Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Otravná reklama na Yt: inizio/konverzky

Tohle je povzdechnutí a otázka zároveň.

Taky se vám na Youtube ve videích vnucuje Honza s nabídkou marketingu, kurzů a knih? Nevím čím jsem si tohle trápení vysloužil, ale tak 90 % reklam ve videích v posledních týdnech je tenhle exot s falešnejma vlasama,

Dělám něco blbě? Máte ho tam taky?

Předmět Autor Datum
Ten s milion monitormi ako operator z Matrixu? Hej, mam ho tiez.
Michal2 17.06.2022 20:15
Michal2
Monitory jsem nezaznamenal; u mne je rozpoznávací znamení selfie záběr a nestabilizovanej obraz. nový
Pavel 17.06.2022 21:15
Pavel
Pozor ty si ho mylis s Dominikom Kovarikom, ktory je imho dobry. Vadi mi sice trosku jeho marketing… nový
fleg 01.05.2023 12:07
fleg
Já na YT žádnou reklamu nevidím. Asi dobře nastavený AdBlock, uBlock a NoScript. Máš adresu videa, k…
IQ37 17.06.2022 21:07
IQ37
To se (předpokládám) každýmu vkládá dynamicky, tj. reklama je řekl bych personalizovaná. nový
Pavel 17.06.2022 21:16
Pavel
Tak nevím, asi nejsem "personalizovaný". Jak jsem psal - nevidím na YT žádnou reklamu. nový
IQ37 17.06.2022 22:19
IQ37
Jsem na tom stejne, na youtube nemam zadnou reklamu vyjma te napevno vestavene ve videu, coz nekteri… nový
RedMaX 18.06.2022 01:26
RedMaX
Práve naopak - si dobre personalizovaný. Jednoducho si si nastavil, aby ťa YT (pod Google) neotravov… poslední
yYy 02.05.2023 12:22
yYy
Manželka mne upozornila na reklamu abychom si nepřetáčeli reklamy, protože jinak by nebyly penízky o… nový
Yarda 18.06.2022 07:45
Yarda
Máš uvědomělou ženu. Moja na reklamy nadává, ač na seriály čumí. Svět sa řítí do čortovy řiti. ]:) nový
mif 18.06.2022 08:34
mif
Ja som TV nezapol ani nepamätám, reklamy vidím len veľmi zriedka a inak žijem kvalitný život robením… nový
Ale 18.06.2022 09:14
Ale
Souhlas. Taky televizi k životu nepotřebuju (maximálně tak ve vlaku, abych si "zkrátil" čtyřhodinovo… nový
mif 19.06.2022 09:40
mif
To zavedla TV Prima, bohužel i pro archivy IPTV. https://nepretacej.cz/ nový
Karel04 18.06.2022 13:36
Karel04
Tu stránku jsem dodnes neznal. Je to trapný pokus, pochybuju, že to někdo bude dodržovat. Mi je napr… nový
IQ37 18.06.2022 13:54
IQ37
Ono nejde o dodržování, ono prostě přetáčení na Prima TV najednou nefunguje, a máš smolík. Aspon tak… nový
jezekhifi 18.06.2022 20:23
jezekhifi
pochybuju, že to někdo bude dodržovat Kabelovky mají s Primou smlouvu stejně jako s každou další TV… nový
RedMaX 18.06.2022 23:11
RedMaX
... a nepochybuji, že za pár měsíců už to nepůjde ani na Nově. Ještě že patřím k těm, co si udrželi… nový
Zdenál 19.06.2022 09:01
Zdenál
A časem i čt bude přidávat nepřeskočitelné reklamní bloky ve svém ivysílání, pokud už to náhodou ned… nový
ml1 20.06.2022 13:32
ml1
Jo, ty reklamy v obraze jsou nechutný - už nevím na kterým kanále to bylo, ale jednou ta reklama pře… nový
Zdenál 20.06.2022 15:02
Zdenál
Mě teda youtube už dávnop nefunguje, odmítám totiž zmáčknout tlačítko souhlasit se vším a pročítat n… nový
ml1 20.06.2022 13:10
ml1
Připomněl jsem si, že tenhle pán https://cs.wikipedia.org/wiki/Art_Buchwald se v jednom svém sloupku… nový
Yarda 20.06.2022 17:54
Yarda
jo a jeste je nepreskocitelnej bohuzel nový
steps 01.05.2023 11:30
steps

Pozor ty si ho mylis s Dominikom Kovarikom, ktory je imho dobry.
Vadi mi sice trosku jeho marketing a sposob akym predava, co predava, ale jeho videa venujuce sa trhom maju hlavu a patu.
Myslim, ze chalan vie, co robi len zistil, ze marketingom a predajom produktov zarobi viac ako na burze, kde sa mu sice dari, ale zhodnotenie 50-70% rocne je na jeho vkus asi pomale;o).
Verim, ze jeho kurzy a predaje mu vynesu XY nasobne viac.

Jsem na tom stejne, na youtube nemam zadnou reklamu vyjma te napevno vestavene ve videu, coz nekteri youtuberi pouzivaji. Trochu se divim, ze to nevadi Googlu, ze tam youtuber ma reklamu natvrdo vlozenou, ze ktere predpokladam nejdou Googlu zadne penize? Pritom ale obvykle mi ta napevno vestavena reklama nevadi, protoze se tyka tematu videa. Kdezto reklamu vkladanou Googlem nesnesu, proto ji blokuju. Je to totiz obvykle reklama na cokoli, co si nikdy nekoupim a urcite o to nemam sebemensi zajem. Holt jeste tu personifikaci Google prilis vubec nedava.

Manželka mne upozornila na reklamu abychom si nepřetáčeli reklamy, protože jinak by nebyly penízky od zadavatelů reklam a nebylo by za co natáčet nějakej přiblblej seriál co se na něj stejně nedívám.
Protože já jsem si už vypěstoval reflex, že když začne reklama tak vypínám a nevnímám.
:puff::beer:

Ja som TV nezapol ani nepamätám, reklamy vidím len veľmi zriedka a inak žijem kvalitný život robením činností, ktoré nie sú len blbá strata času. Teda zväčša robim niečo kreatívne alebo relaxačné, alebo sa niečo zaujímavé učím.

Nechápem ľudí čo sa len vyvalia na gauč ako taká knedľa, pustia TV, sledujú pol času reklamy a druhú polovicu trápne reality show či reprízu na reprízu reprízy, ktorú už videli aspoň 10x. Dobré na osprostenie...

Tu stránku jsem dodnes neznal. Je to trapný pokus, pochybuju, že to někdo bude dodržovat.
Mi je naprosto fuk, jestli nějaká soukromá televizní stanice zkrachuje nebo ne.
Stejně na "odloženou" nekoukám vůbec, a na "neodloženou" TV koukám naprosto minimálně.

Koukám jenom na moje oblíbence: Babiš, Zeman, Fiala a pod. havěť. :-D

pochybuju, že to někdo bude dodržovat

Kabelovky mají s Primou smlouvu stejně jako s každou další TV. Pokud chtějí vysílat Primu, mají od Primy ve smlouvě, že nesmí umožnit přetáčení reklamy nebo pokud ano, musí za to Primě platit. Tudíž to většina kabelovek zakázala, jen pár jich udělalo dva tarify - dražší s přetáčením a levnější bez přetáčení.
Samozřejmě, pokud máš doma nějaké nahrávací zařízení a sleduješ TV se zpožděním, tak je přetáčení v tvé režiji a můžeš si reklamy vyrušit, ale většina lidí se spoléhala na služby kabelovek, takže teď jsou překvapení, že už to na Primě nejde.

A časem i čt bude přidávat nepřeskočitelné reklamní bloky ve svém ivysílání, pokud už to náhodou nedělá.

Ještě že patřím k těm, co si udrželi nahrávání

aneb co je doma, to se počítá. Rodičům jsem pořídil videorekordér (sehnat něco takového v roce 18 byl skoro nelidský úkol, ale povedlo se https://www.panasonic.com/de/consumer/home-entertainment/blu-ray-set-top-box/recorder/dmr-ubc70.html divím se, že výrobci spotřební elektroniky nevyužily nucené výměny přístrojů v souvislosti s DVB-T2 a nenabízejí s výjimkou panasonicu nic), protože představa jak budou v PC ovládat nějakou TV aplikaci mi k nim moc neseděla, sám jsem už před mnoha lety přešel na TV karty v počítači a DVScheduler (program momentálně s mrtvým vývojem (autor asi dostudoval a nemá čas ten program vyvíjet, odkazy na University of Sydney už nefungují), ale to nebrání jeho funkčnosti).

Na televizi si sice najdu čas tak půl hodiny denně pokud vůbec, ale nejsem závislej na programu, pokud jsem to v něm stihnul označit k nahrávání.

Víc než reklamní bloky mě s**e reklama v obraze, a dělá to už i čt i když narozdíl od primy tím nezabere 1/4 obrazu (1/2 na výšku a 1/2 na šířku) ale zatím jen růžek (odhaduju tak pětinu rozměru obrazovky). A ne proto, že bych měl strach, že mě nějak donutí koupit si to či ono, ale hlavně pokud překryje něco důležitého. Reklamní blok se dá prostě přeskočit a v záznamu o to snadnějc.

Jo, ty reklamy v obraze jsou nechutný - už nevím na kterým kanále to bylo, ale jednou ta reklama překryla skoro půlku titulků (byl to tuším nějakej muzikál). Tady samozřejmě ani to nahrání nepomůže.
Videorekordéry (byť na BluRay) už jsou mrtvý, já si asi před třemi roky pořídil linuxový STB Octagon SF4008 - dva DVB-T2 tunery, interní disk 2 TB.

Mě teda youtube už dávnop nefunguje, odmítám totiž zmáčknout tlačítko souhlasit se vším a pročítat nekonečné stránky anglického textu a proklikávat se jimi, na to opravdu nemám náladu. Prostě youtube u mě už dávno skončil (má o jednoho bezvýznamnného konzumenta reklamy méně).

Připomněl jsem si, že tenhle pán
https://cs.wikipedia.org/wiki/Art_Buchwald
se v jednom svém sloupku rozhořčoval, že je málo reklamy.
Třeba v reklamě jede po silnici auto, řídí ho dívenka, přiletí letadlo, přistane před ní na silnici, dívenka musí zastavit, pilot vyleze, ptá se jí co je to za auto, dívenka odpoví: "Je to Dodge, samozřejmě". Ale reklama skončí a divák už se nedozví, co je to za letadlo.
:-D:beer:

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru