Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Český stát je okradl, odchází ven

WEDOS stěhuje firmu do zahraničí

Po tom, co jim stát vyvlastnil, ukradl pozemek za třetinu ceny, kterou za něj dali, už pozbyli poslední naději. Mimochodem je vlastně dobře, že fialový přiznivci postupně vystřízlí z nadšení, jak to tu po babišovi dá někdo do pořádku. Uvidíme, jestli to v příštích volbách bude stačit, ikdyž já jsem přesvědčen, že systém voleb lidi stále nepochopili a místo, aby zvolili někoho normálního, zvolí fialkám na just babiše. Takže zase ta minulá sebranka nahradí tu současnou a ta bude v budoucnu nahrazena zase tou z minula, prostě takovej koloběh furt dokola, ze kterého se ne a ne vyhrabat.

Předmět Autor Datum
místo, aby zvolili někoho normálního Kéž by někdo takový kandidoval.
Wikan 24.08.2023 18:31
Wikan
Co chceš delat s takovým materiálem. Fakt už netuším jestli je to naivita nebo blbost lidská Premié…
Jan Fiala 24.08.2023 19:09
Jan Fiala
No já nikde netvrdil, že současná vláda je normální. Jenom nevidím, že by někdo normální vůbec v pol…
Wikan 24.08.2023 21:47
Wikan
Ono je to těžký, jak už tu píše kolega v dalším komentáři, neschopní nahradili všehoschopné. Bylo by…
RedMaX 24.08.2023 22:35
RedMaX
Ano, určitě by se snažili víc. Víc si nakrást, protože vědí, že příště už se tam nedostanou.
Wikan 25.08.2023 07:15
Wikan
Další věcí je, že nemají znalosti a bude to stejné jako nyní. Ono je tam více aspektů, ale nemá to c…
nerady 25.08.2023 07:23
nerady
Podle mého názoru je ta snaha ukrást,co se dá už teď výjimečná. Spíš bojují s časem než o voliče a k… poslední
RedMaX 25.08.2023 08:11
RedMaX
Ty vogo Já to dal celý I bych se vyjádřil, ale snažím se nebýt sprostý Hnus a humus. Fuj
syndrom 24.08.2023 19:29
syndrom
Dvakrát jsem měl možnost se s Vámi setkat osobně a považuji Vás za slušného člověka. Poprvé v životě…
IQ37 24.08.2023 20:41
IQ37
Článek jsem jen přelétl. Bohužel pán asi moc nečte a nezajímá se o soudobé dějiny. Lidé bydlící v to…
nerady 24.08.2023 21:30
nerady

Co chceš delat s takovým materiálem. Fakt už netuším jestli je to naivita nebo blbost lidská

Premiér Fiala: Firmám jsme loni pomohli, očekávám, že teď klesnou ceny potravin

Možná by měl panu profesorovi politologie nekdo vysvětlit, že takto to v reálném světě nefunguje

Ono je to těžký, jak už tu píše kolega v dalším komentáři, neschopní nahradili všehoschopné. Bylo by potřeba někoho jenom schopného. Jenže takový lidi nemají zapotřebí jít do politiky a riskovat dobré jméno, majetek, zdraví i život.
Na druhou stranu kandiduje docela dost politických stran a hnutí, není třeba stále dokola volit ty samé. Ono kdyby tam neseděli stále titíž a nepovažovali ty teplá místa za jisté, tak by se snažili určitě víc.

Článek jsem jen přelétl. Bohužel pán asi moc nečte a nezajímá se o soudobé dějiny. Lidé bydlící v tomto státě byli okradeni od roku 1914 několikrát ( 1914 - 1918 válečné půjčky, po roce 1918 pozemková reforma, mezi lety 1939 -1945 oloupení občanů nevyhovujících rasovým zákonům, každé odsouzení v této době bylo spojené se zabavením majetku, v roce 1945 znárodnění bank a velkých podniků, v roce 1948 znárodnění všeho, v roce 1953 měnová reforma, rozsudky soudů mezi lety 1948 až 1989 při opuštění republiky byly též spojeny se zabavením majetku, po roce 1990 rozkradení všeho státního majetku a jistě jsem na něco zapomněl). Jinak rozděluji politiky na schopné (ti se u nás nevyskytují), neschopné a všeho schopné. Po volbách se stalo to, že všehoschopné politiky vystřídali politici neschopní.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru