Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Kdyz chteji byt tak prospesni nasemu zdravi, tak proc proste nesnizi ten cukr bez nahrady? Vsak to n…
merlouska 17.12.2022 11:06
merlouska
Protoze by to pak ztratilo tu svoji "chut". Cukr je droga, navic i ty ruzne slazene matonky s 4-5g c…
Dwane Dibbley 17.12.2022 13:06
Dwane Dibbley
no prave proto, ze i ty mineralky se 4-5 g cukru na 100 ml jsou preslazene, si myslim, ze by to tem… nový
merlouska 17.12.2022 23:35
merlouska
Ze zdravotního hlediska asi ne, ale jelikož tyto nápoje, resp. jejich chuť je postavena na hromadě c… nový
Prasak 17.12.2022 23:43
Prasak
Asi by to chtělo do debaty zapojit nějakého chemika. Vypadá to, že na ten cukr se lépe vážou ty dalš… nový
nerady 18.12.2022 16:32
nerady
To může být podobný jako s masem - tučný je chutnější, protože tuk je nositelem chuti. Je rozdíl mez… poslední
Prasak 29.09.2023 23:04
Prasak
Povazujem sa znalca Pepsi, pretoze ako hlavne nealko pijem Pepsi uz desatrocia a k whisky, ci rumu d…
fleg 17.12.2022 15:47
fleg
najdrahsi nealkoholicky napoj....samozrejme Pepsi Nekdy v kramu koukni na malou plechovcicku Redbul…
Dwane Dibbley 17.12.2022 17:17
Dwane Dibbley
To najdrahsi chcem len eufemicky naznacit, ze je najlepsi...o cene naozaj pri tomto orirovnani nehov… nový
fleg 17.12.2022 23:36
fleg
Dnes jsem byl v obchodě ACTION a viděl jsem tam 1/2litrovku PEPSI s dodatečnou přelepkou. Tak jsem s… nový
JoPe 29.09.2023 21:20
JoPe
Dokonce tam mají Dr. Pepper. Ten jsem v obchodech neviděl od devadesátek. Synkovi jsem ho koupil, ch… nový
Prasak 29.09.2023 23:02
Prasak

Povazujem sa znalca Pepsi, pretoze ako hlavne nealko pijem Pepsi uz desatrocia a k whisky, ci rumu dodavam, ze pijem najdrahsi nealkoholicky napoj....samozrejme Pepsi.
Pepsi mam naozaj "napito" dost.
Pred istym casom som si dal doviezt z AT tu "pravu" Pepsi s cukrom a nie umelymi sladidlami ako sa predava u nas.
Na moje sklamanie v slepom teste som posudil ako lepsiu chut tu s umelymi sladidlami, pretoze za tie roky co to u nas zaviedli sa uz moje chutove bunky prisposobili tym sladidlam.

Inak asi 50% ludi v mojom okolo nerozozna Pepsi od Coca podla chuti...pre vela ludi su totozne, co ja osobne dost dobre nechapem lebo rozdiel v chuti je tam jasny.

Dnes jsem byl v obchodě ACTION a viděl jsem tam 1/2litrovku PEPSI s dodatečnou přelepkou. Tak jsem se pro zajímavost podíval na složení a bylo tam uvedeno 11g sacharidů na 100ml. Takže evidentně se pro nějaké trhy ještě vyrábí v normální receptuře.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru