Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Zkušenosti před očkováním

Já se spíš obávám, že to očkování je zastaralé, že by se mělo očkovat proti kovid21 nebo kovid22. Zvlášť když už se dneska ví, že na některé mutace (slyšel jsem o jihoafrické) to očkování neúčinkuje. Takže pokud přijde další vlna, ti dnes očkovaní asi budou potřebovat upgrade, protože těžko další vlnu způsobí virus, na který je očkovaná snad už půlka populace (minimálně první dávku dostalo prý přes 5 milionů lidí a už první dávka má nějakou ochranu poskytovat) a dalších 15% získalo imunitu onemocněním (uzdravených je přes 1,5 milionu), tím automaticky odpadá nějaká větší hrozba toho stávajícího viru. Ta se bude týkat maximálně toho zbytku, který se naočkovat nenechal.
Nějak zatím necítím potřebu, myslím si, že si moje imunuta s případnou infekcí poradí. Navíc v té propagandě jak je nedostatek dávek a čeká se půl roku (na druhou stranu běží propaganda, která do očkování nutí (a to jsou jen ty dvě státní/oficiální, tu o 6g čipech na ovládání mysli nepočítám, čip jsem dostal už v tetanovce, pokud ne v očkování proti tubeře nebo záškrtu), tak si vyberte), mi přijde neetické, abych jako mladý a zdravý člověk bral příležitost se očkovat někomu, kdo to potřebuje více. A protože se o to nezajímám, tak ani nevim, co je sputnik, kromě toho, že se spojil s apolem (měli jsme ve škole v učebně fyziky plakát na toto téma).

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat