Předmět Autor Datum
A má pizza suverenitu? Co na to mezinárodní právo? nový
Wikan 30.01.2021 22:17
Wikan
Ja zase nedokážem jesť pikantnú pizzu (a celkovo s výnimkou cesnaku pálivému príliš neholdujem. :-)… nový
haseimpfeffer 30.01.2021 22:22
haseimpfeffer
Divný jsi i bez pizzy.:-) nový
Karel04 30.01.2021 22:43
Karel04
Ano dokážu. Vyhrál jsem něco? nový
Prasak 30.01.2021 23:32
Prasak
Jo. Polo. nový
L-Core 31.01.2021 08:14
L-Core
Tak to bude muset vyhrat jeste jednou, aby mel aspon jedno celo :-D nový
gilhad 31.01.2021 09:29
gilhad
Dokážu, ale raději si objednám pikantní :D nový
Jozeffk 22.02.2021 12:19
Jozeffk
Také si rád užívám pikantní, objednávám i speciální Chili už s vyšším obsahem capsaicinu ze čtyř kou… nový
HPET 22.02.2021 16:22
HPET
Pozor na to co pises at tady z tebe taky neudelaji snoba. Pry pizza s opravdovym syrem a opecena dok… nový
Al Capone 23.02.2021 00:04
Al Capone
Místní diskutér nemá problém pochopit, že někdy poslouží mražená pizza a jindy je příležitost dát si… poslední
Moas 23.02.2021 05:42
Moas

Také si rád užívám pikantní, objednávám i speciální Chili už s vyšším obsahem capsaicinu ze čtyř koutů světa (některé jsou lepší na grill, druhé do omáček) protože klasické slaboučké omáčky typu Tabasco, Harissa už na me moc nefunguje, ale poslední dobou kvuli zdraví musím brzdit.
Jinak to ovšem extremně neprehaním, udělat si kotletu na grilu a pak cítit jen pikantní a žádnou chut masa postradá smysl. Je potřeba najít tu spravnou rovnováhu. Narvat půl tabaska na pizzu a pak se hihoňet koho pálí víc, toto dělají děcka a nemá to nic společného s labužníky.

Pizzu si dokážu dát i jiný druh jak pikantní, záleží jaká pizza, jaké těsto, čím je posypaná.
Pizzou nemyslím to rozmražené těsto, nebo ten chlív ze supermarketu na které není ani opravdový sýr (jen vegetalni hmota ochucená C s příchutí ementálu nebo mozzarelly), ale čerstvá pizza z těsta s čerstvou zeleninou, sýrem a podobně chystaná na místě opečená v peci na dřevu.
Samozřejmě nemohu opominout čepované pivko nebo tři ať je to čím spláchnout.

PS: Když jsem byl v Jihlavě na vojně než mě převelili na Libavu, kousek od kasáren které byly hned vedle blazince byla taková restaurace-hospoda a za 100Kč (v roce 1999-2000) tam prodávaly tác pečených žeber, to byla lahůdka.
Doufam ze jeste existuje, jestli nekdy pojedu okolo, tak tam musim nakouknout.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru