Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Ženevská konvence

Údajně něco o zákazu chemických zbraní, ale přeci od roku 1900 bylo spousta válek kde se používaly chemické zbraně (třeba Hitler)

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
chemické zbraně (třeba Hitler) Vis co je to Yperit, Somar, Sarin, Fosgen ? Chemické zbrane byly dav…
HPET 15.10.2020 18:30
HPET
O Japonsku a jeho odškodnění bych tady vůbec nemluvil. Asi výš co Japonci prováděli za II. světové v…
nerady 15.10.2020 21:04
nerady
Na můj vkus dopadli za to co dělali za zvěrstva ještě krásně. Zhodit 2 atomove bomby na neviné lidi…
HPET 15.10.2020 21:40
HPET
Takže je měli porazit shazováním letáků? Prostě taková "Komise pro Legalizaci Integrace Teroristický…
Wikan 15.10.2020 21:49
Wikan
Tento psychologicky boj - letakovou valku "galantní bombardování" tak mimo WII v 50. letech delalo U… nový
HPET 15.10.2020 22:20
HPET
Dělali. Ale samo o sobě to nepřítele opravdu neporazí. Bohužel je k tomu obvykle potřeba zabít hodně… nový
Wikan 15.10.2020 22:27
Wikan
Ano, to neporazí. Psychologická válka, ve slova smyslu oslabení morálky vojstva spíš předchází právě… poslední
HPET 15.10.2020 22:34
HPET
Kdo zatáhl USA do války? Kdo je napadl první? Asi toho moc o II. světové válce nevíš tak si to nastu… nový
nerady 15.10.2020 22:05
nerady

chemické zbraně (třeba Hitler)

Vis co je to Yperit, Somar, Sarin, Fosgen ? Chemické zbrane byly davno pred hitlerem (proc zrovna uvadis Hitler a né Vilém II?).
Myslis ze Japonsko bylo radne odskodneno, kdyz jim tam hodil dve atomové bomby ?

ale tohoto daneho človeka třeba vydat nechtějí.

Myslis ze Bin Ladina snad vydali, nebo ze o tom vubec diskutovali ?

O Japonsku a jeho odškodnění bych tady vůbec nemluvil. Asi výš co Japonci prováděli za II. světové války v jiných zemích (Čína, Filipíny, Barma atd.) Na můj vkus dopadli za to co dělali za zvěrstva ještě krásně.

Na můj vkus dopadli za to co dělali za zvěrstva ještě krásně.

Zhodit 2 atomove bomby na neviné lidi mi teda jako normalni reseni nepripadne (i kdyby to byly jen 100% vojaci, o co jsou teda lepsi ?), tak jak vubec pouzivat jaderny arsenal, amerika zpusobila tech svinst podstatne vic a pokracuje v tom i dnes.
Navic USA to udelali hlavne jako pomstu, ze jim napadli PearHarber. Proc teda nezhodit par atomovych bomb na Francii, za co co spachala tak jako Japonsko pri kolonizacich. Kdyz zhazovali ve vietnamu Napalm, tak si za to muzou vietnamci taky sami co.

Kdo zatáhl USA do války? Kdo je napadl první? Asi toho moc o II. světové válce nevíš tak si to nastuduj a pak blemcej o kolonizaci atd. Ty seš asi mírotvorce, že když tě někdo nakope do prd..le tak mu ještě poděkuješ.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru