Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailemAnketa Najmocnejší muž sveta - borec Jožko Brandon.

Už veľmi dlho ma svrbeli prsty, že založím vlákno venované borcovi borcov Jožkovi Bidenovi, ale zatiaľ som vždy odolal.
Chcel som to už pred týždňom, keď sa z*ebal z bicykla. Ale to by bola možno podpásovka, zabudnúť si vytiahnuť nohu z pedálu sa stáva predsa úplne bežne. https://www.youtube.com/watch?v=-EahgmNmMsM

Tentokrát sa však stalo niečo oveľa desivejšie. Najmocnejší muž sveta, hoci je to veľký génius a intelektuál, niekedy potrebuje dopomôcť, napríklad niekedy potrebuje malý ťahačík, na ktorom má explicitné pokyny ako postupovať na tlačovej konferencii. Na tom ťahačíku ešte musí mať presne špecifikované, že je určený preňho a pre nikoho iného. Teda, že to ON vojde do sály, ON si sadne na stoličku, ON sa pozdraví a tak ďalej, aby nedošlo k žiadnym nedorozumeniam, predsa len starší ľudia s kognitívnymi poruchami to nemajú ľahké...
https://www.youtube.com/watch?v=5U5A7Yk7h1E
Vo vlákne o amerických voľbách istý tajtrlík štekal sťa zbesnený, že Biden v žiadnom prípade nie je bábka, koná sám za seba a je pri plnom vedomí. Skutočne potrebuje človek, ktorý je pri plnom vedomí a nikto ho neovláda, ťaháky, kde má napísané, že má vojsť do sály, sadnúť si, pozdraviť, čosi povedať a odísť? Skutočne sa človek, ktorý má v kompetencii riadenie najmocnejšej krajiny sveta, bez toho stratí na triviálnej tlačovej konferencii?
A to už nehovorím ani o tom, že pri prejavoch viditeľné číta z papiera, pričom nevynecháva pri čítaní ani poznámku "koniec vety", podáva si ruky s neviditeľnými entitami, pred tlačovými konferenciami sú mu ukazované fotky tvárí novinárov, ktorí sú pohodlní na pokladanie otázok a pravidelne v polovici vety stráca niť, zakokce sa a výpoveď nedokončí. O tom, že nemá problém hlasno prdieť pred britskou nobilitou radšej taktne mlčím. https://nypost.com/2021/11/07/camilla-parker-bowles-keeps-talking-about-biden-fart-at-cop26/
Pri Trumpovi média do nitky rozoberali každý menší prešľap, oproti Bidenovi absolútne nepodstatný, nafúknutý, ako napr. preklep na twittri či pomalá chôdza po schodoch. Keď sa však Brandon trikrát za sebou z*ebe na schodoch a breptá o dušu, mainstreamove média strčia hlavu do piesku a tvária sa, že všetko je v najväčšom poriadku.

Tí, čo ste vo vlákne o amerických voľbách dávali svoj hlas Brandonovi, ste spokojní s jeho činnosťou? Viem, že ste ľudia s nízkou miery sebareflexie, ale ste v pohode s tým, že by ste predali riadenie najväčšej ekonomiky na svete očividnému dementovi s progresívnym úpadkom kognitívnych funkcií? A to sa ešte divíte, že Putin nemá žiadny rešpekt pred západom a že svet je preto v úplných sračkách?

Podporovatelia Jožka Bidena: Ste spokojní s pôsobením Jožka Brandona?

44%
0%
56%

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Koukam jsi jeste nestravil ze ten tvuj guru oranzovej egomaniak prohral. Je mi te lito.
Dwane Dibbley 26.06.2022 12:04
Dwane Dibbley
Zato ty si dúfam šťastný prešťastný, že hlavou najsilnejšej ekonomiky je konečne človek na tvojej úr…
Hastrman 26.06.2022 12:31
Hastrman
Že tě to tak žere? Holt za Bidenem stojí nějaká skupina, které vyhovuje, že můžou dění ovlivňovat sn…
Prasak 26.06.2022 13:40
Prasak
Neskutočný blábol. Čo si robí nejaká Zuzana z Pezinka je mi absolútne jedno. Je to nepodstatný nikto…
Hastrman 26.06.2022 14:05
Hastrman
A jsme na začátku - můžeš akorát blít na internetu. Prostě jsi jen mravenec a můžeš se jen vztekat,…
Prasak 26.06.2022 14:31
Prasak
Tak znova. Pozri sa na tri najdiskutovanejšie témy na tomto serveri - kovid, Ukrajina, ekonomika. In…
Hastrman 26.06.2022 16:20
Hastrman
Možná sis toho nevšimul, ale těch debat o Covidu a Ukrajině se už dávno neúčastním. Nemá to cenu, fu…
Prasak 26.06.2022 20:30
Prasak
Možná sis toho nevšimul, ale těch debat o Covidu a Ukrajině se už dávno neúčastním. Nemá to cenu, fu… nový
L-Core 01.10.2022 08:43
L-Core
Jožko Biden je už úplne odtrhnutý z reťaze. Keď si človek myslí, že sprchovanie s vlastnou dcérou ni…
Hastrman 29.09.2022 19:22
Hastrman
No tak, jak jsi před časem kritizoval Čaputovou, tak myslím, že totálně senilní Biden nebo jen o mal…
RedMaX 29.09.2022 20:54
RedMaX
Dobre, že si pripomenul tú Čaputovú. :-D Slovenské média z nej totižto často robia hrdinku známu v… nový
Hastrman 30.09.2022 17:50
Hastrman
Tak on ale ten její milenec vypadá dost jako frajer. Sice by to měla hodnotit spíš žena, ale myslím,… nový
RedMaX 30.09.2022 18:18
RedMaX
No raději Fiala, než aby tam jel Z-man. nový
Prasak 30.09.2022 20:57
Prasak
Ne! Premiér má povinnost řešit domácí problémy, kterých máme habaděj. Neřeší je a místo toho si jezd… nový
RedMaX 30.09.2022 22:02
RedMaX
Ty vole, keď to tak čítam, tak uznávam, Zeman s bizarnosťou docela vedie, polomŕtvy človek by automa… nový
Hastrman 30.09.2022 22:54
Hastrman
Mně v podstatě Zeman nevadí. Vadí mi ostatní politici, kteří ho zneužívají. Už to dělal Babiš, proto… nový
RedMaX 30.09.2022 23:55
RedMaX
A jak by tam Zeman mohl jet, když do letadla ze zdravotních důvodů NESMÍ? Autem? A v Calais přesedno… nový
L-Core 01.10.2022 08:34
L-Core
Sorry jako, ten člověk už je 3 roky na "nemocenské", ale plat bere stále v plné výši? Po 3 letech by… nový
RedMaX 01.10.2022 09:12
RedMaX
S platem při nemoci to mají úplně stejně poslanci. nový
Prim n.r. 01.10.2022 19:54
Prim n.r.
A zatiaľ čo som písal môj včerajší príspevok, sa Jožko zase stratil. https://youtu.be/oixK9DRgv94?t=… nový
Hastrman 30.09.2022 11:11
Hastrman
Chýba mi tam položka "Je mi to u prdele".
Ale 29.09.2022 21:09
Ale
Nechybi, proste nehlasuj. nový
RedMaX 29.09.2022 21:25
RedMaX
Ale to pak nejsou statistiky kompletní. nový
Prasak 29.09.2022 22:29
Prasak
Vsak nejde o hlasovani, jen se jeden chudak potrebuje obcas vybrecet. nový
Dwane Dibbley 29.09.2022 23:04
Dwane Dibbley
Tak si prečítaj ešte raz otázku, keď už si nevieš odpustiť takýto prechytrelý komentár. Podporovate… nový
Hastrman 30.09.2022 11:04
Hastrman
A presto ty hlasy pro trumpetu urcite nejsou od "podporovatelu" bidena. Vsadim se ze sis tam taky kl… nový
Dwane Dibbley 30.09.2022 14:36
Dwane Dibbley
Ok, tak presne toto som chcel počuť od Bidenovho podporovateľa. To o tebe mnoho vypovedá, keď toto p… nový
Hastrman 30.09.2022 17:15
Hastrman
Ty jsi uz pri americkych volbach ukazal ze jsi naprosto ztracenej pripad. Skoda slov, ztrata casu s… nový
Dwane Dibbley 30.09.2022 17:18
Dwane Dibbley
[95880-308477439-515062333713450-108107-jpg] nový
Hastrman 30.09.2022 17:33
Hastrman
Ale to by bola možno podpásovka, zabudnúť si vytiahnuť nohu z pedálu sa stáva predsa úplne bežne. T… nový
Jan Fiala 30.09.2022 07:49
Jan Fiala
Byť neustále v centre pozornosti je otrava. Niekto si to ale môže vyslovene užívať, ľudia sú rôzni.… nový
Hastrman 30.09.2022 17:29
Hastrman
https://www.newsweek.com/fact-check-did-biden-grab-zelenskys-butt-white-house-1769111 Ach jo, jeden… poslední
RedMaX 25.12.2022 12:33
RedMaX

Že tě to tak žere? Holt za Bidenem stojí nějaká skupina, které vyhovuje, že můžou dění ovlivňovat snadněji, než s Trumpem, kterej sice neměl problém se svým tělem, ale zase v huby pouštěl jiný srance, často bez rozmyslu. U nás máme Zemana, ten je na tom stejně, jako Biden.
Kdybys byl občan USA, chápal bych tvoje rozhořčení, ale ty můžeš akorát nadávat na Zuzanu, to je tak vše.

Neskutočný blábol. Čo si robí nejaká Zuzana z Pezinka je mi absolútne jedno. Je to nepodstatný nikto. Keď si ale na čelo najmocnejšej krajiny sveta do čela zvolia úplného retarda, ktorý len tak mimochodom vo svojej inkompetencii psychopatickému šéfovi Ruska, o ktorom tajné služby majú informácie, že plánuje zaútočiť na krajinu v mojom bezprostrednom susedstve, povie, že máš voľnú cestu, my ti v tom nebudeme prekážať a on to potom ten psychopat k prekvapeniu všetkých skutočne spraví, tak ma to štve akosi oveľa viac ako nejaká Zuzana.

Tak znova. Pozri sa na tri najdiskutovanejšie témy na tomto serveri - kovid, Ukrajina, ekonomika. Inými slovami, celé debaty.net je jeden obrovský hajzel, kam chodia ľudia len blivať a nič tým nevyriešia. Že si si to všimol až pri mojom vlákne, asi si nejaký spomalený...

Ale keď ťa to sere, máš slobodu na založenie vlastného vlákna o varení, pečení, rybárčení, šukaní, whatever, ktoré ti priamo ovplyvnia život. Len mi prosím ťa nelez na môj hajzel a nemoralizuj tu, díky.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Poznámka pod čiarou: Pripomínaš mi jedného bývalého kamaráta, ktorý na prestrelky v skupinových súkromných chatoch reagoval, že chlapi, máme srať na to, aj tak nič nevyriešime, lebo argumentačne sa nijak nechytal na ostatných kamarátov. Ale trebárs nemal problém "diskutovať" a hrať sa na múdreho pred náhodnými neznámymi a jednoduchšími ľuďmi v diskusiach pod FB príspevkami.

Možná sis toho nevšimul, ale těch debat o Covidu a Ukrajině se už dávno neúčastním. Nemá to cenu, furt se tam melou kolem dokola stejný srance a k ničemu to nevede. Nebudu si tím zvedat tlak.
Mám tu debatu o rumu, ta je mnohem příjemnější. O vaření jsem tu taky něco zakládal, ale až na pár výjimek tu lidi umí jídlo leda sežrat, ne vytvořit.

Debata s argumenty? S tebou? S Redmaxem? Proboha, jen to ne, s váma se nedá argumentovat, protože vy jste přesvědčení a tam veškeré argumenty selhávají. To je pak jak hrát tenis proti zdi.

Možná sis toho nevšimul, ale těch debat o Covidu a Ukrajině se už dávno neúčastním. Nemá to cenu, furt se tam melou kolem dokola stejný srance a k ničemu to nevede. Nebudu si tím zvedat tlak.

Tak tak. Ještě bych přidal ten ekonomický (katastrofický) thread.
Občas do těch témat nahlédnu a zase zavřu, reaguju již velmi zřídka. A snažím se nesledovat zprávy a na Novinkách, Aktuálně.cz atd číst ze článků tím se zabývajících maximálně titulky.

Jožko Biden je už úplne odtrhnutý z reťaze. Keď si človek myslí, že sprchovanie s vlastnou dcérou nič neprekoná, tak sa verejne prizná ku svojmu pedofilnému vzťahu. https://www.youtube.com/watch?v=fuQflEmf1Ug

Že je to génius, pripomínať nemusím, najväčšia obrana proti hurikánu či poistka proti horiacemu domu je vakcína. https://www.youtube.com/watch?v=I-KKvYBYIZ4

Potom sa nám ale na chvíľku stratil... https://www.youtube.com/watch?v=Oktrp8Nterg

Ale on sa iba vydal hľadať členku kongresu Jackie, ktorá krátko predtým umrela... https://www.youtube.com/watch?v=oGW76zRKZM0

No ale čo sa človek nedozvie od jej sekundantky, že USA zdieľa so Severokórejskou republikou (!!!!!!!) špeciálne puto, menovite alianciu.
https://www.youtube.com/shorts/FPOiLsLA9Bg

A to si pamätám tie časy, ako sa furt riešilo, ako Donald Trump pije vodu a podáva ruku, oproti tomu je toto samozrejme nič...

Dobre, že si pripomenul tú Čaputovú. :-D

Slovenské média z nej totižto často robia hrdinku známu v celom svete. Keď sa písalo v zahraničnej tlači o Čaputovej (samozrejme iba ohľadom jej odevu, o čom inom by ohľadne Čaputovej mohli písať...), tak z toho naše čubky vždy robili senzáciu, aha, akú super prezidentku máme, poznajú ju všade v zahraničí.

Nu, keď sa zjavila na pohrebe kráľovnej, tak za prezidenta označili jej frajera, Čaputovú ani len menom nespomenuli. Označili ju za delegáciu. :-D Gender stereotyping jak hovado. Ešte fajn, že nespravili z Čaputovej jeho chyžnú.
Neskôr to údajne opravili, ale pozor, z Čaputovej frajera spravili manžela! Asi to prišlo zahraničnej tlači príliš trápne písať o prezidentkinom milencovi, ktorého by si dovliekla na štátny pohreb. Jak by to vlastne formulovali a vysvetlili, že nejaká fľandra zo Slovenska sa stala prezidentkou a za štátne si vodí svojich milencov so sebou po svete.

Čaputová aj naďalej zostáva obrovským bizárom. Bidena či Zemana netriumfuje len preto, lebo sa dá narozdiel od nich perfektne ovládať.

[95881-307434838-1285608168868895-71123-png]

Tak on ale ten její milenec vypadá dost jako frajer. Sice by to měla hodnotit spíš žena, ale myslím, že vaše prezidentka projevila velkou inteligenci, když si tam vzala reprezentativního partnera. Srovnej ho třeba s českým Fialou, myslím, že vaše delegace vás reprezentovala mnohem lépe! :-)

Ne! Premiér má povinnost řešit domácí problémy, kterých máme habaděj. Neřeší je a místo toho si jezdí na pohřby do Anglie. To ti přijde normální? Naopak k takovýmto úkonům jako je reprezentace národa na pohřbu britské královny si volíme prezidenta. Ten je za to námi placen a to velice štědře! Jak je možné, že současný prezident svou práci nevykonává, ale je stále placen z našich peněz? Minimálně měl mít dávno pozastavený plat nebo měl z funkce odejít. Představ si sám sebe, že přijdeš do práce a sedneš si tam na kolečkové křeslo a místo práce budeš celý den slintat do kyblíku. Jak dlouho ti to zaměstnavatel bude tolerovat?

Za mě teda měl Fiala jednoznačně trvat na tom, aby tam prezident jel, má to v popisu práce. Ano, souhlasím, že by to byla ostuda, ale minimálně měl Fiala navrhnout, aby prezidentovi přestali dávat plat, když nic nedělá!

Ty vole, keď to tak čítam, tak uznávam, Zeman s bizarnosťou docela vedie, polomŕtvy človek by automaticky mal byť zosadený z kresla prezidenta, na to by mali existovať mechanizmy. Sakra, japonský cisár z takmer 3000 rokov vládnuceho rodu, ktorého otec bol považovaný za boha, abdikoval kvôli vysokému veku, zombie Zeman si ale asi zaumienil, že ako prezident umrie a tým sa zapíše do dejín, inak si to neviem vysvetliť.

Mně v podstatě Zeman nevadí. Vadí mi ostatní politici, kteří ho zneužívají. Už to dělal Babiš, protože ten jeho mentálně slabý stav už nějakou dobu trvá a teď to dělá i Fiala. Prostě si řekli, proč toho sklerotika ještě před smrtí trochu nevyužít. Nakonec už to má za pár a tím novým nejspíš tak lehce manipulovat nepůjde.

Jistě, já bych nejraději, kdyby se zbytečný a drahý úřad prezidenta úplně zrušil, ale teď tu je a že do něj lidi zvolili starého člověka, který v průběhu mandátu dostal sklerózu a jeho zdravotní stav se silně zhoršil jak po fyzické tak mentální stránce, to je především odpovědnost lidí. Ideální by bylo, kdyby se o tom veřejně mluvilo, pozor, tady lid chyboval, příště staré lidi, u kterých hrozí sklerotismus nevolit. Jenže to se samozřejmě neděje, nemluví se o tom. A proč? Protože politikům slabý sklerotický prezident vyhovuje, ideálně kdyby si tam lidi zase zvolili něco podobného. :-/

Sorry jako, ten člověk už je 3 roky na "nemocenské", ale plat bere stále v plné výši? Po 3 letech by každý jiný člověk dostával pouze nemocenskou nebo by šel do invalidního důchodu, rozhodně by si ho zaměstnavatel nevydržoval další 3 roky s platem v plné výši.
Mě teda absolutně nezajímá čím by tam jel. Buď tam měl jet nebo ať táhne a nesere se na prezidentský úřad!

Zase stejně jako Prasak, srovnej to se svou situací. Kdybys onemocněl a jednou svým zákazníkům neudělal daně, tak máš padáka a můžeš leda do důchodu, ale prezident nemaká několik let a nikomu to nevadí?

Tak si prečítaj ešte raz otázku, keď už si nevieš odpustiť takýto prechytrelý komentár.

Podporovatelia Jožka Bidena: Ste spokojní s pôsobením Jožka Brandona?

Som zvedavý iba na jeho podporovateľov, teda tých, ktorí jeho voľbu pred voľbami podporovali. Samozrejme iba symbolicky či eticky, keďže nie sme občania USA. Nadväzuje to na vlákno Trump vs. Biden a pýtam sa tých, ktorí by volili pre Bidena.

Ok, tak presne toto som chcel počuť od Bidenovho podporovateľa. To o tebe mnoho vypovedá, keď toto považuješ za lepšie ako Trumpa. Čo vlastne ten Trump spravil takého zlého? Daj pár príkladov. CNN ti možno pomôže.
A pozrime sa teraz na Bidenovo vládnutie a svet je v sračkách. Bol hneď prvé mesiace za jeho vlády (Izrael - Palestína). Potom omylom pozval Putina do Ukrajiny (americká vláda nespraví nič, Vlado, pokojne prídi), a to si ešte nebol na mexickej hranici, že...

Tebe sa jednoducho žije, keď si názor utváraš podľa ČT a CNN.

Ale to by bola možno podpásovka, zabudnúť si vytiahnuť nohu z pedálu sa stáva predsa úplne bežne.

Teď vůbec nepíšu o pádu z kola. Ale všimněte si toho cirkusu kolem. Zastavena doprava, spousty aut a lidi okolo, jen aby se na kole ukazal před kamerou. Nevím, jestli by me takový zivot bavil, ale elity jsou na to mozna zvykle.

Byť neustále v centre pozornosti je otrava. Niekto si to ale môže vyslovene užívať, ľudia sú rôzni. Ľudia, čo si také niečo užívajú, majú asi dosť často psychopatické sklony. Človek narodený pre slávu a show bol zrovna Trump, a možno trocha aj psychopat... (a teraz sa tajtrlíkovi Dwajndiblimu musí rozpadnúť procesor, že sa vyjadrujem o Trumpovi aj negatívne, kiež by som mal jeho jednoduché videnie sveta... )

Zrovna Jožko je na to ale absolútne nesúci, bol to veľmi zlý nápad, sa na to nechať nahovoriť. Keby to nebol taký úchylák a vojnový zločinec, tak by mi ho bolo dokonca ľúto. Taký človek v takom mentálnom štádiu by si zaslúžil pokoj, oddych, a nie aby z neho spravili bábkového prezidenta a jemu chudákovi sa zachce v strede prejavu na záchod a potom nevie kam...

Ale predstav si život teraz už nebohej anglickej kráľovnej. Tá dokonca ani nemala na výber, robiť to musela. A znášala to celé grandiózne, to sa jej musí nechať, nech si už myslí o monarchii kto chce čo chce. Ale asi by som ten luxus s ňou za taký život nemenil.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru