Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Psychicky narušený nešťastník pod nátlakem, hanba!

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/eritrejec-ktery-v-nemecku-strcil-pred-vlak-dite-se-omluvil-vezeni-se-vyhne-40333852

Určitě by se mu měli pozůstalí hluboce omluvit, snad si na ně německé orgány došlápnou.

--
Doufám, že někdo v tomhle postu nebude hledat nějakou poťouchlost, po vzoru křišťálového Standy to myslím naprosto upřímně. Je přece nad slunce jasné, že žádní teroristé/zločinci neexistují, všechno to jsou nešťastní nemocní, o které jsme povinni se postarat. Že třeba někteří pochcípáme - no a co?
https://cz24.news/pokrokova-cnn-bile-deti-si-nezaslouzi-nevinnost-a-je-nutno-je-prevychovat-aby-citily-vinu-za-bile-privilegium-rasisticky-boj-proti-bile-rase-nabira-na-obratkach/

loading...
Předmět Autor Datum
Hlavně o něm nenapsat něco ošklivého, naši udavači číhají.
karel 19.08.2020 19:49
karel
Krasny na tom je, ze kdyz to udela bilej retard a misto do basy jde lecebny, tak to nikoho nevzrusuj…
Dwane Dibbley 19.08.2020 20:00
Dwane Dibbley
Marně přemýšlím, co se musí stát s hlavou, aby někdo skončil jako ty. Kdysi jsi jistě byl člověkem.
karel 19.08.2020 20:05
karel
Já tedy doufám, že bílej retard jde do basy.
L-Core 19.08.2020 20:19
L-Core
Ne, bilej retard jde taky do lecebny. Protoze je to retard. Nekdy je to teda synacek zazobanyho tati…
Dwane Dibbley 19.08.2020 20:40
Dwane Dibbley
Mýlíš se, pobuřuje to naprostou většinu (kromě pár pitomců - viz komentáře k žhářství v Bohumíně).…
L-Core 19.08.2020 21:01
L-Core
Takze tenhle topic tu neni jen proto, ze se jedna o migranta? Az to priste na nejakou nepricetnost u…
Dwane Dibbley 19.08.2020 21:21
Dwane Dibbley
Jistě umíš číst. Dal jsem to sem, že jsem byl rozhořčen, že by někde mohli toho nemocného posuzovat…
L-Core 19.08.2020 21:59
L-Core
Tak jsi tohle tema nezalozil jen proto, ze jde o migranta? Z mnoha obdobnych kauz jsi si vybral jedn…
Dwane Dibbley 19.08.2020 22:17
Dwane Dibbley
Přesně tak. To je těch případů, když nemocný člověk strčí děcko pod vlak (a to zemře), opravdu toli…
L-Core 20.08.2020 07:11
L-Core
Jaký kraj, taký mrav. [90959-debaty-png]
HPET 20.08.2020 11:09
HPET
Tych pripadov tolko nie je, ale ak ti ide o to, ze niekto spravi nieco strasne spomeniem si na tu st…
fleg-sk 20.08.2020 12:44
fleg-sk
Mam otazku...o co ti ide? Vyuzit fakt, ze to bol cierny a ze bol naplavka, ci naozaj poukazat na fak…
L-Core 20.08.2020 13:22
L-Core
Takze ted to bude o presnem prubehu daneho cinu. Kdyz obdobne "nemocny" clovek spacha neco jineho, n…
Dwane Dibbley 20.08.2020 18:15
Dwane Dibbley
Počítá.
L-Core 20.08.2020 18:26
L-Core
Jenom je divný, že jim tam ti pacienti páchají takových zločinů poněkud mnoho. A ještě k tomu poněku…
Prasak 19.08.2020 20:21
Prasak
Bavime se o statistikach, nebo jen o tom, co si prectes v titulcich? Treba jen u nas je napr kazdy r…
Dwane Dibbley 19.08.2020 20:44
Dwane Dibbley
Statistiky neznám (nejsou), jen články v novinách. Ale kdybychom si je sem (nemyslím ČR, ale EU) ne…
L-Core 19.08.2020 21:06
L-Core
To je jak obvinovat ze zlocinu rodice pachatele. Kdyby nesukali a neudelali si to dite, tak se trest…
Dwane Dibbley 19.08.2020 21:13
Dwane Dibbley
Vysvětli to té pětisté znásilněné.
L-Core 19.08.2020 21:18
L-Core
A tem 499 se muzu vysmat, protoze je prefik beloch.
Dwane Dibbley 19.08.2020 21:22
Dwane Dibbley
Pěkná demagogie lvl SPD, s takovou se nedá řídit vůbec nic. Srovnatelné s omezením rychlosti motorov…
vlk56 20.08.2020 06:11
vlk56
Asi budu znít jako xenofob, ale já chápu stát jako správní jednotku na jejíž fungování odvádíme 50%…
Araneus84 21.08.2020 14:56
Araneus84
Pokud povazujes cernochy (ci jine etnikum, ktere jsi mel na mysli) automaticky za divoka/menecenna z…
Dwane Dibbley 21.08.2020 15:15
Dwane Dibbley
divoka/menecenna zvirata, tak to neni xenofobie ale cisty rasismus. Můžeš mi definovat co je to ras…
HPET 21.08.2020 15:49
HPET
Ostatní lidé homosexuály nepodporují, ale tolerují. Po nástupu LGBTQPI+ ideologie se to může změnit.
karel 21.08.2020 16:01
karel
Můžeš mi definovat co je to rasizmus? nesmis "googlit" na seznamu z nejakeho pochybneho slovniku r…
Dwane Dibbley 21.08.2020 20:02
Dwane Dibbley
No, já jsem chtěl spíš slyšet od tebe co si pod slovem rasismus představuješ ty když někoho rasistou…
HPET 21.08.2020 20:26
HPET
Rasismus? To je něco, co tady bylo a je už od nepaměti. Je to prostě tradice a ty se mají dodržovat.
IQ37 21.08.2020 20:30
IQ37
:-D:-D ?️
POW 22.08.2020 11:36
POW
Chodil jsi vůbec do školy a naučil si se číst a následně správně přečtený text vyložit ? Já tam někd…
Araneus84 23.08.2020 18:45
Araneus84
Uz to tu odznelo, ten nadpis clanku je silne sugestivny. Od do basy nejde nie preto, ze sa ospravedl…
fleg 19.08.2020 21:24
fleg
A to v tom úvodním postu píšu a plně schvaluji. Žijeme prostě lépe a radostněji, hurá. Bohužel se n…
L-Core 19.08.2020 21:45
L-Core
Mne spis udivuje : Muž, který žil od roku 2006 ve Švýcarsku, kde o pět let později získal trvalý po…
HPET 19.08.2020 22:18
HPET
Tadi ti hudacci se naucili plakat a hrat na hloupé uz u nich doma. Myslis, ze ho obhajuje migrant?…
Dwane Dibbley 19.08.2020 22:29
Dwane Dibbley
Myslíš že mu to vše napsal odvokát a že to bylo na 100% neupřímné? Myslíš že když ho prokurátor u s…
HPET 19.08.2020 22:40
HPET
Ono brecet nad migrantama, ze jsou blby a neschopny a nadruhou stranu prohlasovat, ze se u soudu vyb…
Dwane Dibbley 20.08.2020 05:47
Dwane Dibbley
Ono lidi neštve ani tak to, že to byl Eritrejec nebo že to bylo v Německu ale to, že za vraždu se dá…
Araneus84 23.08.2020 19:00
Araneus84
Ano pokial by sme sa bavili o tomto probleme je to na povazenie. U nas dala prednedavnom prezidentka… poslední
fleg 23.08.2020 22:21
fleg
Kvůli psychickým problémům byl už před útokem v péči lékařů. Ono to asi nebude tak jednoznačné. Na…
IQ37 20.08.2020 00:10
IQ37

Mýlíš se, pobuřuje to naprostou většinu (kromě pár pitomců - viz komentáře k žhářství v Bohumíně).

Někdy vyvázne synáček, někdy plaváček.
No a já si myslím, že je to prostě špatně - ať už je podvlakový požďuchovač bílý, černý, modrý, zelený nebo jaký.

Jsem rád, že jsem desítky let žil v normálním světě, teď už to nějak doklepu.

---
Naštěstí detence není žádný med, spíše "zvláštní oddělení v kriminále", žádná svoboda. Pokud tedy ten zazobaný synáček či ukázkově integrovaný příchozí není odbyt "berte prášky, dělejte si co chcete, kdyby se to zhoršilo, ozvěte se" a odeslán pryč.

Jistě umíš číst. Dal jsem to sem, že jsem byl rozhořčen, že by někde mohli toho nemocného posuzovat jako zločince. Že čteš něco, co není, to neovlivním.

Samozřejmě dám, pokud bude případ publikován a narazím na něj. Nejsem subjekt, kterému by se orgány svěřovaly se statistikami a kauzami, jsem odkázán jen na Novinky a spol. Kvůli lumpům určitě nebudu sjíždět tisíce serverů.

Pokud lékaři zjistili fingování schizofrenie u bílého vraha a poslali ho do basy, je to snad správně, ne? Nebo si opravdu myslíš, že bych měl tendenci se ho zastávat?

Tych pripadov tolko nie je, ale ak ti ide o to, ze niekto spravi nieco strasne spomeniem si na tu strelbu v restauracii, ci nedavnu strelbu v nemocnici alebo posledne podpalenie baraku na "postrasenie".
Sikovny advokat by to tiez uhral na nepricetnost a dokonca by sa s nim dalo suhlasit lebo normalny clovek nepodpali byts ludmi vo vnutri, ci nevystriela nahodne cakaren v nemocnici.
Mam otazku...o co ti ide? Vyuzit fakt, ze to bol cierny a ze bol naplavka, ci naozaj poukazat na fakt, ze po spachani takehoto skutku nemusis ist do basy, ale len do "blazinca"?
Ja mam pocit, ze je to skor utok na nizke pudy ludi...aha migranti spiny, co tu robia a este sa im za to ani nic nestane.
Je to pomerne nestastny pripad z tvojej strany a divim sa, ze si sklzol na uroven bulvaru krizeneho s nacionalnou debilitou.
Aby nedoslo k mylke, keby som sudca ja chalan dostane sibenicu bez ohladu na to, ci pricenty bol alebo nebol.
V pripade deti mam nastavene no mercy, no remorse.

Mam otazku...o co ti ide? Vyuzit fakt, ze to bol cierny a ze bol naplavka, ci naozaj poukazat na fakt, ze po spachani takehoto skutku nemusis ist do basy, ale len do "blazinca"?

O barvě to přece vůbec není, pokud budou před vlak strkat děti bílí heterosexulní křesťanští muži nebo světlezelení gender-fluid vesmírní lidé a následně se zjistí, že jsou nemocní a beztrestní, je to naprosto, naprosto stejné. Rasa, pohlaví, světonázor, náboženství, vzdělání, původ - tohle přece v tomhle nehraje žádnou roli.

Že se na Novinkách objevil konkrétní případ, to neovlivním a nemohu za to, že ten strkač nebyl třeba žlutý nebo modrý. I kdyby to byl árijec jako řemen, spořádaný otec rodiny, chodící pravidelně na mše do místního luteránského kostela, vem na to jed, že bych to sem dal taky.

Pěkná demagogie lvl SPD, s takovou se nedá řídit vůbec nic. Srovnatelné s omezením rychlosti motorových vozidel na max 10 km/h, protože je přece příliš nehod a vysvětli vyšší rychlost těm, které někdo sundal na přechodu. A co cestování za hranice? Nikam, beztak máme doma svých nemocí dost (a samozřejmě nemyslím jen covid).

Asi budu znít jako xenofob, ale já chápu stát jako správní jednotku na jejíž fungování odvádíme 50% příjmů (víceméně a víceméně většina) a děláme to zejména proto, aby se nám žilo lépe (zejména ve smyslu poskytování ochrany života, zdraví a majetku).

Když budu chovat domestikované potkany, tak asi taky nepůjdu a nenachytám divoké potkany a nebudu se jimi snažit rozšířit svůj chov. Proč ? Ne proto, že mají jinou barvu srsti, ale proto, že mentalita divokých potkanů a domestikovaných potkanů je naprosto odlišná a výsledky takovéhoto chovu by byly značně neuspokojivé. Většinou by to skončilo zabitím těch domestikovaných potkanů těmi divokými.
A ano, i v selektivním chovu domácéch potkanů se může vyskytnout nevhodný jedinec, kterého je třeba z chovu odstranit. Ani to však není žádný protiargument na tahání divokých potkanl do chovu.

Chápu že mentalita různých lidí na planetě je různá. Nijak to neodsuzuji. Je to svým způsobem asi i žádoucí. Jen nerozumím tomu, proč když někde žijí lidé jako zvířata a i se tak chovají, tak někoho strašně chytrého napadlo, že je super nápad o takovéto lidi rozšiřovat i obyvatelstvo našeho státu.
Pokud už se tak děje, proč minimálně každý takový nemusí projít alespoň základními psychotesty/posudkem psychiatra, aby se zjistilo minimálně to, zda nebudou hrozbou ? Když už jeho přínos pro společnost bude nulový.

divoka/menecenna zvirata, tak to neni xenofobie ale cisty rasismus.

Můžeš mi definovat co je to rasizmus? Uvedený příklad je spis o primitivnosti a neznalosti jak rasizmus.

Rasizmus je v prvé řadě to, když se jedna skupina, rasa, či nějaké vyznání navyšuje nad ostatní.

Když někdo řekne nechci v mé vlasti černochy nebo Číňany, tak to taky není rasizmus ale spíš nacionalismus a také hloupost, lidé mají strach z něčeho co neznají.

Dnes každý považuje za rasizmus každou blbost a všechny strka do jednoho pytle.
Kupříkladu v Americe ještě před pár lety desítky let, černí nesměli na stejné záchody jako bílí, byly něco jako podřadná skupina. V té době to každému přišlo normální, o pár let to bylo označene jako těžce neetické a teď je tomu jinak a každý to bere jako normální kdo ví jak to bude za pár let, ale každý bude říkat že je to vlastně normální . Myslíš že se změnili snad za tech par let lidi nebo jen systém?
Dnes jak se někdo nezasttane každého kdo sem vtrhne ilegálně, nebo má jinou barvu pleti tak je hned rasista. Teď je to normální a média, vlada nám budou nadale určovat a manipulovat koho rád mít máš a koho ne a lidé nadale budou myslet ze je to jejich vlastni a svobodna volba.

To samé homosexuálové, před pár lety je mlátil VB, lidé na ně pokrikovali a teď mají vlastni bary a lidi je podporují.

Rasisti, nebo rasizmus vůbec v roce 2020 je primitivní a zcela směšný, lidé hlavne mladší ročníky ani pořádně neví co to rasizmus je, a tak slovo rasista používají skoro navsechno. Jestli jsem rasista tak na hlupáky a na jeleny.

Můžeš mi definovat co je to rasizmus?

nesmis "googlit" na seznamu z nejakeho pochybneho slovniku

racism - noun
prejudice, discrimination, or antagonism directed against a person or people on the basis of their membership of a particular racial or ethnic group, typically one that is a minority or marginalized.

To co tam araneus napsal je ukazkovy, nesprzneny rasismus.

No, já jsem chtěl spíš slyšet od tebe co si pod slovem rasismus představuješ ty když někoho rasistou nazýváš, ne že to půjdeš hledat na internet, ale no budiž beru to :-)

Slovník cizích slov "rasismus / rasizmus " :

(polit.) nevědecká protihumánní teorie o nadřazenosti lidských ras a etnických skupin;nenávist k lidem určité rasy;její projevy.

To co tam araneus napsal je ukazkovy, nesprzneny rasismus.

Spis sociopat ;-)

Jak se říká , " když se lidsto z něčeho dostane, bůh po nich hodí kamenem, a už se znovu napřáhuje ".

Chodil jsi vůbec do školy a naučil si se číst a následně správně přečtený text vyložit ?
Já tam někde psal něco o rase nebo lidech jiné barvy ? Jsi vážně tak zakomplexovaný nebo to jen hraješ ?
Jasně jsem napsal, že je nesmysl tahat sem lidi, kteří ve svých oblastech žijí jako zvířata. Ať už to jsou rudí khmerové, ruská mafie, fanatačtí arabové nebo ti, kdož nic než zabíjení neumí a jejich přínos pro naši společnost bude nulový.

Jinak argumentovat jako ty umím taky: "Pokud obhajobou Eritrijce z článku myslíš, že je správné zabíjet lidi, tak ti musím napsat, že seš zakomplexovanej kretén. A teď by jsme sem měli z wiki nakopírovat definici kreténa a dále už pokračovat v argumentaci z postulátu, že jseš kretén a nad tím rozvíjet další debatu."

Aneb v tvém případě: "Pokud jsi těmi lidmi ve svém příspěvku myslel černochy, tak na to teď můžu napsat hromadu sraček, abych všem ukázal, že si rasista, protože jsem to celé uvodil větou: Pokud si tím myslel..."
No a abych ti odpověděl, tak já nejsem ten, komu se pod pojmem "lidi žijící jako zvířata" vybavili černoši. To jseš POUZE TY ! Tak si to laskavě uvědom a běž se léčit z rasismu.

Uz to tu odznelo, ten nadpis clanku je silne sugestivny. Od do basy nejde nie preto, ze sa ospravedlnil, ale preto, ze bol psychiatrami uznanymi za dusevne choreho.
Nerozumiem preco sa tu nad tym vzrusujete, pretoze ako bolo spravne napisane tak ak v minulosti nieco podobne spachal biely nasinec a dostal papier na hlavu tiez nesiel do basy, ale na psychiatriu.
Ze si sem Nemci "navozili" bordel, ktory im robi teraz problemy je trosku ina tema.

Mne spis udivuje :

Muž, který žil od roku 2006 ve Švýcarsku, kde o pět let později získal trvalý pobyt, se vedle matky se synem pokusil shodit do kolejiště ještě 78letou ženu.
Po činu utekl, ale svědci ho pronásledovali, takže ho následně policie mohla zadržet.

- Takže tento turista co patří do léčebny se od roku 2006 volně pohyboval po úřadech, v práci a nikdo si ničeho zvláštního nevšiml ? Jestli věděl že je nemocný proč se nešel léčit ?
- Jestli utiklal, tak snad vedel co udelal, ze to bylo spatné.
- Tadi ti hudacci se naucili plakat a hrat na hloupé uz u nich doma.

Proti barevnym nic nemam az na zahalence, jak rikal BP "pro me cikan jak cernoch", ale tady ta nova politika hlavne od udalosti v USA co je chrani me zacina pekne srat.
Kdyz se tak zenou do prace (hlavne v zemich co poskytuji nejvetsi socialni davky, rikejme tomu nahoda) tak at zacnou makat u nich doma, a vybuduji si zemi, tak jsme si ji zde vybudovali my.
Turisti ...

Ono lidi neštve ani tak to, že to byl Eritrejec nebo že to bylo v Německu ale to, že za vraždu se dá jít namísto do vězení do blázince.
Mě úplně stejně štve, že v blázinci skončila i schizofrenička, která zabíjela v Tescu na Andělu nebo jiná, která zabila žáka gymnázia. Prostě jen tak, bezdůvodně ukončila něčí život. Dle mého názoru by vrazi prostě NIKDY neměli dostat šanci vrátit se mezi normální lidi ... A pak už by bylo skoro jedno, zda budou ve vězení, v ústavu, nebo dostanou provaz.
Problém je v tom, že v dnešní době může být z léčebny propuštěn zase klidně za půl roku....

Ano pokial by sme sa bavili o tomto probleme je to na povazenie.
U nas dala prednedavnom prezidentka milost chalanovi, co zabil otca. Vlastne ho zavrazdil, pretoze mu dal tusim az 40 ran nozom.
Akoze typek ich aj s mamou cely zivot tyral a bil, chalan bol mlady a nevydrzal to proste, ale aj tak...dat mu milost po 1-2 rokou, co sedel mi prislo ako trosku prisilne.
Ak ma niekto 40 ran nozom v sebe nebol zabity v afekte, kde pichnes 1-2x, ale premyslene so zurivostou. Chalana mi je sice luto, ale milost by som mu nedal.

Otazka je, co s psychicky chorymi ludmi. Sanca na vyliecenie je mala az nulova, su len pritazou, navyse spachali tazky zlocin...z tohoto pohladu je najefektivnejie pre nich asi trest smrti, ktory by bezne dostali v polke statov sveta, keby boli zdravi.
Lenze sme ludia a na vec sa da pozriet aj z ineho uhla pohladu. Na toto odporucam film Chatrc, to bolo snad prvykrat v zivote, co som zapochyboval o svojom dovtedy neochvejnom nazore, ze vrahovia deti by sa mali strielat na mieste bez milosti.
Ak sa rad zamyslas pozri si pasaz, ked mu Boh vysvetluje, ze vsetci (aj ti zli) ludia su jeho deti a povie mu aby zaujal jeho miesto a sudil svoje deti a...mozno zmenis nazor.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru

loading...