Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Sbírejte nejdebilnější reklamy.

Zase budou Vánoce a mimo "klasického" cocacolového rudého úchyla chtě nechtě asi každý zaslechne tu a tam nějakou reklamu. Zatím jako nejdebilnější považuji na slovenských TV stanicích se objevující reklamu T-Debile, pardon, T-Mobile. Tohle mohl "vymyslet" opravdový blb z ekonomky, nebo jiný tzv. "kreativec".

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Debilní jsou všechny, který pustí ve filmu, co chci vidět. Jelikož se k TV moc nedostanu (potěr furt…
Prasak 20.11.2014 21:12
Prasak
Tady, poblíž pc.poradny je ještě někdo, kdo je ochotný snášet TV+film+"reklamy" ? Filmy v tv zásadn… nový
Flash_Gordon 22.11.2014 22:20
Flash_Gordon
Telekom musel zmenit reklamku podla vsetkeho, pretoze pred par rokmi vyhraval na Orange prave v orig…
fleg 21.11.2014 08:31
fleg
ad Olza: nejvíc vadí ten hlas nachlazeného kleštěnce. CZC je taky naprosto retardovaná. A ještě to d… nový
touchwood 05.12.2014 09:27
touchwood
ČEZ má skvělou reklamu odpovídající myšlení českého kapitalisty. Prý, že vlastně ještě můžeme být rá… nový
Chocholoušek 22.11.2014 22:24
Chocholoušek
Prý bude elektrika v příštím roce levnější o 2,5%. No neber to. nový
IQ37 22.11.2014 22:38
IQ37
nahodou mne se libi reklama tusim na GE s kockou "to jsou teda panoramata..." :-D to se vzdycky tesi… nový
kacislavka 26.11.2014 10:30
kacislavka
"já chtěl čevabčií" je taky dobrý. Jo, prej sem tomu kocourovi podobnej, říkala přítulka. nový
jirka44 26.11.2014 19:26
jirka44
To že tady o těch reklamách debatujete, jenom dokazuje to, že jsou dobré a správně propagující...:-P nový
MaSo 26.11.2014 10:57
MaSo
Bejvavalo, bejvavalo, bejvavalo dobre... (Kostelecke uzeniny) nejzkurvenejsi, trapnej, falesnej, bez… nový
icepower32 26.11.2014 13:29
icepower32
hlavne vzbudit :-D nový
kacislavka 26.11.2014 14:47
kacislavka
Se už tady snad ví, že vymejšlím a točím reklamy (tady jen některé). Sice jste to tady zdrbli, ale t… nový
Rce 26.11.2014 22:34
Rce
Pokud točíš Trojana, klobouk dolů. Není lepší reklama čehokoliv, než zákaz reklamy a mezinárodní ko… nový
L-Core 05.12.2014 07:35
L-Core
Není lepší reklama čehokoliv, než zákaz reklamy a mezinárodní konflikt a U "Bóbika" si také málokd… nový
Radek 05.12.2014 08:10
Radek
Já to beru tak, že i negativní reklamu (či takto branou diváky) si zadavatel chválí, že se o tom mlu… nový
L-Core 05.12.2014 08:25
L-Core
Já si vždycky vzpomenu na Top gear, kde měli v nějakém díle točit reklamu, pak to ukazovali profíkům… nový
Dody 30.11.2014 21:28
Dody
Daleko nejlepší reklama z poslední doby se mi zdá Trojanova výměna mobilů u polského stánkaře ]:) Vl… nový
L-Core 05.12.2014 07:31
L-Core
jj, "vymněňámy" - u toho jsem se řezal. Kdo zná naše severní sousedy, byl okamžitě doma :-) Jde o t… nový
touchwood 05.12.2014 09:32
touchwood
Taky jsem se zasmál, ale nic jiného bych v tom nehledal. Ostatně jak by se ti líbila Rakouská reklam… nový
Chocholoušek 05.12.2014 12:04
Chocholoušek
Ostatně jak by se ti líbila Rakouská reklama s nápisem "Češi, nekraďte nám tady!" ? Asi bych se zam… nový
jvdc 05.12.2014 13:02
jvdc
Ty Trojanoviny jsou moc pěkný... :-) Tady prostě mysleli i na to, aby diváka pobavili. nový
jvdc 05.12.2014 13:05
jvdc
Jak která. S tím bazénem to bylo trapně chujské. nový
Chocholoušek 05.12.2014 15:39
Chocholoušek
Reklama na SFR (telefoni a internetovy operator): - https://www.youtube.com/watch?v=99n-RB8imx4 - h… nový
CoCoChanel 06.12.2014 01:18
CoCoChanel
Až jednou manželce po ránu řeknu: "Díky prostamolu uno se cítím lépe", začnou mluvit kameny, slunce… poslední
Zarniwúp 09.12.2014 13:10
Zarniwúp

Debilní jsou všechny, který pustí ve filmu, co chci vidět. Jelikož se k TV moc nedostanu (potěr furt chce čučet na pohádky, pokud už na něco čučí), tak vidím nějakej film jednou za půl roku. Zrovna minulej víkend jsem se díval na Tajemství hradu v Karpatech a každou čtvrthodinu do toho nasrali zasraných pět minut reklam. Čort mi našeptával hnusný slova v mysli.

Tady, poblíž pc.poradny je ještě někdo, kdo je ochotný snášet TV+film+"reklamy" ?

Filmy v tv zásadně nesleduji!
Na to jsem rezignoval a příliš si vážím sebe a svého času.
Když mě film zajímá, tak jedině stahnout, nejlépe v původním znění.

Jinak reklamy, když už mě přímo nerozčílí, tak zničí kompletně film.

Tvůrci reklam si toho jsou vědomi a proto taky vytvářejí pocitové, "soft-skillové"
díla, která jsou v lepším případě určena pro děti (např. Marťánci).
V horším případě pro emocionální, rozuměj pocitově převládající lidi.

Proto není náhoda, když jsem dnes v Kauflandu viděl velkou reklamu na cigára u
pokladny, kde byla hesla jako "důvěra v sebe" či "když musíš, tak musíš" a podobně.

Tyto reklamy jednoduše zneužívají logické nedostatky u nevyvinutých nebo zaostalých lidí.
Těch je bohužel hodně a asi dokonce větší polovina, než těch v pořádku.

A že to nejde? Když se podívám na sebe:

- Cigarety jsou nezdravé, tak je nekouřím a nikdy jsem nekouřil
- Alkohol mám zakázaný od lékaře, protože beru léky - nepiju a nepil jsem
- Výherní automaty taky nehraju a nikdy jsem nehrál (znám pojem "řízená pravděpodobnost")

Nikdo nikde nemusí dávat žádné zákazy ani limity.
Mě stačí fakta.

A skutečnost, že nějakou činnost nebo věc dělá "hodně lidí" pro mě není žádný argument.
Nebýt těch pár schopných lidí, kteří nešli s davem, ale vynalezli převratné vynálezy,
byli bychom stále v jeskyních nebo bychom chovali doma dobytek.

Neznali bysme žárovky, mobily, auta atd.
Takže když mě chce někdo nasrat, tak řekne něco jako:
- My to tak děláme vždycky
- Většina to chce

a podobně.

Telekom musel zmenit reklamku podla vsetkeho, pretoze pred par rokmi vyhraval na Orange prave v originalite a vtipnosti, ale co dokazal tento rok...tie reklamy sa snad nemohli pacit ani autorovi.
Inak je mi divne, co mate proti alzakovi stale, mne osobne to pride mile a neotravuje ma to...asi preto, ze na bednu moc necucim.
Celkom vtipna mi pride reklama czc.cz na Prima Cool, kde jej pracovnici propaguju obchod.

Není lepší reklama čehokoliv, než zákaz reklamy a mezinárodní konflikt

a

U "Bóbika" si také málokdo uvědomoval, na co to bylo.

Takova reklama je pro zadavatele s prominutim uplne k hovnu. Mu jde o to, prodat, nema zajem neprodat a nema zajem aby si lidi nepamatovali ani firmu/znacku - to, ze si lidi pamatuji bobika apod. je k nicemu. Pokud si reklamu pamatujes treba 10 let, ale nemas ani paru, co ti v ni nabizeli. Je uplne k hovnu, nevis totiz produkt, ani znacku, ktera v ni mela byt to zakladni, co si mel divak odnest. Takze v podstate nekdo chtel napriklad prodat miliony pemprsek, udelal reklamu a lidi absolutne nevi kdo a co jim nabizel, ale budou si ji pamatovat... Tomu rikam "genialni reklama" a vyhozeny prachy.

Reklamy vubec nesleduju, ale obcas, nez to nekdy stihnu prepnout, neco vidim. Pamatuju si 2 - naprosto otresne - trojan a pak ten polofetackej cigan, kterej leze vsude - jmeno si nevybavim a hledat to nebudu.

Já to beru tak, že i negativní reklamu (či takto branou diváky) si zadavatel chválí, že se o tom mluví, viz například ta "XXXLutz ta ta ta ta".

Bóbika, jasně. Však to také píšu, že nikdo neví, o čem byla (Seznam? Centrum?). Posuzoval jsem to ne z hlediska účinnosti u zadavatele, ale z hlediska "koukatelnosti" u diváka.

Já si vždycky vzpomenu na Top gear, kde měli v nějakém díle točit reklamu, pak to ukazovali profíkům v oboru, kteří jim vynadali, že je to děsná kravina... No, jsem zvědavý, co by ti profíci z Británie řekli, kdyby viděli naše reklamy ;-)

Daleko nejlepší reklama z poslední doby se mi zdá Trojanova výměna mobilů u polského stánkaře ]:)
Vlastně obecně, na ty "trojanoviny" se dá dívat (třeba "kruhy"). Že je to na T-Mobile, nějak ani neregistruji.

Snesu i toho bankéře "levnější benzín".

Nejotravnější reklama je alzácký skřet; kvůli ní tento obchod při nákupech programově zcela ignoruji.

jj, "vymněňámy" - u toho jsem se řezal. Kdo zná naše severní sousedy, byl okamžitě doma :-)

Jde o to, že ta reklama má děj a vtipnou pointu, která je zároveň sdělením reklamy, takže to není jen o čekání, až ta trapná scénka na mast na klouby/vložky/pojištěníc/mejdlo/prací prášek/jar skončí. A taky toho točí víc, takže to nezevšední, jak neustálé opakování 1-2 shotů.

edit: jo, airbank má taky podobné schéma a dobré herce...

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru