Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailemAnketa Najmocnejší muž sveta - borec Jožko Brandon.

Tak znova. Pozri sa na tri najdiskutovanejšie témy na tomto serveri - kovid, Ukrajina, ekonomika. Inými slovami, celé debaty.net je jeden obrovský hajzel, kam chodia ľudia len blivať a nič tým nevyriešia. Že si si to všimol až pri mojom vlákne, asi si nejaký spomalený...

Ale keď ťa to sere, máš slobodu na založenie vlastného vlákna o varení, pečení, rybárčení, šukaní, whatever, ktoré ti priamo ovplyvnia život. Len mi prosím ťa nelez na môj hajzel a nemoralizuj tu, díky.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Poznámka pod čiarou: Pripomínaš mi jedného bývalého kamaráta, ktorý na prestrelky v skupinových súkromných chatoch reagoval, že chlapi, máme srať na to, aj tak nič nevyriešime, lebo argumentačne sa nijak nechytal na ostatných kamarátov. Ale trebárs nemal problém "diskutovať" a hrať sa na múdreho pred náhodnými neznámymi a jednoduchšími ľuďmi v diskusiach pod FB príspevkami.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat