Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Zajímavý rozhovor: https://zpravy.aktualne.cz/domaci/cesi-trpi-postkomunistickym-syndromem/r~21f5584…
L-Core 09.02.2022 10:05
L-Core
Připadalo mi to trochu tendenční - připomnělo mi to článek, že Zemana volí nevzdělaní lidé. Když se…
Jan Fiala 09.02.2022 11:17
Jan Fiala
Trochu asi jo. V tom, že si vybírá témata, kde to souzní s jejím viděním problematiky. Pokud má něja…
L-Core 09.02.2022 11:34
L-Core
Ale ani jeden tu nebude vkládat odkazy, které jeho přesvědčení neodpovídají, které nahrávají opozičn… poslední
RedMaX 10.02.2022 00:16
RedMaX

Trochu asi jo. V tom, že si vybírá témata, kde to souzní s jejím viděním problematiky. Pokud má nějaká čísla, snad si je nevymyslela.
A taky předpokládám, že nějaký vědec z Chcíplého psa je schopen si obstarat jiná čísla z jiné oblasti, které podpoří jeho pohled.

Když tu dá Red info, že zaočkovaný kolega dostal infarkt, když tu fleg napíše, že v jejich nemocnici zemřel na covid neočkovaný sportovec - obojí může být pravda. Ale ani jeden tu nebude vkládat odkazy, které jeho přesvědčení neodpovídají, které nahrávají opozičnímu. V tom jsme i tady trochu tendenční.

---
edit: překlepy

Ale ani jeden tu nebude vkládat odkazy, které jeho přesvědčení neodpovídají, které nahrávají opozičnímu.

No nemas pravdu. Ja jsem tu myslim a urcite to pujde dohledat, vkladal i to, co treba neodpovidalo memu presvedceni, ale proste mi to prislo zajimave.

Zpět do debat Nahoru