Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Zkušenosti před očkováním

Máte pravdu, paměť klame. Sputnik nebo sojuz, ono to časem splyne, tak jsem si to zase oživil, hlavně že jsem si nespletl sputnik a apolem. Však naposledy jsme toto oslavovali před revolucí, pak už bylo těch milion prvenství američanů (dost to vymýšlením toho, co může všechno být první zkomplikovali, kdo si to má pak pamatovat) a rusové jakoby neletěli nikam. Do té doby to bylo jednoduché, nejdřív prázdná bedna jako první objekt co opustil zemi, pak lajka jako první živý tvor a pak gagarin jako první člověk, remek jako první čechoslovák, a těreškovová jako první žena. A pak spojení sojuzu a apola které mělo dávat naději na konec studené války alespoň ve vesmíru.

Vím, že když si člověk vybere, může jít prakticky hned. Nedávno jsem vyslechnul rozhovor důchodců, když jsem jel naší místní MHD (už dva roky ji máme ve městě zadarmo a jel jsem s ní od té doby tak čtyřikrát) a ti mají vytipováno, kam přesně se přihlásit (do blízké vesnice), aby šli druhý den. Jinak co jsem slyšel od známých, je to řádově týden až dva. Ta informace o několika měsících je pravda trochu starší, než se systém rozběhnul a když byli v zásobě ti, co se přihlásili a skoro nikde se neočkovalo.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat