Předmět Autor Datum
- Pár pivek a je zase dobrē :-) - Nebo panáka moravskė slivovice.
CoCoChanel 02.08.2014 10:43
CoCoChanel
Pokud jde o nevolnost, tak pomáhá pití coca coly. Ale jinak snáším tyto stavy špatně. Celý den je mi…
Niko Bellic 02.08.2014 10:51
Niko Bellic
Nejlepší na kocovinu je prevence :-)
Chocholoušek 02.08.2014 11:47
Chocholoušek
Na mírnou stačí coca cola. Na silnější přeléčím jedním, dvěma pivky. Ale to už jsou letité zkušenost…
Zarniwúp 02.08.2014 12:04
Zarniwúp
Nejlepší na kocovinu je abstinence. Skutečný notorik kocovinu nemá.
IQ37 02.08.2014 12:05
IQ37
Hodně piju vodu džusem. Dám si instantní čínský nudle a do toho si namačkám 4 stroužky česneku. Pak…
manas 02.08.2014 13:04
manas
Kocovina je z dehydratace a ztráty elektrolytů. Hodně vody (bez alkoholu) s troškou soli (nejlépe dr…
mif 02.08.2014 13:27
mif
Důležité je po konci pařby napít se nealko, třeba obyčejný vody (stačí tak půl litru), aby se alkoho…
Zdenál 02.08.2014 13:44
Zdenál
Když už po příchodu tuším, že ráno bude zle, tak se snažím vypít alespoň litr vody. Vím že i ten spá…
icepower32 02.08.2014 13:48
icepower32
nepijem
kingdomcome1 02.08.2014 14:16
kingdomcome1
- Včera jsem se ozral, dēlaly jsme tapety na bytē kde musím byt do pátku prestēhovany, rano kocovina…
CoCoChanel 03.08.2014 17:12
CoCoChanel
čím ses zkazil tím se sprav Tedy: narovnat a odvínit tapety vyměnit světlo hlavy vyholit docela z…
mif 03.08.2014 17:25
mif
- Asi más pravdu príteli, zítra (jestli si to budu pamatovat) az lépe uvdím a bude mi rozumēt, tak t…
CoCoChanel 03.08.2014 17:35
CoCoChanel
IQ37 - Neskryvám, ze onehdá kdyz sem drobil Chili papričky a následovnē sel čúrat, i kdyz mimo mísu…
CoCoChanel 03.08.2014 18:14
CoCoChanel
Já jsem sice reagoval na mifa, ale na tebe to taky sedí. :-) U tebe to ovšem doplňuje jakási dekaden…
IQ37 03.08.2014 18:43
IQ37
Tě sleduju! Ty máš prostě sadomasochistické sklony! :-D
IQ37 03.08.2014 18:02
IQ37
Ano. Ty ne?
mif 03.08.2014 18:54
mif
Nene, jenom trochu maso.
IQ37 03.08.2014 22:32
IQ37
Mne sa osvedcil v poslednom case zmena alkoholu, zvykol som si na whiskey, konkretne najradsej pijem…
fleg 03.08.2014 17:42
fleg
No já si na toto téma vzpomněl zrovna včera kdy jsem dorazil za kamarádama na motosraz a jelikož tam…
Roker 03.08.2014 20:23
Roker
~ :) http://youtu.be/RtN4ns96ETc
CoCoChanel 03.08.2014 20:28
CoCoChanel
:-D Ta v tunelu je lepší... :-D
Roker 03.08.2014 20:50
Roker
1) Pit rozumny piti. Zelena je zlo. 2) Vecer pridat vodu a pokud mozno B-komplex. 3) Rano konskou da…
bahno 04.08.2014 08:26
bahno
konskou davku vitaminu C Má to cenu? Tělo to stejně nevstřebá a zbytek vyloučí.
Niko Bellic 04.08.2014 11:25
Niko Bellic
Většina lidí nemá možnost stanovit si množství vit. C, které jsou schopni zpracovat, takže se prostě…
Redsnake 04.08.2014 11:26
Redsnake
Nepředávkuješ. HW si vezme jen tolik, kolik dokáže absorbovat. Zbytek, jak správně píšeš, vyloučí.
mif 04.08.2014 11:30
mif
Ok, tak jinak. "Předávkuješ". Vzhledem k tomu, že si nikdo z nás zřejmě neumí stanovit dávku, tak se…
Redsnake 04.08.2014 11:48
Redsnake
Ma. telo ho v dany chvili potrebuje hodne, vic nez tech doporucovanejch 500mg. Tak mu naservirujes,…
bahno 04.08.2014 11:46
bahno
Jen pro úplnost, kyselina askorbová, která se používá v potravinářství jako antioxidant, ještě nemus…
Zerozero 08.08.2014 02:16
Zerozero
Přesně tak. Zvláštní je, že si L-E nedokáže syntetizovat pouze člověk "dvakrát moudrý". Zřejmě trest…
mif 08.08.2014 02:29
mif
Tak treba morce taky ne(vlastne kvuli morcatum ho nakupuju na kila), pak nejakej netopyr... je vic z…
bahno 08.08.2014 09:43
bahno
Na celém světě se tak nedokážou přirozenou cestou zásobovat vitamínem C pouze člověk, některé druhy… poslední
Prasak 09.08.2014 20:47
Prasak
Osvědčilo se mi vyhánět čerta ďáblem. Malé pivko ráno umí divy.
Dale Cooper 09.08.2014 13:50
Dale Cooper

Hodně piju vodu džusem. Dám si instantní čínský nudle a do toho si namačkám 4 stroužky česneku. Pak si dam oběd a po něm už mi je celkem dobře.

PS: Ještě hodně pomáhá šťáva z kysaného zelí, mě jí občas vozí kamarád a když si dám sklenku tak dopoledne už nevím že jsem nějakou kocovinu měl. Akorát doporučuji po vypití se nevzdalovat moc daleko od WC, kolikrát dokáže člověka pořádně prohnat.

Důležité je po konci pařby napít se nealko, třeba obyčejný vody (stačí tak půl litru), aby se alkohol zředil. Ráno je to fakt poznat!
Dneska už to není moc aktuální (už se hlídám), ale zamlada mě hodně pomáhala po probuzení šťáva z grepu nebo nějaká slazená minerálka s bublinkama.

Když už po příchodu tuším, že ráno bude zle, tak se snažím vypít alespoň litr vody. Vím že i ten spánek nebude stát za nic, takže si občas dám i budíka na vypití další skleničky vody. Tímhle způsobem se dá předejít kocovině. Sice je to drastické budit se každou chvíli, ale opravdu pomůže. No a pokud tuhle metodu nepraktikuju, tak ráno voda, čajík, Cola, pak teplé jídlo (ideálně s česnekem) a voda, voda, voda. A hlavně nebýt bábovka, neumírat v posteli apod. ale začít něco dělat. Práce/Procházka atd.

- Včera jsem se ozral, dēlaly jsme tapety na bytē kde musím byt do pátku prestēhovany, rano kocovina jak nikdy predtím (nepočítaje L-Core a Origin, kde jsem opravdu dodrzel slovo) tapety nakrivo, část politá vínem, ted mám v sobē od rána 3tí flasku červeného levného Vína a je mi to jedno.
- Po raním vypití snad 1L okurkové stávy a následovném pálení záhy, rozbití zadního levého svētla u auta, na púl vyholené hlavy, mensí zvratky vedle záchodu, prozatím nenalezená kočka ( bizardnē nemám hlad) mozná tēhotná prítelkynē, príslovy, čím ses zkazil tím se sprav, mi pripadne vystizné.
(nepočítaje ze 1 srpna byl svátek PIVA, začínam mít pocit, ze jsem v tom az po usi)

NA ZDRAVÍ :beer:

- Asi más pravdu príteli, zítra (jestli si to budu pamatovat) az lépe uvdím a bude mi rozumēt, tak to tak asi udēlám.
- Udēlal jsem si nēco co vypadá jako uzel na kapesníku, jestli si sním okolo 21 hodiny nevytru prd.l, coz si nebudu Určitē pamatovat,( čtvrtá flaska uz vidí svēt) mám strach ze zítra místo blinkrú budu mávat z okynka.(jinak na balkónē mi chybí palma)
- Tak ten uzel mi snad pripomene, co vlasnē bylo.....

IQ37
- Neskryvám, ze onehdá kdyz sem drobil Chili papričky a následovnē sel čúrat, i kdyz mimo mísu (i pres to ze jsem vidēl dvē), tak následek byl opravdu sadomaso.(Kdyby to byla debata 18+ tak jsem pak chodil po bytē s penisem namočenym v hrnku s mlékem, tusím ze Dodnes si v nēm prítelkynē dēlá raní kávu)
- Nepočítaje popálené prsty od konce cigaret ( v dobē spánku ), pritopeny, nebo naopak promrzly uz tak v preteklé vanē (také v dobē spánku) vse na to po ukazuje.

(Omlouvám se, ale byl jsem si skoro az jist, ze to písu pod tvúj príspēvek)

Mne sa osvedcil v poslednom case zmena alkoholu, zvykol som si na whiskey, konkretne najradsej pijem Jeam Bean. Na druhy den zvacsa citim len jemne bolenie hlavy, ktore pomerne rychlo zmizne.
Opacny pol je ked idem na pivo, do toho si lejem zelenu a popritom fajcim jednu od druhej (fajcim takmer zasadne len pri alkohole, cize prilezitostne). Su dni, ked trpim cely den ukrutnymi bolestami hlavy, castokrat sa mi ulavi az tesne pred spanim. Vtedy preklinam alkohol a cely svet.
Inak sa snazim este pred spanim nieco zjest (vacsinou nejaku bagetu cestou, ktoru zapijem Fantou) a uz to tu bolo spomenute cista voda pred spanim robi zazrazky, obcas som sa prinutil vypit tak pol litra a rano mi byvalo vyrazne lepsie.
Co sa tyka liecenia tak urcite voda, vela vody, na grnutie u mna ucinkuje vyborne Pepsi, na zavodnenie cista voda a co nikdy neodmietnem je vyborna slepacia polievocka...to je balzam na brucho aj hlavu. A hlavne, ked je od mamky (aj ked babka robila este lepsiu;o)).

No já si na toto téma vzpomněl zrovna včera kdy jsem dorazil za kamarádama na motosraz a jelikož tam byla asi ta nejlepší možná sestava, první co jsem po sundání přilby slyšel bylo "no nic, sundejme hlavy a nasaďmě trychtýře...". První co mi přišlo na rozum byl tento topic :-D
Přiznám se, že jsem trochu zradil svou oblíbenou zásadu nepít tvrdé a skončilo to u obligádní vražedné kombinace pivko + slivovice. Nicméně pamatovajíce si dobrých opileckých zásad, nad ránem jsem si dal vynikající grilované trempské cigáro, zapil to cca litrem kofoly + jsem si vzal nealko do stanu a můžu říct, že ráno naprosto cajk. To že jsem mohl sedlat šemíka až cca v 15:00 je druhá věc :-D

Ma. telo ho v dany chvili potrebuje hodne, vic nez tech doporucovanejch 500mg. Tak mu naservirujes, co se vejde a ono si to prebere. Mozna z tech par gramu vstreba jeden, mozna dva, ale neni duvod ho nejak extra setrit, radsi vic nez min. Teda zase opravdu moc se pak nelibi zaludku, precijen je to kyselina, ale radne velka davka je dobra.
Jeste EDIT: Potravinarska kyselina askorbova je pomerne levna, gram me vychazi na 19h takze kdyz potrebuju, nesetrim se.

Na celém světě se tak nedokážou přirozenou cestou zásobovat vitamínem C pouze člověk, některé druhy primátů, morčata, kapybara, indický netopýr, mezi ptactvem pak červení bulbulové a z vodní říše pstruh duhový a losos.

Vitamín_c

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru