a tuzér neodmítne, ale nevyžaduje. Nebo pingl co z něj bude koukat, že je placený mizerně a když mu nepřilepším spropitným, tak jeho dětičky budou hladovět a nejraději by se tady na to vy...
:beer:

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Pokud bych to "spropitné" MUSEL dát, tak bych ho rád viděl na účtence.
IQ37 13.06.2020 15:34
IQ37
Dodám: Mám příbuzné v oboru a vím, že na tom spropitném mají měsíčně několik tisíc navíc k platu. Pr…
IQ37 13.06.2020 19:53
IQ37
Číšníka jde urazit spropitným nebo nízkým spropitným. https://blog.homecredit.cz/zajimavosti/jak-spr…
karel 13.06.2020 19:57
karel
Mně na tom odkazu vadí slova "nepsané pravidlo". Pokud je to pravidlo co by se mělo dodržovat, mělo… nový
Yarda 14.06.2020 08:39
Yarda
Číšník nastoupí do práce s tím, že dostane od zaměstnavatele bakšiš, místo platu. Spropitné existuje… nový
IQ37 14.06.2020 13:11
IQ37
Když někdo zaplatí kartou, těžko bude dávat bokem číšníkovi ještě hotovost. ja to klidne delam :-)
merlouska 13.06.2020 22:20
merlouska
Zbytečně komplikované. Proč rovnou nezaplatíš hotově? :-D
IQ37 13.06.2020 23:18
IQ37
Protoze treba te hotovosti nemam dost? Kdyz mam v penezence dve dvacetikoruny a utrata v restauraci… nový
merlouska 16.06.2020 22:14
merlouska
Já hotovost prakticky už vůbec nepoužívám, nepotřebuji - a takových lidí bude určitě přibývat. Nevad… nový
L-Core 16.06.2020 22:38
L-Core
Vlastně hotovost jsem letos použil snad jen v kostele Tam kartu nepotřebuju, chodím jenom vybírat..… nový
IQ37 17.06.2020 01:15
IQ37
Kolik bylo naposled v kasičce? ]:) nový
mif 17.06.2020 09:48
mif
Já to nepočítám, beru to i se zvonečkem. :-D nový
IQ37 17.06.2020 12:52
IQ37
Ještě tam možná má pan farář schované Fidorky pro ministranty. nový
karel 17.06.2020 13:32
karel
Za Fidorku dneska už kluci nedají... nový
IQ37 17.06.2020 16:34
IQ37
Jakožto pravidelný návštěvník neboli štamgast, spropitné dávám, obvykle kolem těch deseti procent (n…
jirka44 13.06.2020 17:46
jirka44
Ano ano. Standardně nechávám deset procent, ač nejsem nabob. Mne to nezruinuje a cérky od pípy potěš… nový
mif 14.06.2020 07:45
mif
O takovem zvyku nevim, na bernaku si rekli, kolik mam zaplatit na danich, tak jsem zaplatil na korun… nový
Henonee 14.06.2020 13:22
Henonee
pokud budou na jidelnim listku hodnoty o 10% vyssi Jenže to nesmí být na jídelním lístku (a ani na… nový
IQ37 14.06.2020 13:43
IQ37
Pingl si má svoje prd řešit se svým zaměstnavatelem a ne očekávat to od hosta. Mně po jeho výplatě,… nový
L-Core 14.06.2020 15:44
L-Core
Zpropitné zaokroulím podle toho jak mi tam chutnalo. Buď nic nebo třeba 20kč dám. To nejde automatic… nový
Cat 15.06.2020 21:37
Cat
Když jsem četl tenhle článek https://neviditelnypes.lidovky.cz/cirkus/kabaret-za-padesat-mega.A23071… nový
Yarda 13.07.2023 09:21
Yarda
https://www.novinky.cz/clanek/koktejl-bez-spropitneho-muzete-na-jidlo-cekat-dele-oznamila-zakaznikum… nový
Yarda 04.11.2023 09:18
Yarda
…že když u nich něco nakupuje, u kasy platí víc než co je u zboží na cenovce, protože cenovka je bez… nový
L-Core 04.11.2023 10:19
L-Core
Tu epizodu jsem našel: https://www.stream.cz/americanka-v-praze/proc-americane-plati-u-pokladny-vic-… nový
Yarda 04.11.2023 13:16
Yarda
Mohu potvrdit a nejvíc mi na tom vadilo že u malých nákupů placených hotově jsem dostal vždycky nazp… nový
jirka44 05.11.2023 14:41
jirka44
Čas 3:10 poslední
Prasak 13.11.2023 20:28
Prasak

Dodám: Mám příbuzné v oboru a vím, že na tom spropitném mají měsíčně několik tisíc navíc k platu. Průšvih je, že v podnicích je často zaváděna platba platební kartou. A tím je možnost spropitného hodně omezená. Když někdo zaplatí kartou, těžko bude dávat bokem číšníkovi ještě hotovost. Takže "číšnická lobby" asi chce ten boční příjem nějakým způsobem zajistit.

Mně na tom odkazu vadí slova "nepsané pravidlo". Pokud je to pravidlo co by se mělo dodržovat, mělo by být psané, třeba na jídelním lístku. Co když budu velmi spokojený s jídlem a budu chtít dát zvláštní ocenění kuchaři? To za ním mám jít do kuchyně? Nebo to dát pinglovi a informovat ho, že to není pro něj ale pro kuchaře? Nebo budu spokojený s tím, že na WC je čisto, voňavo a je tam hajzlpapír a u umývadla mejdlo tak tuzér poslat hajzlbábě - tedy managerce sociálního zařízení? Nebo že je hospoda u cesty kudy chodím, tak spropitně poslat majiteli?
Já tedy do hospod moc nechodím. Ale pokud jdu, chci mít pocit, že když to co je na účtu zaplatím (obvykle to okrouhlím na celé desetikoruny nahoru, aby pingl nemusel shánět korunky při vracení) a nevyžaduji od číšníka nějaké zvláštní služby, tak jsem s tou putykou vyrovnaný a nemusím se stydět tam přijít příště. Když platím kartou a hledal bych drobné pro pingla, měl bych pocit, že dávám almužnu žebrákovi.

O takovem zvyku nevim, na bernaku si rekli, kolik mam zaplatit na danich, tak jsem zaplatil na korunu presne, v samosce mi vyjeli ucet, zaplatil jsem, vratili mi na korunu presne (a tam to taky musi nekdo ve skladu roztridit, doplnit do regalu, u pultu s masem nabrat, hodit na vahu, zabali, olepit cenovkou, zakaznikovi podat ... kdyz jsem jel MHD, tak jsem si stipnul jeden listek, ne jeden a kus, a vsichni ostatni taky tak, pri koupi zajezdu si rekli o castku z katalogu a taky dostali presne, i kdyz mi tech zajezdu nabizeli vic a popisovali rozdily mezi nimi, za elektrinu, plyn, telefon taky platim cenu, kterou si uctujou a jeste se mi nestalo, ze bych nekomu vyfakturoval castku a on mi k ni prihodil zpropitne, i kdyz spokojenost byla velika a vyresil jsem jim i par dalsich problemu, kdyz uz jsem tam byl. Restaurace maji vyveseny cenik, kde si ty ceny stanovuji dle vlastniho uvazeni a ja dle vlastniho uvazeni tam za tu cenu zajdu, nebo jdu jinam - naprosto nechapu, proc bych zrovna a jedine tam mel platit neco navic - ze tam maji uklizeno, prostrene stoly a tak je soucasti jejich podnikani, stejne jako v samosce nemaji na podlaze bahno a maji pravidelne doplnovane regaly. Kdyby tam byla spina a bordel, tak je to na zavolani hygieny, pro neplneni podminek prodeje, absence bordelu neni duvodem k platbam navic.

Pokud maji cisnici pocit, ze by meli mit o 10% obratu (nikoli jen zisku) provozovny vetsi plat, tak snad proboha vi, kdo je majitel a s kym uzavirali zamesnaneckou smlouvu - tak at to resi s nim. A pokud budou na jidelnim listku hodnoty o 10% vyssi, tak je zase na zakaznicich, zda je akceptuji a stejne tam zajdou, nebo zda se jim to bude zdat uz prehnane a zajdou jinam, nebo si uvari doma.

pokud budou na jidelnim listku hodnoty o 10% vyssi

Jenže to nesmí být na jídelním lístku (a ani na účtence). Z toho by měl pingl prd.
Když se koukneš na ten článek nahoře, tak ty "změny" by rádi viděli restauratéři a majitelé podniků.
Jenom aby sami nemuseli sáhnout na svoje peníze.

Pingl si má svoje prd řešit se svým zaměstnavatelem a ne očekávat to od hosta.

Mně po jeho výplatě, po tom jak to má nastavené, je také prd. Stejně tak jako pingla nezajímá, jak to mám já. Také neočekávám, že když si mu budu stěžovat, že kšeft nejde, dá mi 10% slevu nebo pivo k jídlu zadarmo.

Zpropitné zaokroulím podle toho jak mi tam chutnalo. Buď nic nebo třeba 20kč dám. To nejde automaticky. Vše záleží na okolnostech. Obsluha, rychlost obsloužení, chuť jídla, atd. A že bych něco měl dát automaticky, je podle mě blbost. Dělám na bagru a mám nějakou sazbu na hodinu. Zákazník si mě objedná ať mu vykopu základy, nebo bazén, či přípojku atd. Jo stalo se že zákazník byl spokojen, protože tam měl někoho jiného a byl lempl a dal mi něco do kapsy, protože mi to šlo od ruky. Jasně pinkl asi bude mít jiný plat ale asi je to stará věc co je vidět i ve filmech kdy se vytahujou bankovky z kešeně a dává se bankovka do ruky. Ale připadne mi to divné dávat zpropitné.

Když jsem četl tenhle článek
https://neviditelnypes.lidovky.cz/cirkus/kabaret-za-padesat-mega.A230712_195603_p_cirkus_nef
a zprávy co na ně ten článek reagoval, vzpomněl jsem si, že na podobné téma jsem tu kdysi diskutoval.
Tak jsem to své téma oprášil.
:beer:

BTW: na Psovi (ani na článek v Lidovkách) diskutovat nemohu od té doby co se tam pro registraci vyžaduje snad i PIN mé platební karty a číslo podprdy mé manželky úředně změřené notářem.

…že když u nich něco nakupuje, u kasy platí víc než co je u zboží na cenovce, protože cenovka je bez daně a daň se připočítává až u kasy, protože v různých státech může být různá nebo tak něco.

Tak to opravdu netuším kde, nikdy a nikde jsem se s tím nesetkal (z vyšších desítek nákupů). A i ten tip v hospodě/restauraci je nakonec zcela dobrovolný. Jestli to není zas nějaký informační šum. Ono je to nějaké zmatečné, v různých státech může být různá daň, ale ta kasa v obchodě přece není "v různých státech", ne? ;-)

K tomu článku: může se také stát, že takové tlačení na pilu bude mít dopad na ochotu zákazníků u nich cokoliv objednávat. Za sebe vím naprosto jistě, že já bych takovou službu určitě oželel.

Tu epizodu jsem našel:
https://www.stream.cz/americanka-v-praze/proc-americane-plati-u-pokladny-vic-dph-vs-prodejni-dan-64356334

Pokud jste někdy nakupovali v USA, možná vás překvapilo, že jste u pokladny museli zaplatit víc, než kolik se psalo na cenovce. V této krátké epizodě seriálu „Jen vysvětluje Ameriku“ vám povím, proč tomu tak je.

Já jsem tam nebyl, tak to nemohu posoudit z vlastní zkušenosti.
:beer:

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru