Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Co byste rádi našli pod vánočním stromkem?

Nazdar
Vánoční svátky se blíží a obvykle si lidi dávají navzájem dary.
Je něco, co byste rádi dostali? Nebo jinak - co by vás potěšilo, udělalo radost? Krom obligátního zdraví, což je věc krásná, ale darovat se nedá.

Mě potěší lahvinka dobrýho rumíku, což u mě není nijak zvlášť překvapivá věc. Protože vlastně ani jinak nic nechci, po ničem nijak extra netoužím. A na Vánoce by se měly dávat dary, co dělají radost, ne věci, co jsou potřeba.

Tak co by potěšilo vás?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Já vlastně pořádně nevím, co napsat :-) Co potřebuju já, co potřebuje manželka, co potřebujeme doma…
L-Core 23.12.2021 17:52
L-Core
nový 24-portový router Kolik uz mas tech PC, ze potrebujes 24 portu? ::) --- Kdybys pil rum, mel…
RedMaX 23.12.2021 19:25
RedMaX
Já právě z rumů znám jen ten Božkov (co má manželka do kuchyně)… z koňaků/whisky se mi křiví huba, n…
L-Core 23.12.2021 20:09
L-Core
Bozkov, jakoze "tuzemak" ale neni rum.
Dwane Dibbley 23.12.2021 20:24
Dwane Dibbley
To samozřejmě vím, ale k ničemu jinému jsem se (koštováním) nedostal :-) Z tvrdého piju akorát gin.
L-Core 23.12.2021 20:27
L-Core
Tak si ho přej, třeba dostaneš a pak můžeš začít koštovat. Legendario by ti mohlo chutnat, to mají r…
Prasak 23.12.2021 20:50
Prasak
Napis do vlakna o rumech potom, jak ti chutnal. Legendario bych mu doporucil jen, pokud miluje tlamo… nový
RedMaX 23.12.2021 23:20
RedMaX
Já jsem si ještě o něco dřív koupil "taky na Ježíška" Bumbu, ale to jsem si slíbil taky otevřít až n… nový
Prasak 23.12.2021 23:37
Prasak
Alkoholiku:-D nový
jezekhifi 24.12.2021 17:13
jezekhifi
Ale z práce jsem dostal pár flašek vína, takže to budu muset taky začít trestat, protože špajz je pl… nový
HPET 24.12.2021 17:17
HPET
Budu si pamatovat, že si z nich nebudu vůbec nic pamatovat. Dneska otevřu Chardonnay. poslední
Prasak 24.12.2021 17:20
Prasak

Já vlastně pořádně nevím, co napsat :-)

Co potřebuju já, co potřebuje manželka, co potřebujeme doma, prostě si koupíme a je to. Nemusíme si to "schovávat" na Vánoce. Očekávám klasiku, nějaké fusekle, slipy, možná noční košili.

Co bych si přál, to tam nenajdu, budu si to muset koupit sám :-)
Nějaké hry z wishlistu, nový 24-portový router.

A co bych chtěl (z normálních věcí) nejvíce, to neseženu, možná to ani neexistuje. Normální tanková (tedy ekonomicky výhodná) inkoustová tiskárna, která nebude mít problém s 100.000+ tisky. Současná Epsonka L6190 mě nasírá velice; po nějakých 30 tisících stránkách bere papíry ze zásobníku podle toho, jakou má náladu. A já jako vůl, abych ji každou chvíli obracel a kolečka pucoval lihem… a doufal, že možná dalších 100 listů vezme bez problémů ]:(

Napis do vlakna o rumech potom, jak ti chutnal. Legendario bych mu doporucil jen, pokud miluje tlamolepy. Na prvni seznameni s rumem je podle meho idealni Heffron, v akci ta pul litrovka vyjde myslim na 250 Kc, coz jde.

Co dostanu za rum, netusim, nechavam to na "jeziskovi", abych mel taky nejake prekvapeni. :-)

Já jsem si ještě o něco dřív koupil "taky na Ježíška" Bumbu, ale to jsem si slíbil taky otevřít až na Vánoce, takže o tom napíšu taky. Ale z práce jsem dostal pár flašek vína, takže to budu muset taky začít trestat, protože špajz je plnej chlastu a už tam není místo na cokoliv jinýho.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru