Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem MS ve fotbale

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Pozdravujem. :-) V rokoch 2002 - 2017 som šport sledoval mimoriadne aktívne, dnes už podstatne mene…
haseimpfeffer 19.11.2022 00:57
haseimpfeffer
Francúzsko prišlo Benzemu, takže to kľudne môže byť celkom inak. nový
haseimpfeffer 20.11.2022 23:17
haseimpfeffer
Fotbal už nějakou dobu nesleduju. Ale MS ve fotbale v zimě? :-D:-D:-D (Maximální výsměch.) Prvně mě…
RedMaX 20.11.2022 09:11
RedMaX
V tom Katari je teraz asi také ideálne počasie na futbal, zima im určite nie je. Ale je to pravda, j…
Hastrman 20.11.2022 11:42
Hastrman
zima im určite nie je Jim ne, ale mně jo. Kašlu na to mrznout a koukat přitom na fotbal. Vždy bylo… nový
RedMaX 21.11.2022 21:05
RedMaX
Katar 0:2 Ekvádor Reprezentace Ekvádoru vede v utkání s Katarem na mistrovství světa. Ekvádorští f…
Kurt 20.11.2022 18:36
Kurt
Tak snad si pro příště budou pořadatelé pamatovat, že nemají pořádat MS v islámských zemích. Ale pen…
Prasak 20.11.2022 18:52
Prasak
Nemyslím si, že by pan předseda FIFA Infantino vyšel Katar levněji. A co je jim po fanoušcích, že jo… nový
Kurt 20.11.2022 21:19
Kurt
Fotbal miluji, ale kdyz vidim to pokrytectvi ze strany fifa tak jediny co proti tomu muzu udelat je… nový
Al Capone 21.11.2022 12:58
Al Capone
Tak Holaňdani nakonec nad Senegalem vyhráli 2 : 0, ale s velkým štěstím. Hodně dlouho to bylo minimá… nový
Zdenál 21.11.2022 19:16
Zdenál
Včera předvedla Brazílie proti Srbsku nádernej fotbal, asi zatím nejlepší. A ten druhej gól RIchardl… nový
Zdenál 25.11.2022 08:09
Zdenál
https://video.aktualne.cz/dvtv/bosak-hvezdy-jako-messi-a-ronaldo-me-zklamaly-sampionat-posk/r~01d271… nový
Al Capone 28.11.2022 17:03
Al Capone
To jsou mi věci - Japonci porazili Španěly i Němce, ti ani nepostoupili ze skupiny, Belgičané přezdí… nový
Zdenál 02.12.2022 07:51
Zdenál
Musíš to brát z té "zdravé" kapitalistické stránky. Sázkové kanceláře mají žně. :-) nový
IQ37 02.12.2022 10:45
IQ37
Kamerun - Brazílie 1:0 :-D nový
IQ37 02.12.2022 22:04
IQ37
Brazilci měli postup jistej, tak nasadili náhradníky (9 změn v sestavě) a ti se ještě hodně šetřili.… nový
Zdenál 03.12.2022 11:35
Zdenál
Nesleduju to, jen koukám na výsledky a nestačím se divit. To si musí sázkové kanceláře mnout ruce! nový
L-Core 10.12.2022 19:17
L-Core
Jestli Katar dokázal pomáznout kde koho, aby to mohli pořádat, nasypat obrovský prachy do stadionu a… poslední
Prasak 10.12.2022 23:54
Prasak

Pozdravujem. :-)

V rokoch 2002 - 2017 som šport sledoval mimoriadne aktívne, dnes už podstatne menej, až sviatočne (s výnimkou tenisu, pre ktorý mám slabosť stále), ale futbalovými MS nepohrdnem. Budem ich sledovať ako vždy na našej RTVS, tamojších komentátorov na čele s Merčiakom mám celkom rád (nič proti českým komentátorom futbalu, ktorých vlastne ani nepoznám).

Môj tip: r~9bf8680a638d11ed8980ac1f6b220ee8 Trošku mi tam chýba tip na zápas o bronz, mne to vychádza na Brazília - Nemecko a myslím si, že Brazílii pomsta za slávnych 1:7 z Maracany 2014 asi vyjde.

Prial by som to niekomu z trojice Nemecko, Holandsko, Belgicko. Vlastne aj Švajčiarsku či Uruguaju, ale to je sci-fi. :-)

So stávkovaním to mám podobne ako ty.

Fotbal už nějakou dobu nesleduju. Ale MS ve fotbale v zimě? :-D :-D :-D (Maximální výsměch.)

Prvně mě napadlo, že ses zbláznil, proč teď vyplňovat anketu, když nevíš co bude za měsíc, natož v létě. Pak jsem se kouknul na net a zjistil jsem, že jseš zdráv, zbláznili se jiní. ;-)

V tom Katari je teraz asi také ideálne počasie na futbal, zima im určite nie je. Ale je to pravda, ja futbal tiež vôbec nesledujem, ale nezvykli MS bývať tak cca na jar? Fakt neviem, kto má tesne pred Vianocami chuť na futbal. :-D
Ale možno sa to kvôli covidu všetko tak divne poposúvalo a MS vo futbale vyšli na zimu, čo by ešte pred takým rokom bolo úplne nemysliteľné, aby sa pred rokom konalo niečo v zime bez obrovského cirkusu okolo toho. :-D Doba je divná.

Tak Holaňdani nakonec nad Senegalem vyhráli 2 : 0, ale s velkým štěstím. Hodně dlouho to bylo minimálně vyrovnané, první střelu na bránu zaznamenali Nizozemci až v 84. minutě!
Ale ten rachot bubnů byl hodně protivnej, ruchový mikrofony by to chtělo stáhnout. Na stadióně to muselo bejt peklo...

https://video.aktualne.cz/dvtv/bosak-hvezdy-jako-messi-a-ronaldo-me-zklamaly-sampionat-posk/r~01d2717e6abf11ed8d680cc47ab5f122/

To, že Bosák velice rád plete politiku do sportu už víme dlouho, ale teď se dobře zesměšnil, tenhle člověk je totiž neskutečný pokrytec. Sám tvrdí, že by Ronaldo s Messim měli šampionát bojkotovat, ale on pro to neudělá ani to, že ho nebude komentovat. Přičemž oni mají mnohem více co ztratit než on.

To jsou mi věci - Japonci porazili Španěly i Němce, ti ani nepostoupili ze skupiny, Belgičané přezdívaní "rudí ďábli" taky vypadli ze skupiny, když se změnili na "krotké domácí mazlíčky" (copyright Bosák) - bejt sázkařem tak tikety asi roztrhám a sežeru...

Jestli Katar dokázal pomáznout kde koho, aby to mohli pořádat, nasypat obrovský prachy do stadionu a prezentace okolo, tak bych se ani nedivil, kdyby některý týmy dostaly dostatečnou motivaci, aby nevyhrály. Favorité prohrávají, outsideři září. Nebo se svět obrací v prdel úplně všude.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru