Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Netflix a jeho (ne)kvalita

Asi jste zaregistrovali, že akcie Netflixu se propadly o cca 40% kvůli úbytku uživatelů a najednou jsou všude články čím to může být. Netflix z toho viní sdílení účtu mezi více uživateli což na jednu stranu může tím být, ale na tu druhou.. skutečně Netflix stojí za to aby člověk sám platil 320kč (levnější předplatné neberu v potaz, když už 4k TV jsou tak rozšířený tak ji chci využít a rozlišení 4k levnější předplatné nemají)? Když projíždím nabídku Netflixu tak tam z 99% jsou totální hovna a hitů jako jsou Stranger Things, Koruna či Narcos je opravdu minimum.
Netflix byl neskutečně parádní když streamovací platformy byly v plenkách a neměl ji každý větší hráč. Teď (logicky) si každý bere zpět pod svá křídla co mu patří (nejlépe to jde vidět na filmech a seriálech od Disney) a Netflix se tudíž musí spoléhat na svoji vlastní tvorbu a tam je to v drtivé většině případů totální tragédie. Já osobně neplatit za tuhle službu 80kč tak ji zruším. To takové Disney+ mě svoji nabídkou oslovuje mnohem více.
Jak to vidíte vy? Myslíte, že bude Netflix sesazen a kritika uživatelů a akcionářů bude sílit nebo zůstane tím největším hráčem?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Tak je konec. KODI: Netflix: This title is not available to watch instantly. 1044 ERROR Stejně ta… nový
RedMaX 26.05.2023 21:17
RedMaX
Pouzivam zdielany ucet a ziadny problewm, tak neviem. nový
Michal2 26.05.2023 21:26
Michal2
Jo, můj kolega taky a ještě mu to funguje, ale třeba kamarádovi už také ne. Vypadá to, že to nasazuj… nový
RedMaX 26.05.2023 22:35
RedMaX
Dnes som cital, ze Netflix uz antizdielanie v CR nasadil, takze to asi postupne prejde na kazdeho, nový
fleg 28.05.2023 23:12
fleg
Asi to souvisí s tímhle - Netflix zavádí v Česku příplatek za dalšího uživatele mimo domácnost: Češ… nový
Zdenál 29.05.2023 07:53
Zdenál
V práci jsme 3 lidi (3 různý účty), kterým už sdílení nejde a 3 lidi, kterým to stále běhá. Zavádí t… poslední
RedMaX 29.05.2023 14:53
RedMaX
Syn mi dal přístup asi před dvěma měsíci a stále to funguje. nový
Cat 28.05.2023 22:15
Cat

Tak je konec.

KODI:

Netflix: This title is not available to watch instantly. 1044 ERROR

Stejně tak mi Netflix nejde v prohlížeči, nic to tam nepíše, jenom video nenaběhne.

Podle všeho se jedná o to nové zabezpečení proti sdílení účtů. Sdílim to s rodičema.

Zrovna včera jsem to zaplatil, takže to ještě měsíc naši budou mít zdarma, potom si to budou muset platit sami, pokud to budou chtít dál, protože já s Netflixem končim.

Asi to souvisí s tímhle - Netflix zavádí v Česku příplatek za dalšího uživatele mimo domácnost:

Čeští předplatitelé Netflixu s tarify Standard nebo Premium mohou do svého účtu přidat dalšího uživatele mimo domácnost. Každý takový extra přístup vyjde na 79 Kč. Uživatelé s paušálem Standard mohou přidat 1 člena navíc. Uživatelé s paušálem Premium mohou přidat až 2 další členy.

V práci jsme 3 lidi (3 různý účty), kterým už sdílení nejde a 3 lidi, kterým to stále běhá. Zavádí to určitě postupně.

No ať si to užijou, by mě zajímalo, kolik lidí jim zůstane. Já s nima končím. Připlácet si nemíním, ale teda stejně by to pro mě nic neřešilo, bývám teď pravidelně na dvou místech a na obou mám PC, které nepřevážim, takže bych jen pro sebe muse platit další účet, natož to sdílet s rodičema. Pro mě prostě Netflix skončil.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru