Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Kua, jak to delate?

Ja tu az tak moc nedebatuju, vic ctu nez pisu .. ale obcas proste docela fascinovane koukam, jaky maji nekteri zdejsi diskuteri (jmenovat nebudu, snad se v tom najdou sami) ohromny prehled o vsem moznem, co se ve svete delo a deje.

Nebudu ted resit, jestli s vasimi nazory souhlasim nebo ne, spis me fascinuje, kde vubec ty sve informace berete. Zacinam si pripadat jako cim dal vetsi pitomec :-D

Předmět Autor Datum
No, já asi nebudu tím skrytým géniem. Ale hodně dělá, když čteš. Zdá se to jako málo, ale není to má…
Dale Cooper 01.09.2014 23:39
Dale Cooper
Ale jo, cteni je jasny.. akorat dost zalezi i na tom, co ctes, ne? Ctenim treba takove Daniele Steel…
merlouska 01.09.2014 23:46
merlouska
No nepochybně. Avšak nezavrhujme i tzv. brakovou literaturu :-) Nebo třeba dětské knížky; za nepřeko…
Dale Cooper 01.09.2014 23:55
Dale Cooper
O pocitu nevzdělaného dřeva mi mluv... Ano, strašlivé. Jsem to, čemu se říká "knihomol", ale čím ví…
mif 02.09.2014 10:02
mif
No, on totiž blbec o sobě nikdy nepochybuje. Zato inteligentní člověk o sobě pochybuje neustále.
JR_Ewing 02.09.2014 10:14
JR_Ewing
Už sis dělala IQ test?
Chocholoušek 01.09.2014 23:51
Chocholoušek
I ty bys mohl napsat své výsledky (nemyslím to nijak zle).
Niko Bellic 01.09.2014 23:53
Niko Bellic
Myslis ten, co jsi odkazoval jinde? Ty internetovy IQ testy jsou leda pro srandu kralikum .. ale jo,…
merlouska 01.09.2014 23:59
merlouska
A pořád si připadáš jako pitomec? :-)
Chocholoušek 02.09.2014 00:05
Chocholoušek
Jop. Protoze schopnost najit spravny obrazek nic nevypovida o jinych schopnostech a znalostech a sch…
merlouska 02.09.2014 00:08
merlouska
Určité předpoklady tady jsou. Co z toho nelze vyčíst je třeba to, že je dotyčná osoba psychopat nebo…
Chocholoušek 02.09.2014 00:28
Chocholoušek
Wiki
kingdomcome1 02.09.2014 07:46
kingdomcome1
Též hodně drandím wikipedii. Nebo zajímavý články v novinách (na netu).
Prasak 02.09.2014 17:25
Prasak
Ono treba sledovat veci okolo seba, idealne kombinovat zdroje, kedze dnes sa da verit uz len malocom…
fleg 02.09.2014 10:20
fleg
Na rozdiel od nej si obsah aj pamatam, ona chvilku po tom, co nieco citala uz nevie o com to bolo, p…
merlouska 02.09.2014 12:04
merlouska
Grafoman nebo gramofon? Tak šílený text jsem neviděl tisíc let. Zdravím.
mif 02.09.2014 17:44
mif
Já to nepovažuji za výhodu, ale za problém (u sebe). Rád se učím, neustále se snažím vzdělávat ve vš…
JR_Ewing 02.09.2014 10:36
JR_Ewing
Asi tak nějak podobně taky přemýšlím, jak by se dalo co vylepšit, ale vždycky to skončí na tom, že n…
Chocholoušek 02.09.2014 12:33
Chocholoušek
Jsem si jist, že jsi nepsla o Kurtovi, ale přesto si dovolím zareagovat - jak prolézám životem a řeš…
Kurt 03.09.2014 19:22
Kurt
Ale prdlajz. Nevadí ti nasbírané vědomosti, ale jejich míra (obsah) - čím víc víš, tím víc "kontrolu…
mif 03.09.2014 19:38
mif
Takže shrnuto - sladká nevědomost.
Prasak 03.09.2014 19:43
Prasak
Samozřejmě. Pracoval jsem s mentálně (resp. kombinovaně) postiženými - byli obecně dost v pohodě, st…
Kurt 03.09.2014 19:50
Kurt
Jistěže. Nemám tvoji zkušenost, ale dokážu si představit sladké nevědomí mentálně postižených. IQ po…
mif 06.09.2014 00:58
mif
Tak to je odvěká pravda, že hlupci mají svůj život jednoduchý, o to těžší to má pak jejich okolí...…
Roker 06.09.2014 01:32
Roker
Deprese je dogma. Vyleze ti tlak nad sto diastoly. Na okolí seru.
mif 06.09.2014 01:51
mif
Tak evidentně nesereš milý Mife, když Tě vytáčí lidská hloupost... Ale to je prostě přirozené. Tak d…
Roker 06.09.2014 02:38
Roker
člověk prostě poznává jiné lidi, jejich pohledy na svět, život, občas z někoho vypadne i nějaká znal…
merlouska 03.09.2014 23:32
merlouska
nechodím spát, místo toho prokrastinuju.
lední brtník 04.09.2014 01:04
lední brtník
"" prokrastinuju"" koho, co? Nebo kdo co?... Kuva zase něco, co neznám.. To bude asi něco sprostýho.…
Zerozero 04.09.2014 01:44
Zerozero
Chocholousek (ci jiny troll) Vážená paní, ač si to možná váš mozeček neuvědomuje, tak jste právě sp…
Chocholoušek 04.09.2014 03:43
Chocholoušek
co to je troll i trotl tu předvádíš už delší dobu. podle mentální úrovně tvých příspěvků a životního…
lední brtník 04.09.2014 09:30
lední brtník
Co je to idiot tu zase předvádíš ty. Jaké mentální pochody tě dohnaly ke slovům jako ksč, mamahotel,…
Chocholoušek 04.09.2014 13:57
Chocholoušek
Co se cilis? Tebe jsem zminila jako aktualni "pripad", pred tebou uz podobnych bylo vic. A ostatni j…
merlouska 04.09.2014 23:56
merlouska
Aha... Takže tvoje vysvětlení tkví v tom, že se se mnou "každou chvíli rafe někdo jiný". A ještě mi…
Chocholoušek 05.09.2014 01:00
Chocholoušek
Je vcelku zvláštní, že za magora tu má většina osazenstva tebe, ačkoliv ty tvrdíš opak. Není to inve…
Prasak 05.09.2014 06:08
Prasak
Je ještě zvláštnější, že když se zeptám proč, tak mi nedokáže nikdo z vás slušně odpovědět. Stejně t…
Chocholoušek 05.09.2014 13:47
Chocholoušek
Máme tu plnej kredenc poraden a dotyčný se trefí zrovna do špajzu s chlastem. Proč tě tu mají za mag…
Prasak 05.09.2014 13:49
Prasak
No tak mi ukaž, kde píšu ty nesmysly hodné magora? Ale já tě chápu... Ty si raději rýpneš a pak "úst…
Chocholoušek 05.09.2014 14:13
Chocholoušek
No tak mi ukaž, kde píšu ty nesmysly hodné magora? - Tak si to posobē prečti, co chces jestē dokaz…
CoCoChanel 05.09.2014 14:39
CoCoChanel
DNFTT.
Niko Bellic 05.09.2014 14:49
Niko Bellic
Tak si to posobē prečti A už sis to někdy po sobě přečetl ty? chodím na DEBATY.NET jen zrídka Těž…
Chocholoušek 05.09.2014 14:57
Chocholoušek
Seš neskutečně ješitnej a popudlivej, s takovýma není konstruktivní debata.
Prasak 05.09.2014 15:58
Prasak
Jakého jste si mě udělali, takového mě máte... ;-)
Chocholoušek 05.09.2014 16:01
Chocholoušek
Tak dlouho budeš všechny srát, se svým posledním slovem za každou cenu, až nato dojedeš a myslím, že…
M-Pol 05.09.2014 16:13
M-Pol
Tak to je, oč tu běží... MÍT POSLEDNÍ SLOVO :-D A když nesouhlasím, tak přijdou na řadu výhružky...…
Chocholoušek 05.09.2014 16:20
Chocholoušek
To nebyla výhružka, ale konstatování budoucího faktu na základě zkušeností.
Prasak 05.09.2014 16:27
Prasak
konstatování budoucího faktu na základě zkušeností A kolikrát si už dostal přes držku? :-D
Chocholoušek 05.09.2014 16:30
Chocholoušek
Tak do toho, frajere.
Prasak 05.09.2014 16:45
Prasak
Takže ty seš magor a můžeme za to my. Teď jsi předvedl sílu svýho intelektu
Prasak 05.09.2014 16:25
Prasak
Síla mého a stejně tak tvého intelektu spočívá především v tom, že na mě stále reaguješ. ;-)
Chocholoušek 05.09.2014 16:28
Chocholoušek
Jsi na tom minimálně stejně. Ale máš pravdu, je na čase tě nekrmit a nechat uhnít.
Prasak 05.09.2014 16:46
Prasak
To mám nejradši. Na jasnou otázku adresovanou někomu jinému začneš reagovat urážkama (a nejsi sám) a…
Chocholoušek 05.09.2014 17:11
Chocholoušek
Ujasnění: To není Prasák nýbrž Pra sak a můžeš dumat.
M-Pol 05.09.2014 17:15
M-Pol
Se znáte? Pak se nedivím, že mu pochlebuješ.
Chocholoušek 05.09.2014 17:16
Chocholoušek
Upřesnit přezdívku je vskutku pochlebování. (to si může vydedukovat vskutku jedině pačmák)
M-Pol 05.09.2014 17:29
M-Pol
Hm... asi seš lepší, když sis ze slova prasák vydedukoval tam tu blbost.
Chocholoušek 05.09.2014 17:51
Chocholoušek
[294-ventil-poradna-jpg]
CoCoChanel 05.09.2014 18:11
CoCoChanel
- OTAZKA: [297-1-jpg] - ODPOVED: [295-capture-png] Dětská duše je nevyspitatelna
CoCoChanel 05.09.2014 18:22
CoCoChanel
Za takovou manipulaci by se nemusel stydět ani Goebbels... Nějak ti ale stále uniká hlavní myšlenka…
Chocholoušek 05.09.2014 18:47
Chocholoušek
- Tobē to stálo stále uniká, nejsi povinen na vsechno odpovídat a reagovat. - Já zde taky nejsem aby…
CoCoChanel 05.09.2014 19:01
CoCoChanel
Podívej, všechno se dá napsat i bez těch přiblblých narážek na mě. Kdyby se o mě slečna, se kterou j…
Chocholoušek 05.09.2014 19:08
Chocholoušek
- Není jiná moznost to zjistit, jak to zkusit, tak RESET - Zdravím tē chocholousku u mē más RESET, a…
CoCoChanel 05.09.2014 19:12
CoCoChanel
Děkuji za uvítání CoCoChanele, zkusíme to tedy bez invektiv. Tvému požadavku na urážky mé maličkosti…
Chocholoušek 05.09.2014 19:42
Chocholoušek
Prasak už na Poradně svůj nick vysvětloval několikrát. Vysvětloval ho tak, jak píše M-Pol. Kdo chodí…
Zarniwúp 06.09.2014 00:31
Zarniwúp
Kdo způsobil, že sám náčelník.... :-D
Zarniwúp 05.09.2014 16:35
Zarniwúp
Proč? Popudlivost kvůli kravinám, mít poslední slovo stůj co stůj. Stavěním se do role oběti. Na tře…
Dale Cooper 05.09.2014 20:46
Dale Cooper
Na třeba nevinné rýpnutí odpovíš, jako kdyby ti někdo pomalu znásilňoval rodinu viz tvoje jistě ade…
Chocholoušek 05.09.2014 20:52
Chocholoušek
nebo se chceš hádat Nechci. Věcně jsem ti odpověděl na otázku.
Dale Cooper 05.09.2014 20:53
Dale Cooper
Na otázku jsi mi neodpověděl, neboť jsi neuvedl konkrétní příklad. A to nejspíš z toho důvodu, že by…
Chocholoušek 05.09.2014 20:57
Chocholoušek
A furt dokola. A ne, děkuji, nechci RESET. Konkrétní příklady ti hledat nebudu, umíš snad číst a pam…
Dale Cooper 05.09.2014 21:28
Dale Cooper
A co RESTART? OK, když uděláš totéž, nebudeme mít problém.
Chocholoušek 05.09.2014 21:31
Chocholoušek
No když ti to udělá dobře. Restartoval jsem počítač, mobil, rádio, zesilovač, lednici a zhasl a opět…
Dale Cooper 05.09.2014 21:35
Dale Cooper
- Neslo by prece jen ten RESET udēlat a bude klid, nestojí to za to? - Vidím ze by jsi chtēl napsat…
CoCoChanel 05.09.2014 21:34
CoCoChanel
Řekl bych, že restart se tu s ním už zkoušel (pokusy o normální diskuzi a výměnu argumentů) a pokažd…
Roker 06.09.2014 04:03
Roker
Doufám, že si všímáte provokací tohoto hajzla, kvůli kterému to všechno začalo. Byl to právě on a je…
Chocholoušek 06.09.2014 05:01
Chocholoušek
Ano CoCo, to je přesně ten "týpek", o kterém jsme se bavili. Všimni si, že jakmile jsme se domluvili…
CoCoChanel 06.09.2014 06:54
CoCoChanel
Chocholoušek reagoval na Rokera. Tohle určitě nebylo na tebe. Jdem spát.
Zarniwúp 06.09.2014 07:01
Zarniwúp
to CoCoChanel: Ano CoCo, to je přesně ten "týpek", o kterém jsme se bavili. Všimni si, že jakmile js…
CoCoChanel 06.09.2014 07:04
CoCoChanel
Zarniwúp to pochopil správně. Nevím, proč ne ty. Až se vyspíš, tak si to přečti znovu. Nebo písni, č…
Chocholoušek 06.09.2014 12:06
Chocholoušek
Já jenom nechápu, proč do sebe furt ryjete (i třeba s agentem). Jasně, jste na "vykecávacím" fóru, t…
mif 06.09.2014 13:23
mif
Nevím, občas mívám pocit je "v kurzu" rýpnout si do Chocholouška.
Chocholoušek 06.09.2014 14:06
Chocholoušek
Mne z vašich žabomyších válek vynech - nejsem a nehodlám být smírčím soudcem. Pokud nebudete překrač…
mif 06.09.2014 14:17
mif
My, křesťané, zásadně nesouhlasíme s doktrínou o minulých životech :-) A ne, Chocholouš mi nic neudě…
Dale Cooper 06.09.2014 22:05
Dale Cooper
Dejle, jak jsem řekl, nejsem svázán dogmaty. V metempsychózu skálopevně věřím (víc - vím). Ale o to…
mif 06.09.2014 22:27
mif
Proti Dejlovi nic nemám a doufám, že on proti mě taky ne. Možná by pomohlo, že když to někdo nemyslí… poslední
Chocholoušek 07.09.2014 01:28
Chocholoušek
Tak si někdy namyšleně myslím, (protože už na to mám věk), že jsem se za svůj život hodně naučil, ho…
Zerozero 04.09.2014 02:11
Zerozero
Na to je dobré si říct, jestli jsem to aspoň vyzkoušel. I když to asi neumím, tak jsem: Zkoušel prog…
Zarniwúp 04.09.2014 11:34
Zarniwúp
A je to tu zase -.- [dont_feed_the_troll.jpg]
merlouska 05.09.2014 16:37
merlouska
[images?q=tbn:ANd9GcTspB-htO17owTXF56C26rytlzE6ys0wgNZZ2GH-iEJmpfYrwpjWEMUn3Q]
Chocholoušek 05.09.2014 16:43
Chocholoušek
Bez Spoileru - pačmák obecný [Troll_3.jpg ]
M-Pol 05.09.2014 16:48
M-Pol
[sveraci_kazajka.jpg] :-D
Niko Bellic 05.09.2014 17:34
Niko Bellic
To seš ty, jak jsi právě dopsal, že rok vyžiješ z brigády?
Chocholoušek 05.09.2014 17:47
Chocholoušek

Ono treba sledovat veci okolo seba, idealne kombinovat zdroje, kedze dnes sa da verit uz len malocomu, ale zaklad si vypracuje IMHO clovek v detstve.
Ako dieta som chodil pravidelne do kniznice a necital som len beletriu, ale aj literaturu faktu, dodnes mam rad dokumentarne filmy takmer o hocicom a rad citam pri jedle. Ked uz nie je co, tak dokonca aj zenske casopisy, takze moja zena, ze som asi jediny chlap, co cita zenske casopisy.
Na rozdiel od nej si obsah aj pamatam, ona chvilku po tom, co nieco citala uz nevie o com to bolo, pretoze je velmi povrchna.
Navyse nie je tazke orientovat sa v niecom, co ta bavi.
Inak poznam aj osobne ludi, co vseobecny prehlad nemaju a obcas sa vyjadruju do medii a to z vyjadreni takeho cloveka pomerne citit, ze si to nastudoval pomerne prednedavnom, respektive, ze len nieco odniekal opisal a nema o tom ani sajnu. Staci trosku vybocit zo smeru, ktory on urcil a je uz mimo. Takato debata potom samozrejme nikam nevedie.
Potom su samozrejme opacne pripady a to ludia, co si nic nemusia overovat a vsetko maju v hlave, su to take male/velke chodiace databazy vedomosti a ja nechapem, kde sa to v nich berie.
A na zaver na dobru debatu a obdiv treba rozlisovat 3 veci, ktore sa ludom casto pletu.
Predovsetkym si ludia mylia IQ a inteligenciu., pripadne do toho dost castu pletu este EQ.
Uplne idealny stav je, ked stretnes inteligentneho cloveka s vysokym IQ a EQ. To je napriklad nas touchwood, aj ked jeho EQ sem tam pokrivkava;o).
Potom su tu jedinci, ktori sice maju vysoke IQ, ale ich EQ, ci inteligencia kriva, proste su to burani.

Na rozdiel od nej si obsah aj pamatam, ona chvilku po tom, co nieco citala uz nevie o com to bolo, pretoze je velmi povrchna.

Jo, tak tohle je i muj problem .. asi ctu tak rychle, ze ten obsah se nestihne dostat hloubejc -.- Nebo toho ctu tak moc, ze uz to neni kam ukladat? Ja fakt nevim :D

Navyse nie je tazke orientovat sa v niecom, co ta bavi.

Jo, to souhlasim.. akorat si pripadam, ze i o tom, co me bavi, vim porad podstatne min, nez bych chtela :-D

Já to nepovažuji za výhodu, ale za problém (u sebe). Rád se učím, neustále se snažím vzdělávat ve všem, co mě zaujme. Ale je toho moc a to je problém. Věci, které mě baví a zajímají si celkem snadno pamatuju. Jak se říká, snaž se znát od všeho něco a od něčeho všechno.
Jenže nemám chvíli, kdy bych na něco nemyslel. Jakmile nedělám činnost, která vyžaduje absolutní pozornost (nebo která mě nebaví), ujíždím myšlenkama jinam. Přemýšlím, jaký bude světový vývoj, kdo za čím stojí, co jsmě udělali špatně, co můžeme udělat jinak, nebo promýšlím nějaká technická řešení, jak by to šlo udělat lépe, co by s tou technologii bylo možné. No a kolik mě to bude stát a že na to nikdy mít nebudu :-D

Jsem si jist, že jsi nepsla o Kurtovi, ale přesto si dovolím zareagovat - jak prolézám životem a řeším denně problémy svoje i cizí, tak se to nabaluje, člověk prostě poznává jiné lidi, jejich pohledy na svět, život, občas z někoho vypadne i nějaká znalost či vědomost hodná zapamatování, sem tam i něco přečtu (jedno co, ale D. Steel to nebývá) a pokud člověk není úplný zabedněnec, tak mu z toho v lebce občas něco uvízne.
Potíž je, že to je někdy potíž. Psal o tom výše starej Jůjink. Já bych to shrnul do věty: čím více toho znám, tím více mne toho sere. :-)

Tak to je odvěká pravda, že hlupci mají svůj život jednoduchý, o to těžší to má pak jejich okolí... Pokud má člověk mozkové vybavení o věcech přemýšlet a není v této činnosti líný, je v podstatě odsouzen k alespoň občasným depresivním stavům...

Tak evidentně nesereš milý Mife, když Tě vytáčí lidská hloupost... Ale to je prostě přirozené.
Tak deprese. Nevím, u mě někdy prostě stav nasranosti a bezmoci nad tím, že je v této společnosti spousta blbců nejen s volebním právem, ale taky třeba s kulatým razítkem, odznakem, průkazkou, nebo zkrátka jenom s internetovým připojením a tito lidé ti všemožně otravují život a ty s tím nemůžeš naprosto nic, ale vůbec nic udělat, protože rozum jim do hlavy jedoduše nenaleješ i kdyby jsi stokrát chtěl.

Osobně už jsem dalek s takovými lidmi už i diskutovat, protože to nikoho nikam neposune, a představa, že debatuješ například s takovýmto individuem (což mám podezření, že by to dokonce jeden ze zde přítomných i mohl být :-) ), snažíš se mu něco marně vysvětlit a čteš ty reakce, mě naplňuje zmarem nad promrhaným časem, který by šel rozhodně využít smyslupněji...

člověk prostě poznává jiné lidi, jejich pohledy na svět, život, občas z někoho vypadne i nějaká znalost či vědomost hodná zapamatování

jop.. a proto me obcas bavi cist nektere debaty tady - pokud tam zrovna nejsou nejake priblble invektivy Chocholousek (ci jiny troll) vs nekdo, tak se tam daji tu a tam dozvedet prave ty zajimave veci - a presne proto nekdy zasnu, kam na to vsichni chodite :-)

Chocholousek (ci jiny troll)

Vážená paní, ač si to možná váš mozeček neuvědomuje, tak jste právě spáchala to, čím sama údajně opovrhujete. Buďte prosím tak hodná, a vysvětlete mi na konkrétním případu, proč mne považujete za trolla. A následně toto "vysvětlení" aplikujte na jiné zdejší diskutéry, které jste úmyslně nejmenovala. Až budete hotova, tak prosím napište, v čem se tak liším od těch jiných (jestli toho budete vůbec schopna), protože zařadit se do davu a dehonestovat, umí každý pitomec.

P.S.: Jestli chcete skutečně vědět, co znamená slovo troll/trolling, tak vám to mohu názorně předvést (se souhlasem provozovatele tohoto webu, samozřejmě ]:)).

A jistě, že potencionálním "zájemcům" o tuto problematiku bezodkladně odpovím ve stejném žargónu a se stejnou razancí, jakou mne ráčili "poctít" již dříve. ;-)

Co se cilis?
Tebe jsem zminila jako aktualni "pripad", pred tebou uz podobnych bylo vic. A ostatni jsem nezminovala proto, ze se s tebou kazdou chvili rafe nekdo jiny a nehodlam to vsechno vyjmenovavat. Popravde je mi uplne jedno, jestli za to muzes ty nebo oni, me to proste nebavi cist.

Takze si dej studeny obklad na hlavu a uklidni se.

Aha... Takže tvoje vysvětlení tkví v tom, že se se mnou "každou chvíli rafe někdo jiný". A ještě mi doporuč, že: "kdo po tobě kamenem, ty po něm chlebem", ne? Tak to máš smůlu, holka. Já preferuji "Oko za oko, zub za zub!".

Takže si pro příště ten hadr na hlavu dej sama a své invektivy nech pro kamarády z "paté cenové".

No tak mi ukaž, kde píšu ty nesmysly hodné magora?

- Tak si to posobē prečti, co chces jestē dokazovat...
A pak "ÚSTUP"..... spís tē má v hyzdích coz chápu. Já kupríkladu KVULI TĒM TVYCH blbych pripomínek, chodím na DEBATY.NET jen zrídka, podstatnē méne jako predtím, nez si za kazdy príspēvek začal psát nákou vogosinu a to od rána az do večera, asi nemás zádny prátele a sociál í zivot, ale je to jen muj názor, nevím jestli mám pravdu.
- Já na ty tvoje tzv. Príspēvky také nereaguju, né ze bych ustupoval, ale nemá to cenu se bavit a zbytečnē mačkat klávesnici pro nēkoho co chápe nebo spís nechápe která bije a ktery nedočkavē čeká a mačká F5 aby mohl rychle odpovēdēt místo toho aby se zamyslel, proč mu to ti lidi písou.....

- Také ze mē nic chytrého nevypadlo, ale neznamená ze musím ze sebe udēlat blbce.

Tak si to posobē prečti

A už sis to někdy po sobě přečetl ty?

chodím na DEBATY.NET jen zrídka

Těžko uvěřit... Nechodíš ty tu náhodou jen kvůli mě?

Já na ty tvoje tzv. Príspēvky také nereaguju

Ovšem, je to poznat na první pohled.

Také ze mē nic chytrého nevypadlo, ale neznamená ze musím ze sebe udēlat blbce.

Tak proč ho ze sebe děláš?

- Tobē to stálo stále uniká, nejsi povinen na vsechno odpovídat a reagovat.
- Já zde taky nejsem abych hledal kamarady, ale debatoval, k náké debatē se pripojil a né číst az nekdy neslusné príspēvky.
- Nemusís za vsím hned vidēt neco spatného, ale nekteré (i mē) to prostē stve, číst stále náké tvoje narázky, pripomínky a podobnē místo náké debaty kde se vyjadrují i lidé.
Treba to tak nevidís, mozná to není ani tvuj umysl, ale pusobí to takle.
- Nemá cenu se hodit hned do offensive, jen se trosku uklidnit a vse bude v porádku.
- Chápu tvou situaci ale pochop moji, dojdu z hokny, mkrnu Debaty a co nevidím, chocholousek a jeho cirkus.
(Ale ty si to stejnē preberes zase podle sebe a budes pokračovat)

- Není jiná moznost to zjistit, jak to zkusit, tak RESET
- Zdravím tē chocholousku u mē más RESET, ale ted zálezí jen na tobē jak s tím vynalozís.
- Jestli nekdo tzv. začne, tak ho ber jako byvalého chocholouska a zachovej se jako chlap a prostē to prekousni.

Prasak už na Poradně svůj nick vysvětloval několikrát. Vysvětloval ho tak, jak píše M-Pol. Kdo chodí na Poradnu delší dobu, má o tom povědomí a nenazývá ho prasákem (k čemuž ani tak není žádný důvod).
Občas aspoň trochu uber a zbav se iluze, že tě chce pořád někdo napadat. A aspoň někdy se jen trošičku zamysli, jestli na tom náááááhodou nemáš aspoň maličký podíl.
Nebudeš pak bezdůvodně rejt do lidí, kteří si to v nejmenším nezaslouží - jako v tomto případě M-Pol.

Proč? Popudlivost kvůli kravinám, mít poslední slovo stůj co stůj. Stavěním se do role oběti. Na třeba nevinné rýpnutí odpovíš, jako kdyby ti někdo pomalu znásilňoval rodinu a podpaloval barák. Cokoli ti kdokoli napíše hned bereš jako útok. Nebo rádoby vtipnost za každou cenu; kolikrát jsi mě přetáhl po hlavě poštou, mým stavem a podobně? Nebylo to zbytečné? Tím ze sebe nedělám ublíženého chudáka; na foru/diskusi ublížit nejde. Nebo jde otrapu ignorovat. Nemyslím si, že normálně (v reálu) bys byl nějaký idiot, na poradně z tebe padají celkem rozumné věci.
Jestli tě to tady tak sere, tak sem fakt nelez; nikdo tě nenutí.

- Neslo by prece jen ten RESET udēlat a bude klid, nestojí to za to?
- Vidím ze by jsi chtēl napsat víc nez jen jeden rádek (i kdyz je to minimálnē na knihu). ale prozatím se negativnē nevyjádril, tak proč to nebrat jako passé ;-)
(Ah, nevidēl jsem príspēvek co napsal, mezi opravou (i tak zabytečnou) hrubek v mém textu).

Jinak RESTART u lidí, se jmenuje LOBOTOMIE (jde o informaci, né narázku)

Řekl bych, že restart se tu s ním už zkoušel (pokusy o normální diskuzi a výměnu argumentů) a pokaždé to skončilo stejně - lze to dohledat.
Ostatně důvod proč tento smrad najednou tak žadoní o restart je jednoduchý. Čím dál víc lidí už přestává bavit a začínají ho ignorovat - viz debata cejny, Zarniho a JRa o Ukrajině, kde se několikrát marně pokoušel vetřít do debaty, ale všichni ho měli tak nějak na salámu.
Že je "vlhký" pokaždé když někoho vyprovokuje je tady zřejmé už snad každému a taky je vidět, že se mu to daří čím dál méně, což mu asi dost vadí a proto tento přístup... Ono když si uvědomíš, že tady nazval debilem už asi 90% uživatelů, stěžuje si, že jsme tu všichni zabedněnci a nedá se s náma diskutovat, ale přesto sem neustále lozí a na všechno a všechny má potřebu reagovat taky o něčem vypovídá...
Ovšem nový přístup spusty zdejších fajn lidí se mi začíná zamlouvat, bo je fakt, že i ten nejotravnější parazit je pořád jenom parazit a nedokáže žít sám ze sebe (diskutovat pouze sám se sebou) a tedy možná dojde i na Prasakova slova, že by mohl být odignorován :-)

Ale samozřejmě jaký kdo k němu zvolí přístup je na každém...

Doufám, že si všímáte provokací tohoto hajzla, kvůli kterému to všechno začalo. Byl to právě on a jeho kumpáni, kteří vás proti mě začali štvát a zřejmě v tom hodlají pokračovat. Prostě blbeček, co zkrachoval a teď si hojí rány na jiných. Tento primitiv mě rovněž nazval komunistickou kurvou poté, co jsem poukázal na trestnou činnost a nekalé praktiky podnikatelů. Všimněte si, jakým stylem píše, jak se vás snaží přesvědčit a štvát proti mě, a k tomu se neštítí používat vlezdoprdelectví, viz

nový přístup spusty zdejších fajn lidí se mi začíná zamlouvat...

Vážení, kdyby to byla pravda, tak by tady tak "hezky" o mě přece nepsal, když jsem mu prý "ukradenej" ;-)
Když k tomu ještě připočtu ty lži typu, že tady každému "na potkání" nadávám do debilů aj., co o mě rozhlašuje, tak mám pro něj jen jediné pojmenování a to je "bezcharakterní svině". Je to z mého pohledu přesně ten typ lidí, co se po vašich zádech sápe ke korytu, co vám klidně pro vidinu zisku nebo lepší pracovní pozice bodne kudlu do zad.

to CoCoChanel:
Ano CoCo, to je přesně ten "týpek", o kterém jsme se bavili. Všimni si, že jakmile jsme se domluvili na "příměří", okamžitě se sem přisral a začal prudit. Tady máš toho pravého "trolla", který nepřekousl, že se situace začala obracet k lepšímu.

Ano CoCo, to je přesně ten "týpek", o kterém jsme se bavili. Všimni si, že jakmile jsme se domluvili na "příměří", okamžitě se sem přisral a začal prudit.

- Prosim? Ted jsem dosel dom, nechapu nak jak sem zacal prudit, jsem si dal s tebou restart, i pres jasne reakce "TO NEMA S NIM NEMA CENU", jsem to zkusil, ale vidim ze ne ze jen hledas problemy, ale ze je i vytvaris z niceho.
- S tebou se neda proste vijit.

to CoCoChanel:
Ano CoCo, to je přesně ten "týpek", o kterém jsme se bavili. Všimni si, že jakmile jsme se domluvili na "příměří", okamžitě se sem přisral a začal prudit. Tady máš toho pravého "trolla", který nepřekousl, že se situace začala obracet k lepšímu.

- Neco mi rika, ze to nebylo na ROKERA....

Jdem spát.

- To du, jinak peknou sobotu preji ;-) Custe vseci

My, křesťané, zásadně nesouhlasíme s doktrínou o minulých životech :-)
A ne, Chocholouš mi nic neudělal, stejně tak jako já jemu. Jen jsem si občas rýpl, utrousil jsem poznámku, která byla třeba tak za čárou, že je zřejmý její žertovný nádech. No a Chocholouš hned vyletěl jak čertík z krabičky a to mi pak nedá. Obzvlášť, když v každém druhém příspěvku zmínil můj stav a zaměstnavatele. Také vyniká skvělým uměním chytat za slovo a točit se na naprostých margináliích, jeden příklad za všechny - motorkáři v debatě o buzerantech.
Osobně s ním problém nemám; nadále se do podobných debat nemíním nechat zatáhnout a pokusím se je nevyvolávat.

Dejle, jak jsem řekl, nejsem svázán dogmaty. V metempsychózu skálopevně věřím (víc - vím). Ale o to nejde. Vy sa tu rafete jak dva čokli na dvorku. Je mi po tom prd, nicméně nebudíte zrovna dobrý dojem (to platí i pro CoCo a docenta Ch.). Co takhle zpomalit ve svých výpadech?

Proti Dejlovi nic nemám a doufám, že on proti mě taky ne. Možná by pomohlo, že když to někdo nemyslí ve zlém, ale jako vtip, aby tam přidal aspoň smajlíka, protože i když mám smysl pro humor, někdy jsem fakt na vážkách - hlavně u lidí, které osobně neznám. To není samozřejmě návod, aby někdo smajlíkem obhajoval urážky. Co se Chanela týče, tak si nejsem vědom, čím jsem ho měl zase urazit a přičítám to spánkovému deficitu.
Nejpřijatelnějším náboženstvím je pro mě asi buddhismus :-)

Tak si někdy namyšleně myslím, (protože už na to mám věk), že jsem se za svůj
život hodně naučil, hodně věcí poznal, hodně věcem rozumím,
hodně věcí umím opravit, o hodně věcech mám alespoň přehled.

Ale když jsem se nad tím hluboce zamyslel, což při mém věku už je docela kus práce,
tak jsem přišel na divné věci.
Neumím programovat počítače
Neumím psát knížky
Neumím hrát na hudební nástroj
Neumím hrát ani divadlo
Neumím udělat stojku ani šplhat bez přírazu
Neumím (už) vyjmenovaná slova
Neumím (už) počítat bez kalkulačky
Neumím malovat obrazy
Neumím hrát karty
Neumím hrát fotbal
Neumím ......
Neumím ......
Neumím ......
Neznám naše politiky
Neznám .....
Neznám .....
Tak když nad tím opět usilovně přemýšlím, tak chtě nechtě,
musím uznat, že "Umím a znám úplný ho..." :-)

Na to je dobré si říct, jestli jsem to aspoň vyzkoušel. I když to asi neumím, tak jsem:
Zkoušel programovat.
Zkoušel psát knížky.
Zkoušel hrát na hudební nástroj.
Zkoušel hrát divadlo.
Zkoušel udělat stojku i šplhat bez přírazu (to druhý ode mě byla ale volovina :-) )
Zkoušel si vzpomenout na vyjmenovaná slova.
Zkoušel počítat bez kalkulačky.
Zkoušel malovat obrazy.
Zkoušel hrát fotbal.
Zkoušel hrát karty.
etc., etc.
Něco mi nešlo vůbec, něco docela jo, něco mi šlo i docela dobře. Určitě to neumím všechno, k něčemu jsem neměl ani čuchnout a něčím bych se mohl možná i živit, ale důležité je že jsem to všechno a mnohem víc aspoň zkusil. :-)

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru