Předmět Autor Datum
..deset dní a nikdo nepíše. Sice neporadím, nikdy jsem tam nebyl a určitě se tam nechystám, ale...…
L-Core 30.01.2019 20:37
L-Core
Mas pravdu tak tohle tema klidne smaz :-) nový
Al Capone 04.02.2019 21:36
Al Capone
Já tam byl, jen je to dlouho, tak deset dní čekám na někoho, kdo si vzpomene na víc postřehů. :-) poslední
Potkan007 05.02.2019 17:20
Potkan007
Na Mauriciu je krásně!Tam jsem taky nebyl.]:)
Karel04 01.02.2019 12:14
Karel04
Já jsem si to ještě nestihl najít ani na mapě...
IQ37 01.02.2019 23:30
IQ37
Já si to teď našel a něco jsem si o tom i přečetl... prý je tam vlhko a teplo, nic pro mě. Já se rad… nový
Moas 05.02.2019 06:47
Moas
Lépe po smrti, než nikdy. :-) nový
IQ37 05.02.2019 13:10
IQ37
- Nebyl jsem primo na Mauricius, ale nakou dobu jsem byl na Reunion coz je kousek vedle s jednim FR… nový
XoXoChanel 05.02.2019 11:58
XoXoChanel

- Nebyl jsem primo na Mauricius, ale nakou dobu jsem byl na Reunion coz je kousek vedle s jednim FR kolegou co z tama pochazi, respektivne jeho rodina.
- Na Maurice jsem nejel, ale bude to tam vypadat podobne, kdybych tam jel, tak bych jsem mrkl asi tu jejich sopku, nic jiného zajimavého az na "temple" (u Lac sacré / svaté jezero), jeden vodopad a bili RUM tam zrejme nebude. Uz i Reunion jsem mel projitou za 3 dny, mali to je..
* Co je tam hezké jsou kokosové plaze, jinak se pujdes podivat asi na sopku, co budes delat urcite, budes hodne chodit "takze hlavne dobry boty ! ". Jestli si tam jdes jen odpocinout, tak staci jen zabky na plaz.

PS: Co je pro turisty, funguje vsude stejne, at ses ve spanelsku, v italii nebo na Mauris : Vecerni blikaci bary, stanky kde v kazdém prodavaji tricka Maurice, plazové lehatka, 5**** hotely , cizinci a odpadky. Ve meste mrknes "marché" (trhy), pak pujdes na sever ostrova a za dva dny nemas co delat. V kazdém pripade, jestli chces opravdu neco videt, bez co nejdal od turistu.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru