Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Jděte do (_!_) soudruzi kurýři.

Od rána tvrdnu doma, mobil si s sebou beru i na WC, abych něco neprošvihl. Můj syn je frikulín, něco si objednal s dodáním kurýrem, samozřejmě na moji adresu, on přece doma tvrdnout nebude. Už je skoro večer a ...nic. Chápu, že teď před vánoci toho mají hodně a nestíhají, ale to přece není můj problém. Zlatá Česká pošta s její dobírkou. Tam si určím,kdy JÁ mám čas si pro zásilku dojít.
3-[

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Tak nám měli včera do 14 hodin soudruzi kurýři něco doručit. Tvrdnul jsem kvůli tomu doma celý den a…
Yarda 24.07.2018 07:55
Yarda
Já taky občas vycouvám z obchodu, když nemají na výběr vhodnýho dopravce. Už akceptuji i PPL, protož…
Prasak 24.07.2018 11:12
Prasak
Když nenabízejí dodání Českou poštou nebo přinejhorším výdejnu, jdu jinam.
karel 24.07.2018 14:21
karel
Jsi mistr v tom, jak nacpat celý odstavec do jedné věty. nový
Prasak 24.07.2018 19:54
Prasak
Já jsem s nimi taky spokojen a vybírám si je. Doručovatelky, co to u nás rozváží, osobně znám. Nikdy… nový
L-Core 25.07.2018 15:09
L-Core
Je cas dovolenych, mozna nudes cekat tyden. Jinak ja to mam prave naopak, pokud maj doruceni jen po… nový
Dwane Dibbley 24.07.2018 17:04
Dwane Dibbley
Dnes dopoledne mi to po urgenci odesilatele dovezli. Něco blekotali, jestli nám funguje zvonek, že k… nový
Yarda 24.07.2018 19:30
Yarda
My dřív měli zvonek, který když se rozezněl, tak z 200m vzdáleného rybníku poplašeně startovaly labu… poslední
Moas 02.08.2018 09:39
Moas

Tak nám měli včera do 14 hodin soudruzi kurýři něco doručit. Tvrdnul jsem kvůli tomu doma celý den a ještě to nemám. Tak budu tvrdnout doma i dnes, doufám že už to stihnou.
Nemyslím, že by to byla vina jen kurýra, ale soudruzi magoři eee manageři z té firmy by si měli rozmyslet, zda je reálné převzít zásilku a potvrdit dobu doručení a pokud ne, mají zakázku odmítnout.
Může být, že někdy VÝJIMEČNĚ nelze zakázku doručit - ono nelze naplánovat, kdy a kde bude dopravní zácpa (ale podle mých zkušeností je spíš výjimečné, když kurýr něco doveze v dohodnutém termínu:-( tak Pan Kurýr snad má mobil a může se příjemci omluvit, že to holt ten den nestihne.

Letos mne (příjemně) překvapila Česká Pošta, ze středních Čech jsem posílal manželce do lázní v Hodoníně balík s věcmi co si zapomněla doma. Jeden den jsem to dával na poštu, druhý den mi manželka volala, že má balík na pokoji:-)

Pokud si budu objednávat něco v ešopu a ešop nebude mít mezi možnostmi doručení poštovní dobírku, tak bude mít smolíka, přijde o zakázku.

Já taky občas vycouvám z obchodu, když nemají na výběr vhodnýho dopravce. Už akceptuji i PPL, protože mají u nás ve městě dvě výdejny, kam si pro to přijdu. Takže aktuálně preferuji PPL a Poštu (ať už je jakákoliv). A elektroniku taky u prodejců, kteří mají smluvní partnery, kam si pro to přijdu. Protože fakt nemám čas a náladu čekat, až pikolík z přepravky dorazí v onom 4 hodinovým časovým rozptylu, co mi sdělil.

Já jsem s nimi taky spokojen a vybírám si je. Doručovatelky, co to u nás rozváží, osobně znám. Nikdy žádný problém. Výhodou je samozřejmě to, že jsme furt doma; je mi jedno, kdy přijedou. I když, v případě balíku do riky je to zpravidla v 10-11 hodin dopoledne.

Dnes dopoledne mi to po urgenci odesilatele dovezli. Něco blekotali, jestli nám funguje zvonek, že když přijedou. zazvoní a nikdo se neozve, už se neobtěžují volat na mobil. Ale já nesedím pořád pod domovním zvonkem, někdy jsem na záchodě nebo jdu na dvorek, ale mobil si, pokud čekám důležitý hovor, beru všude s sebou. Domovní zvonek si s sebou brát nemohu.

My dřív měli zvonek, který když se rozezněl, tak z 200m vzdáleného rybníku poplašeně startovaly labutě.
Včil máme zvonek, který lze kdykoliv sundat ze zdi, dát do kapsy a jít na zahradu. Má záložní baterii.
Ale tak je pravda, že měnit zvonek kvůli poště je poněkud eklhaft. My zvonek měnili, protože jsme měnili nemovitost. :)

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru