Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Sbírejte nejdebilnější reklamy.

Zase budou Vánoce a mimo "klasického" cocacolového rudého úchyla chtě nechtě asi každý zaslechne tu a tam nějakou reklamu. Zatím jako nejdebilnější považuji na slovenských TV stanicích se objevující reklamu T-Debile, pardon, T-Mobile. Tohle mohl "vymyslet" opravdový blb z ekonomky, nebo jiný tzv. "kreativec".

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Daleko nejlepší reklama z poslední doby se mi zdá Trojanova výměna mobilů u polského stánkaře ]:) Vl…
L-Core 05.12.2014 07:31
L-Core
jj, "vymněňámy" - u toho jsem se řezal. Kdo zná naše severní sousedy, byl okamžitě doma :-) Jde o t…
touchwood 05.12.2014 09:32
touchwood
Taky jsem se zasmál, ale nic jiného bych v tom nehledal. Ostatně jak by se ti líbila Rakouská reklam… nový
Chocholoušek 05.12.2014 12:04
Chocholoušek
Ostatně jak by se ti líbila Rakouská reklama s nápisem "Češi, nekraďte nám tady!" ? Asi bych se zam… nový
jvdc 05.12.2014 13:02
jvdc
Ty Trojanoviny jsou moc pěkný... :-) Tady prostě mysleli i na to, aby diváka pobavili. nový
jvdc 05.12.2014 13:05
jvdc
Jak která. S tím bazénem to bylo trapně chujské. nový
Chocholoušek 05.12.2014 15:39
Chocholoušek
Reklama na SFR (telefoni a internetovy operator): - https://www.youtube.com/watch?v=99n-RB8imx4 - h… nový
CoCoChanel 06.12.2014 01:18
CoCoChanel
Až jednou manželce po ránu řeknu: "Díky prostamolu uno se cítím lépe", začnou mluvit kameny, slunce… poslední
Zarniwúp 09.12.2014 13:10
Zarniwúp

Daleko nejlepší reklama z poslední doby se mi zdá Trojanova výměna mobilů u polského stánkaře ]:)
Vlastně obecně, na ty "trojanoviny" se dá dívat (třeba "kruhy"). Že je to na T-Mobile, nějak ani neregistruji.

Snesu i toho bankéře "levnější benzín".

Nejotravnější reklama je alzácký skřet; kvůli ní tento obchod při nákupech programově zcela ignoruji.

jj, "vymněňámy" - u toho jsem se řezal. Kdo zná naše severní sousedy, byl okamžitě doma :-)

Jde o to, že ta reklama má děj a vtipnou pointu, která je zároveň sdělením reklamy, takže to není jen o čekání, až ta trapná scénka na mast na klouby/vložky/pojištěníc/mejdlo/prací prášek/jar skončí. A taky toho točí víc, takže to nezevšední, jak neustálé opakování 1-2 shotů.

edit: jo, airbank má taky podobné schéma a dobré herce...

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru