Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Co byste rádi našli pod vánočním stromkem?

Nazdar
Vánoční svátky se blíží a obvykle si lidi dávají navzájem dary.
Je něco, co byste rádi dostali? Nebo jinak - co by vás potěšilo, udělalo radost? Krom obligátního zdraví, což je věc krásná, ale darovat se nedá.

Mě potěší lahvinka dobrýho rumíku, což u mě není nijak zvlášť překvapivá věc. Protože vlastně ani jinak nic nechci, po ničem nijak extra netoužím. A na Vánoce by se měly dávat dary, co dělají radost, ne věci, co jsou potřeba.

Tak co by potěšilo vás?

loading...
Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Vánoce jsou předěl mezi: "Nežerte mi to, když mi to dá tolik práce" a "Jen to snězte ať se to nemusí…
Yarda 02.12.2021 07:41
Yarda
K tomu nákupu: Před týdnem jsme přes eshop Lidlu koupili horkovzdušnou fritézu za 1499,- Kč. O týden…
IQ37 02.12.2021 09:39
IQ37
Tak si kup i tu levnější a na Lidl shopu drahou vrať do 90 dní. Jestli je to tahle, tak ji eshopu je… nový
Karel04 03.12.2021 04:29
Karel04
Je to ona. Je to sice 500 Kč rozdíl, ale kašlu na ně. Jsem bohatý důchodce. A co se peklu dává, už s… nový
IQ37 03.12.2021 11:03
IQ37
Zkus si koupit trpaslíka. Určitě ti do rána vyroste. :-D nový
Zerozero 23.12.2021 15:02
Zerozero
Pro mě vánoce budou cheatday, takže se těším na jídlo, které si přes rok nedám. Salát, smažený řízky…
Sharkjd 02.12.2021 20:40
Sharkjd
Tak já taky budu především Ježíšek, ale i jemu může někdo udělat radost. Pro sviště už něco máme, ně… nový
Prasak 02.12.2021 20:46
Prasak
...Není snadný být Ježíškem. Připomněl jsi mi - když jsem ještě pracoval, něco jsme si v tuhle dobu… nový
Yarda 02.12.2021 21:12
Yarda
Být Ježíškem - není to nějaká schizofrenie, či co? Zvláště pro katolíka. :-D nový
IQ37 02.12.2021 21:17
IQ37
Když jsem už pár let v důchodu a děti z domova tak Vánoce moc neřeším. S manželkou jsme se dohodli,… nový
nerady 02.12.2021 20:58
nerady
...Akumulátory jsou z Maďarska, nabíječka z Vietnamu, vrtačka z Číny a úhlová bruska z Německa....… nový
Yarda 02.12.2021 21:22
Yarda
aby se výraz Vánoce přestal používat A na Ježíšu taky jednou dojde. Bude to černé a ženská. nový
IQ37 02.12.2021 21:33
IQ37
černá lesba v hijjábu na invalidním vozíčku nový
lucifer 02.12.2021 22:11
lucifer
Bambusovým vozíku. EKO. nový
Prasak 02.12.2021 22:58
Prasak
Elektrickem - elektrolyty! Teda - elektromobilita! jsem chtel rict. [1638482529.jpg] nový
lucifer 02.12.2021 23:02
lucifer
Nechci být zlý, ale tu budoucnost vám přeju. :-D nový
IQ37 03.12.2021 01:28
IQ37
Bambusovým vozíku. EKO. Taženým bělochem... nový
IQ37 03.12.2021 01:29
IQ37
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/slovo-vanoce-nerikejte-nabadala-v-oficialnim-dokumen… nový
Yarda 03.12.2021 08:58
Yarda
To jsou naprosto zbyteční úředníci, kteří nedokáži vyprodukovat nic užitečného, tak aspoň čas od čas… nový
Jan Fiala 03.12.2021 11:00
Jan Fiala
Holt asi nemáme v Unii žádné větší problémy, když řešíme tohle. A přesně tihle nás oslabují. nový
Prasak 03.12.2021 14:43
Prasak
Hlavne ze Poliaci stoja v snehu na kraji schengenu a brania EU, ktora na nich sere a potom sa v EU d… nový
Michal2 03.12.2021 15:07
Michal2
https://nazory.aktualne.cz/komentare/vanoce-budou-dovca-z-jezise-udelaji-nebinarniho-josku-euroko/r~… nový
Yarda 10.12.2021 09:02
Yarda
Pod stromečkem bych rád našel velkou krabici s nějakou misskou. Nemusela by být ta poslední. Ale aby… nový
Karel04 03.12.2021 17:39
Karel04
A chtěl bys živou, nebo nafukovací? nový
Prasak 03.12.2021 17:48
Prasak
;To musím ještě promyslet. Nafukovací má výhodu, že nemá blbé řeči, nebolí ji hlava, má vždy čas, ni… nový
Karel04 03.12.2021 21:56
Karel04
Živá zase v posteli líp hřeje, umí se hýbat sama a po akci se dojde sama umýt. Každá varianta má svo… nový
Prasak 03.12.2021 23:02
Prasak
Hřát se budu radši s bulíkem než s ošklivou misskou :D nový
Nafoukatka82 04.12.2021 07:54
Nafoukatka82
Vidím, že máš praktické zkušenosti, rád si nechám poradit.:-D nový
Karel04 04.12.2021 12:37
Karel04
Živou mám, tak vím, co umí. Tu "neživou" si umím odvodit. nový
Prasak 04.12.2021 12:39
Prasak
Udělat ze živé neživou není zas tak velký problém. :-) nový
IQ37 04.12.2021 19:27
IQ37
Ale naopak to nejde. nový
Prasak 04.12.2021 20:13
Prasak
No jen aby nám ten svobodný výběr za chvilku EU nezatrhla. Bude záležet na tom, která zanechává menš… nový
Karel04 04.12.2021 20:30
Karel04
Tak kdyz uz, tak uz alespon nake ty silikonove RealDoll jak nafukovaci balon, jsem se dnes po precte… nový
HPET 04.12.2021 05:53
HPET
Třeba by bylo lepší nechtít missku ale "obyčejnou" hezkou holku, ne nějakou zmalovanou slepici. Já s… nový
Nafoukatka82 04.12.2021 07:40
Nafoukatka82
A nestačila by ti jen krabice s dírou? :-D nový
IQ37 03.12.2021 20:22
IQ37
Sám na sebe kašlu, nedám si nic. nový
jezekhifi 03.12.2021 19:43
jezekhifi
Alespoň nebudeš zklamaný. nový
IQ37 04.12.2021 19:29
IQ37
No přece jenom něco bude, čekám na dodání nahradních dílu na mé auto, a poté se bude montovat. (jde… nový
jezekhifi 12.12.2021 15:26
jezekhifi
Patřím mezi ty, co si nepřejí nic, vážně. A každým rokem se víc a víc blížím k tomu, že se mi to spl… nový
Pavel 10.12.2021 23:02
Pavel
Co byste rádi našli pod vánočním stromkem? Zdravou manželku. Ale na to ježich nemá koule. nový
mif 12.12.2021 09:57
mif
Já bych si od Ježíška přál, aby všichni váleční štváči šli do prdele. https://www.novinky.cz/zahrani… nový
Yarda 23.12.2021 12:08
Yarda
No asi mají důvod, když Putin posílá na hranice stále další jednotky. https://www.novinky.cz/zahrani… nový
Karel04 23.12.2021 15:00
Karel04
No jako vždycky (skoro). Debata o něčem se brzy zvrtne ke covidu, politice, v lepším případě k žensk… nový
Zerozero 23.12.2021 15:52
Zerozero
No dyť to taky nahoře píšu, že mi stačí lahvinka, to není žádnej Danajskej dar, není to zbytečnej kr… nový
Prasak 23.12.2021 17:33
Prasak
Já vlastně pořádně nevím, co napsat :-) Co potřebuju já, co potřebuje manželka, co potřebujeme doma… nový
L-Core 23.12.2021 17:52
L-Core
nový 24-portový router Kolik uz mas tech PC, ze potrebujes 24 portu? ::) --- Kdybys pil rum, mel… nový
RedMaX 23.12.2021 19:25
RedMaX
V kanclu 4 PC, NAS, tiskárnu, TV. To máš 7 skousků. Osmý port by byl "rozbočka" pro další místnosti,… nový
L-Core 23.12.2021 20:07
L-Core
Dělají se 8, 16, 24, 48 portů Já pořídil 16 portový nový
Jan Fiala 23.12.2021 20:15
Jan Fiala
Mikrotik? Ale to je asi jedno, nebudu špekulovat :) Současného poskytovatele snad naklonuji ze souč… nový
L-Core 23.12.2021 20:30
L-Core
Jej, chytra domacnost. :-) Jak nemam TV, tak to mam koukam jednodussi. Router mam klasicky na 4 por… nový
RedMaX 23.12.2021 23:17
RedMaX
Já právě z rumů znám jen ten Božkov (co má manželka do kuchyně)… z koňaků/whisky se mi křiví huba, n… nový
L-Core 23.12.2021 20:09
L-Core
Bozkov, jakoze "tuzemak" ale neni rum. nový
Dwane Dibbley 23.12.2021 20:24
Dwane Dibbley
To samozřejmě vím, ale k ničemu jinému jsem se (koštováním) nedostal :-) Z tvrdého piju akorát gin. nový
L-Core 23.12.2021 20:27
L-Core
Tak si ho přej, třeba dostaneš a pak můžeš začít koštovat. Legendario by ti mohlo chutnat, to mají r… nový
Prasak 23.12.2021 20:50
Prasak
Napis do vlakna o rumech potom, jak ti chutnal. Legendario bych mu doporucil jen, pokud miluje tlamo… nový
RedMaX 23.12.2021 23:20
RedMaX
Já jsem si ještě o něco dřív koupil "taky na Ježíška" Bumbu, ale to jsem si slíbil taky otevřít až n… nový
Prasak 23.12.2021 23:37
Prasak
Alkoholiku:-D nový
jezekhifi 24.12.2021 17:13
jezekhifi
Ale z práce jsem dostal pár flašek vína, takže to budu muset taky začít trestat, protože špajz je pl… nový
HPET 24.12.2021 17:17
HPET
Budu si pamatovat, že si z nich nebudu vůbec nic pamatovat. Dneska otevřu Chardonnay. poslední
Prasak 24.12.2021 17:20
Prasak

Vánoce jsou předěl mezi:
"Nežerte mi to, když mi to dá tolik práce"
a
"Jen to snězte ať se to nemusí vyhodit, když mi to dalo tolik práce."
:-(
Já jsem si koupil vánoční dárek co mi má nadělit manželka. Mám holicí strojek Braun series 1, už má opotřebovanou planžetu a náhradní planžeta s holicí hlavou stojí stejně jako celý nový strojek (co vy na to, soudruzi ekologisti?). Koukal jsem, kde je ten strojek nejlevnější, v našem TESCu byl za 640Kč (někde stojí i 800Kč), tak jsem ho hodil do vozíku. Včera jsem tam byl nakupovat, ten strojek je ve slevě za 510Kč (to by bylo piva).
:-(
https://www.vitalia.cz/clanky/manzelova-rodina-mi-zprotivila-vanoce/nazory/vlakno/2/

Vánoční šílení bych úředně zakázal, dodržení zákazu bych nechal přísně kontrolovat a výjimku z toho zákazu bych udělil jen rodinám s dětmi, které ještě prokazatelně věří na Ježíška.
:-(:-(:-(:beer:
Já mám vánoční trest ještě zpřísněný. Moje manželka se jmenuje Eva, tak musím vymýšlet dárek navíc.
Soudruzi - za co???

Co bych si přál (a určitě to nedostanu) - aby nám všem Ježíšek nadělil zdravý selský rozum.

...Není snadný být Ježíškem.

Připomněl jsi mi - když jsem ještě pracoval, něco jsme si v tuhle dobu vyřizovali s naší slovenskou zástupkyní, popřála mi bohatého ježíška. Tak jsem jí sdělil, že v mém věku a postavení se očekává, že tím bohatým ježíškem budu já.
A wo tom to je.
:-(

Když jsem už pár let v důchodu a děti z domova tak Vánoce moc neřeším. S manželkou jsme se dohodli, že dárky si dávat nebudeme. Nicméně před Vánocemi jsou různé slevy a tak proč je nevyužít. Odchází mi aku vrtačka mám ji více jak deset let a tak jsem pošilhával po něčem novějším. Jelikož v dílně mám několik úhlových brusek na 230V ale žádnou aku tak mě zaujala nabídka Globusu na aku vrtačku s aku úhlovou bruskou od firmy Metabo. Tož zakoupil jsem tuto sestavu a nestačil se divit. Akumulátory jsou z Maďarska, nabíječka z Vietnamu, vrtačka z Číny a úhlová bruska z Německa. V kufříku není žádný klíč a matka na aku úhlové brusce je s nějakým odklápěcím půlměsícem (vidím to poprvé), tak holt ji vyměním za klasiku s otvory. Jinak všem zde přeji pevné nervy a zdraví v této podělané době.

...Akumulátory jsou z Maďarska, nabíječka z Vietnamu, vrtačka z Číny a úhlová bruska z Německa....

Už jsem se o tom taky zmiňoval:
Pracoval jsem ve firmě, kam přijel kontejner z Tchaj-wanu, vrhli se na něj agenturníci, z dílů co v něm byly smontovali počítače, lepili na ně cedulky "HP" a "Assembly in Czech Republic", naskládali do kontejnerů a šlo to na Západ. Pokud si někdo přivezl ze Západu nový počítač a myslel si, že je to americká výroba, zasluhoval shovívavé pousmání.
Pro náš trh se počítače prý montovaly někde v Holandsku.

BTW:
Jsou to vůbec ještě Vánoce? V dnešních televizních zprávách byla nějaká zmínka, že soudruzi úředníci ze Svaté EU navrhují, aby se výraz Vánoce přestal používat.
Svět se v prdel obrací.

;To musím ještě promyslet. Nafukovací má výhodu, že nemá blbé řeči, nebolí ji hlava, má vždy čas, nic nežere, nepotřebuje furt nové boty a kabelky a při cestování je skladnější a bez připomínek se nechá nacpat do kufru.]:) Ovšem brát ji třeba někam na večeři, do divadla nebo na ples zase moc nejde.

Tak kdyz uz, tak uz alespon nake ty silikonove RealDoll jak nafukovaci balon, jsem se dnes po precteni tohoto prispevku dival na nejake modely a opravdu jsou oskoro az k nerozpozani od zive zeny.
Nektere maji dokoce kozy jako vozy. Lec preferuji celkove zeny co se o sebe staraji, a kozicky mekoucky teploucky tak akorat do ruky :-p Moc se mi nelibi velke bradavky a ovci zarostla p*ca, ale co uz ze jo, clovek by nemel byt vybiravy.
[Huge-Breasts-Ultra-Realistic-Sex-Doll-158cm-Xixi-3-150x150.jpg]

-------------------------------------------

Ty nafukovaci mi pripadnou ze maji nejak divne rozmistené otvory. A proboha ten jejich vyraz s tou otevrenou mordou !! Ja bych se toho asi bal. Sak divé ;
(By mi z toho mrdlo kdybych se zbudil a toto hovado bych mel na ptaku, asi po tom co bych se zblaznil skoncil v klubicku v koute a plakal bych)
[6fdf849283c6187ef10fc8c0d827a03c--mmf150x150.jpg][images]

Ovšem brát ji třeba někam na večeři, do divadla

Myslim ze v dnesni perverzni spolecnosti by to bylo zcela normalni :-D Nekde jsem cetl, ze tusim v USA se nekdo s RelDoll i zasnoubil.
Ale stejne aji tak, cisla do sportky ti to stejne nenapise a zatopit s tim v kotlu taky nejde.

Třeba by bylo lepší nechtít missku ale "obyčejnou" hezkou holku, ne nějakou zmalovanou slepici. Já sem sice osobně hodně náročný, ale když už se mi nějaká holka líbí tak vždy i bez make-upu (podle podobných -fotek a videi na YT a google)

Patřím mezi ty, co si nepřejí nic, vážně. A každým rokem se víc a víc blížím k tomu, že se mi to splní.

Stačí mi prostě jen klid a pohoda.

Přeju všem debaťákům klidný a pohodový... ať už to chápete jako: vánoce/svátky/volno/(cokoli).

No jako vždycky (skoro). Debata o něčem se brzy zvrtne ke covidu, politice, v lepším případě k ženským, někdy k pivu chlastu a fotbalu.
Jo a o čem že to byla řeč? Jo asi o Vánocích. :-) A vlastně o dárcích pod stromeček.
Tak já vlastně asi klidně nic. Já to jaksi povinné dárkování o Vánocích, narozeninách a svátcích nějak nemusím.
Klidně někomu blízkému koupím něco (když to bude v mých možnostech), kdykoliv, když budu vědět že to potřebuje, nebo se mu to líbí, jedno, jestli jsou Vánoce, nebo letní den.
Naopak myšlenky, blíží se Vánoce, musím každému něco vymyslet mi Vánoce kazí. Ne, že bych to nechtěl koupit, ale že nevím co. Zpravidla, co mě napadne, dotyčný už má, pokud nemá, nepotřebuje to.
Pak dochází k situaci, že obdarovaný má dilema, co s tím. Vyhodit to nejde, byl to přece dárek..
Proto mi stačí, když třeba pod ten stromek, k narozeninám a podobně, dostanu třeba lahvinku něčeho dobrého, kterou spolu otevřem a připijeme si na zdraví v klidném posezení.
Dárky pod stromek bych uznával spíš jen pro malé děti, zvlášť pokud věří na Ježíška (nebo nově :-( Santu),
tam uspokojí nějaké hračky, nebo větší děti, tam je výběr jednoznačný, nechtějí nic jiného než nový mobil.
Nám dříve narozeným (no prostě starým dědkům), stačí to co si zpravidla ze zvyku popřejem.
-- Hlavně to zdravíčko, nebolavý klouby a pozdější nástup demence. :-D
-------- Tak že se blíží ty Vánoce. Přeji všem, to zdravíčko, ať starým či mladým, pod stromkem pohodu, klid
a radost z čehokoliv. Prostě veselé, klidné a pohodové Vánoce.
--------A také dobrý večer, dobrou chuť, dobrou noc, dobrý sex, dobrý den a dobrý a šťasný Nový Rok!!!!

Já vlastně pořádně nevím, co napsat :-)

Co potřebuju já, co potřebuje manželka, co potřebujeme doma, prostě si koupíme a je to. Nemusíme si to "schovávat" na Vánoce. Očekávám klasiku, nějaké fusekle, slipy, možná noční košili.

Co bych si přál, to tam nenajdu, budu si to muset koupit sám :-)
Nějaké hry z wishlistu, nový 24-portový router.

A co bych chtěl (z normálních věcí) nejvíce, to neseženu, možná to ani neexistuje. Normální tanková (tedy ekonomicky výhodná) inkoustová tiskárna, která nebude mít problém s 100.000+ tisky. Současná Epsonka L6190 mě nasírá velice; po nějakých 30 tisících stránkách bere papíry ze zásobníku podle toho, jakou má náladu. A já jako vůl, abych ji každou chvíli obracel a kolečka pucoval lihem… a doufal, že možná dalších 100 listů vezme bez problémů ]:(

V kanclu 4 PC, NAS, tiskárnu, TV. To máš 7 skousků. Osmý port by byl "rozbočka" pro další místnosti, pro další použití... TV v ložnici, TV v obýváku, switch v dětských pokojích, x zatím neuskutečněných věcí, co mě teď nenapadne (fotovoltaika, tepelné čerpadlo, co já vím...)

Kdyby byl 12-port router, stačilo by to, možná. Ale není, respektive nepátrám.. Rozdíl v ceně 8 portů / 24 portů je zanedbatelný. A případnou vyšší spotřebu někomu vyfakturuju :-D

Napis do vlakna o rumech potom, jak ti chutnal. Legendario bych mu doporucil jen, pokud miluje tlamolepy. Na prvni seznameni s rumem je podle meho idealni Heffron, v akci ta pul litrovka vyjde myslim na 250 Kc, coz jde.

Co dostanu za rum, netusim, nechavam to na "jeziskovi", abych mel taky nejake prekvapeni. :-)

Já jsem si ještě o něco dřív koupil "taky na Ježíška" Bumbu, ale to jsem si slíbil taky otevřít až na Vánoce, takže o tom napíšu taky. Ale z práce jsem dostal pár flašek vína, takže to budu muset taky začít trestat, protože špajz je plnej chlastu a už tam není místo na cokoliv jinýho.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru

loading...