Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailemAnketa Najmocnejší muž sveta - borec Jožko Brandon.

Mně v podstatě Zeman nevadí. Vadí mi ostatní politici, kteří ho zneužívají. Už to dělal Babiš, protože ten jeho mentálně slabý stav už nějakou dobu trvá a teď to dělá i Fiala. Prostě si řekli, proč toho sklerotika ještě před smrtí trochu nevyužít. Nakonec už to má za pár a tím novým nejspíš tak lehce manipulovat nepůjde.

Jistě, já bych nejraději, kdyby se zbytečný a drahý úřad prezidenta úplně zrušil, ale teď tu je a že do něj lidi zvolili starého člověka, který v průběhu mandátu dostal sklerózu a jeho zdravotní stav se silně zhoršil jak po fyzické tak mentální stránce, to je především odpovědnost lidí. Ideální by bylo, kdyby se o tom veřejně mluvilo, pozor, tady lid chyboval, příště staré lidi, u kterých hrozí sklerotismus nevolit. Jenže to se samozřejmě neděje, nemluví se o tom. A proč? Protože politikům slabý sklerotický prezident vyhovuje, ideálně kdyby si tam lidi zase zvolili něco podobného. :-/

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat