Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Obchodní dohoda TTIP aneb korporátní fašismus nenažraných kapitalistických sviní se blíží

Podivej, ctu vic nez si myslis a i tzv. konspiratorske weby. Rozdil mezi nami dvema je jen ten, ze sice oba dva vime naproste hovno o tom, co kdo jak kde a proc plati, ovlada a manipuluje (klidne ti najdu naprosto protichudne, ale oboje ZARUCENE PRAVDIVE informace na jednu a tutez vec), ale to, ze o tom vime uplne hovno si uvědomuje jenom jeden z nas (hadej ktery...).
Nevim kde jsi vzal, ze zeru babisoidni media a ze jim verim. Jsem ale stejne tak dalek prohlašovat s naprostou jistotou, tak jako ty, ze vim, kdo to vsechno ovlada, kdo komu plati, jak to vsechno funguje (na zaklade toho, ze si prectu nejaky ekvivalent hajkovo protiproudu nebo neceho podobneho a naberu dojmu, ze jsem osvicen) a na to jsem narazel...
Osobne si myslim, ze pravda je někde uprostred, ze je samozrejme, ze jsou veci oficialni a zakulisni, ze ma jeden tyhle a druhy tamty zajmy a ze media (napříč jejich spektrem) se snazi vystourat co a jak (nektere jdou po senzacich, jine jsou trochu serioznejsi, dalsi jsou naprosty skvar, snazici se jen a pouze sokovat, no pak jsou tu ruzne "protiproudy, halo noviny, blisty" a podobne stranicke veci), ale ze prijde rothschilduv nochled, vsechno to podmazne a pak se u skleničky whiskey a kubanskeho doutnicku uchechtava jak ma moc nad svetem mi fakt prijde stejne usmevne, jako kdyz nekdo slepe veri v naprostou cistotu vseho, co se nam servíruje.
Chapu ze neni oblíbený nazor, ze pravda je uprostred a neni cernobila, jak ji vidi mnozi ortodoxne presvedceny vcetne tebe, ale historie mnohokrat prokazala, ze to tak proste je.
Ja ale chapu potrebu lidi necemu verit, upinat se k tomu a jak znam Tebe, potrebujes sveho uhlavniho nepritele, ja Ti ho neberu, budte spolu stastni...
Ja chtel znat odpoved na to, ze kdyz jsi tak zcela presne informovan, zverejnujes, podle tebe, spiklenecke plany zidozednaru na zotroceni cele planety, proc si myslis, ze jsi na zivu. Odpoved se mi dostala, "jsi podle tebe mala ryba". OK. Diky

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat