Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Jsem asi jediný, co to nejí vubec.:-D Nesnáším "fastfoody" ani nevím jak se to píše....
jezekhifi 28.12.2020 09:06
jezekhifi
Fast food je druh "restaurace" a nikoliv jídla.
Wikan 28.12.2020 09:33
Wikan
Já vím, však kde se prodávají tyhle jídla (pica hambáč a spol). Většinou fast foody ne?
jezekhifi 28.12.2020 14:22
jezekhifi
Na hamburger chodím do stejné restaurace, jako na svíčnovou, martinskou husu či nadívanou kachnu. Ně…
gilhad 28.12.2020 16:58
gilhad
sklenkou dobrého vína Proti gustu žádny dišputát, ale k pizze patří birra čili pivo. nový
čumil old 28.12.2020 19:17
čumil old
Proti gustu žádny dišputát, mě lépe vyhovuje červené víno. (Ale pivo tam mají samozřejmě taky.) nový
gilhad 28.12.2020 19:33
gilhad
Pizza je v současné době stejný fastfood jako asijské jídlo do krabiček, sushi nebo václavská klobás… nový
jege 29.12.2020 13:25
jege
V restauračce dostaneš ten burgr tak velkej, že na něj neotevřeš hubu a k tomu kupu hranolek, takže… nový
Prasak 29.12.2020 13:40
Prasak
popírá veškerý smysl a účel daného jídla On má hamburger jiný smysl a účel než ostatní jídlo, že by… nový
Wikan 29.12.2020 14:12
Wikan
Podle mě má smysl v tom, že jej člověk může vzít do ruky a rychle sníst bez příboru třeba na stojáka… nový
jege 29.12.2020 15:20
jege
Co ovšem nechápu, je hamburger v restauraci, jelikož tohle je vysloveně jídlo do stánku nebo fastfoo… nový
Dwane Dibbley 29.12.2020 16:21
Dwane Dibbley
Má však pravdu v tom, že maso v housce je právě vhodný na to, aby se to dalo sníst někde venku, za c… nový
Prasak 29.12.2020 16:43
Prasak
Ano, přesto tohle jsem měl na mysli! :beer: nový
jege 29.12.2020 18:22
jege
Mno, na odlehčení: já s mojú si děláme "olgoj chorchoj ve vlastní šťávě" /tak jsme to nazvali/. Slov… poslední
mif 29.12.2020 18:57
mif
Jednoznačně ostrou (klobásy, sýr, jalapenos, chilli). Moja smetanovou. Nebijte, názvy z hlavy nevysy… nový
mif 29.12.2020 16:36
mif

Na hamburger chodím do stejné restaurace, jako na svíčnovou, martinskou husu či nadívanou kachnu. Nějaký měkáč se s tím srovnávat nedá.

Na pizzu chodím do pizzérie, kde si lidi můžou u hezky prostřeného stolu přijemně popovídat nad sklenkou dobrého vína, než kuchař objednané připraví.

Na druhou stranu stejně jako jsem kdysi na krystalce s vlastnoručně vinutou anténou, co se ladila posouváním feritu a uzeměná byla na ústřední topení poslouchal opery a bylo jim skoro i rozumnět, tak dnes v některých fastfoodech nabízejí cosi, co se na značně nadnesených a retušovaných reklamních fotkách skoro i podobá dobrému jídlu.

Pizza je v současné době stejný fastfood jako asijské jídlo do krabiček, sushi nebo václavská klobása, případně párky u stánku, což ovšem nebrání si dát asijské jídlo nebo sushi v restauraci. Dokonce i ta klobása nebo párky můžou být na snídani v hotelové restauraci.

Co ovšem nechápu, je hamburger v restauraci, jelikož tohle je vysloveně jídlo do stánku nebo fastfoodu, a na talíři v restauraci působí přímo až nepatřičně a popírá veškerý smysl a účel daného jídla. Párkrát jsem to takhle zkusil, a dokonce mi ani moc nechutnalo a nepošmákl jsem si tak, jak třeba u Burger Kingu na dobrém menu.

popírá veškerý smysl a účel daného jídla

On má hamburger jiný smysl a účel než ostatní jídlo, že by se neměl podávat v restauracích?
No a k tomu pochutnání. Že ho dělají v běžné restauraci, ještě neznamená, že ho dělají dobře. Už jsem taky párkrát měl takový, že se mohl "směle" srovnávat s fastfoodovým. Ale dobře udělaný je o několik tříd nad libovolným fastfoodovým řetězcem.

Podle mě má smysl v tom, že jej člověk může vzít do ruky a rychle sníst bez příboru třeba na stojáka nebo za chůze. Sedět u něj v restauraci a jíst jej příborem mi přijde trochu na hlavu, stejně jako naplnit pitu gyrosem nebo donner box kebabem a servírovat v restauraci na talíři.

Co ovšem nechápu, je hamburger v restauraci, jelikož tohle je vysloveně jídlo do stánku nebo fastfoodu

To se docela pletes, to co koupis v mekaci a podobnych kramech ma s kvalitnim hamburgerem pramalo spolecneho, hlavne co se masa tyce. Ty mlete krysi ocasy co ti daji do stare hnusne housky u stanku vazne neni nejlepsi hamburger.

Má však pravdu v tom, že maso v housce je právě vhodný na to, aby se to dalo sníst někde venku, za chůze. Pokud je to tak velký, že je na to třeba příbor, tak to popírá původní účel toho jídla. Asi jako párek v rohlíku - v hospodě bagetu s půlmetrem kabanosu taky nedělají jako luxusní jídlo, což se s hamburgerem občas děje.

Mno, na odlehčení: já s mojú si děláme "olgoj chorchoj ve vlastní šťávě" /tak jsme to nazvali/. Slovenský točený, na čtvrtiny podélně nařezaný. Mírně opranžit na oleji /řízlý na kožku, posypaný kořením/. Francouzská bageta /takový ten větší rohlík/, napůl - nedořezaná, jemně potřít zevniř jakýmkoliv "patlacím" sýrem. Do toho onen bazmek, šup s tím do mikrovlnky na deset sekund. Pak dovnitř majdu jakou kdo chce (manželka upřednostňuje kečup, já tatarku), zeleninu (ledový salát, zelí, etc.). Žrádlo bohů.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru