Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Netflix a jeho (ne)kvalita

Asi jste zaregistrovali, že akcie Netflixu se propadly o cca 40% kvůli úbytku uživatelů a najednou jsou všude články čím to může být. Netflix z toho viní sdílení účtu mezi více uživateli což na jednu stranu může tím být, ale na tu druhou.. skutečně Netflix stojí za to aby člověk sám platil 320kč (levnější předplatné neberu v potaz, když už 4k TV jsou tak rozšířený tak ji chci využít a rozlišení 4k levnější předplatné nemají)? Když projíždím nabídku Netflixu tak tam z 99% jsou totální hovna a hitů jako jsou Stranger Things, Koruna či Narcos je opravdu minimum.
Netflix byl neskutečně parádní když streamovací platformy byly v plenkách a neměl ji každý větší hráč. Teď (logicky) si každý bere zpět pod svá křídla co mu patří (nejlépe to jde vidět na filmech a seriálech od Disney) a Netflix se tudíž musí spoléhat na svoji vlastní tvorbu a tam je to v drtivé většině případů totální tragédie. Já osobně neplatit za tuhle službu 80kč tak ji zruším. To takové Disney+ mě svoji nabídkou oslovuje mnohem více.
Jak to vidíte vy? Myslíte, že bude Netflix sesazen a kritika uživatelů a akcionářů bude sílit nebo zůstane tím největším hráčem?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
POZOR na podvod, který zkouší Disney+. Pokud jste se registrovali včas, přišla vám dnes na email na…
RMX 14.06.2022 20:17
RMX
mně to napočítalo 1590Kč a následně i strhlo tuto částku... nový
touchwood 20.06.2022 12:52
touchwood
Disney+ Postřehy: -oficiálně podporované prohlížeče jsou Chrome, Edge, Firefox, ale po nejnovějším…
RedMaX 19.06.2022 08:22
RedMaX
Diky za sepsani, kvuli SW a Marvel univerzu Disney celkem zajima, vubec nezajima jak a v jakem prohl…
lucifer 19.06.2022 18:23
lucifer
Tak jsem vzal Disney+ na rok, obsah pro mne zajimavejsi nez u Netflixu, cena OK. Prvni dojmy: - Web… nový
lucifer 29.06.2022 20:19
lucifer
Tak ti nevím, ale appky D+ jak pro Windows, tak Android(TV) jsou skoro k nerozeznání od těch Netflix… nový
touchwood 20.06.2022 12:48
touchwood
Prosim te, ta aplikace Disney+ umi zvetsovat titulky? V prohlizeci to neumi a tudiz s tim nasi nejso… nový
RedMaX 20.06.2022 22:16
RedMaX
Dneska mi kolega v práci ukazoval možnosti titulků aplikace v prohlížeči na Disney+. Jsem zíral, pou… nový
RedMaX 22.06.2022 22:19
RedMaX
K bodu "technicka kvalita aplikace pro prehravani v prohlizeci": Jestli je HBO Max na druhem miste,… nový
merlouska 20.06.2022 13:03
merlouska
Jestli je HBO Max na druhem miste, tak Amazon a Disney musi byt naprosta tragedie. Ano. Nebo se da… nový
RedMaX 20.06.2022 22:17
RedMaX
A v CR je HBO Max normalne dostupne ? V krajine kde ziju mi to ukazuje ze je jen pro USA a dostupny… nový
HPET 23.06.2022 14:01
HPET
HBO MAX v CR normalne nahradilo puvodni HBO GO, a basta. Stejen ucty dal funguji, jen v nove aplikac… nový
lucifer 23.06.2022 14:21
lucifer
Tak to mate dobry, me to pise : "Služba HBO GO pro tuto zemi není ve vaší aktuální poloze dostupná"… nový
HPET 23.06.2022 14:27
HPET
Jak pise lucifer, mame tu ted docela bych rekl plnohodnotne Netflix, HBO Max a Disney+. APV je tu si… nový
RedMaX 23.06.2022 19:47
RedMaX
Dik za reakci. To mate mozna i levnejsi, tedy kdyz budu pocitat 1Euro = 25Kc. Tady Netflix • PREMIU… nový
HPET 23.06.2022 20:33
HPET
Už jsme to probírali, ale připomenu. Jedna věc je šíře video obsahu, druhá věc je jeho kvalita a tře… nový
RedMaX 23.06.2022 21:47
RedMaX
ovšem když to vztáhnu na sebe, tak sledování v angličtině je pro mě namáhavé, rozhodně neumím a mysl… nový
merlouska 24.06.2022 14:11
merlouska
No, ja souhlasim s RedMaXem - ne ze bych nerozumel, ale - je to pritez, bohuzel nedokazu poslouchat/… nový
lucifer 24.06.2022 19:41
lucifer
Tak pritez to urcite je, pokud clovek neni uplne bilingvni, otazkou je jen, do jake miry, a tam uz t… nový
merlouska 24.06.2022 23:04
merlouska
Tak hlavne 60 fps (respektive 48) je u filmu a serialu nekoukatelny. Jedine klasickych 24. nový
Al Capone 24.06.2022 16:30
Al Capone
Nesmysl nový
lucifer 24.06.2022 19:41
lucifer
Nemyslim si. Pro me je to strasny se divat na 48fps film. Kazi to dojem. nový
Al Capone 24.06.2022 20:04
Al Capone
Vim ze kdyz do kina prisel Pan prstenu nebo to byl Hobitt (nevim) ve formatu HFR tak z toho bylo nek… nový
HPET 24.06.2022 20:15
HPET
Byl to Hobit. A tobe to mozna neprida strasny, ale me jo. Vypada to jak jihoamericka telenovela. nový
Al Capone 24.06.2022 20:18
Al Capone
Na přehrávači mam normalně nastaven "Exact-Frame" tudiž se 24 fps film spusti na 24/25Hz, ale u akčn… nový
HPET 24.06.2022 20:22
HPET
https://www.csfd.cz/novinky/7905-netflix-spoji-sily-s-microsoftem/ Myslim, ze brzo kopnem Netflix d… nový
RedMaX 15.07.2022 13:10
RedMaX
Levnější Netflix se reklamama zatím v ČR ani na Slovensku nebude konkrétně bude spuštěn 3. listopad… nový
RedMaX 22.10.2022 09:21
RedMaX
Tak je konec. KODI: Netflix: This title is not available to watch instantly. 1044 ERROR Stejně ta… nový
RedMaX 26.05.2023 21:17
RedMaX
Pouzivam zdielany ucet a ziadny problewm, tak neviem. nový
Michal2 26.05.2023 21:26
Michal2
Jo, můj kolega taky a ještě mu to funguje, ale třeba kamarádovi už také ne. Vypadá to, že to nasazuj… nový
RedMaX 26.05.2023 22:35
RedMaX
Dnes som cital, ze Netflix uz antizdielanie v CR nasadil, takze to asi postupne prejde na kazdeho, nový
fleg 28.05.2023 23:12
fleg
Asi to souvisí s tímhle - Netflix zavádí v Česku příplatek za dalšího uživatele mimo domácnost: Češ… nový
Zdenál 29.05.2023 07:53
Zdenál
V práci jsme 3 lidi (3 různý účty), kterým už sdílení nejde a 3 lidi, kterým to stále běhá. Zavádí t… poslední
RedMaX 29.05.2023 14:53
RedMaX
Syn mi dal přístup asi před dvěma měsíci a stále to funguje. nový
Cat 28.05.2023 22:15
Cat

POZOR na podvod, který zkouší Disney+.

Pokud jste se registrovali včas, přišla vám dnes na email nabídka 12 měsíců za cenu 8 jako mně.

Při vyplňování platebních údajů však Disney+ žádá plnou cenu!!!

Normální podvodnící!!! Síla!

Disney+

Postřehy:
-oficiálně podporované prohlížeče jsou Chrome, Edge, Firefox, ale po nejnovějším updatu jsem to rozběhl i na Vivaldi. Pravděpodobně museli upravit nějakou googláckou fýčuru a už se Vivaldi zase hlásí jako Chrome.
-aplikace v prohlížeči je velmi slabá, neumí například ani změnu velikosti titulků, které jsou poměrně malé a pro staršího člověka hůře viditelné.
-obsahu je na to, že to právě zavedli v ČR poměrně dost, horší je to s lokalizací, často chybí titulky v češtině tam, kde je dabing.
-hodně věcí je otitulkovaných do češtiny, dabingu je mnohem méně.
- jsou zde bohužel i filmy a seriály s českým názvem, českým popisem, ale titulky nebo dabing chybí. Zaražející je to například u seriálu Homeland (Ve jménu vlasti), který šel dabovaný (v hrozné kvalitě) na ČT.

Celkově kdybych měl srovnat Netflix, HBO Max, Amazon Prime Video a Disney+, s nimiž mám zkušenost, tak takto:

Technická kvalita aplikace pro přehrávání v prohlížeči:
1. Netflix - jasná jednička a ostatní se nechytají
2. HBO Max - aplikace nabízí poměrně dost, ale na Netflix nemá
3. Amazon Prime Video - funkční se základními funkcemi
4. Disney+ - otřesné, v současné době, kdo si nepředplatil za výhodnou cenu a nemá tam exkluzivní obsah, který by musel vidět, tak nedoporučuju do toho vůbec jít

Kvalita lokalizace videa (dabing, titulky):
1. Netflix - protože mi vyhovují víc titulky a dabing vlastně ani nechci, dávám Netflix na první místo
2. HBO Max - nabízí často dabing, ale pokud je, nabízí i titulky
3. Disney+ - spousta dabingu i titulku, nicméně to že nejsou titulky, když je dabing a že je popis v češtině a potom to nenabízí ani jedno považuju za neomluvitelné
4. Amazon Prime Video - titulky jsou ok, pokud to není strojově překládané, strojový překlad nabízí jako jediná služba a přitom na to neupozorňuje diváka, kvůli tomu jsem to zrušil

Obsah, který služba nabízí:
1. HBO Max - tahle kategorie je těžká na objektivní určení, můj vkus asi nejlépe sedí na HBO, ale ani Netflix a Disney nejsou o moc horší
2. Netflix - tady nejsem úplně rozhodnut, asi zatím dávám Netflix na druhé místo, ale když bych vzal nové věci, tak Netflix upadá a nejspíš ho Disney brzo předežene
3. Disney+ - pro milovníky Marvelu a Star Wars už určitě teď před Netflixem, ale pro mě těsně za
4. Amazon Prime Video - nic moc nabídka

Diky za sepsani, kvuli SW a Marvel univerzu Disney celkem zajima, vubec nezajima jak a v jakem prohlizeci - zajima nativni app pro smart tv (Tizen)

Jinak za mne - Netflix spis zklamani, to si spis obcas vyberu neco na HBO GO/Max. Hlavne spousta jejich produkce mi prijde cim dal tim slabsi - nevim cim to, jestli tlak na objem, "aby to bylo rychle a bylo toho hodne", nebo skrceni kohoutku s financemi...

Tak jsem vzal Disney+ na rok, obsah pro mne zajimavejsi nez u Netflixu, cena OK. Prvni dojmy:

- Web je na sledovani filmu k nicemu, dobry jen pro spravu uctu - je neoptimalizovany pro klabosnici a mys (vyber filmu - jsem blbej, nebo se nedostanu "za obrazovku"?)
- App v TV (Tizen) funkcne OK, trochu chuda v nastavenich, ale nemam zasadnejsich vyhrad. Skoda ze skoky s nastavenim parametru titulku jsou zbytecne velke
- Nevidim v jake kvalite je to co aktualne hraje, jen vidim ze dany film muze byt treba 4k HDR10
- Technicka kvalita je dost kolisava - i nektere novejsi veci jen v HD
- Prekvapilo vic dabingu nez jsem cekal (Boba Fett, Moonknight)
- Obsahu je celkem hodne, ocenuju i starsi veci, a pro smradata samozrejme plna nuse klasickych animaku a kreslounu

Jako, za mne dobry, myslim ze budu spokojeny. Pro mne osobne lepsi nez Netflix. Ten osobne posledni dobou spis sre, do budoucna na nej asi kaslu. (HBO Max OK, to si ponechame)

Dneska mi kolega v práci ukazoval možnosti titulků aplikace v prohlížeči na Disney+. Jsem zíral, používám totiž defaultně KODI a ten prohlížeč řešim hlavně na PC rodičů, kde budu zas až o víkendu. Vypadá to, že Disney nasadil novou webovou aplikaci. Kolega říkal, že to teda na Netflix pořád nemá, ale slušně použitelné to je. Tak hlavně aby Disney pokračoval v nastoleném tempu, protože na to nakonec hlavní konkurence bude muset reagovat a to je rozhodně plus pro nás diváky.

K bodu "technicka kvalita aplikace pro prehravani v prohlizeci":

Jestli je HBO Max na druhem miste, tak Amazon a Disney musi byt naprosta tragedie. Ja jsem z rozhrani HBO Max znacne rozladena, nejlip se mi ovlada netflix.
Zkusila bych aplikaci, akorat po mne Microsoft store chce prihlaseni, ktery jsem mozna kdysi mela, ale uz ho davno neznam a ze by se mi kvuli stazeni aplikace chtelo obnovovat heslo a prihlasovat se, to uplne ne. Nebo se da z MS store nejak stahovat i bez prihlaseni? Uz jsem si vzpomnela, proc vlastne tyhle VODy pouzivam v prohlizeci :-D

A v CR je HBO Max normalne dostupne ?
V krajine kde ziju mi to ukazuje ze je jen pro USA a dostupny je jen pod nazvem OCS ale ten o proti MAX verzi nepodporuje 4K a dalsi vyhody.

Amazon Prime Video - nic moc nabídka

Hodne zalezi na zemi, pro CR republiku to nebude tak zajimavé co jsem se dival a nabidka je docela omezena.
Pak musis brat take v potaz, ze stoji snad 2x min nez ostatni sluzby tak je to zcela akceptovatelne.

PS: Jak jsem ti psal pred casem, platim si u Amazonu PRIME z duvodu zasilky zdarma a PRIME VIDEO je k tomu zdrama tak jako PRIME MUSIC nebo PRIME READING pro pujcovani knich zdarma takze jde spis o balicek ruznych sluzeb.

Jak pise lucifer, mame tu ted docela bych rekl plnohodnotne Netflix, HBO Max a Disney+. APV je tu sice taky, ale nabidka je mala a ty lokalizace strojovym prekladem to zabily uplne.

Ja momentalne platim Netflix = 260 Kč, HBO Max = 130 Kč a Disney+ = 130 Kč. (Všechno uvadim cenu za mesic a je jedno, ze Disney+ mam predplaceno dopredu na rok.)

Přitom Disney rovnou rekl, ze tohle je jen zavadeci cena na prvni rok fungovani zde, nez sluzbu dopiluji. HBO zatim k te cene neudava na jak dlouho to je, ale pokud si to predplatis ted, tak uz je to za 200 Kč.

Ja jsem ocohoten pri penezich, ktere vydelavam, platit 500Kč/měsíc teda to vychazi do budoucna na dve sluzby. Je teda zrejme, ze nejdele za rok se rozhodnu a jednu, tu v dane chvili nejhorsi, zrusim.

Dik za reakci.
To mate mozna i levnejsi, tedy kdyz budu pocitat 1Euro = 25Kc.

Tady Netflix
PREMIUM 4K + HDR za 17,99€ (499Kc). Predtim jsem si predplacel Netflix 4K+ HDR (DolbyVison etc) za nakych 12 euro, ale jak podrazili tak se mi to nevyplatilo tak jsem s Netflixem prozatim skoncil.
Standart 1080p : 13,49€ (337Kc)
Essentiel : 480p : 8,99€ (224Kc). Co si budeme rikat, 480p na 4K TV je katasrofalni.
To jsem zvedavy, kolik bude stat az Netflix prejde na HIGH FRAME z 24 FPS na 60FPS i kdyz zpocatku tech filmu bude jen par.

Disney +
• 8,99€ (224Kc), krome toho jsem si vsiml, ze vse co je od Dinsney tak tam neni videt krev (fakt), a ja nejsem zadny filmovy vegetarian takze .. :)
Mel jsem ho predplaceny mesic, v podstate vse co tam bylo, bylo pro deti nebo filmy co jsem videl snad 10x.
Na tech par Marvelovek a Maldolorian me ten mesic stacil.

Tady je ta nabidka PRIME trochu vetsi, momentalne co se tyce serialu primo od Amazon Original pridali kuprikladu posledni saison THE BOYS a Outer Range.

Nevim kolik jich je dostupnych i v Cr :SEZNAM (Exlusivnich 230 Serialu + Filmu Amazon Original )

Už jsme to probírali, ale připomenu. Jedna věc je šíře video obsahu, druhá věc je jeho kvalita a třetí věc je lokalizace a v té APV selhávalo úplně. Jistě, odpověď může být, že se každý může naučit anglicky, ovšem když to vztáhnu na sebe, tak sledování v angličtině je pro mě namáhavé, rozhodně neumím a myslím že nikdy nebudu umět tak, abych se u toho nemusel soustředit a to je přesně to, proč se na ta videa koukám. Abych si odpočal a nemusel myslet. ;-)
Ještě důležitější je, že to platím pro sebe a rodiče a kdybych to měl mít jen pro sebe, tak do toho vůbec nejdu. Za to naši v důchodu u těch se to placené VoD jednoznačně vyplatí. ;-)

Myslím, že Netflix na 60FPS nepřejde, protože dřív zkrachuje. Rozdělování tarifů podle technických parametrů příjmu je jeden z důvodů, proč je nakonec Disney+ a HBO Max přejedou.

ovšem když to vztáhnu na sebe, tak sledování v angličtině je pro mě namáhavé, rozhodně neumím a myslím že nikdy nebudu umět tak, abych se u toho nemusel soustředit

Na druhou stranu, sledovanim videi a ctenim obsahu v anglictine se to ucis a zvykas si na to, takze ti to pak prijde prirozene.
Aspon u me to tak docela zafungovalo, nejlip anglicky jsem se naucila az ve chvili, kdy jsem zacala cist knizky a sledovat filmy s AJ zvukem a titulky. Plus i nejake aktivni pouzivani to taky chce, ciste pasivnim si to asi tolik neudrzis.

Ale jo, kazdy to muze mit jinak, u nekoho tohle funguje lip, u nekoho hur.

No, ja souhlasim s RedMaXem - ne ze bych nerozumel, ale - je to pritez, bohuzel nedokazu poslouchat/cist anglictinu stejne jako cestinu/slovenstinu, musim nad tim aspon castecne premyslet - nevnimam to cele "primo" v dane reci ale nekde v mozku si to musim aspon z casti nejdriv prelozit. Celkem OK je anglicky zvuk a CZ titulky ktere beru jen "na pul oka", kdyz je potreba.

- pochybuju ze mi to kdy pujde lip, postupne s vekem jsem spis pohodlnejsi na tyto veci. Inu, uz mi neni -nást, ani -cet...

Tak pritez to urcite je, pokud clovek neni uplne bilingvni, otazkou je jen, do jake miry, a tam uz to asi hodne zalezi prave na tom, jak ten jazyk umime a dost i na tom, jak rychle tam ten dej (a s nim spojena rec a titulky) probihaji. Obcas se koukam na neco v nemcine, abych si ji trochu procvicila, tam to s tim rozumenim neni tak snadne (mozna podobne jako pro Reda v anglictine?), takze se fakt musim vic soustredit, a u jednoho filmu jsem si jednu scenu vracela 3x, abych stihla aspon nejak pobrat, co se tam vlastne resilo :-D Anglictinu zvladam vetsinou v klidu, ale i tak mam taky obcas chvile, kdy si titulky radsi prepnu do cestiny, abych nad tim nemusela premyslet fakt vubec.

Tohle je ale jinak vec, kterou na Netflixu apod. zboznuju - muzu si tam vybrat jazyk prakticky dle libosti (jasne, ne vsechno je vzdy dostupne, nicmene mne staci cj/aj/nj, nepotrebuju tam mit i svahilstinu nebo pandzabstinu) a klidne si ho i prepinat v prubehu filmu/serialu.

Nicmene... u ceskych titulku mivam zase problem s necim jinym, a to je jazykova kvalita. Obzvlast na Netflixu to je kolikrat slusna tragedie.

Takze nakonec si clovek vlastne moc nevybere.

Vim ze kdyz do kina prisel Pan prstenu nebo to byl Hobitt (nevim) ve formatu HFR tak z toho bylo nekterym lidem zle, me se ovsem nektere filmy HFR osobne libi a proto jsem i u vyberu TV zvolil TV s funkci Duble-Frame-Rate ci Smooth takze je to jen od uzivatele k uzivateli.
Ukazka King Kong 60FPS, me teda "strasna" nepripadne:

Na přehrávači mam normalně nastaven "Exact-Frame" tudiž se 24 fps film spusti na 24/25Hz, ale u akčních filmů kde jsou rychlé scény si na TV nastavuji vyšší plynulost jinak ani chvilkama nevím co se tam vlastně děje, je to zkrátka od preference každého.

Třeba Alita: Battle Angel, Avatar, Transformers, Gemini Man se mi vic libili na 60 fps. Běžně vše nechávám 24Hz, 60FPS se nehodí na každý obsah.

Levnější Netflix se reklamama zatím v ČR ani na Slovensku nebude

konkrétně bude spuštěn 3. listopadu ve 12 zemích, k nimž budou patřit: Austrálie, Brazílie, Kanada, Francie, Německo, Itálie, Japonsko, Mexiko, Jižní Korea, Španělsko, Velká Británie a USA

V těch zemích bude za v přepočtu 130 Kč, teda polovina HD předplatného. O tom v jaké streamovací kvalitě to bude nabízené, se zprávy nezmiňují.

---------

V některých zemích EU odstartovala nová VoD konkurence SkyShowtime

Do ČR má přijít v průběhu příštího roku snad v první polovině. SkyShowtime je vytvořeno speciálně pro Evropu a jedná se o společný projekt Paramount a Comcast (NBC). Měl by nějak tak spojit americké VoD Paramount+ a Peacock, které se do EU samostatně nechystají.

--------

A ještě jedna věc, odkaz na článek nemohu najít, ale četl jsem před pár dny, že z HBOMax mizí různé filmy a seriály a to speciálně v ČR, protože je HBO na čas prodalo lokální konkurenci. Například v příštím roce by měl zmizet serál The Leftovers, což je takové sci-fi odehrávající se na Zemi. Zmizela část populace neznámo kam a jak se s tím zbytek vyrovnává. Mám zkouknuto a čekám na poslední řadu. Jestli to zmizí dřív než zkouknu i tu, tak se vrátim k torrentu.

Podobně rozhořčený jako z praktik HBOMax jsem ale i z Disney+, kde se pravidelně objevují především seriály Hulu, které mají český dabbing, ale nemají české titulky. To mě samozřejmě jako člověka, který dabbing nesnáší, štve, protože na druhou stranu neumim anglicky tak dobře, abych všechno bez titulků pochopil.

Musim říct, že jak jsem přemýšlel o ukončení mého předplatného Netflixu, tak teď to začínám vidět tak, že až mi dojede roční zvýhodněné předplatné Disney+, tak už ho neobnovim. Co se týká HBOMax, tak tam mám měsíční předplatné za tu zvýhodněnou cenu a asi bych to ukončil okamžitě, jakmile ho HBO v budoucnu navýší. Něco myslím zruším určitě, protože budu chtít zkusit tu novou službu SkyShowtime a plán byl, platit maximálně dvě VoD služby.

Tak je konec.

KODI:

Netflix: This title is not available to watch instantly. 1044 ERROR

Stejně tak mi Netflix nejde v prohlížeči, nic to tam nepíše, jenom video nenaběhne.

Podle všeho se jedná o to nové zabezpečení proti sdílení účtů. Sdílim to s rodičema.

Zrovna včera jsem to zaplatil, takže to ještě měsíc naši budou mít zdarma, potom si to budou muset platit sami, pokud to budou chtít dál, protože já s Netflixem končim.

Asi to souvisí s tímhle - Netflix zavádí v Česku příplatek za dalšího uživatele mimo domácnost:

Čeští předplatitelé Netflixu s tarify Standard nebo Premium mohou do svého účtu přidat dalšího uživatele mimo domácnost. Každý takový extra přístup vyjde na 79 Kč. Uživatelé s paušálem Standard mohou přidat 1 člena navíc. Uživatelé s paušálem Premium mohou přidat až 2 další členy.

V práci jsme 3 lidi (3 různý účty), kterým už sdílení nejde a 3 lidi, kterým to stále běhá. Zavádí to určitě postupně.

No ať si to užijou, by mě zajímalo, kolik lidí jim zůstane. Já s nima končím. Připlácet si nemíním, ale teda stejně by to pro mě nic neřešilo, bývám teď pravidelně na dvou místech a na obou mám PC, které nepřevážim, takže bych jen pro sebe muse platit další účet, natož to sdílet s rodičema. Pro mě prostě Netflix skončil.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru