Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Zkušenosti před očkováním

Je tu ještě někdo, kdo se kvůli lenosti nezaočkoval, či trpí paranoidními představami o 5g čipech v druhé dávce, kvůli které ve stihomanu v rohu pokoje vystresovaně sedí, a čeká na sputníka? Pojďme se bavit o sputníku. Slyšel jsem, že ten by měl být bez čipu. Ale pouze pro elitu.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Já se spíš obávám, že to očkování je zastaralé, že by se mělo očkovat proti kovid21 nebo kovid22. Zv…
ml1 09.06.2021 11:50
ml1
S Apollem se spojil Sojuz.
Wikan 09.06.2021 12:01
Wikan
Nojo, já už v tom mám guláš, máte pravdu. nový
ml1 09.06.2021 14:43
ml1
Asi jsi ve škole špatně poslouchal a koukal, s Apollo se spojil Sojuz 19 a ne Sputnik. https://cs.wi…
Karel04 09.06.2021 12:02
Karel04
Sakra, zase byl Wikan o minutu rychlejší, je lepší Aby né s 150 udery za /s, a už dávno se nepotreb… nový
HPET 09.06.2021 13:20
HPET
Zase nepřeháněj. Státní zkoušku mám asi za 220 úderů za minutu. A od té doby jsem se hodně zpomalil. nový
Wikan 09.06.2021 15:00
Wikan
Máte pravdu, paměť klame. Sputnik nebo sojuz, ono to časem splyne, tak jsem si to zase oživil, hlavn… nový
ml1 09.06.2021 14:55
ml1
Já bych tohle zamknul. Ptáš se na zkušenosti před očkováním. Pak se chceš ale vlastně bavit o Sputni…
Moas 09.06.2021 12:29
Moas
Já bych to naopak nezamykal. Máte snad něco proti 5G čipům ]:)? Sputnik, Sojuz, Apollo jedno jest. A… nový
mif 09.06.2021 13:24
mif
Je to v Debatách, tady jsme na podobné kraviny zvyklí. Normální lidi to budou ignorovat, ostatní se… nový
host 09.06.2021 14:24
host
Jo, já vím. Jen nemám rád, když si někdo hraje na blbečka a živí zbytečnou diskuzi. nový
Moas 10.06.2021 06:11
Moas
S tím asi nic nenaděláš. Takových je plný internet.... poslední
host 10.06.2021 11:40
host
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/demonstranti-pred-snemovnou-protestuji-proti-zavedeni-covid-pasu… nový
Karel04 09.06.2021 13:37
Karel04
Citát z klasika: "Hoďte na něj deku nebo ho zabiju." :beer::beer::beer: nový
Yarda 09.06.2021 15:09
Yarda

Já se spíš obávám, že to očkování je zastaralé, že by se mělo očkovat proti kovid21 nebo kovid22. Zvlášť když už se dneska ví, že na některé mutace (slyšel jsem o jihoafrické) to očkování neúčinkuje. Takže pokud přijde další vlna, ti dnes očkovaní asi budou potřebovat upgrade, protože těžko další vlnu způsobí virus, na který je očkovaná snad už půlka populace (minimálně první dávku dostalo prý přes 5 milionů lidí a už první dávka má nějakou ochranu poskytovat) a dalších 15% získalo imunitu onemocněním (uzdravených je přes 1,5 milionu), tím automaticky odpadá nějaká větší hrozba toho stávajícího viru. Ta se bude týkat maximálně toho zbytku, který se naočkovat nenechal.
Nějak zatím necítím potřebu, myslím si, že si moje imunuta s případnou infekcí poradí. Navíc v té propagandě jak je nedostatek dávek a čeká se půl roku (na druhou stranu běží propaganda, která do očkování nutí (a to jsou jen ty dvě státní/oficiální, tu o 6g čipech na ovládání mysli nepočítám, čip jsem dostal už v tetanovce, pokud ne v očkování proti tubeře nebo záškrtu), tak si vyberte), mi přijde neetické, abych jako mladý a zdravý člověk bral příležitost se očkovat někomu, kdo to potřebuje více. A protože se o to nezajímám, tak ani nevim, co je sputnik, kromě toho, že se spojil s apolem (měli jsme ve škole v učebně fyziky plakát na toto téma).

Sakra, zase byl Wikan o minutu rychlejší, je lepší

Aby né s 150 udery za /s, a už dávno se nepotrebuje dívat na prsty kdyz píše, né jako my turisti, vždycky bude lepší :)
Jednou jsem podezríval že má 4 ruce nebo prsty navíc, nebo že píše i prstmi na nohách.

Máte pravdu, paměť klame. Sputnik nebo sojuz, ono to časem splyne, tak jsem si to zase oživil, hlavně že jsem si nespletl sputnik a apolem. Však naposledy jsme toto oslavovali před revolucí, pak už bylo těch milion prvenství američanů (dost to vymýšlením toho, co může všechno být první zkomplikovali, kdo si to má pak pamatovat) a rusové jakoby neletěli nikam. Do té doby to bylo jednoduché, nejdřív prázdná bedna jako první objekt co opustil zemi, pak lajka jako první živý tvor a pak gagarin jako první člověk, remek jako první čechoslovák, a těreškovová jako první žena. A pak spojení sojuzu a apola které mělo dávat naději na konec studené války alespoň ve vesmíru.

Vím, že když si člověk vybere, může jít prakticky hned. Nedávno jsem vyslechnul rozhovor důchodců, když jsem jel naší místní MHD (už dva roky ji máme ve městě zadarmo a jel jsem s ní od té doby tak čtyřikrát) a ti mají vytipováno, kam přesně se přihlásit (do blízké vesnice), aby šli druhý den. Jinak co jsem slyšel od známých, je to řádově týden až dva. Ta informace o několika měsících je pravda trochu starší, než se systém rozběhnul a když byli v zásobě ti, co se přihlásili a skoro nikde se neočkovalo.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru