Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Co byste rádi našli pod vánočním stromkem?

No jako vždycky (skoro). Debata o něčem se brzy zvrtne ke covidu, politice, v lepším případě k ženským, někdy k pivu chlastu a fotbalu.
Jo a o čem že to byla řeč? Jo asi o Vánocích. :-) A vlastně o dárcích pod stromeček.
Tak já vlastně asi klidně nic. Já to jaksi povinné dárkování o Vánocích, narozeninách a svátcích nějak nemusím.
Klidně někomu blízkému koupím něco (když to bude v mých možnostech), kdykoliv, když budu vědět že to potřebuje, nebo se mu to líbí, jedno, jestli jsou Vánoce, nebo letní den.
Naopak myšlenky, blíží se Vánoce, musím každému něco vymyslet mi Vánoce kazí. Ne, že bych to nechtěl koupit, ale že nevím co. Zpravidla, co mě napadne, dotyčný už má, pokud nemá, nepotřebuje to.
Pak dochází k situaci, že obdarovaný má dilema, co s tím. Vyhodit to nejde, byl to přece dárek..
Proto mi stačí, když třeba pod ten stromek, k narozeninám a podobně, dostanu třeba lahvinku něčeho dobrého, kterou spolu otevřem a připijeme si na zdraví v klidném posezení.
Dárky pod stromek bych uznával spíš jen pro malé děti, zvlášť pokud věří na Ježíška (nebo nově :-( Santu),
tam uspokojí nějaké hračky, nebo větší děti, tam je výběr jednoznačný, nechtějí nic jiného než nový mobil.
Nám dříve narozeným (no prostě starým dědkům), stačí to co si zpravidla ze zvyku popřejem.
-- Hlavně to zdravíčko, nebolavý klouby a pozdější nástup demence. :-D
-------- Tak že se blíží ty Vánoce. Přeji všem, to zdravíčko, ať starým či mladým, pod stromkem pohodu, klid
a radost z čehokoliv. Prostě veselé, klidné a pohodové Vánoce.
--------A také dobrý večer, dobrou chuť, dobrou noc, dobrý sex, dobrý den a dobrý a šťasný Nový Rok!!!!

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat

loading...