Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Obchodní dohoda TTIP aneb korporátní fašismus nenažraných kapitalistických sviní se blíží

Pamatujete na prohranou arbitráž kvůli soukromé TV H@VNA, kdy musela ČR z kapes daňových poplatníků uhradit 10,4 miliardy korun americké korporaci CME?

Představte si, že by ČR mohli kdykoli zažalovat američtí investoři a následně se soudit u privátního amerického arbitra třeba jen proto, že si vláda ČR dovolila zvednout minimální mzdu, nebo zlepšit zákoník práce. Tak přesně o tom je připravovaná obchodní dohoda mezi EU a USA.

Je částečně utajovaná (asi vědí proč), takže kolik sviňáren na nás ještě čeká nikdo neví. Každopádně je krajně podezřelé, že petici proti ní smetla Evropská komise ze stolu a zbývá už jen stížnost u Evropského soudního dvoru.

Více zde.

Předmět Autor Datum
Nemuzes ty nadpisy delat kratsi? Jinak je mi naprosto jedno, jestli penize vybrane z dani sezere am…
RedMaX 13.10.2014 22:45
RedMaX
Předpokládám, že je ti také jedno, když se ve vlastní zemi budeš muset řídit zákony USA ze strachu z…
Chocholoušek 13.10.2014 22:50
Chocholoušek
Voni maji v USA mozna lepsi zakony nez u nas, takze to je to posledni co by me vzrusovalo.
RedMaX 13.10.2014 23:19
RedMaX
To možná ano. Líbí se mi třeba jejich precedentní soudní systém. To se ale netýká arbitráží.
Chocholoušek 13.10.2014 23:24
Chocholoušek
Už jsem tohle zaznamenal před nějakým časem Je to samozřejmě sviňárna nejhrubšího zrna. Slibuju si o…
IQ37 13.10.2014 23:07
IQ37
Nemám obavy, češi jsou mistři světa ve vynalézání, jak předpisy a zákony obejít.
jirka44 14.10.2014 07:46
jirka44
Byli... než jsme vlezli do unie. Teď jenom každý klopí uši, drží hubu a krok. A platí, o co si kdo j…
IQ37 14.10.2014 13:40
IQ37
Dalším příkladem může být třeba stávka. Když budou zaměstnanci stávkovat (třeba kvůli porušování zák…
Chocholoušek 14.10.2014 14:21
Chocholoušek
Mě přijde přinejmenším nelogické, že by EU vyjednávala pro ni (nás) tak jednostranně nevýhodnou smlo…
JR_Ewing 14.10.2014 14:39
JR_Ewing
Ona je naopak velmi výhodná, ale ne pro obyčejné občany EU, nýbrž pro US bankéře a nadnárodní korpor…
Chocholoušek 14.10.2014 14:59
Chocholoušek
To je super plátek. :-D btw jsem tě nepochopil: Evropská unie donutila Ekvádor podepsat dohodu o vo…
Moas 15.10.2014 21:03
Moas
Tím jsem chtěl jen ukázat, že představitelé EU nejednají ve prospěch svých občanů, ale ve prospěch n…
Chocholoušek 15.10.2014 21:20
Chocholoušek
Tak určitě, píšou to na blistech tak to musí být pravda. 8-)
Moas 16.10.2014 05:20
Moas
Fakt? Já myslel, že to dávali na Nově! ]:) Určitě mi třeba vysvětlíš, jak byli potrestaní bankéři v…
Chocholoušek 16.10.2014 05:40
Chocholoušek
To vyjednávání je tajné (něco jako ACTA), přesné podrobnosti zná jen pár vyvolených. Když budeš dos…
L-Core 15.10.2014 22:27
L-Core
Ok, takže já zničím něco, co se tu 50 let postupně buduje jenom pro svůj prospěch? A kam pak zmizím,…
JR_Ewing 16.10.2014 01:21
JR_Ewing
Jo, Čech a dalších 240 organizací po celé Evropě. Dobrou chuť, až tě budou nutit žrát geneticky upra…
Chocholoušek 16.10.2014 04:45
Chocholoušek
:-D Už se vážně musím smát.. Také pozor na chemtrails. Rozumný člověk chodí většinu dne s plynovou m…
Niko Bellic 16.10.2014 10:46
Niko Bellic
Rozumný člověk chodí většinu dne s plynovou maskou. Ano. A proto těch s maskou tak moc nepotkáváme.…
IQ37 16.10.2014 11:04
IQ37
Jediné co víme, že se chystá smlouva, který by měla umožnit snažší obchodní výměnu mezi EU a USA. Je…
JR_Ewing 16.10.2014 11:35
JR_Ewing
nejrozumější jsou tedy nejspíš japonci Nevím, jestli jsou nejrozumnější. U nich to je spíše pud seb…
IQ37 16.10.2014 12:14
IQ37
Celkem ti závidím tvůj optimismus. Asi takhle. Američani placení Rothschildama vedou jednání s €U př…
cejna 16.10.2014 12:21
cejna
Ano, udržuju si optimizmus. Naštěstí jsem poznal různé lidi z různých částí Evropy a překvapivě málo…
JR_Ewing 16.10.2014 13:09
JR_Ewing
Myslím, že realistickej až euroskeptickej pohled na ouředníky v Bruseli nemá nic společnýho se závis…
cejna 16.10.2014 13:35
cejna
Euroskeptický pohled na úředníky z Bruselu máme méně, než třeb britové nebo francouzi, podle výsledk…
JR_Ewing 16.10.2014 13:50
JR_Ewing
No, právě proto nerozumím tomu, proč v této souvislosti tvrdíš něco o závistivých a nenažraných češí…
cejna 16.10.2014 14:01
cejna
Kurna cejno, Rotschildove, Rockefellerove, spiknutí, tajne dohody, WTC a jeho odstreleni CIA (nebo k…
Roker 16.10.2014 15:08
Roker
Možná bys udělal líp kdyby sis místo psaní ironickejch komentářů o tom něco přečetl... Podívej třeba…
cejna 16.10.2014 15:25
cejna
cejtíš jak jsi chytřejší než ti co pochybují a hledají informace i jinde než v main streamu Jenže t…
Niko Bellic 16.10.2014 15:39
Niko Bellic
Tak samozřejmě, je pořád potřeba si informace třídit, vybírat, ověřovat. A když už jsme u toho tak d…
cejna 16.10.2014 15:45
cejna
Neuraž se, ale na tobě je přesně vidět jak to ten systém má promakaný ...tohle není nic jiného než…
IQ37 16.10.2014 16:14
IQ37
No, někteří lidi prostě potřebují věřit v nějaký vyšší princip. Nestačí jim jednoduché vysvětlení, ž…
Niko Bellic 16.10.2014 16:31
Niko Bellic
že 1 + 1 = 2, když stoupne cena ropy, tak se to samozřejmě projeví tam, kde se využívá Chybí ti tad…
IQ37 16.10.2014 16:37
IQ37
Tady se samozřejmě budeme lišit. Za mě: cenu určuje trh. Ve tvých představách to bude nějaký Rotšild…
Niko Bellic 16.10.2014 16:44
Niko Bellic
Ovšem... Představa dnešních mladých primitivů. Ještě sem napiš, že obchoduješ na burze, nebo máš kam…
Chocholoušek 16.10.2014 17:07
Chocholoušek
Za mě: cenu určuje trh. Záleží co si pod tím trhem představuješ. Cenu třeba ropy určuje i to, kde a…
cejna 16.10.2014 17:49
cejna
Podivej, ctu vic nez si myslis a i tzv. konspiratorske weby. Rozdil mezi nami dvema je jen ten, ze s…
Roker 16.10.2014 15:48
Roker
Osobne si myslim, ze pravda je někde uprostred Tohleto je čirej alibismus. Jasně radši budu všude t…
cejna 16.10.2014 17:31
cejna
Nikdy bych neveril, ze se tady najdou i názory, se kteryma se da souhlasit - cejno dik, ja si prisel…
Radek 18.10.2014 17:13
Radek
Prostě jsi přišel zase vypustit trochu síry. Našel jsi zde někoho, jehož názory ti konvenují. Tak js…
Dale Cooper 18.10.2014 17:31
Dale Cooper
Nemám rád, když tady píše pitomosti někdo jiný, než já. Nemusel jsi reagovat na něco, co se tě netýk…
IQ37 18.10.2014 17:52
IQ37
Pohyb vpřed a vzad po vytyčené trase.. Každý občas musí..
Niko Bellic 18.10.2014 18:06
Niko Bellic
No vida, o severních lesích jsem vůbec nic nevěděl. http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Northwood…
L-Core 18.10.2014 19:24
L-Core
Dovolím si podotknout (jakkoli nechci zpochybňovat pravost dokumentu Operace Northwoods), že odtajně…
Zarniwúp 18.10.2014 20:05
Zarniwúp
Vítám tě ve spolku spekulantů a konspirátorů. :-D poslední
IQ37 18.10.2014 20:45
IQ37
Rouska pres pusu je vec ohleduplnosti. Oni ji nenosi kvuli bordelu v lufte, oni ji nosi kdyz jsou na…
bahno 16.10.2014 12:24
bahno
Já si roušky na ulicích spojuji s teroristy. Určitě chystají nějakou nekalotu se sarinem. Ať si to n…
IQ37 16.10.2014 12:34
IQ37
Mě do smíchu moc není. Obzvlášť, když vidím lidi jako ty. Chytré je to jak opice, ale živit to musí…
Chocholoušek 16.10.2014 16:27
Chocholoušek

Už jsem tohle zaznamenal před nějakým časem Je to samozřejmě sviňárna nejhrubšího zrna.
Slibuju si od debaty peprnou výměnu názorů, hlavně ohledně euro-amerických sviní! Samozřejmě názorů pochvalných, protože jiné jsou nepřípustné.

Takové věci se dozvídáme "z venku", protože ti naši připosraní mediožumpální žurnalobulvární poskoci nemají odvahu něco podobného zveřejnit, aby nepoplašili ovečky a neustřihli si zdroj svých sviňských příjmů od chlebodárců. Sakra, to je dlouhá věta! :-D

Jediné co víme, že se chystá smlouva, který by měla umožnit snažší obchodní výměnu mezi EU a USA. Její podobu nezmáne, zatím (pochopitelně - alespoň pro mě pochopitelně) probíhají jednání jejich výsledek není znám. Smlouva, díky rozdílům snad ve všech oblastech, kterých se týká, musí notně znamenat ústupky a kompromisy na obou stranách, chápu tedy, že ani jedna strana nechce přijít o vyjednávací pozice tím, že to bude propírat na veřejnosti. To by byl oheň na střeše, protože logicky (zvlášť u nás) se kompromisy a ústupky nenosí a buď bude po mojem, nebo prostě nic. Názorem protistrany se vůbec nebudu zabývat, protože přesně neodpovídá mému názoru.
Evropané si dostatešně hlasitě odsouhlasili neaplikovat softwarove patenty, Evropská komise dává mamutí pokuty Microsoftu za monopolní postavení na trhu, Evropská ochrana spotřebitele je dosti značná. Nevěřím tomu, že někdo tyto vymoženosti, které Evropané požívají a jsou ochotni si o ně dost hlasitě křičet, prostě nějakou mezinárovní smlouvou obejde, proti vůli veřejnosti (rozuměj voličů). To jednání nevede jeden člověk (kecy o osobní výhodě) a dohlíží na ně nějaká komise, bude ji schvalovat rada Evropy, ne-li parlament.

PS: nejrozumější jsou tedy nejspíš japonci, protože jedine ty lze občas spatřit na veřejnosti (u nás) s rouškou přes pusu.

nejrozumější jsou tedy nejspíš japonci

Nevím, jestli jsou nejrozumnější. U nich to je spíše pud sebezáchovy, protože kdyby se - při své mizerné tělesné konstituci - neopatrně nadechli čehokoliv jiného, než " dýchací směsi" přesného chemického složení, tak by mohli ještě více zakrpatět! :-D

Celkem ti závidím tvůj optimismus.
Asi takhle. Američani placení Rothschildama vedou jednání s €U představitelema, který jsou placení taky Rothschildama. Většina z toho vygenerovanejch prostředků poputuje do bank Rothschildů.
A stejně se najdou blbci (nemyslím nikoho konkrétního), který si budou myslet, že když na to dohlíží Evropská komise :-), tak to musí bejt křišťálově čistý, křišťalovější než vůbec křišťál může být a v zájmu občanů EU....

proti vůli veřejnosti (rozuměj voličů).

a dohlíží na ně nějaká komise

Ale členy komise přeci nevolej žádní voliči....Nebo on někdo z voličů volil Špidlu nebo Jourovou?
Komisařům může bejt nějakej volič úplně u řiti. A taky je...

Euroskeptický pohled na úředníky z Bruselu máme méně, než třeb britové nebo francouzi, podle výsledků posledních voleb do Evropského parlamentu. Oni dali část hlasů opravdu protievropským silám. U nás, snad kromě jednoho křesla pro svobodné, to jsou všechno v podstatě pro evropské strany.

Kurna cejno, Rotschildove, Rockefellerove, spiknutí, tajne dohody, WTC a jeho odstreleni CIA (nebo kterou to slozkou tajnych sluzeb).
Ted zcela vazne, ty (a i jini zde) toho vite tolik a budou to zcela jiste naprosto pravdive informace z prvni ruky (soude podle samozrejmosti s jakou to podavate), nemate strach o zivot? Pokud je to jak tvrdite (a zcela jiste je) musi vas prece chtit zlikvidovat tolik tajnych sluzeb, ze z toho jde az mraz po zadech... To by mi prece do toho imperialistickeho, kapitalistickeho mafianskeho spikleneckeho systému zapadalo, nebo jak si to vysvetlujete, ze jste stale nazivu? To by me opravdu zajimalo...

Možná bys udělal líp kdyby sis místo psaní ironickejch komentářů o tom něco přečetl...
Podívej třeba na Snowdena. Ještě před tím než ty informace vynesl bys to určitě taky pokládal za konspirační teorii. A to ještě nepustil zdaleko všechno.
O svůj život strach fakt nemám. Zajímám se pouze o to co už někdo vynesl a propálil...Lidi, kteří maj fakt informace z první ruky a zveřejní je, se už o svůj život obávat musí. O tom si nedělej iluze. A hlavně, dokud se většina společnosti nechá slepě ovládat masáží médií (kdo je vlastní si doplň sám, nebo si trochu zagoogluj), podobně jako ty, tak systém bude v pohodě a nebude mít potřebu pronásledovat malý rejpaly. Neuraž se, ale na tobě je přesně vidět jak to ten systém má promakaný. Zhltneš jim všechno co ti naservírujou a ještě se cejtíš jak jsi chytřejší než ti co pochybují a hledají informace i jinde než v main streamu. Přesvědčovat tě nebudu. Pokud je pro tebe nejsvatější pravda co říkaj v čt nebo na nově, potažmo píšou v Babišovo tisku, je to tvůj boj a tvoje věc. Upírat ti to nehodlám.

cejtíš jak jsi chytřejší než ti co pochybují a hledají informace i jinde než v main streamu

Jenže ty vaše zdroje informací "mimo mainstream" jsou většinou dost pochybné a založené spíše na domněnkách, než na faktech.

Neuraž se, ale na tobě je přesně vidět jak to ten systém má promakaný

Myslel jsem si to dřív a myslím si to stále - tohle není nic jiného než paranoia.

Tak samozřejmě, je pořád potřeba si informace třídit, vybírat, ověřovat.
A když už jsme u toho tak dost pofidérní a pochybný bejvaj často i informace v main streamu. Viz třeba teď ta krize na Ukrajině. Když si přečteš třeba postřehy někoho kdo tam byl, tak podobnost s tím co říkali v TV je zcela minimální. A takhle to je se vším. Několik případů, kdy v médiích vyloženě lhali jsem zažil i sám osobně na vlastní kůži. Když média informovala o něčem, čeho jsem byl přímým účastníkem úplně jinak než se ve skutečnosti stalo.
Spíš než paranoia bych použil slova nedůvěra, zdravej rozum, touha po poznání. Ale nazývat to můžeš jak uznáš za vhodný.

Neuraž se, ale na tobě je přesně vidět jak to ten systém má promakaný

...tohle není nic jiného než paranoia

Ale houby a ne paranoia. Někde jsem četl (jasně konspirace a paranoia), že 80% světového bohatství vlastní asi PĚT nadnárodních společností. Těžko čekat, že hlavní vlastníci těchto gigantů budou chodit po zeměkouli a každému říkat, co mají dělat, co číst a jak myslet. Oni na to mají své podřízené poskoky, kteří to za mrzký peníz dělají za ně, někdy ani netuší, co vlastně dělají a co způsobí. A aby toho nebylo málo, tak ten řetěz poskoků pokračuje stále níž, až najednou tebe zasáhne informace, že například rohlík bude stát 3,- Kč.

Ty si myslíš, že za to může nějaký hajzl zemědělec, který zvýšil cenu mouky? Nebo nenažraný market? Nebo se do ceny tak strašlivě promítla cena ropy? Ty nitky vedou až k těm "Rotšildům", jen lidi si to "v globálu" neuvědomují, nepřipouštějí, kdo tomu tady vlastně ve skutečnosti šéfuje. Ale někteří "běžní občané", když se jim podobná informace předloží, to berou jako paranoiu a konspiraci, protože je tak naočkovali "Rotšildovic pohůnci". A tihle "Rotšildové" - a to je zajímavé - za každé situace jenom profitují. Je nějaká krize v Česku nezajímá (ani o ní nevědí). Válka? Sen každého "Rotšilda".

No, někteří lidi prostě potřebují věřit v nějaký vyšší princip. Nestačí jim jednoduché vysvětlení, že 1 + 1 = 2, když stoupne cena ropy, tak se to samozřejmě projeví tam, kde se využívá, že jsou nějaké daně, které taky ovlivňují cenu atd. Tito lidi většinou neznají ani základy ekonomiky, ale jsou si setsakra jistí, že tam někde navrchu sedí někdo, kdo tahá za nitky. Dřív to byl bůh, dneska holt Rotšildi.. :-)

Tady se samozřejmě budeme lišit. Za mě: cenu určuje trh. Ve tvých představách to bude nějaký Rotšild no..

Je to taky o vzdělání. Vzdělaný člověk ti vysvětlí, jak funguje obchodování na burze, kdežto nevzdělaní se rádi upínají na konspirační teorie. V podstatě tím maskují svou nevzdělanost..

Za mě: cenu určuje trh.

Záleží co si pod tím trhem představuješ.
Cenu třeba ropy určuje i to, kde a co se zrovna bombarduje, kdo a kdy na koho uvalí jaký sankce, atd... A o takových věcech rozhoduje podle tebe kdo?Trh? Asi těžko...
ceny některých komodit ovlivňuje i obchodování na burze. A obchoduje tam kdo?
Tvrdit, že všechno řídí trh je asi stejně relevantní jako, že všechno řídí bůh. I za tím trhem totiž stojí lidé. A když si odpovíš na otázku, kteří lidé? Budeš doma ;-)

Podivej, ctu vic nez si myslis a i tzv. konspiratorske weby. Rozdil mezi nami dvema je jen ten, ze sice oba dva vime naproste hovno o tom, co kdo jak kde a proc plati, ovlada a manipuluje (klidne ti najdu naprosto protichudne, ale oboje ZARUCENE PRAVDIVE informace na jednu a tutez vec), ale to, ze o tom vime uplne hovno si uvědomuje jenom jeden z nas (hadej ktery...).
Nevim kde jsi vzal, ze zeru babisoidni media a ze jim verim. Jsem ale stejne tak dalek prohlašovat s naprostou jistotou, tak jako ty, ze vim, kdo to vsechno ovlada, kdo komu plati, jak to vsechno funguje (na zaklade toho, ze si prectu nejaky ekvivalent hajkovo protiproudu nebo neceho podobneho a naberu dojmu, ze jsem osvicen) a na to jsem narazel...
Osobne si myslim, ze pravda je někde uprostred, ze je samozrejme, ze jsou veci oficialni a zakulisni, ze ma jeden tyhle a druhy tamty zajmy a ze media (napříč jejich spektrem) se snazi vystourat co a jak (nektere jdou po senzacich, jine jsou trochu serioznejsi, dalsi jsou naprosty skvar, snazici se jen a pouze sokovat, no pak jsou tu ruzne "protiproudy, halo noviny, blisty" a podobne stranicke veci), ale ze prijde rothschilduv nochled, vsechno to podmazne a pak se u skleničky whiskey a kubanskeho doutnicku uchechtava jak ma moc nad svetem mi fakt prijde stejne usmevne, jako kdyz nekdo slepe veri v naprostou cistotu vseho, co se nam servíruje.
Chapu ze neni oblíbený nazor, ze pravda je uprostred a neni cernobila, jak ji vidi mnozi ortodoxne presvedceny vcetne tebe, ale historie mnohokrat prokazala, ze to tak proste je.
Ja ale chapu potrebu lidi necemu verit, upinat se k tomu a jak znam Tebe, potrebujes sveho uhlavniho nepritele, ja Ti ho neberu, budte spolu stastni...
Ja chtel znat odpoved na to, ze kdyz jsi tak zcela presne informovan, zverejnujes, podle tebe, spiklenecke plany zidozednaru na zotroceni cele planety, proc si myslis, ze jsi na zivu. Odpoved se mi dostala, "jsi podle tebe mala ryba". OK. Diky

Osobne si myslim, ze pravda je někde uprostred

Tohleto je čirej alibismus. Jasně radši budu všude tvrdit, že pravda je vždy a za všech okolností uprostřed. Z prostředka se totiž vždycky podle potřeby můžeš vydat na kteroukoliv stranu. Což ovšem nemá s pravdou nic společnýho, ale je to spíš oportunismus hrubýho zrna...

jak znam Tebe, potrebujes sveho uhlavniho nepritele

To mě asi moc neznáš. Já toho nepřítele nepotřebuju. Jen chápu, že ten nepřítel někde je a nemám strach ho pojmenovat. Věř, že bez něj by se nám všem žilo mnohem líp.

Ja chtel znat odpoved na to, ze kdyz jsi tak zcela presne informovan, zverejnujes, podle tebe, spiklenecke plany zidozednaru na zotroceni cele planety, proc si myslis, ze jsi na zivu. Odpoved se mi dostala, "jsi podle tebe mala ryba". OK. Diky

Asi ti dělá problémy tomu rozumět. Tak ještě jednou. To, že někdo, třeba já, někde zopakuje informaci, kterou už vynesl někdo jinej, typicky někdo kdo byl opravdu u zdroje těch informací, neznamená, že ten někdo (třeba já) by měl být ohrožen na životě. Na životě je ohrožen ten, kdo ty informace, vynesl, zveřejnil atd... Příklad z nedávný doby: Snowden nebo třeba kauza kolem wikileaks... Není v zájmu těch co tahaj za nitky zlikvidovat všechny kdo ty informace někde zopakujou. To by bylo kontraproduktivní, páč by se pak v tom mohlo začít vrtat zbytečně moc lidí. V jejich zájmu je naopak to všechno pomocí médiíí tutlat, zametat pod koberec, dehonestovat ty, kteří jim šlápli na kuří oko. Přesně tak jak se to dělo v těch nedávnejch kauzách. Když to nechceš pochopit, tvoje věc.
Kdyby někdo před pár lety tvrdil, že NSA odposlouchává všechny evropský premiéry a důležitý politiky, tak by většina lidí taky tvrdila, že je to jen paranoia. Třeba Merkelová se tomu divila i v době když už ta informace byla venku. A takovejch podobnejch kauz už byla hromada....

Nikdy bych neveril, ze se tady najdou i názory, se kteryma se da souhlasit - cejno dik, ja si prisel rypnout a uplne me to preslo. Necham to na jindy. Takze poopravuji muj názor - debilu tady není tolik. Nicmene se potvrdil ten z myho posledního prispevku z minula - piko belo a koker naplnili moje odhady na 100%. Taky je jasny, ze mají problém s pochopenim cejnovyho textu, který by asi pochopili deti ze vyssich trid I. stupne ZS. Samozrejme souhlasit nemusíte, ale vy ani nechapete, to je ještě horsi, nez jsem si myslel. A mistni giganti se zatím zdrzeli diskuze.
Fakt je zajimavy to cist. Jak nekteri asi budou popirat nebo vydavat za konspirace to, co tady cejna popsal a co je i mainstreamem vydavany za fakta (odposlouchavani, snowden, wikileaks, ...). A nejlepší na tom je, ze se na 100% provalilo jen malinky procento z toho, co se ve skutecnosti deje a je jedno, jestli za tim stoji rotsildi nebo jini posuci. Pro tukany, kteří tady tukaji o CIA a dvojcatech si doporučuju najit například operaci Northwoods a hledat analogii - nebudu rikat s cim. O te urcite nic nevite, když takto blbe tukate, ale nepochybuju, ze to bude taky urcite konspirace...

Dovolím si podotknout (jakkoli nechci zpochybňovat pravost dokumentu Operace Northwoods), že odtajněné dokumenty jsou oficiální úplně stejně, jako kterékoli soudobé oficiální dokumenty. Tvrdím, že výběrem/uvolňováním odtajněných dokumentů se dá manipulovat stejně, jako současnými zprávami. Ten kdo uvolňuje ke zveřejnění, je stále týž (i když třeba ne technicky).

Já si roušky na ulicích spojuji s teroristy. Určitě chystají nějakou nekalotu se sarinem.
Ať si to nosí doma v Japonsku, ale tady to spíše vzbuzuje rozpaky a nedůvěru k "maskovaným" lidem. To je podobné, jako "důvěryhodnost" policejních zakuklenců, nebo "revolucionářů" na Majdanu.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru