Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Co byste rádi našli pod vánočním stromkem?

Tak kdyz uz, tak uz alespon nake ty silikonove RealDoll jak nafukovaci balon, jsem se dnes po precteni tohoto prispevku dival na nejake modely a opravdu jsou oskoro az k nerozpozani od zive zeny.
Nektere maji dokoce kozy jako vozy. Lec preferuji celkove zeny co se o sebe staraji, a kozicky mekoucky teploucky tak akorat do ruky :-p Moc se mi nelibi velke bradavky a ovci zarostla p*ca, ale co uz ze jo, clovek by nemel byt vybiravy.
[Huge-Breasts-Ultra-Realistic-Sex-Doll-158cm-Xixi-3-150x150.jpg]

-------------------------------------------

Ty nafukovaci mi pripadnou ze maji nejak divne rozmistené otvory. A proboha ten jejich vyraz s tou otevrenou mordou !! Ja bych se toho asi bal. Sak divé ;
(By mi z toho mrdlo kdybych se zbudil a toto hovado bych mel na ptaku, asi po tom co bych se zblaznil skoncil v klubicku v koute a plakal bych)
[6fdf849283c6187ef10fc8c0d827a03c--mmf150x150.jpg][images]

Ovšem brát ji třeba někam na večeři, do divadla

Myslim ze v dnesni perverzni spolecnosti by to bylo zcela normalni :-D Nekde jsem cetl, ze tusim v USA se nekdo s RelDoll i zasnoubil.
Ale stejne aji tak, cisla do sportky ti to stejne nenapise a zatopit s tim v kotlu taky nejde.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat

loading...