Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Pohovor - vyhýbavé odpovědi

tak si mě nějaká pochybná realitní kancelář našla na LinkedIn a já si řekl... nu což tak si tě pro zábavu otukám (pozvali mě na telefonický pohovor do své firmy)
A musím říct že to byla zábava...
namísto toho aby mi paní řekla o té pozici tak se mě ptala jak jsem spokojený na své aktuální pozici
na mé otázky odpovídala vyhýbavě a moje oblíbené "jakou máte představu o platovém ohodnocení"
Tak mě zajímá jak na tuto otázku reagují ostatní, já osobně nechápu proč mi nemůže narovinu říct jaký plat a benefity nabízí
takže... jaké jsou vaše zkušenosti z pohovorů? co jsou pro vás red flags, co nesnášíte a jak reagujete na tyto stupidní otázky

Předmět Autor Datum
Nejses nahodou Babis? To je uplne stejnej generator nahodnych slov jako tohleto.
Dwane Dibbley 09.08.2023 17:58
Dwane Dibbley
I po opětovném přečtení mi to dává smysl, chyba bude jinde :)
Asasdass 09.08.2023 18:49
Asasdass
Telefonický pohovor do firmy? Asi taky nerozumím. Absence interpunkce také o čemsi svědčí.
Wikan 09.08.2023 22:15
Wikan
Bohužel neznám přesné slovo v češtině které by popsalo to co jsem dnes měl s náborářkou dané firmy p…
asdasdadasd 09.08.2023 22:29
asdasdadasd
https://debaty.net/discussions/3198193-nabidky-zamestnani-pro-zasmani Hádám, že slípka má před sebo…
Yarda 10.08.2023 07:49
Yarda
Tohle je klasika, když mi někdo cizí zavolá a něco nabízí, tak buď to ukončím že nemám zájem o nic a…
Karel04 10.08.2023 13:17
Karel04
Byli jsme na tom hovoru domluveni protože jsem byl osloven na LinkedIn jejich HR že hledají někoho n…
asdasdasdasd 10.08.2023 15:13
asdasdasdasd
Já bych neřekl, že je to tak úplně praštěné. Pokud odpovíš, že jsi spokojený, humanresourcesistka po…
Yarda 10.08.2023 15:38
Yarda
Což je stejně debilní jako otázka kolik is představuju platové ohodnocení Automaticky říkám že ať mi…
asdasdasdasd 10.08.2023 17:09
asdasdasdasd
To zase chápu, proč to dělají. Proč by ti nabízeli 40 000, když bys jim řekl, že jsi ochotný to děla… poslední
Wikan 10.08.2023 17:21
Wikan
Vyhýbavá odpověď Jeden policajt střídá druhého na křižovatce a ptá se: "Tak co, jak bylo?" "Ale dobr…
Prasak 10.08.2023 15:19
Prasak

Bohužel neznám přesné slovo v češtině které by popsalo to co jsem dnes měl s náborářkou dané firmy přes telefon....
To že máte problém pochopit psaný text spíše svědčí o vašich kognitivních funkcích než o čemkoliv jiném, s tím vám nepomůžu.

https://debaty.net/discussions/3198193-nabidky-zamestnani-pro-zasmani

Hádám, že slípka má před sebou seznam dotazů které má položit a nezajímá ji co odpovíš.
Nebo naopak tam mají někoho schopného co dokáže vyhodnotit jakým tónem to řekneš. Ale pokud je to "pochybná realitní kancelář" tak to asi nehrozí, protože někoho takového by nemohla zaplatit.

BTW: Nedávno jsem objednával nějaký rekreační pobyt, myslel jsem, že jsem na stránkách onoho zařízení, ale šlo to přes nějakou "agenturu", když jsem poslal emajl s nějakými konkrétními dotazy, zavolala mi slípka od nich že jsou agentura co akorát zamlouvá pobyty (kdo ví o kolik jsem to měl dražší než kdybych si to vyjednal přímo s oním rekreačním zařízením - no zkušenost taky něco stojí, příště si už na to dám pozor) a jinak pro mne nemůže nic udělat.
Tak jsem hovor ukončil: "Vy nic nemůžete, já to beru na vědomí a na shledanou".
3-[:beer:

Byli jsme na tom hovoru domluveni protože jsem byl osloven na LinkedIn jejich HR že hledají někoho na tu pozici.
Díky tomu jsem měl možnost si firmu proklepnout, připravit se a zjistit si že bez ohledu na to co mi řekne, nemají šanci mě dostat.
Když ale místo o pozici kam mám nastoupit začala řešit jak jsem já aktuálně spokojený na své pozici... No, bylo to tragické.

Vyhýbavá odpověď
Jeden policajt střídá druhého na křižovatce a ptá se: "Tak co, jak bylo?"
"Ale dobrý, akorát se mě takový malý školáček ptal, jestli se Země otáčí okolo Slunce nebo Slunce okolo Země."
"Ty vole, to je těžký, co's mu odpověděl?"
"Použil jsem rafinovanou vyhýbavou odpověď: 'Jedeš pryč ty smrade jeden nebo tě přetáhnu pendrekem!'"

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru