Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Občas sleduju statistiku úmrtí občanů ČR, která je sumarizována po týdnech. Ve třech týdnech z posle…
Pavel 18.12.2022 18:31
Pavel
Novější data přináší uklidnění, blížíme se k průměru z let 2015 - 2019. týd. prům. r. 2022 nárůst -… nový
Pavel 11.01.2023 17:32
Pavel
Myslim si teda, že mnohem horší než koronavirus jsou ty nemoci, které sem zatáhli Ukrajinci!!!
RedMaX 25.12.2022 12:34
RedMaX
Povídej, přeháněj... Na Covid umřelo 6 mých příbuzných či známých, minimálně dalších 10-15 má trvalý…
Zdenál 26.12.2022 10:23
Zdenál
stovky mrtvejch
RedMaX 26.12.2022 11:07
RedMaX
Máš to potvrzený? Nebo jde o zdroj typu agentura JPP?
Zdenál 26.12.2022 18:12
Zdenál
Jo potvrzuju, i mě nakazili a ležim doma a nudim se, když bych nutně potřeboval dělat. Jestli to pře…
RedMaX 26.12.2022 18:59
RedMaX
A prozradíš tedy, o jakou jde nemoc?
Zdenál 26.12.2022 19:45
Zdenál
Onehdá o tom byl i někde na Novinkách článek, něco pro nás neznámého, doktoři si s tím nevědí rady.…
RedMaX 26.12.2022 20:40
RedMaX
Aha takže chřipka. Pokud teplota 38st to bylo u mě, tak to není Covid ale obyč (neobyč) chřipka. Pom… nový
jezekhifi 02.01.2023 19:45
jezekhifi
Chřipku jsem měl před pár lety. Dá se to aspoň u mě poznat poměrně jednoduše, celý se cítím unavený… nový
RedMaX 11.01.2023 00:08
RedMaX
Skupina G20 rozhodla o plosnem zavedeni ockovacich certifikatu https://www.zerohedge.com/political/… nový
Jan Fiala 02.01.2023 12:28
Jan Fiala
Rozhovor s Prymulou o covidu https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Driv-se-za-to-mazalo-Ted… nový
Jan Fiala 10.01.2023 16:12
Jan Fiala
Za tohle info vážně dík. Klasik říká: „Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo… nový
Pavel 10.01.2023 17:52
Pavel
Aby nás z toho nekleplo: Agentury v USA zkoumají možné souvislosti mezi očkováním proti covidu a mrt… nový
Pavel 15.01.2023 23:12
Pavel
A jedna konspirace.nebo ne? https://twitter.com/KimIversenShow/status/1614080343254134785 nový
Jan Fiala 18.01.2023 19:30
Jan Fiala
Krásné je žít... Jsem rád, že politici, zaštítěni lékaři, výzkumníky a celým farma průmyslem rozhod… nový
Pavel 20.01.2023 22:20
Pavel
Co říkáte na tohle? https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Chybi-deti-Az-10-procent-Matematik… nový
JoPe 13.02.2023 12:14
JoPe
Že by se potvrzovala další konspirace? nový
Jan Fiala 13.02.2023 14:03
Jan Fiala
Ke konci roku 2022 nám opět roste počet úmrtí v ČR: https://www.czso.cz/csu/czso/obypz_cr 1. Nemusí… nový
Pavel 13.02.2023 20:55
Pavel
Mrkněte na nový data: https://www.czso.cz/csu/czso/obypz_cr - zase roste počet úmrtí a to celkem zna… nový
Pavel 23.02.2023 18:58
Pavel
Opět další nárůst úmrtí v ČR ke konci roku 2022. Netuším, čím to je, dávám to sem do vlákna o zlovir… nový
Pavel 10.03.2023 09:36
Pavel
Nejvíc lidí umírá v zimě nebo na jaře. Není to nic divného, komu by se chtělo umřít v létě, když je… nový
RedMaX 10.03.2023 17:44
RedMaX
Když nemáš jako důchodce, žádnou perspektivu zvyšování důchodu, tak už tě nebaví žít.:-) Pro škarohl… nový
nerady 10.03.2023 18:45
nerady
Vždyť v červnu budou zase přidávat, perspektiva tu je! nový
L-Core 10.03.2023 20:11
L-Core
Opět další nárůst úmrtí v ČR ke konci roku 2022. Netuším, čím to je, dávám to sem do vlákna o zlovir… nový
Pavel 23.03.2023 15:18
Pavel
Zajímavý poznatek - Covid-19 je cévní onemocnění. Spike protein koronaviru napadá cévní systém na bu… nový
Zdenál 15.02.2023 11:02
Zdenál
Další zajímavost: https://echo24.cz/a/H3fRp/zpravy-svet-na-floride-chteji-zakazat-vakciny-na-covid nový
JoPe 26.02.2023 06:49
JoPe
Kotrmelce Poté, co Vídeň jako poslední spolková země zachovala povinnost masek FFP2 ve veřejné dopr… nový
Jan Fiala 11.03.2023 14:06
Jan Fiala
Před pár dny jsme byli v Hohenau nakupovat, pár lidí respirátor v Hoferu mělo, nikdo je kvůli tomu n… nový
L-Core 11.03.2023 16:00
L-Core
Ten kotrmelec je realita, jak je to se zakony. V Rakousku maji uzakoneno, ze nesmis skryvat oblicej.… nový
Jan Fiala 11.03.2023 16:32
Jan Fiala
Napadlo mě, jestli třeba na té demonstraci to tam neuváděl nějaký evangelista proti jakýmkoliv covid… nový
L-Core 11.03.2023 18:52
L-Core
Pomalu se vsechny lzi kolem covidu a vakcin dostavaji na svetlo https://www.theepochtimes.com/covid… nový
Jan Fiala 22.03.2023 05:23
Jan Fiala
Jsem sám, nebo se to stává více lidem na Debatách? Chodí mi upozornění e-mailem na příspěvky nebo té… nový
IQ37 23.03.2023 17:03
IQ37
ping na adminy nový
IQ37 24.04.2023 12:46
IQ37
Tohle se mi obcas stalo, kdyz jsem reagoval z mobilu. Nejakym zpusobem se aktivovalo posilani prispe… nový
Jan Fiala 24.04.2023 13:40
Jan Fiala
Já sem z mobilu vůbec nepíšu. Zkusím to z mobilu deaktivovat (pokud to vůbec půjde a bude to tam "če… nový
IQ37 24.04.2023 13:47
IQ37
Pak musis jinak - zapnout a vypnout ;-) nový
Jan Fiala 24.04.2023 13:51
Jan Fiala
To jsem samozřejmě zkusil jako první. V mobilu jsem to před chvilkou vypnul (tady obálka šedá - i v… nový
IQ37 24.04.2023 13:53
IQ37
Prymula: Vyléváme miliony prošlých covidových vakcín. Ztráty pro Česko jdou do miliard korun Evrops… nový
Pavel 31.03.2023 17:32
Pavel
Byly staty, které v době, kdy už to nemělo smysl odmítly další odběr vakcín. Bohužel naší kokonie se… nový
Jan Fiala 31.03.2023 20:25
Jan Fiala
Na jednu stranu chápu, že se jednalo rychle a neposlouchali se skeptici. Ale co mi hlava nebere je t… nový
ml1 24.04.2023 12:13
ml1
Čekaly se další vlny zloviru, počítalo se s pravidelným očkováním vícekrát za rok. Ale hlavně: tohle… nový
Pavel 24.04.2023 12:18
Pavel
Čekaly se další vlny zloviru Nahradil bych slovo "čekaly" slovem "plánovaly" a problém by byl vysvě… nový
IQ37 24.04.2023 12:42
IQ37
https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/498190-lekare-v-nemecku-zahltili-pacienti-stezuji-si-na-prob… nový
JoPe 05.04.2023 15:22
JoPe
Může za pokles počtu narozených dětí neplodnost způsobená kombinací očkování a prodělané infekce? P… nový
Pavel 24.04.2023 08:16
Pavel
Pozor, konspirace! Nálepkáře prosím, ať to ignorují. Když chceš snížit populaci na planetě, musíš to… nový
Jan Fiala 24.04.2023 09:16
Jan Fiala
BTW, snížit populaci na Zemi je nanejvýš vhodné. nový
L-Core 24.04.2023 11:18
L-Core
Pojišťovna chce po ústavu 80 tisíc za antigeny. Absurdní, říká ředitelka Zdravotní pojišťovny si dě… nový
Pavel 18.05.2023 09:22
Pavel
Zaplatit. :-) nový
RedMaX 18.05.2023 09:47
RedMaX
Hektická, divoká doba pominula, teď už zase řehtá úřední šiml. nový
Jan Fiala 18.05.2023 10:19
Jan Fiala
V Německu začne soud ohledně negativních následků po vakcíně Biontech; čekají se stovky individuální… nový
Pavel 11.06.2023 18:37
Pavel
Tady je další info v němčině: https://www.anwalt.de/rechtstipps/corona-impfschaden-und-die-chancen-e… nový
Pavel 11.06.2023 22:21
Pavel
Soud v Německu se zabývá žalobou kvůli údajným zdravotním následkům očkování proti covidu V Německu… nový
Pavel 05.07.2023 21:56
Pavel
„Přišel po očkování o zrak v pravém oku. Všechno nasvědčuje tomu, že to způsobila vakcinace,“ říká j… nový
L-Core 06.07.2023 12:57
L-Core
S tim rozdilem, ze zatim nikdy nebyla cela populace nucena opakovane do ockovani vakcinou, ktera nen… nový
Jan Fiala 06.07.2023 13:17
Jan Fiala
To je pravda. Sice se dalo očkování vyhnout, ale mohl ses dočkat různých zákazů pak. Na druhé stran… nový
L-Core 06.07.2023 14:48
L-Core
Hloupé je, že ani nevíš, jestli ty nasledky jsou po covidu nebo po vakcíně. A protože se informace o… nový
Jan Fiala 06.07.2023 15:14
Jan Fiala
Tohle přinesla doba kovidová (video na Youtube): Netečkované příběhy: Jak se tohle mohlo stát? Ukázk… nový
Pavel 12.06.2023 14:32
Pavel
MUDr. Gandalovičová - Univerzita Karlova - mluví o vakcíně, studiích provedených firmou Pfizer a cel… nový
Pavel 12.06.2023 17:35
Pavel
Tak co, dáme si ještě jedno kolo? Na podzim udeří covid, varuje rakouský expert. Prymula nevylučuje… nový
Pavel 05.08.2023 16:11
Pavel
Zdroje vysychají, potřebovali by zase nějakou tu epidemii, aby se znovu napakovali. To věřim, že by… nový
RedMaX 05.08.2023 16:27
RedMaX
A chces normalni vakcinu nebo sarzi, kterou dostavali zamestnanci Pfizeru? https://twitter.com/Resi… nový
Jan Fiala 05.08.2023 18:31
Jan Fiala
Tak vakcína byla ve stádiu kontrolních testů, někdo placebo dostávat musel, proč by si ho nevzali ti… nový
RedMaX 05.08.2023 18:42
RedMaX
https://www.theepochtimes.com/health/doctors-can-prescribe-ivermectin-for-covid-19-fda-5456584 Doct… poslední
Jan Fiala 13.08.2023 05:48
Jan Fiala

Občas sleduju statistiku úmrtí občanů ČR, která je sumarizována po týdnech. Ve třech týdnech z poslední doby vidím nárůst oproti průměru z let 2015 - 2019.

Ano, já vím, je to průměr z pěti let, tj. vyhlazený hodnoty a v jednotlivých letech byly výkyvy oběma směry, jenže to je období před zlovirem a z mýho pohledu tedy normální.

týd. prům. letos nárůst
------------------------------
39. 2018 2334 (+ 15.6 %)
40. 2102 2360 (+ 12.2 %)
41. 2109 2303 (+ 9.1 %)

Řekněte mi, že jen slyším trávu růst a nic se neděje. Díky.

Novější data přináší uklidnění, blížíme se k průměru z let 2015 - 2019.

týd. prům. r. 2022 nárůst
------------------------------
42. 2073 2278 (+ 9.9 %)
43. 2079 2255 (+ 8.5 %)
44. 2056 2142 (+ 4.2 %)
45. 2037 2184 (+ 7.2 %)
46. 2087 2146 (+ 2.8 %)
47. 2089 2190 (+ 4.8 %)

Tak to snad bude dobrý.

Jo potvrzuju, i mě nakazili a ležim doma a nudim se, když bych nutně potřeboval dělat. Jestli to přežiju, tak mě klepne infarkt z toho, co jsem nestihnul. 4 roky jsem nebyl nemocnej, celé covid období bez problému a jediného dne na neschopence a teď 3 týdny tohle, aby ty úkáčka čert vzal!!!

Onehdá o tom byl i někde na Novinkách článek, něco pro nás neznámého, doktoři si s tím nevědí rady. Raději se to nemedializuje, už tak je atmosféra hodně napjatá.

Přežil jsem to, ale otřáslo mi to imunitou tak, že jsem lehce chytil koronavir, nejedná se ale o covid-19.

Aby nás z toho nekleplo: Agentury v USA zkoumají možné souvislosti mezi očkováním proti covidu a mrtvicí

Posilující dávka bivalentní vakcíny proti covidu-19 upravená na typ viru omikron by mohla souviset s určitým typem mozkové mrtvice u starších dospělých, uvedly americké zdravotní úřady. Jiné studie podobný problém nehlásí.

Americký bezpečnostní monitorovací systém upozornil, že posilující dávka bivalentní vakcíny proti covidu-19 upravená na typ viru omikron amerického výrobce léků Pfizer Inc (PFE.N) a jeho německého partnera BioNTech by mohla souviset s určitým typem mozkové mrtvice u starších dospělých. Podle tiskové agentury Reuters to vyplývá z předběžných údajů, které analyzovaly americké zdravotnické úřady.

Jsem v klidu; zdejší odborníci se nekonečněkrát vyjádřili, že vakcína je bezpečná. Tak co se v tom ti amíci furt šťourají...?

Krásné je žít...

Jsem rád, že politici, zaštítěni lékaři, výzkumníky a celým farma průmyslem rozhodli tak moudře o aplikaci vakcín na prakticky celou společnost.

Novináři se ptali CEO firmy Pfizer na pár záležitostí ohledně jejich vakcín, na náhlá úmrtí mladých lidí, na účinnost vakcín, na jejich vliv na nákazu zlovirem a pár dalších otázek.

A tohle a takhle jim šéf Pfizeru odpověděl: https://www.zerohedge.com/covid-19/what-about-sudden-deaths-pfizer-ceo-confronted-davos-over-covid-19-vaccine (video v článku).

Opět další nárůst úmrtí v ČR ke konci roku 2022. Netuším, čím to je, dávám to sem do vlákna o zloviru, ale souvislost tam být nemusí.

Tady je vysvětlení: Do Česka se v závěru roku vrátila vlna úmrtí. Místo covidu zabíjely jiné nemoci

V prvním měsíci právě končící zimy vyhaslo v České republice 12 175 životů. V letech před covidem-19 přitom na prosinec připadalo v průměru méně než deset tisíc úmrtí. Vysoce zvýšenou míru úmrtnosti už však nelze jednoduše připsat na účet koronaviru, protože ten měl v prosinci „jen“ 263 obětí.

„Vyšší úmrtnost na úvod zimy způsobovaly především chřipka a chřipce podobné sezónní nemoci. Buď samostatně nebo v kombinaci,“ vysvětlil epidemiolog Rastislav Maďar. Po Novém roce se situace naštěstí začala rychle zlepšovat, na konci ledna už týdenní počty úmrtí nevybočovaly z dlouhodobého průměru.

Zajímavý poznatek - Covid-19 je cévní onemocnění. Spike protein koronaviru napadá cévní systém na buněčné úrovni:

Práce publikovaná v časopise Circulation Research přesvědčivě ukazuje, že Covid-19 je cévní onemocnění, a přesně demonstruje, jak virus SARS-CoV-2 poškozuje a napadá vaskulární systém na buněčné úrovni.
„Mnoho lidí si myslí, že jde o onemocnění dýchacích cest, ale ve skutečnosti jde o cévní onemocnění,“ říká spoluautor studie Uri Manor. „To by mohlo vysvětlit, proč někteří lidé prodělávají mrtvice a proč mají jiní lidé problémy v jiných částech organismu. Společným znakem je, že všechny mají cévní základ.“
...
Vědci vytvořili „pseudovirus“, který byl obklopen klasickou korunou spike proteinů SARS-CoV-2, ale neobsahoval žádný skutečný virus. Vystavení tomuto pseudoviru vedlo k poškození plic a tepen zvířecího modelu – což dokazuje, že k vyvolání onemocnění stačí samotný spike protein.

Kotrmelce

Poté, co Vídeň jako poslední spolková země zachovala povinnost masek FFP2 ve veřejné dopravě, starosta Michael Ludwig nakonec ustoupil – od 1. března končí povinnost masek ve veřejné dopravě pro celé Rakousko.

S ukončením povinnosti masek vlastně opět vstupuje v platnost zákaz zahalování, který platí od roku 2017. V souladu s tím je na veřejných místech zakázáno zakrývat si obličej k nepoznání, což rozhodně zahrnuje i nošení masky. Budou nyní ti, kteří se z různých důvodů stále nechtějí obejít bez masky, vyzváni k zaplacení?

Ten kotrmelec je realita, jak je to se zakony. V Rakousku maji uzakoneno, ze nesmis skryvat oblicej. Tim, ze skoncil zakon o rouskach, tak zase automaticky zacal platit tento zakon.
Co s tim ma spolecneho Vaclavak? Koukam, ze se na tobe projevuje nedostatek kysliku, zpusobeny neustalym nosenim plynové masky ]:)

Pomalu se vsechny lzi kolem covidu a vakcin dostavaji na svetlo

https://www.theepochtimes.com/covid-19-vaccines-can-cause-permanent-disabilities-says-german-health-minister_5129027.html?

Německý ministr zdravotnictví Karl Lauterbach, který kdysi tvrdil, že očkování vakcínou COVID-19 je bez vedlejších účinků, minulý týden přiznal, že se mýlil, a uvedl, že nežádoucí účinky se objevují v poměru jedna na 10 000 dávek a mohou způsobit „vážné postižení“.

Jsem sám, nebo se to stává více lidem na Debatách? Chodí mi upozornění e-mailem na
příspěvky nebo témata, kde mám odhlášený odběr (šedá obálka). Je to nejen v tomto tématu,
ale i jiných (nevím, jestli ve všech). Na PC Poradně to funguje normálně.

Prymula: Vyléváme miliony prošlých covidových vakcín. Ztráty pro Česko jdou do miliard korun

Evropská unie zaplatila zhruba za trojnásobek covidových vakcín, než potřebovala. V pořadu Nový den na CNN Prima NEWS to řekl epidemiolog Roman Prymula. Podle něj nyní Česko doplácí na nevýhodné smlouvy, které byly uzavřeny s producenty očkovacích látek během těžké koronavirové krize. Mnoho vakcín proto evropské země vylévají bez toho, aniž by byly použity.

Podle něj se původní „bohulibé“ záměry, že velká část přebývajících vakcinačních dávek poputuje do chudších zemí například z Afriky, nakonec nevyplnily. „Covidové vakcíny nemají zrovna dlouhé expirační doby, ty se pohybují zhruba mezi šesti měsíci až dvěma roky. Miliony a miliony dávek se vylévají a ekonomické ztráty jen na úrovni České republiky jdou do miliard,“ dodal někdejší ministr zdravotnictví, který nyní vede nemocnici v Říčanech patřící do skupiny Agel.

Stalo se.

Na jednu stranu chápu, že se jednalo rychle a neposlouchali se skeptici. Ale co mi hlava nebere je to, že jsem se dočetl, že na každého jednoho evropana je závazně objednáno 10 dávek. A objednávalo se to v době, kdy (podle dobové propagandy) jedna nebo dvě dávky (prostě ta jedna očkovací kúra) podle typu vakcíny nás měly spasit navždy. Tak proč se jich objednávalo 10, buď nám tehdy kecali (dezinformace) něco jiného než věděli nebo jsou to totální idioti.

Že to nepůjde do Afriky ani za peníze natož zadarmo, o tom se mluvilo už dávno, a předpověd se vyplnila.

Výsledek je takový, že antikovidu máme víc než dost (nejpilnější mají 4 dávky z těch 10 průměrných), ale za to nemáme ani blbý penicilín. Mě to je celkem jedno, já jsem ještě zdravý (nebo možná špatně vyšetřený), ale slýchám barvité příběhy lidí, jak sháněli antibiotika a jiné léky po celém městě a nakonec doktor musel předepsat něco až na základě telefonátu s lékárnou ("ale pospěšte si, mám tu poslední dvě krabičky").

Může za pokles počtu narozených dětí neplodnost způsobená kombinací očkování a prodělané infekce?

Pokles nastal navíc velmi rychle (mezi prosincem 2021 a lednem 2022) a stejný hlásí další státy – například Německo, Francie, Slovensko, Polsko, skandinávské země. Hledáme-li možnou společnou příčinu, zjistíme, že na jaře 2021 v nich začalo masivní očkování mladých osob proti covidu-19 a předcházela mu vlna infekce, během které se nakazila velká část později naočkované mladé populace.

Chybí tvrdá data, článek nicméně ukazuje na reálnej stav, kdy se evidentně rodí míň dětí. Jak do toho zapadá očkování nevíme, jsme na začátku a příčiny se hledají.

Pozor, konspirace! Nálepkáře prosím, ať to ignorují.
Když chceš snížit populaci na planetě, musíš to udělat postupně a nenápadně, aby se sprostý lit nevzbouřil.
A je úplně jedno, jestli to provedeš covidem, kterým lid vystrašíš nebo následnou vakcinací, kterou si vystrašený lid nechá dobrovolně napíchat.

Pojišťovna chce po ústavu 80 tisíc za antigeny. Absurdní, říká ředitelka

Zdravotní pojišťovny si dělají pořádek po covidové pandemii. Domovu pro seniory v Třemošné na Plzeňsku přišla faktura za 505 nevykázaných antigenních testů. „Nic špatného jsme neudělali,“ brání se ředitelka ústavu.

„Zaměstnanci museli zůstávat doma, všichni jsme tu zastávali všechny funkce. Sama jsem chodila ošetřovat a pečovat o klienty. Občas jsem si odběhla na e-mail a fakt jsem neregistrovala, kolikáté tisící mimořádné nařízení přišlo a co všechno a jak jsme museli vykazovat. V tu chvíli bylo podstatné jediné: péče a zajištění klientů,“ pokračuje.

O to větší překvapení nastalo, když do Třemošné po dvou letech přišla od Oborové zdravotní pojišťovny (OZP) faktura na bezmála 80 tisíc korun. V příloze stálo, že v rámci jakéhosi clearingu antigenních testů, které si zdravotní pojišťovny po covidové době udělaly, evidují vůči ústavu pohledávku 505 nevykázaných testů v ceně 157,68 Kč za kus. A chtějí je zaplatit.

V článku je víc info; doba byla hektická, vykloubená z pantů, u seniorů to bylo o to náročnější. Najednou se ukazuje, že se mělo kolem testů vykazovat, reportovat, ...

Jak teď z toho ven?

V Německu začne soud ohledně negativních následků po vakcíně Biontech; čekají se stovky individuálních žalob.

Dva podobný/stejný články v němčině, není problém si online přeložit:
https://www.zdf.de/nachrichten/panorama/corona-biontech-klage-impfschaeden-covid-19-impfung-100.html
https://www.puls24.at/news/politik/biontech-muss-sich-erster-impfschaden-klage-stellen/299652

Bude zajímavý sledovat argumenty a fakta obou stran, žalující i žalované.

Soud v Německu se zabývá žalobou kvůli údajným zdravotním následkům očkování proti covidu

V Německu začal první proces s výrobcem vakcín proti koronaviru – firmou Pfizer/BioNTech. Žalobu k soudu v Rottweilu podal Němec, který po očkování, jak tvrdí jeho právník, částečně ztratil zrak. Podobných žalob kvůli možným vedlejším účinkům vakcíny jsou v Německu stovky.

Moc informací v článku není.

„Přišel po očkování o zrak v pravém oku. Všechno nasvědčuje tomu, že to způsobila vakcinace,“ říká jeho právník Joachim Ceasar-Preller.

Typický (za to placený) právník. Jen ale aby se nezjistilo, že také jedl arašídy či koukal, kam nemá.
:-)

Tím netvrdím, že to tak není, vedlejší a nechtěné účinky má každé očkování na nějakou část očkovaných, jen se mi líbí to tvrzení. A nakonec, žalovat může kdokoliv kohokoliv za cokoliv - je na soudech, aby se s tím vypořádaly.

To je pravda. Sice se dalo očkování vyhnout, ale mohl ses dočkat různých zákazů pak.

Na druhé straně situace na podzim 2020 se zdála opravdu vážná, nikdo nevěděl, jak to může dopadnout. Spousta lidí i států čekalo na vakcínu jako na spasení. A dneska nijak nezjistíš, jak by to vypadalo dnes (počet mrtvých), kdyby vůbec žádné očkování nebylo. Či v krajním případě (jak si přála např. ta po zemi se válecící <censored> bývalá zaměstnankyně Novy) ani žádná opatření. Možná by bylo mrtvých stejně, možná 5x více. Možná méně.

Já si na Pfizera nemohu stěžovat. Kdysi jsem to tu psal, po druhé dávce jsme měli doma 3 dny vnučku, která byla následující den s horečkou a chrchláním pozitivně testována (PCR) na covid a asi týden s tím bojovala. Ani já, ani manželka jsme to od ní nechytli (také potvrzeno PCR testy). A vlastně jsme to nechytli ani jednou - pokud by to neproběhlo naprosto bezpříznakově, což by nakonec nevadilo.

Pokud na podzim doporučí (spolu s očkováním proti chřipce) nějakou aktuální kombinaci s anti-covid vakcínou, nechám se klidně píchnout popáté.

Hloupé je, že ani nevíš, jestli ty nasledky jsou po covidu nebo po vakcíně.
A protože se informace o vakcinach a jejich testovani stále utajuji, včetně informací o jejich účinnosti, tak to moc čisté nebude.
Pokud by to byl zázrak a záchrana lidstva, tak to máš na talíři pořád a ockuje se neustále.

MUDr. Gandalovičová - Univerzita Karlova - mluví o vakcíně, studiích provedených firmou Pfizer a celkovým přístupu k vakcinaci: Rozhovor o přibývajících zásadních důkazech nežádoucích následků s MUDr. J. Gandalovičovou

Docela zajímavý info - stopnutá vakcína dobytka s nežádoucími účinky byť u minimálního počtu kusů dobytka versus pokračující vakcinování lidí s vyšší procentuální mírou nežádoucích účinků.

Tak co, dáme si ještě jedno kolo? Na podzim udeří covid, varuje rakouský expert. Prymula nevylučuje roušky

Pravděpodobně se nevyhneme podzimní vlně covidu, varuje rakouský molekulární biolog Ulrich Elling. Nevylučují to ani čeští epidemiologové Petr Smejkal a Roman Prymula. Imunita populace klesá a nárůst počtu nakažených se dá očekávat, řekli TN.cz. Doporučují, aby se lidé znovu přeočkovali.

... Namístě je podle obou alespoň jedna další dávka vakcíny. "Já si ji třeba dám," uzavřel Smejkal.

Zdroje vysychají, potřebovali by zase nějakou tu epidemii, aby se znovu napakovali. To věřim, že by se jim líbilo, naštěstí už tu nevládne Babiš! A na tomto je jasně vidět, jak nebezpečně se jeho současné volební preference tváří.
Nějaké čapí hnízdo to jsou takové mediální hrátky, ty nás mohou nechat klidnýma, ale opakovat covid bychom už opravdu neměli!

https://www.theepochtimes.com/health/doctors-can-prescribe-ivermectin-for-covid-19-fda-5456584

Doctors are free to prescribe ivermectin to treat COVID-19, a lawyer representing the U.S. Food and Drug Administration (FDA) said this week.

“FDA explicitly recognizes that doctors do have the authority to prescribe ivermectin to treat COVID,” Ashley Cheung Honold, a Department of Justice lawyer representing the FDA, said during oral arguments on Aug. 8 in the U.S. Court of Appeals for the 5th Circuit.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru