Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem je vlastneni nejnovejsiho iPhonu chlapácké? PART 2

Po pravde, uz se v tom starym vlakne nevyznam, asi jako vetsina lidi. Zaroven bych rad kdyby jste zde napsali objektivni kritiku iOS a Android.

Ja jsem presel na iOS (10let zkusenosti s Androidem) a uz nechci zpet, iOS mi prijde profesionalnejsi, pokud teda clovek pouziva mobil mobil jako spolehlivý, přenosný a inteligentní počítač kterej pouziva ke svým účelům. Nikoliv jako zarizeni, kde z nudy hleda v nastaveni co a kde ma vypnout, aby nebyl sledován od google nebo aby mobil kterej si koupil z vlastnich penez a vlastni ho mohl plnohodnotne pouzivat, ruznymi zdlouhavymi modifikacemi (bootloader,root,instalace neoficialnich recovery a ROM) ktery jsou jedina cesta jak udelat z Android castecne system, ktery mi skutecne nehaze klacky pod nohy kdyz nemam cas resit nejake systemove chyby a chci si neco vyhledat na mobilu.

Zkratka pravidlo za kvalitu se plati v tomhle ohledu plati dle mého názoru dvojnásob.

Staré vlákno:
https://debaty.net/discussions/3040315-je-vlastneni-nejnovejsiho-iphonu-chlapacke

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Kúpiš si aj iCar? https://www.idnes.cz/ekonomika/podniky/apple-samoriditelne-vozy-automobily-elektro…
Hastrman 23.12.2020 09:22
Hastrman
Myslíš TEN iCar, kde ti za rok Siri uprostřed dálnice zahlásí: "Apple dnes uvádí do prodeje iCar 2"… nový
ApoCalypse 24.11.2021 09:04
ApoCalypse
Teď je ovšem nejvíc chlapácké mít značkový iHadr, už ho máš taky? protože jinak bez něho nejsi chlap…
Karel04 21.10.2021 11:42
Karel04
A teď si vemte, že je to stalo několik kliknutí, kterými nastavili tuto cenu. A baví se o nich celý…
Sharkjd 21.10.2021 15:39
Sharkjd
Kdysi jsem přecházel z jednoho profesního softu na druhý (původní dodavatel skončil a zákazníky nabí…
L-Core 21.10.2021 19:47
L-Core
Tomu se říká syndrom chorého pazraveho neurotypika, ktery musi byt ve spolecnosti cool. Když prodává…
Sempron 22.10.2021 11:58
Sempron
Was ist das pyliny?
Prasak 22.10.2021 12:33
Prasak
Snížil jsem prioritu pro český jazyk, národ ochlastů a zahořklých udavačů pro mě není již důležitý.
Sempron 22.10.2021 14:13
Sempron
Víš, o tom, že udavači nejsou právě ti ochlastové, ale hlavně ta elita (nebo aspoň ti, co si myslí,… nový
Jan Fiala 24.11.2021 09:53
Jan Fiala
Semprone. Máš k tomu nejnovějšímu ajfounu taky Apple čistící iHadřík? https://www.zbozi.cz/vyrobek/a… nový
Yarda 23.01.2022 12:45
Yarda
S křížkem po funuse: https://debaty.net/discussions/3050953-je-vlastneni-nejnovejsiho-iphonu-chlapac… nový
Prasak 23.01.2022 13:20
Prasak
Hmmm... Diskutoval jsem tady https://www.zpovednice.eu/detail.php?statusik=1186896 přitom jsem si vz… nový
Yarda 23.01.2022 13:45
Yarda
[1640597608-8f068.png] poslední
gilhad 23.01.2022 13:56
gilhad

Kdysi jsem přecházel z jednoho profesního softu na druhý (původní dodavatel skončil a zákazníky nabídl konkurenci). Ti noví pořádali na různých místech republiky několik školení právě pro lidi, kteří k nim takto přecházeli. Jednoho takového jsem se zúčastnil - a bylo to moc fajn, získal jsem kontakty mezi devs, nabídl jim betatest.

Na školení nás bylo snad pět, předpoklad byl minimálně 5-10x větší. Nevadilo mi to, by byl jsem rád, protože jsem hned mohl řešit svá specifika. Přednášející mě překvapil, že tím, že bylo školení zdarma, nesetkalo se s nějakou odezvou. Že kdyby za to chtěli kupříkladu 2799 Kč + DPH, měli by plno.

S tím hadříkem to bude asi podobné.

---
Osobně se mi nezdá cena nijak divoká. Když lidi dokážou koupit tričko s nápisem výrobce xyz koupit klidně za 1499 (bez značky je podobné, taky 100% bavlna, za 99), proč by nekupovali tohle? Nebo flašku vína/kořalky za mnoho desítek tisíc, auta za desítky mega... Své odběratele si to našlo - a to je pro výrobce hlavní. Navíc dokázal vytočit spoustu lidí :-)

Tomu se říká syndrom chorého pazraveho neurotypika, ktery musi byt ve spolecnosti cool. Když prodáváš novou věc, paradoxně se vyplatí dát predrazenou cenu. Clovek neurotipicky ma bujnou fantazii, a libuje si kdyz si predstavi ve sve bujne fantazii jak je cool, moderni elita ve spolecnosti, ze si koupil kvalitni, protoze jinak by nebyl drahý produkt. Tento jev se projevuje predevsim u zen, ale jelikoz je dnesni spolecnost zzenstila tak muzi rozhodne nejsou vyjimkou.V bazarech, je lepší dávat střízlivou cenu, o to tam lidem jde.

Takovej dedoles, iPhone. iPhone sáží na originalitu, aneb dám všechno co má Android naopak zvýším cenu a budu kool. Dedoles udela muziku pro postizene, zvysi cenu nazve se jako ultra eco (priton prodava silne podprumerne produkty) a to je taky kool.

Hlavni je se netreba vztekat jak to nekdo muze koupit. Sice nemit v hlave pyliny stoji vic nervu, ale je to zbytecne

Víš, o tom, že udavači nejsou právě ti ochlastové, ale hlavně ta elita (nebo aspoň ti, co si myslí, že elita jsou), která si myslí, že mají jediný správný názor?
Ochlastové si to vyřeší v hospodě, za to zapšklí a zatrpklí lidé si to v sobě hromadí a ventilují to pak třeba udáváním.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru