Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Obchodní dohoda TTIP aneb korporátní fašismus nenažraných kapitalistických sviní se blíží

Osobne si myslim, ze pravda je někde uprostred

Tohleto je čirej alibismus. Jasně radši budu všude tvrdit, že pravda je vždy a za všech okolností uprostřed. Z prostředka se totiž vždycky podle potřeby můžeš vydat na kteroukoliv stranu. Což ovšem nemá s pravdou nic společnýho, ale je to spíš oportunismus hrubýho zrna...

jak znam Tebe, potrebujes sveho uhlavniho nepritele

To mě asi moc neznáš. Já toho nepřítele nepotřebuju. Jen chápu, že ten nepřítel někde je a nemám strach ho pojmenovat. Věř, že bez něj by se nám všem žilo mnohem líp.

Ja chtel znat odpoved na to, ze kdyz jsi tak zcela presne informovan, zverejnujes, podle tebe, spiklenecke plany zidozednaru na zotroceni cele planety, proc si myslis, ze jsi na zivu. Odpoved se mi dostala, "jsi podle tebe mala ryba". OK. Diky

Asi ti dělá problémy tomu rozumět. Tak ještě jednou. To, že někdo, třeba já, někde zopakuje informaci, kterou už vynesl někdo jinej, typicky někdo kdo byl opravdu u zdroje těch informací, neznamená, že ten někdo (třeba já) by měl být ohrožen na životě. Na životě je ohrožen ten, kdo ty informace, vynesl, zveřejnil atd... Příklad z nedávný doby: Snowden nebo třeba kauza kolem wikileaks... Není v zájmu těch co tahaj za nitky zlikvidovat všechny kdo ty informace někde zopakujou. To by bylo kontraproduktivní, páč by se pak v tom mohlo začít vrtat zbytečně moc lidí. V jejich zájmu je naopak to všechno pomocí médiíí tutlat, zametat pod koberec, dehonestovat ty, kteří jim šlápli na kuří oko. Přesně tak jak se to dělo v těch nedávnejch kauzách. Když to nechceš pochopit, tvoje věc.
Kdyby někdo před pár lety tvrdil, že NSA odposlouchává všechny evropský premiéry a důležitý politiky, tak by většina lidí taky tvrdila, že je to jen paranoia. Třeba Merkelová se tomu divila i v době když už ta informace byla venku. A takovejch podobnejch kauz už byla hromada....

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat