Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Kua, jak to delate?

Ja tu az tak moc nedebatuju, vic ctu nez pisu .. ale obcas proste docela fascinovane koukam, jaky maji nekteri zdejsi diskuteri (jmenovat nebudu, snad se v tom najdou sami) ohromny prehled o vsem moznem, co se ve svete delo a deje.

Nebudu ted resit, jestli s vasimi nazory souhlasim nebo ne, spis me fascinuje, kde vubec ty sve informace berete. Zacinam si pripadat jako cim dal vetsi pitomec :-D

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Jsem si jist, že jsi nepsla o Kurtovi, ale přesto si dovolím zareagovat - jak prolézám životem a řeš…
Kurt 03.09.2014 19:22
Kurt
člověk prostě poznává jiné lidi, jejich pohledy na svět, život, občas z někoho vypadne i nějaká znal…
merlouska 03.09.2014 23:32
merlouska
Chocholousek (ci jiny troll) Vážená paní, ač si to možná váš mozeček neuvědomuje, tak jste právě sp…
Chocholoušek 04.09.2014 03:43
Chocholoušek
Co se cilis? Tebe jsem zminila jako aktualni "pripad", pred tebou uz podobnych bylo vic. A ostatni j…
merlouska 04.09.2014 23:56
merlouska
Aha... Takže tvoje vysvětlení tkví v tom, že se se mnou "každou chvíli rafe někdo jiný". A ještě mi…
Chocholoušek 05.09.2014 01:00
Chocholoušek
Je vcelku zvláštní, že za magora tu má většina osazenstva tebe, ačkoliv ty tvrdíš opak. Není to inve…
Prasak 05.09.2014 06:08
Prasak
Je ještě zvláštnější, že když se zeptám proč, tak mi nedokáže nikdo z vás slušně odpovědět. Stejně t…
Chocholoušek 05.09.2014 13:47
Chocholoušek
Proč? Popudlivost kvůli kravinám, mít poslední slovo stůj co stůj. Stavěním se do role oběti. Na tře…
Dale Cooper 05.09.2014 20:46
Dale Cooper
Na třeba nevinné rýpnutí odpovíš, jako kdyby ti někdo pomalu znásilňoval rodinu viz tvoje jistě ade…
Chocholoušek 05.09.2014 20:52
Chocholoušek
nebo se chceš hádat Nechci. Věcně jsem ti odpověděl na otázku.
Dale Cooper 05.09.2014 20:53
Dale Cooper
Na otázku jsi mi neodpověděl, neboť jsi neuvedl konkrétní příklad. A to nejspíš z toho důvodu, že by…
Chocholoušek 05.09.2014 20:57
Chocholoušek
A furt dokola. A ne, děkuji, nechci RESET. Konkrétní příklady ti hledat nebudu, umíš snad číst a pam…
Dale Cooper 05.09.2014 21:28
Dale Cooper
- Neslo by prece jen ten RESET udēlat a bude klid, nestojí to za to? - Vidím ze by jsi chtēl napsat…
CoCoChanel 05.09.2014 21:34
CoCoChanel
Řekl bych, že restart se tu s ním už zkoušel (pokusy o normální diskuzi a výměnu argumentů) a pokažd…
Roker 06.09.2014 04:03
Roker
Doufám, že si všímáte provokací tohoto hajzla, kvůli kterému to všechno začalo. Byl to právě on a je…
Chocholoušek 06.09.2014 05:01
Chocholoušek
Ano CoCo, to je přesně ten "týpek", o kterém jsme se bavili. Všimni si, že jakmile jsme se domluvili…
CoCoChanel 06.09.2014 06:54
CoCoChanel
Zarniwúp to pochopil správně. Nevím, proč ne ty. Až se vyspíš, tak si to přečti znovu. Nebo písni, č…
Chocholoušek 06.09.2014 12:06
Chocholoušek
Já jenom nechápu, proč do sebe furt ryjete (i třeba s agentem). Jasně, jste na "vykecávacím" fóru, t…
mif 06.09.2014 13:23
mif
Nevím, občas mívám pocit je "v kurzu" rýpnout si do Chocholouška.
Chocholoušek 06.09.2014 14:06
Chocholoušek
Mne z vašich žabomyších válek vynech - nejsem a nehodlám být smírčím soudcem. Pokud nebudete překrač…
mif 06.09.2014 14:17
mif
My, křesťané, zásadně nesouhlasíme s doktrínou o minulých životech :-) A ne, Chocholouš mi nic neudě…
Dale Cooper 06.09.2014 22:05
Dale Cooper
Dejle, jak jsem řekl, nejsem svázán dogmaty. V metempsychózu skálopevně věřím (víc - vím). Ale o to…
mif 06.09.2014 22:27
mif
Proti Dejlovi nic nemám a doufám, že on proti mě taky ne. Možná by pomohlo, že když to někdo nemyslí… poslední
Chocholoušek 07.09.2014 01:28
Chocholoušek

Jsem si jist, že jsi nepsla o Kurtovi, ale přesto si dovolím zareagovat - jak prolézám životem a řeším denně problémy svoje i cizí, tak se to nabaluje, člověk prostě poznává jiné lidi, jejich pohledy na svět, život, občas z někoho vypadne i nějaká znalost či vědomost hodná zapamatování, sem tam i něco přečtu (jedno co, ale D. Steel to nebývá) a pokud člověk není úplný zabedněnec, tak mu z toho v lebce občas něco uvízne.
Potíž je, že to je někdy potíž. Psal o tom výše starej Jůjink. Já bych to shrnul do věty: čím více toho znám, tím více mne toho sere. :-)

člověk prostě poznává jiné lidi, jejich pohledy na svět, život, občas z někoho vypadne i nějaká znalost či vědomost hodná zapamatování

jop.. a proto me obcas bavi cist nektere debaty tady - pokud tam zrovna nejsou nejake priblble invektivy Chocholousek (ci jiny troll) vs nekdo, tak se tam daji tu a tam dozvedet prave ty zajimave veci - a presne proto nekdy zasnu, kam na to vsichni chodite :-)

Chocholousek (ci jiny troll)

Vážená paní, ač si to možná váš mozeček neuvědomuje, tak jste právě spáchala to, čím sama údajně opovrhujete. Buďte prosím tak hodná, a vysvětlete mi na konkrétním případu, proč mne považujete za trolla. A následně toto "vysvětlení" aplikujte na jiné zdejší diskutéry, které jste úmyslně nejmenovala. Až budete hotova, tak prosím napište, v čem se tak liším od těch jiných (jestli toho budete vůbec schopna), protože zařadit se do davu a dehonestovat, umí každý pitomec.

P.S.: Jestli chcete skutečně vědět, co znamená slovo troll/trolling, tak vám to mohu názorně předvést (se souhlasem provozovatele tohoto webu, samozřejmě ]:)).

A jistě, že potencionálním "zájemcům" o tuto problematiku bezodkladně odpovím ve stejném žargónu a se stejnou razancí, jakou mne ráčili "poctít" již dříve. ;-)

Co se cilis?
Tebe jsem zminila jako aktualni "pripad", pred tebou uz podobnych bylo vic. A ostatni jsem nezminovala proto, ze se s tebou kazdou chvili rafe nekdo jiny a nehodlam to vsechno vyjmenovavat. Popravde je mi uplne jedno, jestli za to muzes ty nebo oni, me to proste nebavi cist.

Takze si dej studeny obklad na hlavu a uklidni se.

Aha... Takže tvoje vysvětlení tkví v tom, že se se mnou "každou chvíli rafe někdo jiný". A ještě mi doporuč, že: "kdo po tobě kamenem, ty po něm chlebem", ne? Tak to máš smůlu, holka. Já preferuji "Oko za oko, zub za zub!".

Takže si pro příště ten hadr na hlavu dej sama a své invektivy nech pro kamarády z "paté cenové".

Proč? Popudlivost kvůli kravinám, mít poslední slovo stůj co stůj. Stavěním se do role oběti. Na třeba nevinné rýpnutí odpovíš, jako kdyby ti někdo pomalu znásilňoval rodinu a podpaloval barák. Cokoli ti kdokoli napíše hned bereš jako útok. Nebo rádoby vtipnost za každou cenu; kolikrát jsi mě přetáhl po hlavě poštou, mým stavem a podobně? Nebylo to zbytečné? Tím ze sebe nedělám ublíženého chudáka; na foru/diskusi ublížit nejde. Nebo jde otrapu ignorovat. Nemyslím si, že normálně (v reálu) bys byl nějaký idiot, na poradně z tebe padají celkem rozumné věci.
Jestli tě to tady tak sere, tak sem fakt nelez; nikdo tě nenutí.

- Neslo by prece jen ten RESET udēlat a bude klid, nestojí to za to?
- Vidím ze by jsi chtēl napsat víc nez jen jeden rádek (i kdyz je to minimálnē na knihu). ale prozatím se negativnē nevyjádril, tak proč to nebrat jako passé ;-)
(Ah, nevidēl jsem príspēvek co napsal, mezi opravou (i tak zabytečnou) hrubek v mém textu).

Jinak RESTART u lidí, se jmenuje LOBOTOMIE (jde o informaci, né narázku)

Řekl bych, že restart se tu s ním už zkoušel (pokusy o normální diskuzi a výměnu argumentů) a pokaždé to skončilo stejně - lze to dohledat.
Ostatně důvod proč tento smrad najednou tak žadoní o restart je jednoduchý. Čím dál víc lidí už přestává bavit a začínají ho ignorovat - viz debata cejny, Zarniho a JRa o Ukrajině, kde se několikrát marně pokoušel vetřít do debaty, ale všichni ho měli tak nějak na salámu.
Že je "vlhký" pokaždé když někoho vyprovokuje je tady zřejmé už snad každému a taky je vidět, že se mu to daří čím dál méně, což mu asi dost vadí a proto tento přístup... Ono když si uvědomíš, že tady nazval debilem už asi 90% uživatelů, stěžuje si, že jsme tu všichni zabedněnci a nedá se s náma diskutovat, ale přesto sem neustále lozí a na všechno a všechny má potřebu reagovat taky o něčem vypovídá...
Ovšem nový přístup spusty zdejších fajn lidí se mi začíná zamlouvat, bo je fakt, že i ten nejotravnější parazit je pořád jenom parazit a nedokáže žít sám ze sebe (diskutovat pouze sám se sebou) a tedy možná dojde i na Prasakova slova, že by mohl být odignorován :-)

Ale samozřejmě jaký kdo k němu zvolí přístup je na každém...

Doufám, že si všímáte provokací tohoto hajzla, kvůli kterému to všechno začalo. Byl to právě on a jeho kumpáni, kteří vás proti mě začali štvát a zřejmě v tom hodlají pokračovat. Prostě blbeček, co zkrachoval a teď si hojí rány na jiných. Tento primitiv mě rovněž nazval komunistickou kurvou poté, co jsem poukázal na trestnou činnost a nekalé praktiky podnikatelů. Všimněte si, jakým stylem píše, jak se vás snaží přesvědčit a štvát proti mě, a k tomu se neštítí používat vlezdoprdelectví, viz

nový přístup spusty zdejších fajn lidí se mi začíná zamlouvat...

Vážení, kdyby to byla pravda, tak by tady tak "hezky" o mě přece nepsal, když jsem mu prý "ukradenej" ;-)
Když k tomu ještě připočtu ty lži typu, že tady každému "na potkání" nadávám do debilů aj., co o mě rozhlašuje, tak mám pro něj jen jediné pojmenování a to je "bezcharakterní svině". Je to z mého pohledu přesně ten typ lidí, co se po vašich zádech sápe ke korytu, co vám klidně pro vidinu zisku nebo lepší pracovní pozice bodne kudlu do zad.

to CoCoChanel:
Ano CoCo, to je přesně ten "týpek", o kterém jsme se bavili. Všimni si, že jakmile jsme se domluvili na "příměří", okamžitě se sem přisral a začal prudit. Tady máš toho pravého "trolla", který nepřekousl, že se situace začala obracet k lepšímu.

Ano CoCo, to je přesně ten "týpek", o kterém jsme se bavili. Všimni si, že jakmile jsme se domluvili na "příměří", okamžitě se sem přisral a začal prudit.

- Prosim? Ted jsem dosel dom, nechapu nak jak sem zacal prudit, jsem si dal s tebou restart, i pres jasne reakce "TO NEMA S NIM NEMA CENU", jsem to zkusil, ale vidim ze ne ze jen hledas problemy, ale ze je i vytvaris z niceho.
- S tebou se neda proste vijit.

My, křesťané, zásadně nesouhlasíme s doktrínou o minulých životech :-)
A ne, Chocholouš mi nic neudělal, stejně tak jako já jemu. Jen jsem si občas rýpl, utrousil jsem poznámku, která byla třeba tak za čárou, že je zřejmý její žertovný nádech. No a Chocholouš hned vyletěl jak čertík z krabičky a to mi pak nedá. Obzvlášť, když v každém druhém příspěvku zmínil můj stav a zaměstnavatele. Také vyniká skvělým uměním chytat za slovo a točit se na naprostých margináliích, jeden příklad za všechny - motorkáři v debatě o buzerantech.
Osobně s ním problém nemám; nadále se do podobných debat nemíním nechat zatáhnout a pokusím se je nevyvolávat.

Dejle, jak jsem řekl, nejsem svázán dogmaty. V metempsychózu skálopevně věřím (víc - vím). Ale o to nejde. Vy sa tu rafete jak dva čokli na dvorku. Je mi po tom prd, nicméně nebudíte zrovna dobrý dojem (to platí i pro CoCo a docenta Ch.). Co takhle zpomalit ve svých výpadech?

Proti Dejlovi nic nemám a doufám, že on proti mě taky ne. Možná by pomohlo, že když to někdo nemyslí ve zlém, ale jako vtip, aby tam přidal aspoň smajlíka, protože i když mám smysl pro humor, někdy jsem fakt na vážkách - hlavně u lidí, které osobně neznám. To není samozřejmě návod, aby někdo smajlíkem obhajoval urážky. Co se Chanela týče, tak si nejsem vědom, čím jsem ho měl zase urazit a přičítám to spánkovému deficitu.
Nejpřijatelnějším náboženstvím je pro mě asi buddhismus :-)

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru