Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Tak nas chcu zase raz sudne vypnut velebnosti

Zatial to davam len sem, na poradnu to dam az ked dostanem oficialne oznamenie o podani trestneho oznamenia.
www.gigastore.sk si nezela akukolvek zmienku o ich obchode na poradna.net (debaty mi este nezakazali;o)), pretoze nemam od nich suhlas. Dostal som uz mail od ich pravnika, kde mi citoval rozne zakony, takze je dost dlhy. Spoločnosť Internet Stores Slovakia s.r.o. ako prevadzkovatel tohoto portalu povazuje svoje obchodne meno za osobny udaj (nie je fyzicka osoba ma smolu), dalej sa citi prispevkom http://pc.poradna.net/q/view/1286781-zlozenie-pc-gigastore-sk zneuctena a poskodena, takze okrem ohovarania a poskodenia dobreho mena budeme asi vystreleni do vesmiru 4.kozmickou rychlostou, aby sme sa na Zem nikdy nemohli vratit/
Inak majitelia su multisikovni podnikatelia, ktori vlastnia kopec dalsich spolocnosti spolu so Seychelskymi "srockami" co vo mne vzbudzuje doveru, ze su to fajn ludia.
Citacia z mailu:

Pokiaľ príspevok nebude zmazaný z Vášho portálu do 2 pracovných dní, budeme postupovať právnou cestou a to konkrétne trestným oznámením na prevádzkovateľa diskusie poradna.net. Okrem iného budeme ihneď kontaktovať
registrátora, aby bola Vaša stránka zablokovaná pokiaľ nezmažete predmetné príspevky.

Takisto si neželáme, aby Váš portál kedykoľvek v budúcnosti zverejnil akúkoľvek informáciu o našom obchode/spoločnosti.

Dovoľte, aby som Vás upozornil, že Vaše protiprávne konanie a zverejňovanie akýchkoľvek informácií o subjekte práva ktorý Vám písomne nedal na to súhlas môže skončiť vo Váš neprospech tak ako to bolo v prípade Petit Press a.s. http://www.nssr.gov.sk/data/att/23528_subor.pdf

ďalej,

Pokiaľ nedôjde k odstráneniu do 2 dní, bude následne vydané predbežne opatrenie príslušným súdom, ktorý Vám nariadi, tieto príspevky ihneď stiahnuť. Toto konanie bude mat trestno-právnu zodpovednosť aj na konateľov spoločnosti, ktorý prevádzkujú portál.

viď.
http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopic.php?f=97&t=89470#p982399

Inymi slovami nas vypnu do 2 dni, poradnu zazaluju a ja ako konatel pojdem sediet. A pozrite sa ako na jednom portali z nas posrali a urobte to tak okamzite aj vy.

Takze pozor ktokolvek z vas odteraz verejne napise slovo Gigastore bude vyobcovany z internetu zrusenim jeho konta.
Schvalne skuste napisat slovo Gigastore, zlebo zly Gigastore, ci sa vam do 2 dni nieco stane alebo nie.
P.S. Ja idem dnes do mesta na nakupy v siltovke a mikine a beriem si radsej zenine auto...co keby nahodou.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Ale zas je pekne vidiet ako niektori ludia reaguju na problemy (tym myslim teba). Pretoze podla mna… poslední
blue5 26.09.2014 11:13
blue5

Ale zas je pekne vidiet ako niektori ludia reaguju na problemy (tym myslim teba). Pretoze podla mna by sa vacsina ludi stiahla. Deje sa to ta nete a este vyraznejsie sa to deje v reali. Ze by niekomu slo "o princip" a ze by o nieco bojoval aj napriek moznym problemom, to sa casto nevidi...

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru