Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Cenzura vs novinarska prace

Ukolem novinare by melo byt nezaujate informovat. A to i o vecech, ktete nejsou pohodlne vladnoucim strukturam. A v praxi?

EU – Zákonodárci EU zvažují zákaz Tuckera Carlsona kvůli jeho rozhovoru s Putinem, který označili za „pomoc válečnému zločinci“.

https://www.newsweek.com/tucker-carlson-sanctions-eu-putin-interview-1867655

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Carlsom nevyuzil moznost co mal...sice dal niektore "spravne" otazky, ale nechal si Putina mlet svoj… nový
fleg 09.02.2024 21:36
fleg
Flegu, stezuj si na novinare, ne na mne. Ja jsem pouze citoval + copy/paste. nový
Jan Fiala 09.02.2024 21:58
Jan Fiala
Ano viem, ale nemozem sa zbavit pocitu, ze si ho sem dal umyselne napriek otmu, ze si ten clanok cit… nový
fleg 11.02.2024 00:42
fleg
Dal jsem to sem, protože už jen takový nápad je daleko za hranou. Čím se pak liší cenzura v Rusku od… nový
Jan Fiala 11.02.2024 07:47
Jan Fiala
Ano, čím se liší, když má jeden člověk blbý nápad a když je blbý nápad doopravdy zaveden a provozová… nový
gilhad 11.02.2024 11:02
gilhad
Video s českými titulky či kompletní český přepis toho rozhovoru je na aeronetu. poslední
L-Core 11.02.2024 11:15
L-Core

Carlsom nevyuzil moznost co mal...sice dal niektore "spravne" otazky, ale nechal si Putina mlet svoje hovna, napriklad ta 30 min prednaska o historii Ruska, kde sa aj pokusal oponovat, ci je to relevantna odpoved, ale bol zahriaknuty Volodom a drzal hubu a krok po zvysok rozhovoru.
Co ma sere je ako vzdy zavadzajuce jafiho tvrdenie...pretoze zakaz cestovat po EU by chcel 1(slovom jeden) europoslanec.
Takze zakonodarci EU zvazuju zakaz....to vazne?
Nehovoriac o tom, ze europoslanci nemaju pravomoc predlozit takyto navrh.

Ano, čím se liší, když má jeden člověk blbý nápad a když je blbý nápad doopravdy zaveden a provozován na území celého státu? A liší se to vůbec něčím? To je opravdu zajímavá otázka a o tom bychom se měli bavit. Není nic důležitějšího.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru