Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Psychicky narušený nešťastník pod nátlakem, hanba!

Chodil jsi vůbec do školy a naučil si se číst a následně správně přečtený text vyložit ?
Já tam někde psal něco o rase nebo lidech jiné barvy ? Jsi vážně tak zakomplexovaný nebo to jen hraješ ?
Jasně jsem napsal, že je nesmysl tahat sem lidi, kteří ve svých oblastech žijí jako zvířata. Ať už to jsou rudí khmerové, ruská mafie, fanatačtí arabové nebo ti, kdož nic než zabíjení neumí a jejich přínos pro naši společnost bude nulový.

Jinak argumentovat jako ty umím taky: "Pokud obhajobou Eritrijce z článku myslíš, že je správné zabíjet lidi, tak ti musím napsat, že seš zakomplexovanej kretén. A teď by jsme sem měli z wiki nakopírovat definici kreténa a dále už pokračovat v argumentaci z postulátu, že jseš kretén a nad tím rozvíjet další debatu."

Aneb v tvém případě: "Pokud jsi těmi lidmi ve svém příspěvku myslel černochy, tak na to teď můžu napsat hromadu sraček, abych všem ukázal, že si rasista, protože jsem to celé uvodil větou: Pokud si tím myslel..."
No a abych ti odpověděl, tak já nejsem ten, komu se pod pojmem "lidi žijící jako zvířata" vybavili černoši. To jseš POUZE TY ! Tak si to laskavě uvědom a běž se léčit z rasismu.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat