Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Koronavirus XXII

To je pravda. Sice se dalo očkování vyhnout, ale mohl ses dočkat různých zákazů pak.

Na druhé straně situace na podzim 2020 se zdála opravdu vážná, nikdo nevěděl, jak to může dopadnout. Spousta lidí i států čekalo na vakcínu jako na spasení. A dneska nijak nezjistíš, jak by to vypadalo dnes (počet mrtvých), kdyby vůbec žádné očkování nebylo. Či v krajním případě (jak si přála např. ta po zemi se válecící <censored> bývalá zaměstnankyně Novy) ani žádná opatření. Možná by bylo mrtvých stejně, možná 5x více. Možná méně.

Já si na Pfizera nemohu stěžovat. Kdysi jsem to tu psal, po druhé dávce jsme měli doma 3 dny vnučku, která byla následující den s horečkou a chrchláním pozitivně testována (PCR) na covid a asi týden s tím bojovala. Ani já, ani manželka jsme to od ní nechytli (také potvrzeno PCR testy). A vlastně jsme to nechytli ani jednou - pokud by to neproběhlo naprosto bezpříznakově, což by nakonec nevadilo.

Pokud na podzim doporučí (spolu s očkováním proti chřipce) nějakou aktuální kombinaci s anti-covid vakcínou, nechám se klidně píchnout popáté.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat