Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Dnešní svět a jeho budoucnost.

Zdravím, poslední dobou narážím na různé zpovědi a názory že pomalu přestává být pro co žít. Osobně mám taky podobný názor. Řeknu něco málo o tom proč začínám mít takové pocity.
Z toho co nám tlučou média do hlavy, lži, mlžení a zkreslování reality je asi snad každému špatně. Svět se momentálně řítí do 3tí světové války a nejde s tím nic udělat (jedináček nic nezmůže a sjednocení národů jak se zdá už možné není). Náznaků že se něco semele je už spousta, amerika pořád strká rypák kam nemá, rusko se zase chová jak za sovětského svazu a Putin který má snad nějakou mozkovou poruchu se snaží zase zvětšovat hranice. Islámský stát se nás (nejlépe celou planetu) snaží vyhladit a díky islámu jako takovému nás zaplavují hordy lidí o kterých nic nevíme a nemáme jak se proti nim (pokud začnou zbrojit) bránit. Politici s tím skoro nic nedělají ba jiné národy a zatemnělé mozky by nás nejraději utopili v islámu. Komu se to nelíbí ten je ihned rasista a islamofob. Přitom "ojedinělých" útoků muslimů jen v německu je už tolik že je to na vyhlášení výjmečného stavu. Tolik ale jen k politické situaci ale co lidstvo samo?
Třeba dnešní trendy, lidi se nezajímají. Jsou prostě apatičtí. Někde někdo kolabuje na zemi, všeci chodí kolem, ale nikdo nepomůže. V autobuse mlátí těhotnou ženu a nikdo ani na policii nezavolá. Případů jsou spousty a lidem je to prostě fuk. Dobrých lidí ubývá a hodnoty se doslova vytrácejí.
Co takvé děti ve školách? Jak asi mohou hodnoty přetrvat když dnešní děti zajímá už jen facebook a mobil. Už si nezajdou hrát ven jako za našich časů, sedí doma a dívají se na jiného blbečka jak na youtube hraje nějakou hru a do toho má blbé kecy. Nedej bože aby si tu hru sami zahráli, to by byl alespň nějaký pokrok. Ale je toho daleko víc, děti na školách šikanují učitele? Jak je to vůbec možné? A co rodiče těch dětí? Dítě umí pěkné ho*no, dostane špatnou známku a rodič jde do školy seřvat učitele, co si to jako dovolil? Kam ten svět spěje?
Do velké prd*le jak se mi tak zdá.
Starší ročníky, zavzpomínejme jaké byli hodnoty v v roce 1980? 1990 (můj ročník)? 1995? A porovnejme to s tím co je dnes, jak by ten graf vypadal kdyby jsme na X ose měli čas a na Y ose hodnoty života? Podle mě by to nebyl hezký pohled. A teď si představme co bude za 5,10,15 let ? Ano zní to silně depresivně ale je to né pesimistický nýbrž realistický pohled na svět.

Co si o tom myslíte vy? A prosím, nepište sem ani pesimismus ani optimismus. Vemte to čistě reálným pohledem, tak aby vznika diskuze nad situací a né psychickém stavu jednotlivců.

loading...
Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Tvůj problém je, že dopřáváš sluchu špatným zprávám. Svět se mele od nepaměti, konflikty byly, jsou…
touchwood 19.05.2016 10:03
touchwood
Obecně máš pravdu, ale stejně tak má pravdu asi i Yarda, s tím že svět je zase v té dolní úvrati exi…
IkaSGC 19.05.2016 10:47
IkaSGC
Jenže s tím je v dnešní době obrovský problém Nesnáším výmluvy na "dnešní dobu". Každá doba má svo…
Prasak 19.05.2016 12:43
Prasak
Ano, máš pravdu že je "v dnešní době" méně holokaustu ale to neznamená že je vše v pořádku. On ten v…
IkaSGC 19.05.2016 13:10
IkaSGC
Z tebe zoufalství jen kape. Za všechno může doba a všichni okolo.
Prasak 19.05.2016 14:50
Prasak
Ale prd... Můžu si za to i já sám že jsem si nechal nasadit růžové brýle. Ale to člověk neví dokud n…
IkaSGC 19.05.2016 22:52
IkaSGC
Zůstala ti alespoň zkušenost do dalšího života. nový
Prasak 19.05.2016 23:18
Prasak
Jak tě tak čtu, ty moc balit holky neumíš, co? ;-)
touchwood 19.05.2016 15:03
touchwood
Zvláštní jev - chlap se nejlíp naučí balit baby až poté, co se ožení. Kurnik, je jich okolo tolik, c…
Prasak 19.05.2016 17:49
Prasak
Potvrzuju!! :-D Já to vidím tak, že teprve potom chlap doopravdy dospěje, získá sice povinnosti a z… nový
touchwood 22.05.2016 11:08
touchwood
No a právě po ničem jiném jako lepší polovičce netoužím. Ale škoda mluvit... nový
IkaSGC 22.05.2016 14:25
IkaSGC
Po tolika letech mimo hru, opravdu neumím. Máš pravdu, ale snad ani nechci, dnešní holky mi příjdou… nový
IkaSGC 19.05.2016 22:54
IkaSGC
Tak hledej ty, ktere za to stoji :-) nový
merlouska 20.05.2016 00:07
merlouska
Jako ročník 1994 se musím příklonit k Tobě. Sice nezastávám názor, že někdy to bylo lepší, ale s pří… nový
storny 20.05.2016 02:39
storny
Má poklona, zcela výstižné a pravdivé. nový
IkaSGC 20.05.2016 09:45
IkaSGC
Jako ročník 91 se musím přiklonit k ročníku 94 :-D nový
Niko Bellic 20.05.2016 10:10
Niko Bellic
Já ti nevim, kde se pohybuješ. V místech, kde jsem studoval, bydlel, kde pracuju... jsem narážel vět… nový
Moas 20.05.2016 09:03
Moas
To je další problém, ono těch lokálů zcela ubývá. nový
IkaSGC 20.05.2016 09:45
IkaSGC
I mně ty tehdejší připadaly povrchní. A pak jsem potkal tu pravou, úplně náhodou, a zpočátku jsem o… nový
touchwood 22.05.2016 11:10
touchwood
Zaciatok este usiel, zhrnul si to celkom slusne, ale potom z toho vyslo to, ze si sam a z toho si fr… nový
fleg 20.05.2016 01:07
fleg
bych variantu net neodsuzoval. s mojí labuťkou jsem se seznámil na obecném chatu. ladně jsem komunik… nový
kmochna 20.05.2016 06:52
kmochna
Také jsem se na netu seznámil s osobou se kterou jsem pak měl 6ti letý krásný vztah, dokud nepotkala… nový
IkaSGC 20.05.2016 09:48
IkaSGC
Už od začátku co byl dostupnější internet pro všechny - xchat, lide, libimseti, icq, skype atd. Mysl… nový
icepower32 20.05.2016 10:42
icepower32
zapomněl jsi na to nejpodstatnější - IRC. ;-) nový
touchwood 22.05.2016 11:10
touchwood
Ja to neodsudzujem, ja mam manzelku tiez z netu, tw tusim raz spominal, ze tiez. Ono je to logicke,… nový
fleg 20.05.2016 10:45
fleg
A tiez sme tusim uz 15 rokov spolu;o) taky si to přesně nepamatuješ? umím počítat do deseti, takže… nový
kmochna 21.05.2016 05:36
kmochna
Můj názor je ten, že skvělou ženu je možné potkat všude, jen se stačí dívat kolem sebe. Z vlastní zk… nový
vlk56 20.05.2016 11:09
vlk56
Ještě že ani nevím co je to Louis Vuitton. :D Vím že fajn holky jsou, ale umí se velmi dobře schová… nový
IkaSGC 20.05.2016 18:08
IkaSGC
Holky se neschovávaj. Když jim ale hned začneš vykládat o tom, kam se řítí svět a co zlého chystá Pu… nový
karel 20.05.2016 18:17
karel
Vím že fajn holky jsou, ale umí se velmi dobře schovávat Jsem podobného názoru a IMHO ty seznamky n… nový
Niko Bellic 20.05.2016 22:29
Niko Bellic
Teď jsi mi připomněl situaci co se mi stala... Holka, měla tuším 27? No nějak tak věkem, 30cítka byl… nový
IkaSGC 21.05.2016 19:27
IkaSGC
LOL :-D Tak ta měla naprosto konkrétní představu, koho hledá. V zásadě asi nic špatného, ale příliš… nový
Niko Bellic 21.05.2016 20:21
Niko Bellic
Bohužel se obávám že pokud jako první každému napíše že chce dítě :D tak moc šancí nemá... Taková vě… nový
IkaSGC 21.05.2016 20:52
IkaSGC
Biologické hodiny mlátí na poplach :-D nový
Niko Bellic 21.05.2016 21:19
Niko Bellic
že si představuje děti asi po půl roce chození Fakt spěchá. Obvykle to trvá kolem devíti měsíců. nový
karel 21.05.2016 22:13
karel
:-D nový
icepower32 21.05.2016 22:38
icepower32
Heh, dobry. Ale jako jedna pozitivni vec na tom jejm pristupu je to, ze jsi s ni aspon neztracel nek… nový
merlouska 22.05.2016 00:16
merlouska
Ale pochop, že ty holky mají úplně stejný problém jako ty. Hledají NORMÁLNÍHO chlapa a ti taky nejso… nový
touchwood 22.05.2016 11:21
touchwood
Jo dost pravdy na tom bude. Ale vysvětlit to těm holkám, to je mission impossible. Já jsem přesně te… nový
IkaSGC 23.05.2016 05:40
IkaSGC
Čo mi ale tí ľudia čo zbytočne zahodili životy pre chamtivosť politikov vo vojne a pre našu terajšiu… nový
kingdomcome1 21.05.2016 00:04
kingdomcome1
Klidně rozveď myšlenku :) mile rád si poslechu další názor na věc. :) nový
IkaSGC 21.05.2016 19:27
IkaSGC
Občas se kouknu sem: http://www.zpovednice.eu/ Jestli to co se tam předvádí je reprezentativní vzore… nový
Yarda 22.05.2016 12:19
Yarda
Ja obcas polozartom hovorim, ze mimozemstania exiistuju, dokonca u nas uz vela krat boli len vzdy st… nový
fleg 22.05.2016 12:23
fleg
Jestli to co se tam předvádí je reprezentativní vzorek nastupující generace, tak potěš koště:x: To… nový
merlouska 22.05.2016 16:19
merlouska
Je to ale opravdu tak, je pravda že těchto exotů je tam větší koncentrace ale v reálu je to to samé.… nový
IkaSGC 22.05.2016 19:51
IkaSGC
Možná těch magorů není až tolik, ale dělají je ze sebe záměrně, protože si myslí, že to ostatní tak… nový
Prasak 22.05.2016 21:40
Prasak
Dnes už to asi nezjistíme, ale kdyby měla vaše generace stejnou možnost svobodně se vyjadřovat na in… nový
Niko Bellic 22.05.2016 22:36
Niko Bellic
Nepochybne nebylo. Koneckoncu vzpomente si treba na Bravicko .. ta jejich rubrika na dotazy ctenarek… nový
merlouska 22.05.2016 22:51
merlouska
Jo, to byla nejoblíbenější rubrika celýho časopisu, kde všechno bylo na hovno, jen ta jedna dvojstra… nový
Prasak 23.05.2016 08:07
Prasak
V tej dobe si to vymyslat nebolo treba. Internet este nebol, PC platforma prave zacinala a navyse Br… poslední
fleg 23.05.2016 08:33
fleg

Tvůj problém je, že dopřáváš sluchu špatným zprávám. Svět se mele od nepaměti, konflikty byly, jsou a budou.

Nás v roce 1985 strašili jadernou válkou, každý rok jsme jak debilové pochodovali s pláštěnkama a pytlíkama na rukách a nohách, přičemž každému, kdo si srovnal paseku co udělaly ty prskavky v Hirošimě a Nagasaki s tím, čím disponovaly USA a SSSR, bylo jasné, že pláštěnka s pytlíkama a gumičkama ti bude platná jak mrtvému zimník.

A co na to platí? Mít rodinu a dobré přátele. Pak zjistíš, že nejsi sám a že se životem nepotácíš jako solitér odnikud nikam. Obecně pak mít nějaké zásady a těch se držet, to je způsob, jakým se dá někdy překonat, jindy vydržet jakékoli protivenství osudu. A dost často pomůže udělat dobrý skutek, prostě jen tak.

Co se lidstva týká, nevidím žádný zásadní problém, nic se historicky nezměnilo, až na jednu věc - dnes i blbec může šířit své "rozumy" na internetu, a ty si je můžeš přečíst, takže to opticky vypadá, že lidstvo jako takové jde do sraček.

Obecně máš pravdu, ale stejně tak má pravdu asi i Yarda, s tím že svět je zase v té dolní úvrati existence.

Jen bych dodal k odstavci č.:3 tvé reakce. Máš naprostou pravdu že je dobré mít rodinu, přítelkyni, děti. Jenže s tím je v dnešní době obrovský problém který vaše generace asi zas tak moc nevnímá, neregistruje. Řeknu to tak jak to funguje z mého pohledu/pozice. Dnešní holky jsou v podstatě ostudy jeji pohlaví. Na sobě to má tunu makeupu, nehty dlouhé jako drápy, řeší kdo má jaké oblečení, kouří to jako Hirošima po výbuchu. Pokud se chce člověk seznámit s dnešní holkou mého věku tak jediná možnost je přes internet (facebook, badoo, seznamka). Pokud se o to člověk pokusí normálně, což v podstatě už ani nejde, tak ním holka doslova jen opovrhuje. Asi v představě "co to musí být za trapáka že si dovolí semnou navazovat konverzaci". Po internetu je to ještě horší protože třeba na seznamce to funguje tak že buď kluk udělá inzerát na který mu žádná neodepíše a nebo odepíše ale po třech větách přestane reagovat a nebo skončí u psaní a jakékoliv osobní seznámení zcela nezajímá.
Co se týče třeba toho Badoo tak tam je zcela 100% pravděpodobnost že holka prostě neodepíše. Z praktického testu vyplynulo že z 50ti pokusů odepsala 1 holka a nebyla schopna psat nic jiného než v každé odpovědi "jo". Jak má člověk pracovat s takovýmto materiálem? Jak psal na té zpovědnici, ti lidi nemají žádný charakter prostě nic. Jak si má člověk najít holku když je nezajímá nic jiného než iphone, facebook, oblečení a jejich značkovost, to aby kluk měl kalhoty u kolen a byl učesaný na teplouška.
Založení rodiny s takovými zjevy je prakticky nereálné. Po pravdě já bych se cítil i na to vychovávat holku či kluka, protože bych jednak měl nějaký impuls do života a měl bych alespoň radost z toho že ho můžu vychovat podle sebe. Podle starých měřítek a né dnešní Online doby. Jasně člověk se tomu dnes nevyhne ale když už tak nemusí být debil.

Holky v tomto mají velkou výhodu protože si dítě mohou pořídit kdykoli jakkoli, ale co kluk? Kluk si sám rodinu neudělá a je tak odkázán na opačné pohlaví které prostě nestojí ani za prd. Ano jsou i výjimečné holky které za to stojí, ale ty jsou zadané a nebo schované aby je nikdo nenašel. Prostě "dnes není život o užívání, ale o přežívání".

Nejhorší je to, že jsem byl krůček od toho abych měl rodinu, vyrojil se ale mentálně narušený člověk a holka která byla úžasná povahou i duší se okamžitě zkazila a šla za ním.

Jenže s tím je v dnešní době obrovský problém

Nesnáším výmluvy na "dnešní dobu". Každá doba má svoje specifika, co měli říkat židé za války? To teprve byla doba na hovno. Naproti tomu máme super dobu.
Na "dnešní dobu" se vymlouvají akorát neschopní a zbabělci.

Ano, máš pravdu že je "v dnešní době" méně holokaustu ale to neznamená že je vše v pořádku. On ten výraz v dnešní době je hlavně kvůli tomu že v dnešní době žiji. Já bych rád měl klid za svého života, a ne před ním a nebo po něm. Ano po životě bych chtěl klid, pokud bych měl děti, je jasné že bych pro ně chtěl lepší budoucnost.

Neschopní a zbabělci. Věř že vidět třeba v nějaké holce šanci či naději tak do toho skočím jako správný sebevrah a ne zbabělec. Ale neschopní? Lidi pracují s tím co mají, automechanik ti bez nářadí taky nevymění těsnění pod hlavou motoru. Je snad neschopný? Není, opravit by to uměl ale když nemá čím? A nemá cenu říkat že kdyby nebyl neschopný, tak si to nářadí sežene, to je argument jak pojďme domů.

Po tolika letech mimo hru, opravdu neumím. Máš pravdu, ale snad ani nechci, dnešní holky mi příjdou takové... Nevím jak to napsat, prostě takové jako kdyby je vyrobili v polsku nebo číně. Nekvalitní, bezcharakterní.

Pozor... I tak jsou stále holky co za to stojí, netvrdím že né. Jen je jich nedostatek. Ale těžko vám to vysvětlit. Po bitvě je každý generál. Už máte určitě dětí, rodiny.

Jako ročník 1994 se musím příklonit k Tobě. Sice nezastávám názor, že někdy to bylo lepší, ale s příchodem technologie bezdrátového internetu spolu opravdu lidé přestávají umět komunikovat. Starší ročníky tomuto nemůžou rozumět, protože jim zůstávají přátelé z dob minulých.

Aby to nevypadalo špatně, já to tak nemám - jako muzikant a student okolo sebe mám stále dost normálních lidí, ale jsem taky svědkem toho, že na společném obědě lidé raději matlaj telefon, než-li by se spolu bavili. Já osobně než jít s 4rma osumnáctkama na disco jdu raději s čtyřicátníkama a padesátníkama na soukromou party k někomu domů, nebo na vesnici do hospody, kde si člověk může popovídat o hi-fi, autech, PC, s ženskejma zase např. o vaření atd... a získat nějaké zkušenosti a něco z té akce "pochytit"

Když jdu s vrstevníkama do "společnosti", tak se všichni sundaj... a holky? Není z čeho vybírat... Všechno na jedno brdo, bez nápadu, bez zájmů,. "Tvůj obří smartphone je tvojí hrdou chloubou - i když dělá Tě hloupou" To je věta pro dnešních mladé holky - Věta ze srdce, čím dál více potvrzující pravidlo.

**Společnost si na svůj vrchol pozornosti postavila telefon = největší průser téhle doby. Kolísá komunikace, lidi nečtou, neučí se pokud nemusí a to je blbě! Lidé z let 85- tohle nemohou pochopit, protože se s tím nesetkávají. Jejich vrstevníci jsou normální.

Já ti nevim, kde se pohybuješ.
V místech, kde jsem studoval, bydlel, kde pracuju... jsem narážel většinou úplně na normální holky. Nejsem Einstein, ony taky ne, něco jsem věděl já, něco ony, kamarádky to byly skvělý a vybrat si mezi nima to pravou byl oříšek, protože těch potenciálně pravých tam bylo dost...

Změň lokál.

Zaciatok este usiel, zhrnul si to celkom slusne, ale potom z toho vyslo to, ze si sam a z toho si frustrovany.
Ze si nevies najst babu a na Badoo ti odpise 1 z 50 to je presne to, co na zaciatku "kritizujes". Vyser sa na net, zoznamit sa mozes stale na ulici, v kniznice, v MHD, v krcme, proste hocikde.
Chces zmenit svet?
Zacni od seba.
Najdu si babu (idealne nie z netu), pomoz opilcovi na ulici, nerob si nazor na prvy dojem, pouzivaj hlavu a vzdy si na zaciatku oponuj a myslim, ze moc zo spravnej cesty nevybocis.

bych variantu net neodsuzoval. s mojí labuťkou jsem se seznámil na obecném chatu. ladně jsem komunikoval s minimálně 10ti lidmi naráz. ona dokázala za minutu odepsat jen ANO. :-D jsem si říkal, že ze zabržděnou osobou bych trávit život nechtěl. už to nechci 15 let. mám své rukojmí v životě. takže je to možné.

Ja to neodsudzujem, ja mam manzelku tiez z netu, tw tusim raz spominal, ze tiez. Ono je to logicke, ked tam travime kopec casu, ze tam stretnes najviac ludi.
Napriek tomu samotne chatovanie ako sposob zoznamenia neodporucam, pretoze su tu pomerne velke uskalia (kopec ludi sa na chate meni a ventiluje a navyse takmer vzdy si vytvarame nazor len na zaklade pisaneho textu, co vedia casto k omylom). Chat nikdy nenahradi komunikaciu face to face, kde mas pridanych XY dimenzii.
Btw mna moja zena na chate nijako nezaujala, stretli sme sa nahodou, ked mi vypadla kamoska z rande a nemal som ist s kym na pivo tak som narychlo zavolal jej, ze dobre teda stretnime sa uz konecne. Keby neni nahody dnes by sa moj zivot asi vyvijal inak.
A tiez sme tusim uz 15 rokov spolu;o).

A tiez sme tusim uz 15 rokov spolu;o)

taky si to přesně nepamatuješ? umím počítat do deseti, takže jsem vytvořil společenské fópá, když jsem prohlásil, že jsme spolu asi deset let. z otočky mi bylo vysvětleno, že to je čtrnáct let, šest měsíců, dvanáct dní a začly počítat hodiny. s narozkama a svátkama je to samý. typickej chlap.:))

Můj názor je ten, že skvělou ženu je možné potkat všude, jen se stačí dívat kolem sebe. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že jedna okomentovaná fotka na instagramu a následné zahájení chatu, mě přivedla k parádní holce, se kterou už rok sdílím aktivity typu swing, horská turistika, kulinářské požitky a podobně. Samozřejmě nezůstalo u písmenkování, o několik dní později jsme si byli zaplavat (ideální, tam nemá holka fakt co schovat).

Jak je psáno nahoře, změň lokál. V obchoďáku před výlohou Louis Vuitton opravdu najdeš jen takové, jak jsi popisoval...

Vím že fajn holky jsou, ale umí se velmi dobře schovávat

Jsem podobného názoru a IMHO ty seznamky nejsou úplně marné. Chodí tam potenciálně lidi, co mají trochu jasno v tom, koho hledají. Ale záleží hodně, jak staré holce tam člověk napíše. IMHO s klesajícím věkem roste pravěpodobnost, že to ta osůbka nemyslí moc vážně a buď přestane komunikovat hned v prvních chvílích, nebo po určité době dopisování nechce osobní setkání a stroskotá to rovněž. Zažil jsem zatím 2x (holky ve věku 21 a 24 let).
Pozn. zkusit seznamku mě přesvědčil kámoš. Jeho strategie byla - hledat holku starší 26 let, pracující ve zdravotnictví a katoličku :-D Našel, vzali se a mají půlročního synka.
Kámoš mi tím nasadil brouka do hlavy a proto já osobně nejsem ze seznamek ještě vyléčen a plánuji to zkusit znovu - ať dojde aspoň na jednu osobní schůzku. Když to neklapne, vykašlu se na to definitivně :-D

Teď jsi mi připomněl situaci co se mi stala... Holka, měla tuším 27? No nějak tak věkem, 30cítka byla na spadnutí. Hned v první hodině konverzace padlo že hledá kluka na vážný vztah, že s ním nebude spát dokud s ním nebude chodit, že sním si představuje chození po 10tém rande. Poté že si představuje děti asi po půl roce chození (protože chce děti a kvůli věku nemá moc času, pokud kluk nebude chtít děti tak nemá cenu se s ním ani bavit). Dále že jak je to s bydlením. No, prostě bydlela asi 30km od mého bydliště, kde já to mám ještě 11km do práce a její představa je taková že se kluk musí nastěhovat k ní a dojíždět do práce prý mohu klidně z tama. A že nechce bydlet v domě ale v bytě, že by nikdy do domu nešla. :D Tak jsem jí říkal že je zajímavé jak to má vymyšlené ale že si myslím že vztah je tak trochu o kompromisu a že by ve vztahu dva lidi měli každý udělat nějaký ústupek aby byli oba spokojení.
Bylo mi tedy řečeno že ona samozřejmě ráda udělá kompromis ale pokud se jí kluk bude líbit tak s ní po 10ti rande musí chodit pokud se jí líbit nebude tak se s ním ani nehodlá kamarádit. Musí chtít děti a svadbu po půl roce a musí se bezpodmínečně přestěhovat k ní do bytu, přes to vlak prostě nejede.... :D Tak jsem jí oznámil že pokud takto bude uhánět kluky tak asi moc nepochodí načež jsem byl osočen že jsem debil a že ona nemá čas na romantiku protože nechce aby jí ujel vlak s dětmi atd atd atd....

No prostě exotika. Tuším že dokonce hned v první větě co napsala bylo jestli chci děti že ona jo a docela a že pokud já ne tak nemá cenu dále komunikovat. :D

Ale pochop, že ty holky mají úplně stejný problém jako ty. Hledají NORMÁLNÍHO chlapa a ti taky nejsou skladem. V práci mám 3 fakt pěkné, celkem chytré, mladé kostičky, co marně hledají, jenže dělají tutéž chybu co ty - hledají buď zcela dokonalého prince, nebo naopak hledají na špatných místech typu seznamka, hospody, zábavy apod. S jednou z nich jsme to probírali a ona si stěžovala, že chlapy jako jsem já (což mi zalichotilo :-)) se už nedají sehnat, buď jsou zadaní, nebo nemožní. Na to jsem jí právě řekl, že toho "hotového" chlapa udělá až ženská, ale že si musí pozorně vybírat podle protovlastností - tak třeba sebestředný šamponek co má squaw jen jako doplněk svého vymazleného BMW se nikdy v jádru nezmění. Naopak "marnej mimoň" má dost často šanci dospět...

Jo, to byla nejoblíbenější rubrika celýho časopisu, kde všechno bylo na hovno, jen ta jedna dvojstrana byla ke čtení (Láska, sex a něžnosti se to jmenovalo). Ale kdo ví, zda ty dotazy byly skutečný, nebo si to jen vymýšleli zhulení redaktoři. A i tak to bylo na jedno brdo, půlka dotazů byla o tom, jak zaujmout kluka/holku.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru

loading...