Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem pyšnost na poradně

Znáte to, vidíte dotaz na poradni, odpovíte svůj protinázor a pyšnej admin vám to smaže. Je to tou dobou, nebo jsou lidi odjakživa přecitlivělý na jakýkoliv jiný názor, estrogeny ve vodách? Já čekal že normální člověk respektuje všechny názory a na konci si udělá svůj pohled na věc, ale nevím jestli to je dnes dobou, ale dnes je cool brát za těžkou křivdu když si ostatní dovolili mít jinej názor než mám já?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
podle mě ti admin záviděl, jak inteligentni dotaz si položil a pyšně ho smazal. nový
Araneus84 30.08.2021 18:26
Araneus84
Spíš zahanbil všechny adminy svou chytrou odpovědí a perfektním řešením problébmu a ti ho mažou, aby… nový
Prasak 30.08.2021 20:28
Prasak
Skus byt konkretny a pozrieme sa o co ide. Zase tolko to tych adminov nemame. nový
fleg 30.08.2021 18:37
fleg
Souhlasim, co tu pisou. Kdyz na poradne napises neco treba a davam ted jen ciste imaginarni priklad,… nový
RedMaX 30.08.2021 21:33
RedMaX
Poradna je něco co někdo založil, udržuje, dává tomu svůj čas a své peníze. A pokud si zamane, že bu… nový
Yarda 31.08.2021 07:52
Yarda
Míň fetovat, míň pičovat, vytáhnout si hlavu z řiti a sem-tam to seno v palici používat k myšlení a… nový
ApoCalypse 31.08.2021 10:28
ApoCalypse
Až mi slza ukápla při pomyšlení, o jaký kvalitní názor Poradna přišla. A pak jsem to našel: [93472-o… nový
Kurt 31.08.2021 10:38
Kurt
Však on psal o zemi, nikoliv o Zemi :-D nový
Wikan 31.08.2021 10:43
Wikan
To nebylo zrovna na smazání. Snad je jasné, že to byla ironie. nový
IQ37 31.08.2021 10:46
IQ37
Viz.: https://debaty.net/discussions/3098273-pysnost-na-poradne?from=2021-08-31-07.52.58 Ale možná z… nový
Kurt 31.08.2021 10:48
Kurt
Já jsem už četl ty souvislosti. Ale pak nevím, jaký je rozdíl mezi pablb (nesmazaný) a idiot (smazan… nový
IQ37 31.08.2021 11:04
IQ37
Měřilo. Zcela OT a navíc vulgární tam byl 1 příspěvek. Příspěvky, které nikterak nepomáhají k řešení… nový
Kurt 31.08.2021 11:06
Kurt
Já to pochopil tak, že na poradně bys měl na položený dotaz napsat nějakou radu a pak máš právo k té… nový
Araneus84 31.08.2021 13:19
Araneus84
Jenže on nereagoval na dotaz tazatele, ale na fallona: notebook je vhodny pre studenta na excel. hr… nový
IQ37 31.08.2021 15:21
IQ37
nie, nebola. pozri si velkost grafiky 3070 a velkost notebooku. to, co sa dava do notebookov NIE JE… nový
fallon 31.08.2021 15:46
fallon
Vlastnosti té grafárny jsou bezpředmětné. Tohle téma je o smazaném příspěvku (a důvodech jeho smazán… nový
IQ37 31.08.2021 21:05
IQ37
Přesně tak, tohle nebylo stejným metrem. My, co radíme dle svých kvalit, máme jinej názor - napříkla… nový
Sempron 13.09.2021 15:47
Sempron
nikdo nemá slov, argument, takhle se pozná pravda nový
Sempron 14.09.2021 19:27
Sempron
Tvoje kydy už nikomu nestojí ani za to, aby na ně plivnul. nový
Prasak 14.09.2021 19:42
Prasak
já bych plival na to dodržování rovného metru na poradně poslední
Sempron 14.09.2021 21:56
Sempron
Delat tu jeste drama kvuli takovy ptakovine... nový
Dwane Dibbley 31.08.2021 16:07
Dwane Dibbley
Kdysi se za obdobné tvrzení upalovalo na hranici. Jenže tehdy neexistovali idioti, zato to byla svat… nový
IQ37 31.08.2021 16:12
IQ37
Jenze zde zjevne neslo o samotnou "myslenku" jako o to, ze to byl offtopic a dopadl by asi stejne kd… nový
Dwane Dibbley 31.08.2021 16:44
Dwane Dibbley
Budme uprimni...Sempron nie je celkom ok. Ci je to zdravotnym stavom, mentalnym vyvojom, alebo nieci… nový
fleg 31.08.2021 14:35
fleg
A buďme ještě upřímnější: Sempron poškozuje Poradnu. To, o co se tu rádci roky snaží, tedy aby byla… nový
Kurt 31.08.2021 14:47
Kurt
nikomu z vás to nestálo ani za kliknutí na mínus Protože víme, že Sempron... Kdybys mazal všem úpln… nový
IQ37 31.08.2021 15:10
IQ37
Tak pozor, nepsal jsem o mazání. A k tomu, že víme, že Sempron - my ano, ale tazatel ne. On nemá jak… nový
Kurt 31.08.2021 15:13
Kurt
Člověk by i více klikal, ale nenašel jsem, kde se to projevuje... jsou někde vidět nějaké statistiky… nový
Moas 31.08.2021 16:23
Moas
Ano, tohle by se mi taky líbilo, ale nic takového nemáme. Tak aspoň kliknout, když vidím nějaký obr… nový
Kurt 31.08.2021 16:38
Kurt
... a admini to sledují a přecházejí bez povšimnutí. Jsi taky admin nebo přinejmenším moderátor. nový
host 31.08.2021 16:55
host
Co tím chceš říci? Já mu ten mínus (jako jediný) dal. nový
Kurt 31.08.2021 18:17
Kurt
Jedním mínusem to nevytrhneš. nový
host 31.08.2021 19:44
host
Co jsi proti tomu udělal ty? nový
Kurt 31.08.2021 20:20
Kurt
Nebudu se tady dohadovat kvůli takovému.... Sempronovi. Od začátku bylo jasné, že přišel provokovat… nový
host 01.09.2021 08:07
host
Ja si zas myslim, ze poradnu poskozuji debaty. Kdyz si prectu, jak se tu prezentuji nekteri z "high… nový
MaSo 31.08.2021 20:02
MaSo
V tom se taky shodneme. nový
Kurt 31.08.2021 20:19
Kurt
Neviem sice na koho narazas (zostavam skromny;o)), ale celkovo si myslim, ze ludia beru debaty zbyto… nový
fleg 01.09.2021 09:48
fleg
Na debay si mate prist oddychnut a nie si odtialto odnasat nejaky blby feeling. Tak to úplně nevím,… nový
Kurt 01.09.2021 09:57
Kurt
Fleg má výjimečně pravdu. ;-):-p Já na Debaty skoro vůbec nechodím, protože abych se dohadoval o pol… nový
host 01.09.2021 10:22
host
Staci si precist utocne a vulgarni prispevky Mifa ve vlakne o koronaviru, konspirace JaFiho a mam do… nový
MaSo 01.09.2021 15:41
MaSo
A nestačí přestat číst debaty ? Já taky ze začátku přispíval do vlákna o koronaviru a když jsem to p… nový
Araneus84 01.09.2021 15:56
Araneus84
Ode mne už tady budeš mít pokoj. Považoval jsem debaty za moznost vyjádřit a konfrontovat názor. Ale… nový
Jan Fiala 01.09.2021 16:24
Jan Fiala
Problém je v tom, že hodně lidí nezná význam slova "debata". Zblblí televizními "debatami" politiků… nový
IQ37 01.09.2021 16:39
IQ37
Přitom je to jednoduché: stačí zachovat jakousi míru slušnosti či dekórum a pak je možno s (podobně… nový
L-Core 01.09.2021 17:32
L-Core
Staci si precist utocne a vulgarni prispevky Mifa ve vlakne o koronaviru A to si ho nezazil osobne;… nový
fleg 01.09.2021 21:12
fleg
důvod mého správání je jednoduchý https://cs.wikipedia.org/wiki/Asperger%C5%AFv_syndrom to je taky d… nový
Sempron 02.09.2021 16:15
Sempron
Diagnóza však není omluva. nový
Prasak 02.09.2021 17:53
Prasak
Za co se mám omlouvat, jen odpovídám flegovi nový
Sempron 02.09.2021 19:37
Sempron
Já ti jen přidávám poznámku, že ani tak to nebudeš mít tolerováno. nový
Prasak 02.09.2021 19:39
Prasak
píšeš to jako kdybych tu jenom škodil, přitom seš jenom naštvanej že nemám rád ten tvuj world of tán… nový
Sempron 02.09.2021 19:53
Sempron
Tímto sám přiznáváš, že tu i škodíš. S WoTkem to nesouvisí, neposuzuji lidi podle náklonnosti k virt… nový
Prasak 02.09.2021 21:46
Prasak
S Nudou nemate vobec podobny styl vyjadrovania. Ty si mozno detegovany autista (mne nepripadas sice)… nový
fleg 02.09.2021 22:30
fleg
* predvadza casto lahko prehliadnutelne klamstva... * od IT, cez veduceho predajne potravin az po ma… nový
IQ37 02.09.2021 22:40
IQ37
Aha, zabudol som, ze zijeme v dobe, kd niekto klame tak vlastne nie je klamar, iba si rozprava, co c… nový
fleg 03.09.2021 03:14
fleg
...když niekto klame tak vlastne nie je klamar... ale má alternativní pravdu. :-D:-D:-D:beer: nový
Yarda 03.09.2021 09:12
Yarda
Může to dotáhnout až na premiéra. U nás v ČR to funguje. nový
Prasak 03.09.2021 11:09
Prasak
Je na každém, jak se staví k internetu. nový
IQ37 03.09.2021 11:49
IQ37
Může ti navykládat co chce a ty na tom stavíš diagnózu lháře. Tvoj nick je vynimocne presny. nový
fallon 03.09.2021 09:50
fallon
Ehm, tohle vlákno založil ten Sempron, co řešil že "vlastnění iPhonu je chlapácké". Opravdu přínos.… nový
Pavel 01.09.2021 19:26
Pavel
Kdysi dávno, ještě před založením debat, jsem tady v nějakém vlákně psal že aby nějaké fórum mohlo d… nový
jirka44 02.09.2021 07:36
jirka44
Nebyl bych tak striktní. Proč hned absolutní zákaz? Klidně ať se o politice nebo Covid-19 hádají, kd… nový
host 02.09.2021 08:33
host
Problém je v tom, že u těchto témat se to prakticky zákonitě zvrhne v osobní invektivy. nový
jirka44 02.09.2021 08:54
jirka44
To se může zvrhnout u jakéhokoliv tématu. Samozřejmě, pokud by to přesáhlo nějakou mez, např. by doš… nový
host 02.09.2021 09:01
host
Myslíš, že keby sa tu nebavilo o politike či korone (čo je vlastne tiež len politika), tak by to tu… nový
Hastrman 02.09.2021 10:20
Hastrman
O rumu - bez rumu, o holkách - bez holek? To brzy omrzí. nový
IQ37 02.09.2021 12:07
IQ37
Podle tvé logiky by ti, co se baví o koronaviru, ho museli mít. A ti co tady debatují o politice tak… nový
host 02.09.2021 12:51
host
Tobě by se jistě líbilo i "o nás - bez nás". nový
IQ37 02.09.2021 14:31
IQ37
Nevím, co tím myslíš a jak by řekl Adolfeen, je mi to úplně jedno. nový
host 02.09.2021 14:55
host
Prostě to považuj za bonmot. nový
IQ37 02.09.2021 14:57
IQ37

Souhlasim, co tu pisou. Kdyz na poradne napises neco treba a davam ted jen ciste imaginarni priklad, ze kdyz se da do desky AMD X570 procesor od Intelu, bude to fungovat, tak je to na smazani a mozna i BAN. To proste neni nazor, ale kravina. Jestli ti admin smazal relevantni nazor k nejakemu dotazu, tak je to samozrejme spatne. Pokud jsi nekde psal neco mimo tema, tak mozna vyuzij priste to zaskrtavatko "mimo tema" a treba ti to nesmazou.

Poradna je něco co někdo založil, udržuje, dává tomu svůj čas a své peníze.
A pokud si zamane, že bude mazat všechny příspěvky co například budou obsahovat slovo "ačkoliv", tak je mazat bude. A ty o tom můžeš polemizovat, můžeš s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno co s tím můžeš dělat.
Ale můžeš založit a provozovat svou poradnu a tam můžeš mazat všechny příspěvky co slovo "ačkoliv" obsahovat nebudou.

Jak prosté, milý Watsone.
:-D:beer:

Já to pochopil tak, že na poradně bys měl na položený dotaz napsat nějakou radu a pak máš právo k té radě dodat nějakou vlastní s*ačku.
A jen na debatách je povolené psát výhradně s*ačky... :)

Tedy "rada" na dotaz ohledně herní sestavy spočívající v názoru na geometrický tvar Země a hodnocení podporovatele takového názoru se bezesporu dá označit jako s*ačka. S notnou dávkou sebezapřesní se zajisté dá označit jako ironie/metafora/cokoli, ale stále ne jako rada, což bylo pro posouzení věci zdá se klíčové .... :))

nie, nebola. pozri si velkost grafiky 3070 a velkost notebooku. to, co sa dava do notebookov NIE JE 3070, je to len marketingovo rovnako pomenovane. vykonovo na urovni desktopovej 2080. takisto si pozri ako je riesene chladenie v ntb a ako v desktope. cize moja odpoved stale plati, na notebooku moze hrat hry iba pablb. plus tazatel nikde v otazke ziaden notebook nespominal.

Přesně tak, tohle nebylo stejným metrem. My, co radíme dle svých kvalit, máme jinej názor - například že herní notebook po roce používání nezanechává za sebou otrávené splodiny a trosky po výbuchu atomové bomby, nebo že nějaký obrázky (Wórld of ténks) nejsou cool, tak nám mažou každej příspěvek, když chybý ve větě tečka, výpustka nebo spojovník, a označej to za barbarský čin který se musí vydezinfikovat, krátkým procesem odstranit z čisté voňavé poradny.

To jen VIP, co nejsou hrdě proslulý zde můžou psát hnoje a poradnu zničující texty bez pokárání, ti co pokrytecky, hlasitě tleskají celými dlaněmi těm, co za odpustek poplatek žádaj.

A buďme ještě upřímnější: Sempron poškozuje Poradnu. To, o co se tu rádci roky snaží, tedy aby byla Poradna místem, kde tazatel dostane fundovanou odpověď na svou otázku, on svými výlevy sabotuje, tazatele vědomě a cíleně mate a admini to sledují a přecházejí bez povšimnutí. Tady je další příklad: https://pc.poradna.net/questions/3095290-herni-pc-do-50k#r3095420 nikomu z vás to nestálo ani za kliknutí na mínus.

Člověk by i více klikal, ale nenašel jsem, kde se to projevuje... jsou někde vidět nějaké statistiky? Něco ve smyslu "člověk s největším/nejmenším průměrem plusů per příspěvek"? Nemohlo by to u registrovaných být přímo součástí náhledu na jejich avatara? Aby si tazatel mohl vybrat - pokud uvidí dvě různé odpovědi, jednu od hodně plusového a druhou od hodně minusového borce, tak že by měl jasněji, co zkusit jako první a komu asi spíše věřit.

Neviem sice na koho narazas (zostavam skromny;o)), ale celkovo si myslim, ze ludia beru debaty zbytocne moc vazne a nechapu, ze ked sa tu niekto s niekym pohada, ze to zostava tu a netaha sa to inde.
Priklad RMX je na debatach totalny chuj, ktoreho blbost ma neprestava udivovat.
Ale na debatach, na pc vie poradit, chova sa tam normalne a je to pre mna uplne iny clovek a netaham tam do naseho vztahu pocity z debat.
Inymi slovami...ja by som s nim normalne siel na pivo kludne, ci dal si rum (kedze tu mame taku temu), ale asi by sme sa muselo bavit o beznych veciach, mozno o pc, ci hrach, nie po politike, ockovani, EU a pod, pretoze by sme sa pohadali.
Co je vsak normalne, mna urcite bavi viac debata s clovekom, ktory ma iny nazor (ak ma argumenty) ako s clovekom, ktory mi pritakava a utvrdzuje ma v tom, ze pravdu mam ja (co ked nemam;o))?
Takze este raz hosi (JaFi, Kurte a spol)....toto su debaty a berte to s nadhladom, pretoze to, ze mame ine nazory a podavame ich mozno nejako expresivnejsie obcas neznamena, ze si ako ludia nerozumieme.
Na debay si mate prist oddychnut a nie si odtialto odnasat nejaky blby feeling.
P.S. Ze je to tu obcas narocne uznavam. Teraz ma pauzu od debat JaFi, ja som si ju uz tiez zoparkrat dal (par dni, dokonca aj 2-3 tyzdne tusim) lebo tiez beriem obcas veci osobnejsie, ale nikdy nebudem menit svoj nazor na JaFiho, ktoreho si velmi vazim len preto, ze na debatach sa prezentuje (z mojho pohladu) ako jedinec so silnou zavislostou na konspiraciach.

Na debay si mate prist oddychnut a nie si odtialto odnasat nejaky blby feeling.

Tak to úplně nevím, jak zařídit. Ostatně to je i důvod, proč jsem tu několik měsíců nebyl a ani teď si nejsem jist, že moje působení tady k něčemu je. O tom, že bych si tu oddychl, nemůže být řeč, přu se tady o margináliích jen proto, že nějaký ublíženec napsal nesmysl a víckrát se neobjevil.
Tak já zase jdu.

Fleg má výjimečně pravdu. ;-) :-p Já na Debaty skoro vůbec nechodím, protože abych se dohadoval o politice nebo koronaviru, to mě teda vážně nebaví a čas využiju užitečněji. A divím se, kolik někteří lidé věnují úsilí přesvědčovat druhé o svém ("jediném správném") názoru. Kdyby diskutovali o rumu nebo jiných tématech ze života, bylo by na světě krásně...

Staci si precist utocne a vulgarni prispevky Mifa ve vlakne o koronaviru, konspirace JaFiho a mam dost.

Dokud jsem je bral jen jako ajtaky, tak jsem nemel zadny problem. Mifa jsem videl kdysi v praveku dokonce osobne na srazu v Ove. Ted - diky debatam - znam jejich nazory i na jine veci a kdyz ctu ty jejich vyblitky, tak se mi prici poslat jakekoliv drobaky poradne, protoze vim, ze jsou v "core teamu" a takove lidi podporovat nechci...

Ode mne už tady budeš mít pokoj. Považoval jsem debaty za moznost vyjádřit a konfrontovat názor. Ale debatovat s lidmi, kteří nazory odlišné od svých vlastních považují za výblitky je jen ztráta času. Jen čas ukáže, jak to bylo doopravdy a já rád uznám, že jsem se mýlil. A budu rád, že jsem se mýlil a že to byly jen konspirace.

Přitom je to jednoduché: stačí zachovat jakousi míru slušnosti či dekórum a pak je možno s (podobně naladěným) oponentem polemizovat donekonečna a slušně. Já A, ty B; pokud jsme plus-mínus-autobus na tom s logikou, přehledem stejně, můžeme se snažit jeden druhého přesvědčovat o své pravdě. Vyvracet argumenty toho druhého, předkládat svou pravdu.

Tohle si dokážu snadno přestavit třeba v tématu covid: já a RedMax. A kdyby jel někdy tady kolem Vídně, velmi rád bych téma s nim argumentačně probíral face-to-face, třeba ve vinném sklepě :-D Přitom s jeho názory tisíckrát nemusím souhlasit, ale nazývat jej proto <píp>em bych si nedovolil.

Staci si precist utocne a vulgarni prispevky Mifa ve vlakne o koronaviru

A to si ho nezazil osobne;o).
Mif ma teraz tazke obdobie, ale to ho samozrejme neospravedlnuje, ze sa sprava(l) ako kreten.
Ono to mas tazke, zober si dalsieho odidenca tw...jeden z najinteligentnejsich, mne najblizsich a najlepsich ludi tu...a predsa sa tu (teda na poradne) choval casto ako kreten, co vyvrcholilo tym, ze som mu to vycital tak casto az sem prestal chodit uplne.
Ak pracujes s ludmi vies, ze je to jedna z najtazsich praci na svete.
Btw Patreon bol skor mysleny ako podpora videotvorby, pripadne clankov, pripadne aby sme tu prinasali zaujimave kusky hw, ci inych veci, ale bohuzial koncepcia sa zosypala na nezaujem ludi, kedze videa robim len ja a nikto iny nejavi o to zaujem....a zase nie som tak bohaty, aby som si kupoval v kuse veci, co nepotrebujem a tocil o nich videa, takze aj kvoli tomu nie je mozne kazdy tyzden-dva prinasat stale nove a nove veci.

S Nudou nemate vobec podobny styl vyjadrovania.
Ty si mozno detegovany autista (mne nepripadas sice), Nuda je cisty idiot (v pejorativnom podani), ktory tu okrem dementneho vyjadrovania predvadza casto lahko prehliadnutelne klamstva.
Uz len vypocet jeho zamestnani...od IT, cez veduceho predajne potravin az po majitela stavebnej firmy...klamara lahko prichytis pri klamstve, pretoze po case is uz nepamata, co tvrdil pred rokom a tak sa sam nachyta.

* predvadza casto lahko prehliadnutelne klamstva...
* od IT, cez veduceho predajne potravin az po majitela stavebnej firmy...klamara lahko prichytis pri klamstve, pretoze po case is uz nepamata, co tvrdil pred rokom...

Jenže všechny informace, které o něm máš, jsou výhradně od něj.
On přece nemá žádný důvod ti psát pravdu nebo se ti zpovídat.
Může ti navykládat co chce a ty na tom stavíš diagnózu lháře.

Kdysi dávno, ještě před založením debat, jsem tady v nějakém vlákně psal že aby nějaké fórum mohlo delší dobu bez problémů fungovat, musí být absolutní zákaz diskuzí na téma politika a náboženství. A na tom trvám, jenom bych to dneska ještě rozšířil o téma koronaviru. Bavme se radší o rumu nebo o holkách...

To se může zvrhnout u jakéhokoliv tématu. Samozřejmě, pokud by to přesáhlo nějakou mez, např. by došlo k vyhrožování, tak zasáhneme. Jinak ať si nadávají klidně do volů, akorát tím dávají najevo svoji inteligenci - když jim dojdou argumenty, tak alespoň nadávají. Takovým tématům se vyhýbám, v rámci zachování duševního zdraví. Nic zajímavého se v nich nedozvím, tak proč bych to měl číst?

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru