Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Tys nasel pepsi s cukrem? Jsem myslel ze pro nas to delaj jen s f/g sirupkem nebo sladidlama. Od col…
Dwane Dibbley 16.12.2022 19:10
Dwane Dibbley
Pepsi je s cukrem, resp. donedávna byla, ale jen ta základní. Jakmile jsi vzal nějakou jinou, s něja…
Prasak 16.12.2022 23:20
Prasak
Ja Pepsi s cukrem nevidel uz roky. A s prichuti casto sladidla, nedavno jsem koukal na nejakou "novo…
Dwane Dibbley 17.12.2022 10:28
Dwane Dibbley
Pepsi je pořád s cukrem, na rozdíl od CC. Teda aspoň doteď, o té novotě slyším prvně a to co mám dom…
lucifer 17.12.2022 13:29
lucifer
Tož nesmíš čekat, že je to jen levnější Pepsi, nebo Coca cola, ale je to prostě jiná kola. Já zas ta… nový
Prasak 17.12.2022 19:24
Prasak
Kdyz chteji byt tak prospesni nasemu zdravi, tak proc proste nesnizi ten cukr bez nahrady? Vsak to n…
merlouska 17.12.2022 11:06
merlouska
Protoze by to pak ztratilo tu svoji "chut". Cukr je droga, navic i ty ruzne slazene matonky s 4-5g c…
Dwane Dibbley 17.12.2022 13:06
Dwane Dibbley
no prave proto, ze i ty mineralky se 4-5 g cukru na 100 ml jsou preslazene, si myslim, ze by to tem… nový
merlouska 17.12.2022 23:35
merlouska
Ze zdravotního hlediska asi ne, ale jelikož tyto nápoje, resp. jejich chuť je postavena na hromadě c… nový
Prasak 17.12.2022 23:43
Prasak
Asi by to chtělo do debaty zapojit nějakého chemika. Vypadá to, že na ten cukr se lépe vážou ty dalš… nový
nerady 18.12.2022 16:32
nerady
To může být podobný jako s masem - tučný je chutnější, protože tuk je nositelem chuti. Je rozdíl mez… poslední
Prasak 29.09.2023 23:04
Prasak
Povazujem sa znalca Pepsi, pretoze ako hlavne nealko pijem Pepsi uz desatrocia a k whisky, ci rumu d… nový
fleg 17.12.2022 15:47
fleg
najdrahsi nealkoholicky napoj....samozrejme Pepsi Nekdy v kramu koukni na malou plechovcicku Redbul… nový
Dwane Dibbley 17.12.2022 17:17
Dwane Dibbley
To najdrahsi chcem len eufemicky naznacit, ze je najlepsi...o cene naozaj pri tomto orirovnani nehov… nový
fleg 17.12.2022 23:36
fleg
Dnes jsem byl v obchodě ACTION a viděl jsem tam 1/2litrovku PEPSI s dodatečnou přelepkou. Tak jsem s… nový
JoPe 29.09.2023 21:20
JoPe
Dokonce tam mají Dr. Pepper. Ten jsem v obchodech neviděl od devadesátek. Synkovi jsem ho koupil, ch… nový
Prasak 29.09.2023 23:02
Prasak

Tys nasel pepsi s cukrem? Jsem myslel ze pro nas to delaj jen s f/g sirupkem nebo sladidlama. Od coly a pepsi uz prakticky nic nekupuju, protoze sehnat s cukrem se neda nic, i ty sprity, fanty, 7upy a ostatni podcoly delaj se sladidlama. Dokonce i "klasickej" schweppes tonic je se sladidlama.
Dnes kdyz chci sladkou limonadu, tak musim brat energetak kde vetsinou z rozumneho duvodu jedou cukr (Monster jede sladidla). Nebo ruzovej Kynley tonic.

Pepsi je pořád s cukrem, na rozdíl od CC. Teda aspoň doteď, o té novotě slyším prvně a to co mám doma je určitě s cukrem. No, dobré vědět na co si dát pozor, díky za upozornění.

Freeway Cola je nepitný hnus - možná s cukrem, ale hnus. CHuť se nepodobá CC nebo pepsi ani vzdáleně. TO už raději RC.

Povazujem sa znalca Pepsi, pretoze ako hlavne nealko pijem Pepsi uz desatrocia a k whisky, ci rumu dodavam, ze pijem najdrahsi nealkoholicky napoj....samozrejme Pepsi.
Pepsi mam naozaj "napito" dost.
Pred istym casom som si dal doviezt z AT tu "pravu" Pepsi s cukrom a nie umelymi sladidlami ako sa predava u nas.
Na moje sklamanie v slepom teste som posudil ako lepsiu chut tu s umelymi sladidlami, pretoze za tie roky co to u nas zaviedli sa uz moje chutove bunky prisposobili tym sladidlam.

Inak asi 50% ludi v mojom okolo nerozozna Pepsi od Coca podla chuti...pre vela ludi su totozne, co ja osobne dost dobre nechapem lebo rozdiel v chuti je tam jasny.

Dnes jsem byl v obchodě ACTION a viděl jsem tam 1/2litrovku PEPSI s dodatečnou přelepkou. Tak jsem se pro zajímavost podíval na složení a bylo tam uvedeno 11g sacharidů na 100ml. Takže evidentně se pro nějaké trhy ještě vyrábí v normální receptuře.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru