Předmět Autor Datum
To je snad jasné, neradit.
Wikan 28.05.2023 10:20
Wikan
No já si chtěl jenom zanadávat na dvěma dotazy co majitelé dělají mrtvého brouka nebo co. viz https…
jezekhifi 28.05.2023 10:30
jezekhifi
Zrovna u té sekačky je to takový typický - poznáš to už podle dotazu. Když někdo neumí ani popsat sv…
Prasak 28.05.2023 10:47
Prasak
Nebo ten zesilovač napíše příhlášený tazatel dotaz a dva dny žádná odpověd. To já jsem natolik línej…
jezekhifi 28.05.2023 10:56
jezekhifi
Tak neschopnost se zeptat, je s poradnou už od jejího vzniku. A tihle tazatelé často svůj dotaz dají…
RedMaX 28.05.2023 11:08
RedMaX
U nových dotazů bych měl tak den trpělivost, někdo napíše dotaz, pak odjede nebo chodí do práce na s…
Karel04 28.05.2023 11:22
Karel04
Ona je to lidská slušnost, dát vědět, že už se to vyřešilo jinde. Bohužel, spousta lidí pod rouškou…
Prasak 28.05.2023 12:54
Prasak
Největší problém je u více jak 80% lidí položit otázku tak aby jí druhý porozuměl. Není to jen tady,… poslední
nerady 28.05.2023 13:06
nerady

Tak neschopnost se zeptat, je s poradnou už od jejího vzniku. A tihle tazatelé často svůj dotaz dají copy/paste na nejmíň 10 různých fór a pak zapomenou, kde všude to dávali. Někdy si po několika dnech vzpomenou, pokud už to jinde někdo nepořešil nebo tu rozbitou věc prostě nevyhodili. Chce to vydržet. :-)

U nových dotazů bych měl tak den trpělivost, někdo napíše dotaz, pak odjede nebo chodí do práce na směny a k PC se hned nedostane. Ovšem častější asi je, že si mezitím už nějak poradil sám nebo to vyřešil v jiné poradně a tady se už na nějaké odpovědi něbo poděkování vykašle, i když se tu mezitím řada lidí snaží najít řešení a stráví s tím plno času. Ne všichni se sem pak vrátí na alespoň prozradí vyřešení problému, prostě už poradnu nepotřebují. Třeba tento, ne že bych to potřeboval, ale zajímal mě výsledek a tazatel už mlčí. https://ekonomicka.poradna.net/questions/3190783-spatne-zadane-cislo-uctu

Největší problém je u více jak 80% lidí položit otázku tak aby jí druhý porozuměl. Není to jen tady, ale i v osobním životě. Více jak půlce připomínek a dotazů od manželky nerozumím a nevím co tím míní.:-)Úplně jiné to mám když např. pomáhám instalatérovi či automechanikovi a průběžně mu podávám nářadí, které vím že následně bude potřebovat a on nemusí nic říkat. je to však proto, že tyto činnosti jsem buď vykonával nebo je podrobně znám.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru