Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Tak nam zabili prezidenta...byvaleho...policajneho

Teda oficialne sa zasamovrazdil a kedze bol sikovny obesil sa na teplakovej suprave?
Vzhladom na to, ze 2 tyzdne dozadu si poranil oko pri cviceni (povodne spravy hovorili o napadnuti, neskor o pokuse o samovrazdu) a ze sa obesil (vraj) na teplakovej bunde na posteli si dovolim veeeelmi pochybovat o tejto oficialnej verzii.
Rovnako pochybujem o inych verziah a to, ze prvykrat dostal bitku od dozorcov lebo sa nechcel postavit na cele a ze ho druhykrat zbili v nemocnici lebo si nechcel sadnut az ho museli nasledne na to poslat na CT...toto by sa mohlo stat snad v Rusku alebo v Cine, ale nie u nas.
V kazdom pripade obesit sa len tak na beznom kuse oblecenia a navyse ak nemate na to miesto (len nizku postel) nie je jednoduche a tej oficialne verzii (kontrola kazdych 30min) proste tiez neverim.
Je to pruser, ten chlap vela vedel, uz nic nepovie a moze to zastrasit aj ostatnych, aby nevypovedali...ze si na neho nedali vacsi pozor nechapem.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Po par dnoch uvazovania sa mi zda verzia so samovrazdou ako vysoko pravdepodobna. Verzia s vrazdou k…
fleg 05.01.2021 00:34
fleg
Líbí se mi jak jsi během 6 dnů bez jakýchkoliv nových poznatků z vyšetřování dospěl k úplně opačnému…
nerady 06.01.2021 17:49
nerady
Líbí se mi jak jsi během 6 dnů bez jakýchkoliv nových poznatků z vyšetřování dospěl k úplně opačnému…
fleg 06.01.2021 18:23
fleg
Jsem rád že já jsem hloupý a ty chytrý. Debatu jsem na toto téma nezačal a netočil jsem se jako koro…
nerady 07.01.2021 18:15
nerady
Ja som tiez rad, ze ty si hlupy a ja chytry. A som rad, ze vies, ze na tomto fore funguje cenzura. A…
fleg 07.01.2021 20:28
fleg
A u kolik z těch sebevrahů se měnily verze, kolik z nich krátce před sebevraždou pracovalo na své fy… nový
Otázka 08.01.2021 22:01
Otázka
Verzia s vrazdou kriva na vsetky strany, chyba motiv, Chybí motiv - to má být vtip? Celý tvůj přísp…
Otázka 08.01.2021 14:36
Otázka
Myslim to vazne. Motiv mal byt co? Aby neprehovoril? Kto mal zaujem o to? Byvale vladne strany? A ti…
fleg 08.01.2021 14:46
fleg
Ano i bývalá vláda by mohla mít motiv, ale pochybuji, že by Lučanský, kdyby do něčeho byl namočen, v…
Otázka 08.01.2021 15:09
Otázka
Mam rad ludi, co nieco poculi, v hlave sa im to prekrutilo a potom su z toho zmagoreni a fantaziruju…
fleg 08.01.2021 20:43
fleg
A já zase mám rád lidi, kteří si neumí ani přečíst na co odpovídají. Klamstvo c.1. Smer chce vyset…
Otázka 08.01.2021 21:37
Otázka
Lucansky ako prezident policajneho zboru nebol na stope nicomu, nemal by sa ani ako dostat. Lučansk…
Otázka 08.01.2021 21:41
Otázka
Soros je polodementny dedo, ktoreho udrzuje roky pri zivote uz len moderna medicina. Predstava, ze t… nový
fleg 09.01.2021 12:54
fleg
Když napíšeš, že Facebook zablokoval Trumpovi účet, taky to neznamená, že to Zuckerberg naklikal oso… nový
Jan Fiala 09.01.2021 14:34
Jan Fiala
Když napíšeš, že Facebook zablokoval Trumpovi účet, taky to neznamená, že to Zuckerberg naklikal oso… nový
fleg 09.01.2021 16:05
fleg
A toto mi u vsetkych konspiracii chyba. Panevropa - Kalergi nový
Jan Fiala 09.01.2021 16:50
Jan Fiala
Nerozumiem sice preco si to sem dal, ale ako zastanca Spojenych statov europskych sa k tejto myslien… nový
fleg 09.01.2021 23:34
fleg
Ptal jsi se na cíle globalistu a Sorose. Tak jsem ti dal studijní materiál, aby ses vzdelal a udělal… nový
Jan Fiala 10.01.2021 04:25
Jan Fiala
Ptal jsi se na cíle globalistu a Sorose. Tak jsem ti dal studijní materiál, aby ses vzdelal a udělal… nový
Jan Fiala 10.01.2021 04:26
Jan Fiala
Sleduju Sorose delší dobu, je velmi aktivní a nejde o žádné blouznění. Z četných souvislostí pak vyp… nový
Otázka 09.01.2021 15:07
Otázka
Nema, ale preto, ze ty konspirujes na zaklade faktov leziacich vo vzduchu, ktore nemaju pevnu podu p… nový
fleg 09.01.2021 16:14
fleg
zdroj? https://domov.sme.sk/c/22568569/lucanskeho-manzelka-nedala-suhlas-na-zverejnenie-zdravotnej-… nový
fleg 09.01.2021 12:50
fleg
To si nechám ověřit přímo od ní. Otázka je také kdy ho nedala atd. může to být zkreslené. Doufám, že… nový
Otázka 09.01.2021 15:18
Otázka
Co je na tom divne? Ja moc Fica nemusim a moj otec by este donedavna polozil za neho zivot. Ci mysli… nový
fleg 09.01.2021 16:06
fleg
Já vím, že tobě divné nepřijde vůbec nic, ale já si to ověřím - článek něco tvrdí, realita může být… nový
Otázka 09.01.2021 16:17
Otázka
Samozrejme, cize clanok, kde sa jej syn (udajne) vyjadroval, ze s tym problem nebude je ok...ale tie… nový
fleg 09.01.2021 16:18
fleg
Je to divny, ale fakt se jde obesit i v leze a na pruhu latky. Jde to na klice od dveri, na palande…
bahno 08.01.2021 20:51
bahno
Ano vedel, bol to clovek z praxe, navyse sme nevideli pitevnu spravu, takze nevieme, ci sa obesil, a…
fleg 08.01.2021 21:07
fleg
Jako člověk z praxe také věděl, že mu nehrozí žádné doživotí, aby se hned podělal. nový
Otázka 08.01.2021 21:43
Otázka
Ty stale nechapes jeho motiv? Sud a predpokladane nasledne odsudenie by znamenalo hanbu pre neho a j… nový
fleg 09.01.2021 12:48
fleg
Na každý ten čin jsou 3 svědkové a nemají nic společné nebo na každý jden čin je 1 svědek? To, že ne… nový
Otázka 09.01.2021 16:12
Otázka
Zlomit si vaz na cele je velmi nepravděpodobné. Na věšení jsou tabulky podle hmotnosti, ale pro běžn… nový
bahno 10.01.2021 16:13
bahno
Zabít se jde všelijak. Jako policista jistě věděl, že tato metoda je velmi riskantní - hrozí, že z t… nový
Otázka 08.01.2021 21:53
Otázka
Vo vazeniach bezne nechavaju vaznom crepy a ziletky. Nepi uz prosim ta. nový
fleg 09.01.2021 12:49
fleg
Ne běžně ne, ale dostat se k tomu dá a taky to tam kdekdo má. Někdy lze také využít osvětlení, hodin… nový
Otázka 09.01.2021 16:10
Otázka
Prave preto bol v koluznej vazbe, kde pristup k nicomu takemuto nemal. Mohol by si zacat rozlisovat… nový
fleg 09.01.2021 16:17
fleg
Režim ve vazbě je právě volnější než ve výkonu trestu. nový
Prim 09.01.2021 23:21
Prim
Musis rozlisovat vazbu a koluznu vazbu, pretoze koluzna je vyrazne prisnejsia ako bezna vazba. Koluz… nový
fleg 09.01.2021 23:31
fleg
To právě naopak. Vazba je mnohem tvrdší a restriktivnější. nový
bahno 10.01.2021 16:15
bahno
Nech už je pravda akákoľvek, ja sa teda ku žiadnej verzii neprikláňam, lebo o tom nevím ani hovno, a… nový
Hastrman 18.01.2021 12:55
Hastrman
Vsak si si nepozrel viacero casti? Ved tam hrali uz desiatky politikov, na tom je ten format zalozen… nový
fleg 18.01.2021 13:40
fleg
Nepoznal som to, až teraz som si pozrel na YT niektoré časti. A som veru zhrozený. Humor 0 bodov, to… poslední
Hastrman 18.01.2021 21:08
Hastrman

Po par dnoch uvazovania sa mi zda verzia so samovrazdou ako vysoko pravdepodobna.
Verzia s vrazdou kriva na vsetky strany, chyba motiv, chyba prilezitost a zlyhava logistika.
Verzia so samovrazdou az na pochybnosti ohladom prevedenia ma logiku.
Lucanskeho obvinili az traja svedkovia nezavisle na sebe a on vedel, ze to pred sudom neustoji. Jeho dobrovolny navrat z Chorvatska je logicky, pretoze ak by sa nevratil vystavili by na neho medzinarodny zatykac, co by bola velka hanba a defacto priznanie viny.
Samovrazdou sa vyriesilo pre neho a jeho rodinu vlastne vsetko.
Pripad sa uz vysetrovat nebude, takze nedojde k jeho odsudeniu. Takisto nedojde k zabaveniu nelegalneho nadobudnuteho majetku, ktory vlastni jeho rodina, takze svojim poslednym krokom sa postaral o nu, o jej majetok a beztrestnost.
Jeho krok sa zrazu stava logickym a jedinym moznym riesenim a zranenie oka "pri civiceni" mozme zrazu brat ako prvy a nepodareny pokus o samovrazdu.

Líbí se mi jak jsi během 6 dnů bez jakýchkoliv nových poznatků z vyšetřování dospěl k úplně opačnému názoru. Nevím zda ti někdo držel revolver u spánku, když jsi psal svoje nové poznatky a budu se těšit na poznatky Vaší vyšetřovací komise. Hlavně na to jak se dá oběsit v leže s teplákovou bundou zavěšenou za horní palandu v cele kde byl jen jeden zadržený. Další aspektem je nepřítomnost kamery ve vězení kde jsou kamery na každém kroku. Je tu ještě možnost, že se jednalo o asistovanou sebevraždu. Zmíněný si uvázal bundu kolem krku zavázal za kovovou konstrukci palandy a někdo ho přes matraci zalehl tak, že došlo k uškrcení. Doufám, že tělo už je zpopelněno tak aby se to mohlo lépe vyšetřit.

Líbí se mi jak jsi během 6 dnů bez jakýchkoliv nových poznatků z vyšetřování dospěl k úplně opačnému názoru.

Paci sa mi ako si si hned spravil nazor a zacal ironizovat.
Obcas clovek moze zmenit nazor s odstupom casu, ked sa nad niecim zamysli.
Ale to nie je tento pripad.
Mam nove informacie, ktore vsak nie su verejne, a preto sa nemozem o ne verejne podelit.
Vdaka tymto informacia ak som predtym vahal 50:50 som teraz zmenil nazor 90:10, ze slo o samovrazdu (neasistovanu).
Este par vyjadreni k tvojim hlupostiam, co si vypustil.

Hlavně na to jak se dá oběsit v leže s teplákovou bundou zavěšenou za horní palandu v cele kde byl jen jeden zadržený.

Postel bola jedna a nie poschodova, takze ziadna horna palanda sa nekonala.

Další aspektem je nepřítomnost kamery ve vězení kde jsou kamery na každém kroku.

Pozeras moc americke filmy, kamery na celach bezne nie su, tieto sa pouzivaju vo vynimocnycm pripadoch v specialnych celach, co nebol pripad Lucanskeho. Nie som si dokonca isty, ci taku celu v tom zariadeni, kde bol Lucansky mali a ak by aj nebol dovod ho tam davat.

Jsem rád že já jsem hloupý a ty chytrý. Debatu jsem na toto téma nezačal a netočil jsem se jako korouhvička. Pokud máš prověrku na přísně tajné tak by ses dle toho měl chovat a nezačínat debatu na toto téma. Protože na tomto fóru funguje cenzura tak je mi jasné odkud vítr vane. Jasně, že to bude vyšetřené jako sebevražda, ale ne dle tvých vývodů. Pokud by byl zavražděn bývalý policejní prezident ve vazbě tak by Slovensko jako demokratický stát kleslo někam velmi hluboko za Bělorusko. Vdova by zažalovala stát a vysoudila by minimálně 500000,- euro. Pokud chceš zůstat ve věcné rovině a ne se chvástat jak seš důležitý, tak zde vysvětli, že oběšený ležel na posteli nad kterou nic nebylo. Dále vysvětli, že vdova při jeho návštěvě v nemocnici neviděla žádné hematomy či rýhu na jeho krku.

Ja som tiez rad, ze ty si hlupy a ja chytry. A som rad, ze vies, ze na tomto fore funguje cenzura. A je mi strasne luto ako tym trpis.
ALe aj ty sa mozes stat chytrym.
Napriklad ak sa spytas sam seba na motiv, prevedenie a nasledky a logicky si vsetko zdvodonis preco niekto zosnoval tuto vrazdu podla teba.

Dále vysvětli, že vdova při jeho návštěvě v nemocnici neviděla žádné hematomy či rýhu na jeho krku.

A skus si napriklad nieco nastudovat o vesani.
Mozno sa prekvapivo dozvies o tom, ze clovek ak je profesionalne vesany zomiera hned a nie na udusenie povrazom...ale na zlomenie vazu. Ano ak vies nieco o technikach dokazes sa zabit aj sam a to dokonca aj bez teplakovej supravy, pretoze si jednoducho zlomis vaz.
A ze si to ty tak jedno tajne info pustim...v minulosti sa stalo realne niekolko dokonanych samovrazd vo vazba, ci vazeni, kde si zlomil clovek vaz, techniku ti tu popisovat nebudem aj ked mne opisana bola. Myslim, ze aj t by si to dokazal keby chces.
Ak neveris tak na zaver bomba...citujes tu Lucanskeho manzelku, ktora nevidela na krku hematomy a sramy...citujes spravne az na to, ze ona sa tak vyjadrila takmer mesiac pred jeho smrtou, pretoze ide o vyjadrenie k prvej nehode, kde sa pisalo na zaciatku o pokuse o samovrazdu.

Myslim to vazne.
Motiv mal byt co?
Aby neprehovoril?
Kto mal zaujem o to? Byvale vladne strany?
A tie strany maju pod kontrolou dozorcov, vedenie vaznice aj vysetrovatelov?
Nie je to pritiahnute za vlasy?
Naopak sucasne vladne strany, ktore by teoreticky mohli mat pod kontrolou dozorcov, vedenie vaznice aj vysetrovatelov motiv nemaju. Ich ta smrt len poskodila.

Ano i bývalá vláda by mohla mít motiv, ale pochybuji, že by Lučanský, kdyby do něčeho byl namočen, vypovídal. Jenže zatímco SMĚR chce všechny informace z jeho smrti prošetřit a zveřejnit, pokud jsem si všimnul mění verze o tom, co se stalo a mlží současná vláda a dokonce zastrašuje, přestože rodina souhlasí se zveřejněním lékařské zprávy, toho, kdo ji vynesl (oni ji rodině nepředali). Je celá řada dalších podezřelých věcí kolem toho případu, které jsou v kompetenci nové vlády. Proto se domnívám, že se musíme ptát na motiv této vlády.

A ten motiv může být samozřejmě ten, že toho mnoho věděl. My na skutečný motiv nemusíme přijít, proto by ho taky zabili, žejo. Ale to napadne snad i dítě v mateřské školce, že ten motiv mohl existovat. Jaký to byl konkrétně se můžeme jen domnívat. Jsou pochybnosti o majetku Matoviče, jsou pochybnosti o vraždě Kuciaka (kde Lučanský se měl i pohádat s tím, kdo to vyšetřoval - a soud pak vynesl překvapivě zprošťující rozsudek, což by mohlo ukazovat na to, že měl Lučanský pravdu). A pokud si vraždu Kuciaka objednala současná vláda nebo ten, kdo ji ovláda z pozadí (a nemusí být náhoda, že Čaputová, Dzurinda, Radičová a Kiška jsou na obrazových záznamech zachyceni v přítomnosti jistého pána Sorose), a pokud Lučanský byl něčemu na stopě, tak to je SAKRA VELKÝ MOTIV i když jeho smrt bude okatý průser. Ale ne větší průser, než kdyby prasklo, že to oni stojí za vraždou Kuciaka, aby sundali SMĚR a dostali se k moci.

Mam rad ludi, co nieco poculi, v hlave sa im to prekrutilo a potom su z toho zmagoreni a fantaziruju.

enže zatímco SMĚR chce všechny informace z jeho smrti prošetřit a zveřejnit

Klamstvo c.1. Smer chce vysetrit jeho smrt (klasicke nahananie politickych bodov), nie jeho potencionalne trestne ciny, pretoze tie sa udiali za ich vlady a bol to ich nominant. Jeho smrtou bolo trestne stihanie zastavane a nic sa uz vysetrovat nebude.

lží současná vláda a dokonce zastrašuje, přestože rodina souhlasí se zveřejněním lékařské zprávy, toho, kdo ji vynesl (oni ji rodině nepředali).

Klamstvo c.2. Napriek povodnym vyjadreniam jeho syna na FB, ze problem s lekarskou spravou nebudu robit jeho manzelka napriek ziadosti ministerstva spravodlivosti odmietla dat suhlas na jej zverejnenie.

kde Lučanský se měl i pohádat s tím, kdo to vyšetřoval

Klamstvo c.3. Lucansky sa nepohadal s nikym, akurat po vysetreni pripadu a vzneseni obvinenia rozpustil (pre mna logicky) vysetrovaci tim. Par mesiacov dozadu poslal cez media odkaz, kde si to vysvetloval dodatocne s Juhasom. ktory povazoval rozpustenie timu za chybu. Toto sa udialo davno po vyneseni rozsudku a len par mesiacov pred jeho mrtou.

Zvysok su uz len bluznenia, kde je hlavnym bluzniacim motivom pre teba Soros.
Kuciak pisal zasadne o preslapoch byvalej vlady, takze tazko by nanho mohla mat tazke srdce ta sucasna. Lucansky ako prezident policajneho zboru nebol na stope nicomu, nemal by sa ani ako dostat.
Tys u jeho vlastne slova.

Nikdy som mu ani raz nezasiahol do vyšetrovania. Po prvé, ako prezident som na to nemal zákonné oprávnenie, po druhé nikdy som to predtým nerobil. Ak by k tomu z mojej strany došlo, určite by sa to dostalo do médií a bol by som podrobený verejnému lynču. Všetci dobre viete, že mojim krédom po nástupe do funkcie bolo objasnenie tohto ohavného trestného činu."

Viem, ze si videl na fotke Sorosa a je to pre teba tazke, ale skus trosku popremyslat, overit si fakty predtym nez nieco vypustit a pripadne sa 2-3x po sebe zhlboka nadychnut.

A já zase mám rád lidi, kteří si neumí ani přečíst na co odpovídají.

Klamstvo c.1. Smer chce vysetrit jeho smrt (klasicke nahananie politickych bodov), nie jeho potencionalne trestne ciny, pretoze tie sa udiali za ich vlady a bol to ich nominant. Jeho smrtou bolo trestne stihanie zastavane a nic sa uz vysetrovat nebude.

Platí pouze v případě, že by je spáchal. Zatím odsouzen nebyl. Pokud byl obviněn neoprávněně, tak naopak vláda potřebuje zamést a ukončit vyšetřování. To, že chce SMĚR vyšetřit jeho smrt a ne uzavřít jako sebevraždu však svědčí o tom, že právě SMĚR nemá prsty ve vraždě. To by se jim verze o sebevraždě hodila a měly by klid. Naopak vláda se podivně cuká, vydává různé verze, na nátlak vytvořila komisi, kde všechny zavazuje aboslutní mlčenlivostí s tím, že se řekne jen výsledek šetření o kterém se však bude hlasovat. Klíč ke složení komise určuje vláda, tudíž si snadno dosadí potřebné spřízněné osoby v takovém počtu, aby ji hlasování komise o výsledku vyšlo tak jak potřebuje. Za zahraničí (za ČR) tam má dokonce být Šabatová. Nevím jestli ji na Slovensku znáte, je to zrůda, která pomáhala členům pedofilní sadistické skupiny v kauze Kuřim, kde mj. probíhalo i vyřezávání masa z hýždě dítěte. A proč zrovna ona? No asi nebude náhoda, že je oceněná americkým velvyslanectvím.

Kdyby neexistovala žádná další pochybnost, tak jen toto jmenování nejpochybnější z nejpochybnějších tj. Šabatové do vyšetřovací komise mě přesvědčí (a už přesvědčený jsem), že se jednalo o vraždu, kterou chce vaše vláda zakrýt.

lží současná vláda a dokonce zastrašuje, přestože rodina souhlasí se zveřejněním lékařské zprávy, toho, kdo ji vynesl (oni ji rodině nepředali).

Klamstvo c.2. Napriek povodnym vyjadreniam jeho syna na FB, ze problem s lekarskou spravou nebudu robit jeho manzelka napriek ziadosti ministerstva spravodlivosti odmietla dat suhlas na jej zverejnenie.

zdroj?

kde Lučanský se měl i pohádat s tím, kdo to vyšetřoval

Klamstvo c.3. Lucansky sa nepohadal s nikym, akurat po vysetreni pripadu a vzneseni obvinenia rozpustil (pre mna logicky) vysetrovaci tim. Par mesiacov dozadu poslal cez media odkaz, kde si to vysvetloval dodatocne s Juhasom. ktory povazoval rozpustenie timu za chybu. Toto sa udialo davno po vyneseni rozsudku a len par mesiacov pred jeho mrtou.

Ok, tady jsem byl nepřesný. Každopádně tam probíhal spor ohledně toho vyšetřování, což nic nemění na meritu věci, že měl jiný názor a mohl být něčemu na stopě, co se nelíbilo vládě.

Zvysok su uz len bluznenia, kde je hlavnym bluzniacim motivom pre teba Soros.

Sleduju Sorose delší dobu, je velmi aktivní a nejde o žádné blouznění. Z četných souvislostí pak vyplývá, že Soros je nastrčenou figurou CIA pro vlivové operace po celém světě. Také v ČR jeho finance míří na ovlivňování veřejného mínění a voleb. A nejen v ČR, podobné problémy s ním mají po různě po světě. A právě americká stopa se táhne celým případem, ona Ficova vláda dlouhodobě nebyla USA po chuti v mnoha věcech jako 2 příklady: Slovensko např. neuznalo Kosovo nebo uprchlické krize (která je vyvolána americkou politikou - start arabské jaro, rozvrtání blízkého východu, podpora rebelů v Sýrii..).

Kuciak pisal zasadne o preslapoch byvalej vlady, takze tazko by nanho mohla mat tazke srdce ta sucasna.

Znovu si přečti, co jsem napsal. Já říkám, že posloužil jako záminka pro sundání vlády. Že ho mohli zabít proto oni. Obětovat. Ne, že jim škodil psaním.

Lucansky ako prezident policajneho zboru nebol na stope nicomu, nemal by sa ani ako dostat.

Lučanský tady mluvil v tom smyslu, že vyšetřování nepřekážel, nemařil. To nemá nic společného s tím, že třeba nedostal (i třeba později) nějaké nové informace (protože k němu jako významné figuře mohou směřovat, pokud je někdo měl), ani že to hned prozradí, taktické důvody, ani to, že by něco šetřil neznamená, že zasahuje do prvního vyšetřování. Sehnat, ověřit důkazy trvá, taky pokud je podezření na nějaké pletichy pachatelů a vyšetřovatelů nepůjde s tím hned za nimi atd. O tom nemusel hned mluvit a mohl se stat nepohodlným, pokud se někdo o tom dozvěděl. Prostě jako významná a informovaná osoba mohl být nepohodlný jak směru, tak vládě, ale na základě chování vlády to vypadá, že spíše ta druhá varianta. Také majetky Matoviče jsou možným motivem i když nemyslím, že hlavním. I o tom mohl hodně vědět a mít něco rozpracované. Taky je možné, že ho chtěli zlomit, aby ať už pravdivě nebo křivě obvinil Fica a když neposlechl dostal naloženo a pak ho oddělali. Variant je vícero.

Viem, ze si videl na fotke Sorosa a je to pre teba tazke, ale skus trosku popremyslat, overit si fakty predtym nez nieco vypustit a pripadne sa 2-3x po sebe zhlboka nadychnut.

Sorose sleduji především v ČR a velmi dobře vím, koho všechno u nás financuje. Není to málo a u vás to bude podobné. Dělá to i v dalších zemích. Nevím co bych měl ověřovat nebo o čem přemýšlet. Vše mám v ČR velmi dobře odzdrojované a u vás zběžným pohledem je to v bledě modrém to samé.

Když napíšeš, že Facebook zablokoval Trumpovi účet, taky to neznamená, že to Zuckerberg naklikal osobně. Zkus se na to koukat z tohoto pohledu, když píšeš o Sorosovi

Nie, ale to znamena, ze Zuckerberg vydal na o prikaz...vid Hastrosov prispevok o 500mil dolarov, ktorymi ovplyvnil volby.
Ked uz konspirujem tak to musi mat nejaky realny zaklad.
Ked uz konspirujem za vsetkym je Soros musim hladat najprv jeho motiv, prilezitost a ciel. A toto mi u vsetkych konspiracii chyba.

Sleduju Sorose delší dobu, je velmi aktivní a nejde o žádné blouznění. Z četných souvislostí pak vyplývá, že Soros je nastrčenou figurou CIA pro vlivové operace po celém světě.

Soros je polodementny dedo, ktoreho udrzuje roky pri zivote uz len moderna medicina.
Predstava, ze tento clovek zlozito planuje, organizuje a sleduje vsetky tie vec, ktore mu prisudzuju je smiesnosmutna.

Má cenu s tebou vést nějakou diskuzi?

Co mi sem podsouváš, že je žid a bohatý? Mluvil jsem snad jakkoliv o tom, že mi něco z toho vadí?

A jinak ne, všetky ty věci ho nezajímají, jen náhodou se občas někam zakutálí jeho peníze a občas se i osobně s mnoha politiky schází, ale jasně, vůůůůbec ho naše věci nezajímají.

Nema, ale preto, ze ty konspirujes na zaklade faktov leziacich vo vzduchu, ktore nemaju pevnu podu pod nohami.
Takze jeho nadacia podporila nejaku nadaciu v CR napriklad. A?
Dajme tomu, ze sa Babuis zucastnil v NY na nejakej konferencii, ci party, ktoru organizoval Soros a mozno bol na nej aj osobne. A?
To su dokazy?
Pre mna su to veci vytiahnute z kontextu, pretoze jeho nadacia tlaci peniaze stovkam dalsich a to, ze sa nejaky statnik zucastni na party, kde bol aj on (alebo ju organizoval) povazujem za uplne normalne, je to ich praca stretavat sa s inymi vplyvnymi ludmi a riesit s nimi veci.
Ale, kde je dokaz, ze peniaze poslane neznamej ceskej nadacii oli pouzite na ovplyvnovanie politicke sceny v CR? Kde je dokaz, ze tam boli poslane s tymo zamerom? Nejaky svedok? Nejake realne podklady?
Kde je dokaz, ze cesky, slovensky alebo neviemaky premier, co prezident na tom raute rokovali priamo so Sorosom, ci s jeho clovekom a nieco si tam dohodli? Ze boli v jednom dome, ci miestnosti predsa dokaz nie je.
Hlavne, ked tam s nimi bola stovka dalsich ludi.
Mne pride, ze pre konspiratorov je kazdy kto ma peniaze a nejaku nadaciu zrazu nepriatel. Pokial bol Gates akitvny v MS nikto nanho neutocil ako chce zotrocit ludstvo, akonahle sa zacal venovat filantropii stal sa tercom neustalych utokov. CIm to tak asi je?
Zuckerberg to iste.
Normalne by som si zelal, aby Bezos, ci Musk skoncili s podnikanim a sli robit nieco podobne a som na 100% presvedceny, ze je len otazkou casu kedy by spadli do rovnakeho sudka.
Daj mi aspon jeden jediny dokaz, ze Soros aktivne ovplyvnoval dianie v nejakom state cez svoje peniaze.
A nie podpora nejakej nadacie, ci stretnutie nejakeho politika s nim mi nestaci.

Je to divny, ale fakt se jde obesit i v leze a na pruhu latky. Jde to na klice od dveri, na palande to pujde taky. Je to teda ta blba varianta obeseni, clovek se udusi, ale jde to. A na pitve to jde rozeznat od uskrceni, protoze ryha je jenom na pulce krku.
A pokud to nebyl jenom papirovej drak a neco z terenu mel za sebou, tak vedel jak na to.

Ty stale nechapes jeho motiv?
Sud a predpokladane nasledne odsudenie by znamenalo hanbu pre neho a jeho rodinu. Ak proti tebie svedcia 3 svedkovia, ktory nemaju nic spolocne asi tazko sa budes obhajovat na sude,
Navyse pri vysetrovani by mohlo dojst k zabaveniu majetku nielen jeho, ale aj jeho rodiny (daroven nehnutelnosti detom a pod), toto vsetko dava velky motiv, aby ukoncil svoj zivot, pretoze pripad je ukonceny a ziadne maetky sa zabavovat nebudu.
A Lucansky bol prave ten typ chlapa, ktory by nieco taketo pre svoju rodiny spravil.

Na každý ten čin jsou 3 svědkové a nemají nic společné nebo na každý jden čin je 1 svědek? To, že nemají nic společného se pouze domníváš, může tomu být jinak. A nemají společného opravdu nic? Ani čas, kdy vznesli obvinění? :-)

Myslíš ten typ správného chlapa?

Ne běžně ne, ale dostat se k tomu dá a taky to tam kdekdo má. Někdy lze také využít osvětlení, hodiny, starý televizor nebo umyvadlo. Mají docela běžně přístup dokonce k drogám a telefonům. Nevím jak u vás, ale u nás ano a to mám přímo od někoho, kdo si tím opakovaně prošel. Nicméně to je tošku zbytečná debata, protože on se s největší pravděpodobností nezabil.

Musis rozlisovat vazbu a koluznu vazbu, pretoze koluzna je vyrazne prisnejsia ako bezna vazba.
Koluzna vazba je jedna z najhorsich veci, co sa ti moze stat, pretoze aj advokata mozes prijat az ked s tym suhlasi policajny vysetrovatel.

(2) Obvinený má právo stýkať sa tiež s advokátom alebo s inou osobou, ktorá ho zastupuje v inej právnej veci; ak ide o obvineného, ktorý je v kolúznej väzbe, vyžaduje sa predchádzajúci súhlas príslušného orgánu činného v trestnom konaní alebo súdu, ktorý si môže vyhradiť svoju prítomnosť.

dalej

(2) Obvinený, ktorý je v kolúznej väzbe, môže prijať návštevu iba po predchádzajúcom súhlase príslušného orgánu činného v trestnom konaní alebo súdu.

alebo

(3) Návšteva sa vykoná v miestnosti ústavu na to určenej bez priameho kontaktu medzi obvineným a návštevou a za prítomnosti príslušníka zboru; ak ide o návštevu obvineného v kolúznej väzbe, za prítomnosti orgánu činného v trestnom konaní alebo súdu, ak si prítomnosť pri udelení súhlasu vyhradil. Riaditeľ ústavu môže v odôvodnených prípadoch povoliť návštevu priamym kontaktom. Návšteva obvineného, ktorý je umiestnený v oddiele so zmierneným režimom, sa vykoná spravidla priamym kontaktom.

perlicka na zaver

(1) Obvinený má právo najmenej dvakrát za kalendárny mesiac telefonovať najmenej 20 minút v čase určenom v ústavnom poriadku prostredníctvom telefónneho zariadenia umiestneného v ústave najviac piatim osobám, ktorých meno, priezvisko, adresu a telefónne číslo uvedie vo svojej písomnej žiadosti. Počas telefonovania môže riaditeľ ústavu nariadiť prítomnosť príslušníka zboru. Obvinený v kolúznej väzbe môže telefonovať iba po predchádzajúcom súhlase príslušného orgánu činného v trestnom konaní alebo súdu, ktorý si môže vyhradiť svoju prítomnosť pri telefonovaní.

Este stale mate pocit, ze je to volnejsie ako vykon trestu?

Nech už je pravda akákoľvek, ja sa teda ku žiadnej verzii neprikláňam, lebo o tom nevím ani hovno, ale tá propaganda zo strany štátnej televízie je mimoriadne nechutná a trápna. http://www.youtube.com/watch?v=OTL_vexPArI&t=5m12s

Ja sa moc nečudujem, že mnohí jeho smrť dávajú na zodpovednosť súčasnej vládnucej lúze, lebo tá miera neúcty voči zosnulému Lučánskemu je odporná, celé mi to tak príde, že sa z toho vlastne tešia, že si to hodil a mimoriadne ich štve, že sa to furt vyťahuje.

Vsak si si nepozrel viacero casti? Ved tam hrali uz desiatky politikov, na tom je ten format zalozeny.
Ci akoze teraz dali Kolikovu ak je to propaganda?
Inak si skus nastuovat popis na CSFD.

Komediálny seriál reaguje na aktuálne udalosti predošlého týždňa cez trojicu svojských postáv. Mickey pracuje na benzínovej pumpe, kde za ním pravidelne chodí jeho bývalý spolužiak, taxikár Dano a málovravný štamgast Jari. Doma aj vo svete sa stále niečo deje a táto trojica má na to svoj vlastný názor.(RTVS)

Nepoznal som to, až teraz som si pozrel na YT niektoré časti. A som veru zhrozený. Humor 0 bodov, totálna nuda a jak sa teraz hovorí "cringe". Politickou agendou je to ale presiaknuté durch und durch. Takže beriem späť, nie je to tou Kolíkovou, ono to propaganda je už vlastne z toho popisu. A to všetko na verejnoprávnej TV.

No, napriek tomu si myslím, že časť s Kolíkovou bola dosť cez čiaru. Nech si teda robia srandu, ale aby si ministerka spravodlivosti robila srandu na štátnej televízii v satirickej relácii z takej čerstvej a citlivej veci, tak to je na vracenie. Dostali sme sa ďaleko s týmito slušnoľuďmi.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru