Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Tak nas chcu zase raz sudne vypnut velebnosti

Zatial to davam len sem, na poradnu to dam az ked dostanem oficialne oznamenie o podani trestneho oznamenia.
www.gigastore.sk si nezela akukolvek zmienku o ich obchode na poradna.net (debaty mi este nezakazali;o)), pretoze nemam od nich suhlas. Dostal som uz mail od ich pravnika, kde mi citoval rozne zakony, takze je dost dlhy. Spoločnosť Internet Stores Slovakia s.r.o. ako prevadzkovatel tohoto portalu povazuje svoje obchodne meno za osobny udaj (nie je fyzicka osoba ma smolu), dalej sa citi prispevkom http://pc.poradna.net/q/view/1286781-zlozenie-pc-gigastore-sk zneuctena a poskodena, takze okrem ohovarania a poskodenia dobreho mena budeme asi vystreleni do vesmiru 4.kozmickou rychlostou, aby sme sa na Zem nikdy nemohli vratit/
Inak majitelia su multisikovni podnikatelia, ktori vlastnia kopec dalsich spolocnosti spolu so Seychelskymi "srockami" co vo mne vzbudzuje doveru, ze su to fajn ludia.
Citacia z mailu:

Pokiaľ príspevok nebude zmazaný z Vášho portálu do 2 pracovných dní, budeme postupovať právnou cestou a to konkrétne trestným oznámením na prevádzkovateľa diskusie poradna.net. Okrem iného budeme ihneď kontaktovať
registrátora, aby bola Vaša stránka zablokovaná pokiaľ nezmažete predmetné príspevky.

Takisto si neželáme, aby Váš portál kedykoľvek v budúcnosti zverejnil akúkoľvek informáciu o našom obchode/spoločnosti.

Dovoľte, aby som Vás upozornil, že Vaše protiprávne konanie a zverejňovanie akýchkoľvek informácií o subjekte práva ktorý Vám písomne nedal na to súhlas môže skončiť vo Váš neprospech tak ako to bolo v prípade Petit Press a.s. http://www.nssr.gov.sk/data/att/23528_subor.pdf

ďalej,

Pokiaľ nedôjde k odstráneniu do 2 dní, bude následne vydané predbežne opatrenie príslušným súdom, ktorý Vám nariadi, tieto príspevky ihneď stiahnuť. Toto konanie bude mat trestno-právnu zodpovednosť aj na konateľov spoločnosti, ktorý prevádzkujú portál.

viď.
http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopic.php?f=97&t=89470#p982399

Inymi slovami nas vypnu do 2 dni, poradnu zazaluju a ja ako konatel pojdem sediet. A pozrite sa ako na jednom portali z nas posrali a urobte to tak okamzite aj vy.

Takze pozor ktokolvek z vas odteraz verejne napise slovo Gigastore bude vyobcovany z internetu zrusenim jeho konta.
Schvalne skuste napisat slovo Gigastore, zlebo zly Gigastore, ci sa vam do 2 dni nieco stane alebo nie.
P.S. Ja idem dnes do mesta na nakupy v siltovke a mikine a beriem si radsej zenine auto...co keby nahodou.

Předmět Autor Datum
To vypadá jako nějaký pokus o černý humor. Podle těch patlalů z Gigastore, by se mohly zveřejňovat j…
IQ37 21.09.2014 17:20
IQ37
Bohuzial obavam sa, ze tito to naozaj myslia viazne. Staci si pozriet ako stiahol chvost spominany z…
fleg 21.09.2014 20:25
fleg
Na to je nejjednodušší přejmenovat v diskuzích ten jejich subjekt gigastore.sk třeba na Gigakokoti.s…
Chocholoušek 21.09.2014 20:34
Chocholoušek
Toto je naprosto zřejmá snaha o potlačení svobody slova a projevu. Oni samozřejmě vytáhnou paragraf,…
IQ37 21.09.2014 20:42
IQ37
Třeba taky dostanou BAN :-D
Chocholoušek 21.09.2014 20:51
Chocholoušek
Ty jsi dostal ban právem, protože jsi byl v menšině. :-)
IQ37 21.09.2014 21:24
IQ37
No vidíš. A tihle budou mít zase víc peněz :-) Není tohle spíš téma pro právní poradnu?
Chocholoušek 21.09.2014 21:38
Chocholoušek
Takhle vypadá v praxi ta svoboda projevu co jsme si ji o plyšáku vycinkali. Za totáče se říkalo: Ne…
Yarda 23.09.2014 09:57
Yarda
Ale no tak. Jedna firmička ze Slovenska si vyskakuje a celá demokracie je kvůli tomu v troskách?
Niko Bellic 23.09.2014 14:19
Niko Bellic
To je mi jich líto, konečně mohli mít zákazníka a ty jim ho odeženeš. Pokud by to takto mělo fungova…
M-Pol 21.09.2014 17:44
M-Pol
https://www.youtube.com/watch?v=CTz2SSQJGfw
kmochna 21.09.2014 18:24
kmochna
To jsi v pytli. Mas radej tvarohove nebo makove buchty? Na pyzamo se neptam, to se tam prej fasuje -…
Kurt 21.09.2014 18:27
Kurt
Tvaroh nebo mák nebo povidla... je to vcelku jedno. Hlavní je, aby v některé byl zapečený pilník a a…
Moas 21.09.2014 20:15
Moas
Doufám, že to dopadne jako ta záležitost z kutilské poradny. Pokud se nemýlím, taky ti někdo vyhrožo…
Niko Bellic 21.09.2014 18:43
Niko Bellic
Na kutilskej to po case firma pochopila a nasadila zmierlivy ton. Dokonca si u nas objednala reklamu…
fleg 21.09.2014 20:04
fleg
Dám ti dobrou radu. Ber horní pryčnu, tam tě nikdo neojede, protože by mohl spadnout na podlahu. :-D
IQ37 21.09.2014 20:11
IQ37
tu gigafirmu tak rozhodil jeden komentář? co by měli dělat takoví 100mega, jejichž skládačky hal3000…
lední brtník 21.09.2014 18:43
lední brtník
Uf! Už jsem si myslel, že jde o moje nevlídné vyjádření o tom podivném krámu, který mi byl okamžitě…
ms 21.09.2014 19:03
ms
Ty mas talent plasit jednotlivcov, ale firmy na teba zatial kaslu. Vlastne bol by som rad keby si sv…
fleg 21.09.2014 20:08
fleg
Bože, to jsou šašci. Každý má snad někdy pozitivní a negativní reklamu ať chce nebo ne. Pokud povolu…
Satyr 21.09.2014 21:30
Satyr
Ale to nebyla reklama, nikdo za to nikomu nic neplatil. To byly jen komentáře.
Prasak 21.09.2014 21:59
Prasak
No, to jo. Já myslel reklamu jako reputaci. Jako hodnocení e-shopu. Takže když někdo někde napíše, ž…
Satyr 21.09.2014 22:50
Satyr
Ak je potrebné prispieť aspoň malou finančnou čiastkou v prípade súdu, veľmi rád podporím tento port…
PeterSirka 21.09.2014 23:42
PeterSirka
Dakujeme za podporu, ale sudny spor bude stat pomerne vela penazi...nicmenej verim, ze zvitazime, pr…
fleg 22.09.2014 06:55
fleg
Kdepak komunismus. Tohle je ryzí kapitalismus.
Chocholoušek 22.09.2014 08:55
Chocholoušek
Tak, tak. Dobře chocholíš! :-D
IQ37 22.09.2014 09:15
IQ37
Spíš je to kapitalismus postavenejch na pevnejch komunistickej základech :-D
cejna 22.09.2014 10:13
cejna
chocholíš To si nech patentovat; tento výraz se určitě v brzké budoucnosti bude hodit :-)
Dale Cooper 22.09.2014 22:13
Dale Cooper
Svět se v prdel obrací.
Yarda 22.09.2014 00:30
Yarda
Takze dobry clovek na upozornil na jeden prispevok, kde je firma obvinovana z danovych unikov na DPH…
fleg 22.09.2014 08:53
fleg
Tak jsem se koukla na google a nedivim se, ze se jim ten odkazovany prispevek na pc poradne nelibi,…
merlouska 22.09.2014 12:14
merlouska
Nemůžou vyhrát,slušně jsi napsal,že Ti ten obchod vadí,to je snad normální. Že se jim to nelíbí cháp…
tuta 22.09.2014 14:13
tuta
Já bych až tak jistě netvrdil. že to nemůžou vyhrát - jak praví lidová modrost, co dva právníci, to…
Yarda 22.09.2014 17:17
Yarda
No toz kurva nemužou,když se mě nekdo na poradně zeptá zda mi vykouří lépe Jana nebo Eva a já řeknu…
tuta 23.09.2014 00:23
tuta
Zacinam byt sklamany po zisteni dalsich skutocnosti. Gigastore to flaka. Pravna analyza dokazala, ze…
fleg 23.09.2014 08:31
fleg
Je fajn, že si tu gigakokoti dělají reklamu, ne? Jak se asi takový obchod musí chovat k zákazníkovi…
Chocholoušek 23.09.2014 09:01
Chocholoušek
Staci prejst Heureku a zistis si to sam, toto je napriklad cast odpovede zakaznikovi, ktory nebol sp…
fleg 23.09.2014 09:05
fleg
S tím "Judr." čurákem bych začal asi takto: Zákon o priestupkoch - Zákon č. 372/1990 Zb. Priestupky…
Chocholoušek 23.09.2014 09:24
Chocholoušek
Pozor, on klidně může být JUDr, ale nemusí být registrovaným advokátem.
Dale Cooper 23.09.2014 18:48
Dale Cooper
Dovoľte, aby som Vás upozornil, že Vaše protiprávne konanie a zverejňovanie akýchkoľvek informácií o…
Chocholoušek 23.09.2014 19:12
Chocholoušek
Tak dementi jsou i mezi absolventy práv... Ale jo, píše to jako "rádobyprávník"; takhle píší a hovoř…
Dale Cooper 23.09.2014 19:46
Dale Cooper
Neviem ako v CR, ale u nas v SR mam pocit, ze ked chce vykonavat advokaciu musi byt slenom SKA.
fleg 24.09.2014 08:41
fleg
V ČR také. Ne tedy SKA, ale ČAK.
Dale Cooper 24.09.2014 19:53
Dale Cooper
Dobrý... co třeba to zveřejnit v médiích, jak se chovají? Např. D-test by to mohlo zajímat. Možná i…
ssimca 25.09.2014 10:17
ssimca
Este pockame, ci sa nieco stane (tipujem, ze nic, ale clovek nikdy nevie) a mozno napisem aj na pc v…
fleg 25.09.2014 10:32
fleg
2 dny uplynuly. Začalo se něco dít?
Niko Bellic 23.09.2014 14:20
Niko Bellic
Pořád se něco děje, jinak by nebyly dějiny. :-)
Kurt 23.09.2014 14:39
Kurt
Uplynuly čtyři dny a teď Poradna půl hoďky zcela nedostupná. Už jsem myslel, že to zatípli...
Rce 25.09.2014 22:14
Rce
A teď si vemte, že každý, kdo vyťuká do prohlížeče www.gigastore.sk se dopouští!!! (něčeho, nikdo př…
touchwood 23.09.2014 15:07
touchwood
Takisto si neželáme, aby Váš portál kedykoľvek v budúcnosti zverejnil akúkoľvek informáciu o našom o…
IQ37 23.09.2014 16:33
IQ37
- Celé je to postavené na hlavu a nevēnovel bych tomu pozornost. - Za prvé, takové veci se resí píse…
CoCoChanel 26.09.2014 10:36
CoCoChanel
Ale zas je pekne vidiet ako niektori ludia reaguju na problemy (tym myslim teba). Pretoze podla mna… poslední
blue5 26.09.2014 11:13
blue5

To vypadá jako nějaký pokus o černý humor. Podle těch patlalů z Gigastore, by se mohly zveřejňovat jenom pochvalné ohlasy? Neuvěřitelné! Nebo naopak - využitelné. Jestli kdokoliv na Poradně nebo Debatách napíše, že IQ37 je blbec, dostane přes držku a zavřou jak Poradnu, tak Debaty! Nikdy jsem tam nic nekupoval a ani nekoupím! Nechť zkrachují! Budu tančit na jejich hrobě! Zakázat "jakoukoliv zmínku" o přiblblém Gigastore je možná dobrý nápad, zvláště, pokud se zrealizuje celostátně! :-D

Myslím, že jsem dosáhl rekordního počtu výkřičníků v jednom příspěvku. :-D

Bohuzial obavam sa, ze tito to naozaj myslia viazne. Staci si pozriet ako stiahol chvost spominany zoznam.sk (to sa divim celkom) a ze naozaj pri naznaku nesuhlasu je na napriklad na heureka na kazdeho zakaznika vytiahnuty paragraf a je obvineny v podstate z toho isteho co poradna.
Bude to zaujimave sledovat sam som zvedavy ako to dopadne.

Toto je naprosto zřejmá snaha o potlačení svobody slova a projevu.
Oni samozřejmě vytáhnou paragraf, který se svobodou slova či projevu nemá nic společného,
soud tě (možná) odsoudí na základě jiného paragrafu, ale v podstatě je to o vůli "velkého bratra" potlačit svobodu jednotlivců i na internetu. Tyhle snahy se budou stupňovat (už se stupňují). Máš pravdu - jak jsi napsal jinde - je to chování mafie!

Takhle vypadá v praxi ta svoboda projevu co jsme si ji o plyšáku vycinkali.

Za totáče se říkalo:
Nemysli.
Když myslíš, nemluv.
Když mluvíš, nepiš.
Když píšeš, nepodepisuj.
Když podepíšeš, nediv se.

Dnes nám snad dovolují myslet.
S tím mluvením je to taky hezké - podle posledního stavu, když mi zavolá nějaký otrava otravný, nabízí mi praktickou poličku na knedlíky, zeptal by se, jestli mu rozumím, já bych odpověděl "Ano", tak on si to nahraje a je to považováno za uzavření obchodní smlouvy se všemi důsledky z toho plynoucími3-[

Tak mne napadlo - před časem jsem na jedné poradně projevil nespokojenost, jak mi jedna, raději nejmenovaná firma vyřídila/nevyřídila reklamaci jedné, raději nejmenované poškozené věci od nich ještě v záruční době (ale tehdy jsem tu firmu jmenoval). Tak to abych se začal bát, že se ke mně pozve na kafe jejich úderné komando.

To je mi jich líto, konečně mohli mít zákazníka a ty jim ho odeženeš.
Pokud by to takto mělo fungovat, tak už by poradna byla dávno zavřená, kolik negativních posudků na hotové sestavy z Alzy, CZC, Alfy jsem už napsal si nepamatuji a nikdy se zmíněné kvelby neozvaly.
(poslední hádanice byla o "jihlavském PC" a taky to vyšumělo)
Takže ten "gigastore" je asi nějaký dobrý oddíl.

Na kutilskej to po case firma pochopila a nasadila zmierlivy ton. Dokonca si u nas objednala reklamu za par stoviek;o).
Kedze nie sme pomstychtivy clanok sme stiahli a momentalne vychadzame s danou firmou dobre. Snad;o).
Toto su vsak pocitov ini borcekovia, ako som naznacil ucinkuju v roznych firmach, jeden z nich je majitel nejake security firmy, takze by som sa nedivil keby som mal dohovaraciu navstevu (sa mi o tom kedysi aj snivalo) s chlapcami bez krkov a to trestne oznamenie by napozaj prislo. Vlastnictvo viacerych sro, prepojenie na danove raje...nenazyvame takto dnes nahodou novodobu mafiu?
Ja osobne s tym vsak problem nemam a pokial ostatni clenovia poradna timu nebudu chciet vec riesit inak som ochotny ist do sudneho sporu, pripadne riskovat navstevu nejakych milych panov.
Od zajtra zacinam cvicit a pozerat sa do spataku v aute;o).

Ak je potrebné prispieť aspoň malou finančnou čiastkou v prípade súdu, veľmi rád podporím tento portál a aj poradnu.net. Verím, že sa ku mne pridá dosť ľudí.

A ak toto číta niekto z GigaStore: už nikdy u Vás nenakúpim a podobne to odporučím aj všetkým mojim známym!

Takze dobry clovek na upozornil na jeden prispevok, kde je firma obvinovana z danovych unikov na DPH (co by vysvetlovalo ich miestami dumpingove ceny) a mozny zanik firmy.
V prospech tohoto tvrdenia je aj fakt, ze domenu a obchod gigastore.sk spravuje v sucasnosti spolocnost Internet Stores Slovakia s.r.o., ktorej 100% vlastnikom je povodny Gigastore s.r.o. Co sa vsak zmenilo je konatel, co je obcan madarskej narodnosti.
Je usmevne ked v Ziline, tradicnej baste Slotovcov (narodniarov) je srocka, ktorej konatel je obcan Madarska.
Nicmenej kto trosku vidi do firemneho prostredia vie, ze prave takto sa nasadzuju do firiem biele kone. Ked bude nejaky problem majitelia su z obliga a vsetko sa zvali na nezvestneho, pripadne polodementneho konatela.

Nemůžou vyhrát,slušně jsi napsal,že Ti ten obchod vadí,to je snad normální.
Že se jim to nelíbí chápu,ale tímto jednáním si dělají ještě větší zle v očích veřejnosti.Už jen pro toto jejich jednání si u nich nikdy nic nekoupím.

Já bych až tak jistě netvrdil. že to nemůžou vyhrát - jak praví lidová modrost, co dva právníci, to tři právní názory.
Vzpomínám na soudruha Bartáka blahé paměti, jednou nás o čemsi školil a pravil: "Paragraf je, soudruzi, klikatej a kdyby bylo všechno jasný, tak na co bysme měli právníci."
Ostatně vzpomínám na www.elektroworld.info (fórum o elektronice), tahle adresa se znelíbila magorům... eee managerům jistého nejmenovaného superqelbu a tu stránku přinutili, aby si adresu změnili.
Chtip:
Teroristi se zmocnili letadla co s ním cestovali právníci na konferenci.
Teroristi předložili požadavky:
Propustit vězněné spolubojovníky
Dvacet milionů dolarů v malých použitých bankovkách
Natankovat plné nádrže
Povolit odlet.

A dokud jejich požadavky nebudou splněné, tak každou půl hodinu jednoho právníka propustí na svobodu.

No toz kurva nemužou,když se mě nekdo na poradně zeptá zda mi vykouří lépe Jana nebo Eva a já řeknu svůj názot že Eva,tak mě za to nemůže přece Jana žalovat.Pak by třeba taková Heuréka byla za negativní reakce u soudu furt.
Na Čt valí ted reklama na internetové obchody a nabádá,aby si lidé přečetli názory ostatních lidí na dané e -shopy.

Zacinam byt sklamany po zisteni dalsich skutocnosti. Gigastore to flaka.
Pravna analyza dokazala, ze cely mail od ich akozepravnika je cisty blabol, nielenze spomina Zakon na ochranu osobnych udajov, ktory plati len pre fyzicke osoby a nie pre firmy (to som odhalil aj ja ako nepravnik hned na zaciatku), ale navyse sa odvolava na paragraf, ktory zle cituje, pretoze bol medzitym zruseny alebo zmeneny a vobec nespomenul jediny paragraf, ktory by mal aku tak sancu na sude (trosku napoviem tyka sa povesti pravnickej osoby).
Dalsia vec je, co ma zajala je toto:

--- S pozdravom Judr. Marek Čapoš
+420 606 471 813

Mail som dostal od pracovnika podpory Gogastore a bol to akoze preposlany mail od tohto pana. Samozrejme jeho email tam nie je, jeho meno Google nepozna a cislo je sukromne. Ba co viac pan nie je clenom Slovenskej advokatskej komory a nema ani pozastavenu advokaciu. Pre istotu nech sme "politcky korektni" som ho hladal aj na cz strane. Nie je ani tam.
Pan asi pracuje v utajeni, nema webovu prezentaciu a advokaciu vykonava v neznamej krajine.

Staci prejst Heureku a zistis si to sam, toto je napriklad cast odpovede zakaznikovi, ktory nebol spokojny s reklamaciou tabletu.

Vážený spotrebiteľ, pokiaľ uvádzate, že bol porušený zákon, Vašou povinnosťou spotrebiteľa je oboznámiť sa s obchodnými podmienkami, ktoré ste odsúhlasil
pri vytváraní objednávky a následne sa oboznámiť aj so samotnými zákonmi 250/2007 Z.z. a 102/2014 Z.z. Učiňte analýzu daného zákona a uveďte aspoň ktorý paragraf daného zákona bol porušený, inak môže viesť Vaše konanie/ohováranie a kazenie dobrého mena k naplneniu skutkového stavu ohovárania podľa § 373 zákona NR SR č.300/2005 Z.z, nakoľko kto o inom oznámi nepravdivý údaj, ktorý je spôsobilý značnou mierou ohroziť jeho vážnosť u spoluobčanov, poškodiť ho v zamestnaní, v podnikaní, narušiť jeho rodinné vzťahy alebo spôsobiť mu inú vážnu ujmu, potrestá sa odňatím slobody až na dva roky.

(2) Odňatím slobody na jeden rok až päť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

a) a spôsobí ním značnú škodu,
b) z osobitného motívu,
c) verejne, alebo
d) v podnikaní

V prípade, že zistíme ďalšie protiprávne konania z Vašej strany, celu záležitosť začneme riešiť právnou cestou, nakoľko z našej strany boli splnené všetky zákonne povinnosti a to riadne a nad rámec ako ukladá zákon. Samozrejme disponujeme vecnými dôkazmi, ktoré v prípadnom konaní budu poukazovať na fakt, že Vami prezentované informácie sú zavádzajúce a klamlivé a nároky, ktoré si uplatňujete nemajú opodstatnenie v žiadnom z daných zákonov 250/2007 Z.z. a 102/2014 Z.z. a Vaším záujmom je sa bezdôvodne obohatiť podľa § 221 zákona NR SR č.300/2005 Z.z a krivo obviniť predávajúceho podľa § 345 zákona NR SR č.300/2005 Z.z a získať po roku užívania a poškodenia produktu peniaze späť.

S úctou,

Gigastore.sk

S tím "Judr." čurákem bych začal asi takto:

Zákon o priestupkoch - Zákon č. 372/1990 Zb.
Priestupky proti poriadku v správe - § 21
(1) Priestupku sa dopustí ten, kto
c) úmyselne neoprávnene užíva vedeckú alebo umeleckú hodnosť alebo titul absolventa vysokej školy,

ale to asi nebude jeho pravé jméno, čili bych ty gigaidioty ignoroval :-D

Este pockame, ci sa nieco stane (tipujem, ze nic, ale clovek nikdy nevie) a mozno napisem aj na pc vetvu nejaku esej o mojich skusenostiach s ludmi stojacimi za tymto eshopom. Nemam rad hulvatov a primitivov, aj preto mam chut sa tejto teme dalej venovat, uz len z principu boja proti ludskej debilite.
Je smutne, ze z niekolkych prihod s nimi nie je ani jedina pozitivna.
Ale nakoniec to snad cele dobre dopadne;o).

Takisto si neželáme, aby Váš portál kedykoľvek v budúcnosti zverejnil akúkoľvek informáciu o našom obchode/spoločnosti.

To je nehorázký estébácký pokus o cenzuru v 21. století! Navíc spojený s vyhrožováním.
Gigastore zaměstnává pěkná prasata!

Je to zmínka o Gigastore.sk? :-D

- Celé je to postavené na hlavu a nevēnovel bych tomu pozornost.
- Za prvé, takové veci se resí písemnē, s podpisem príjemce (Tusim ze v Čr/Sk se to jme ovalo doporučeny dopis) pro soudní (samosoudní) dukaz.
- Poslání mailu, není právní oznámení, tudiz nemá zadnou hodnotu.

- V podobné situaci jsem byl:
objednal jsem 10 grafickych karet, které jsem zjistil ze byly kazové a o ktomu nebyly uplnē nové. Nejmenovany obchod mi odmítl častku proplatit, karty vymēnit.
- Jeste ten den po telefonátu a následovného odmítnutí reklamace, jsem udelal web. Stránky kde jsem popsal jak se bránit proti této společnosti a udaje o jejich materiálu, kde se dá koupit levnēji a podobnē.
- První telefonát byl vyhruzny, tyden potom mi nabídly Gk proplatit plus 500€ odskodné.
(Samozrejmē pod podmínkou smazaní mych web. Stránek)

V nasem demokratickém systému, nejdle li o poskozování firemního jmena, ale jen o dodatek nebo nazor, tak po právní stránce nemúzou prachsprostē nic.

Ale zas je pekne vidiet ako niektori ludia reaguju na problemy (tym myslim teba). Pretoze podla mna by sa vacsina ludi stiahla. Deje sa to ta nete a este vyraznejsie sa to deje v reali. Ze by niekomu slo "o princip" a ze by o nieco bojoval aj napriek moznym problemom, to sa casto nevidi...

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru