Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Netflix a jeho (ne)kvalita

Asi jste zaregistrovali, že akcie Netflixu se propadly o cca 40% kvůli úbytku uživatelů a najednou jsou všude články čím to může být. Netflix z toho viní sdílení účtu mezi více uživateli což na jednu stranu může tím být, ale na tu druhou.. skutečně Netflix stojí za to aby člověk sám platil 320kč (levnější předplatné neberu v potaz, když už 4k TV jsou tak rozšířený tak ji chci využít a rozlišení 4k levnější předplatné nemají)? Když projíždím nabídku Netflixu tak tam z 99% jsou totální hovna a hitů jako jsou Stranger Things, Koruna či Narcos je opravdu minimum.
Netflix byl neskutečně parádní když streamovací platformy byly v plenkách a neměl ji každý větší hráč. Teď (logicky) si každý bere zpět pod svá křídla co mu patří (nejlépe to jde vidět na filmech a seriálech od Disney) a Netflix se tudíž musí spoléhat na svoji vlastní tvorbu a tam je to v drtivé většině případů totální tragédie. Já osobně neplatit za tuhle službu 80kč tak ji zruším. To takové Disney+ mě svoji nabídkou oslovuje mnohem více.
Jak to vidíte vy? Myslíte, že bude Netflix sesazen a kritika uživatelů a akcionářů bude sílit nebo zůstane tím největším hráčem?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
https://www.csfd.cz/novinky/7905-netflix-spoji-sily-s-microsoftem/ Myslim, ze brzo kopnem Netflix d… nový
RedMaX 15.07.2022 13:10
RedMaX
Levnější Netflix se reklamama zatím v ČR ani na Slovensku nebude konkrétně bude spuštěn 3. listopad… nový
RedMaX 22.10.2022 09:21
RedMaX
Tak je konec. KODI: Netflix: This title is not available to watch instantly. 1044 ERROR Stejně ta… nový
RedMaX 26.05.2023 21:17
RedMaX
Pouzivam zdielany ucet a ziadny problewm, tak neviem. nový
Michal2 26.05.2023 21:26
Michal2
Jo, můj kolega taky a ještě mu to funguje, ale třeba kamarádovi už také ne. Vypadá to, že to nasazuj… nový
RedMaX 26.05.2023 22:35
RedMaX
Dnes som cital, ze Netflix uz antizdielanie v CR nasadil, takze to asi postupne prejde na kazdeho, nový
fleg 28.05.2023 23:12
fleg
Asi to souvisí s tímhle - Netflix zavádí v Česku příplatek za dalšího uživatele mimo domácnost: Češ… nový
Zdenál 29.05.2023 07:53
Zdenál
V práci jsme 3 lidi (3 různý účty), kterým už sdílení nejde a 3 lidi, kterým to stále běhá. Zavádí t… poslední
RedMaX 29.05.2023 14:53
RedMaX
Syn mi dal přístup asi před dvěma měsíci a stále to funguje. nový
Cat 28.05.2023 22:15
Cat

Levnější Netflix se reklamama zatím v ČR ani na Slovensku nebude

konkrétně bude spuštěn 3. listopadu ve 12 zemích, k nimž budou patřit: Austrálie, Brazílie, Kanada, Francie, Německo, Itálie, Japonsko, Mexiko, Jižní Korea, Španělsko, Velká Británie a USA

V těch zemích bude za v přepočtu 130 Kč, teda polovina HD předplatného. O tom v jaké streamovací kvalitě to bude nabízené, se zprávy nezmiňují.

---------

V některých zemích EU odstartovala nová VoD konkurence SkyShowtime

Do ČR má přijít v průběhu příštího roku snad v první polovině. SkyShowtime je vytvořeno speciálně pro Evropu a jedná se o společný projekt Paramount a Comcast (NBC). Měl by nějak tak spojit americké VoD Paramount+ a Peacock, které se do EU samostatně nechystají.

--------

A ještě jedna věc, odkaz na článek nemohu najít, ale četl jsem před pár dny, že z HBOMax mizí různé filmy a seriály a to speciálně v ČR, protože je HBO na čas prodalo lokální konkurenci. Například v příštím roce by měl zmizet serál The Leftovers, což je takové sci-fi odehrávající se na Zemi. Zmizela část populace neznámo kam a jak se s tím zbytek vyrovnává. Mám zkouknuto a čekám na poslední řadu. Jestli to zmizí dřív než zkouknu i tu, tak se vrátim k torrentu.

Podobně rozhořčený jako z praktik HBOMax jsem ale i z Disney+, kde se pravidelně objevují především seriály Hulu, které mají český dabbing, ale nemají české titulky. To mě samozřejmě jako člověka, který dabbing nesnáší, štve, protože na druhou stranu neumim anglicky tak dobře, abych všechno bez titulků pochopil.

Musim říct, že jak jsem přemýšlel o ukončení mého předplatného Netflixu, tak teď to začínám vidět tak, že až mi dojede roční zvýhodněné předplatné Disney+, tak už ho neobnovim. Co se týká HBOMax, tak tam mám měsíční předplatné za tu zvýhodněnou cenu a asi bych to ukončil okamžitě, jakmile ho HBO v budoucnu navýší. Něco myslím zruším určitě, protože budu chtít zkusit tu novou službu SkyShowtime a plán byl, platit maximálně dvě VoD služby.

Tak je konec.

KODI:

Netflix: This title is not available to watch instantly. 1044 ERROR

Stejně tak mi Netflix nejde v prohlížeči, nic to tam nepíše, jenom video nenaběhne.

Podle všeho se jedná o to nové zabezpečení proti sdílení účtů. Sdílim to s rodičema.

Zrovna včera jsem to zaplatil, takže to ještě měsíc naši budou mít zdarma, potom si to budou muset platit sami, pokud to budou chtít dál, protože já s Netflixem končim.

Asi to souvisí s tímhle - Netflix zavádí v Česku příplatek za dalšího uživatele mimo domácnost:

Čeští předplatitelé Netflixu s tarify Standard nebo Premium mohou do svého účtu přidat dalšího uživatele mimo domácnost. Každý takový extra přístup vyjde na 79 Kč. Uživatelé s paušálem Standard mohou přidat 1 člena navíc. Uživatelé s paušálem Premium mohou přidat až 2 další členy.

V práci jsme 3 lidi (3 různý účty), kterým už sdílení nejde a 3 lidi, kterým to stále běhá. Zavádí to určitě postupně.

No ať si to užijou, by mě zajímalo, kolik lidí jim zůstane. Já s nima končím. Připlácet si nemíním, ale teda stejně by to pro mě nic neřešilo, bývám teď pravidelně na dvou místech a na obou mám PC, které nepřevážim, takže bych jen pro sebe muse platit další účet, natož to sdílet s rodičema. Pro mě prostě Netflix skončil.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru