Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Že by další krize?

https://aeronet.cz/news/greta-paradox-snazi-se-nas-nekdo-udusit-na-teto-planete-masivni-pozary-zachvatily-amazonsky-prales-aljaska-je-v-plamenech-hori-najednou-porosty-i-v-gronsku-a-nekdo-predtim-zapalil-tajgu-na-sibiri/

Že by další plánovaná krize? Ale nechápu k čemu jim to je, stejně pokud by se dostaly sem do Evropy naší populaci to nenahradí protože porodnost v těchto zemích je na stejné úrovni jako u nás akorát bude v Evropě víc lidí. Nevím jestli tomu mám věřit je to jen na jedné stránce. Sami si ničí planetu k čemu jim pak bude když bude neobyvatelná...

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Neni to len na jednej stránke. Treba íśť trocha do histórie. Dobre o tom informuje Dr.Steven Greer.…
Kilo.Viktor 05.09.2019 21:27
Kilo.Viktor
Infarkt se nedostavil, připadá mi to celé jako propracovanější verze Aštara Šerana.
L-Core 06.09.2019 07:39
L-Core
To bude závisieť na tom či boli emeričania na tom Mesiaci, alebo je to fake vyrobený v štúdiu a na o…
Kilo.Viktor 06.09.2019 11:47
Kilo.Viktor
Samozrejme, ze tam boli, ti, ktori to popieraju si mozu zasvietit vykonnym laserom na zrkladla na Me…
Michal2 06.09.2019 11:56
Michal2
Dostať tam zrkadlá nieje a nebol problem pre automatické sondy. Existuje vyjadrenie astronauta Apoll…
Kilo.Viktor 06.09.2019 12:03
Kilo.Viktor
Ty si odberatel Zem a Vek a posluchac slobodneho vysieraca? Sorry, nie je poznat, ci to myslis vazne…
Michal2 06.09.2019 12:06
Michal2
Ako by si to chcel poznať? Ak máš potrebu zmeniť pohľad na veci okolo, tak to vyjadrenie nájdeš na Y…
Kilo.Viktor 06.09.2019 12:15
Kilo.Viktor
To, ze tam boli nie je nazor, to je fakt, to ako keby si tvrdil, ze gravitacia je len tvoj nazor. Da…
Michal2 06.09.2019 13:37
Michal2
Mám ti aj narysovať čiary a pospájať body? To, že tam boli je asi taký fakt ako to, že vláda chce pr…
Kilo.Viktor 06.09.2019 14:17
Kilo.Viktor
Ja mam tiez jedno pekne video - https://www.youtube.com/watch?v=0SnUaeMuyB0 Sranda, ze Tolko ludi na…
Michal2 06.09.2019 15:18
Michal2
Ja osobne som názoru, že emeričania na Mesiaci boli, ale neboli tam s tou technológiou, ktorú nám uk…
Kilo.Viktor 06.09.2019 15:47
Kilo.Viktor
Jako ze v 60-tych rokoch mali lepsiu technologiu ako mame dnes, alebo ako je to myslene? nový
Michal2 06.09.2019 15:59
Michal2
To, čo nám ukazujú ako pristánie na Mesiaci je krycí manéver pre niečo, čo nemalo byť nikdy odhalené… nový
Kilo.Viktor 06.09.2019 16:25
Kilo.Viktor
Jasně, viděl jsem Kozoroh 1 :-D Jasně, slyšel jsem, že si paneláky (WTC) shodili sami. Ale až tam na… nový
L-Core 06.09.2019 21:22
L-Core
Na vesmírném programu a okolo projektu Apollo tehdy pracovalo asi 600 000 lidí.Je tedy dost nemyslit… nový
Karel04 06.09.2019 23:07
Karel04
Ono vsetky "dokazy"o tom, ze to bol podfuk boli uz 300x vyvratene. Ale ano toto, co si uviedol je ve… nový
fleg 07.09.2019 09:05
fleg
Ano, je to rovnaké ako s mágiou Davida Koperfielda. Tam si tiež veľa ľudí myslí, že to je podvodník… nový
Kilo.Viktor 07.09.2019 09:55
Kilo.Viktor
Jen malé doporučení: na magii (nemyslím "kouzelníky") nemáš, vůbec se tímto směrem neubírej. Najdi s… nový
mif 07.09.2019 10:11
mif
To je len to, že tvoja myseľ nieje sto pochopiť, že by mohlo existovať niečo, o čom všetci okolo tvr… nový
Kilo.Viktor 07.09.2019 10:31
Kilo.Viktor
Vůbec nevíš, o čem mluvíš. Strhni mi desiatku. Děkuji. Další komunikaci s tebou ignoruju (mám rád sp… nový
mif 07.09.2019 11:07
mif
Takže vieme ako si to vyhodnotil. Konfrontácia ti nesedí, pretože vieš, že by si neuspel. nový
Kilo.Viktor 07.09.2019 11:43
Kilo.Viktor
Ceho ze je presne Doktor ? Osobne tyto discour nemusim, ale zhlédl jsem to a 3 body jsou tam pravdiv… nový
XoXoChanel 07.09.2019 12:41
XoXoChanel
Základný problém súčasnej vedy je ten, že používa Maxwellove rovnice v ktorých je chyba. Podľa tých,… nový
Kilo.Viktor 09.09.2019 16:52
Kilo.Viktor
Takto to poznáme: E = mc² Ktera z Mawellovych rovnic , indukcnosti ? Neni nahodou E = mc² z teorie… nový
XoXoChanel 09.09.2019 17:07
XoXoChanel
Jedná sa o pôvodné rovnice Britského fyzika Paul Dirac, ktoré boli upravené Oliver Heaviside (1890)… nový
Kilo.Viktor 09.09.2019 17:24
Kilo.Viktor
Odkaz som vložil. Doporučujem prelúskať. - Tak dobre anglicky neumim. Podivat se podivam, vyzkousim… nový
XoXoChanel 09.09.2019 17:26
XoXoChanel
Je to popis toho, kam sa stratila negatívna zložka energie. Tu je to trocha populárnejšie, nevedecky… nový
Kilo.Viktor 09.09.2019 19:16
Kilo.Viktor
On ta rovnica je v skutocnosti E^2=m^2 x c^4, to zname E=mc^2 je popularne zjednodusenie. To postova… nový
Michal2 09.09.2019 19:42
Michal2
Ak by si si dal námahu len tak zbežne ten pdf dokument pozrieť, zistil by si, že si sem práskol len… poslední
Kilo.Viktor 09.09.2019 20:20
Kilo.Viktor
Nie je to rovnake. Magia DK bola tiez uz viackrat objasnena, ze je to len klam tomu veri snad vacsin… nový
fleg 07.09.2019 12:02
fleg
A čo keď to nieje trik a ukázal len to, čo sa naučil? Ten David Copperfield ale každý ten trik př… nový
Karel04 07.09.2019 13:27
Karel04
Drsne video, dal som tomu asi 15min a dokazy ma teda nepresvedcili. Navyse wikipedia o nom prezradil… nový
fleg 06.09.2019 18:33
fleg

Neni to len na jednej stránke. Treba íśť trocha do histórie. Dobre o tom informuje Dr.Steven Greer.
S akým rozpočtom narába deep state vás prekvapí. Pozor! Môže sa dostaviť aj infarkt. Technológie, ktoré existujú sú omnoho, omnoho ďalej a na prestížnych univerzitách o nich nič nevedia, pretože sú top secret a slúžia len pre určitú skupinu, ktorá sprivatizovalá celú Zem a všetko na nej včítane obyvateľov. Je to tak už od roku 1956.
https://youtu.be/oHxGQjirV-c

Dostať tam zrkadlá nieje a nebol problem pre automatické sondy. Existuje vyjadrenie astronauta Apollo 11, ktorý v slabej chvílke povie, že tam neboli. Pochybovači budú mať s týmto vyjadrením docela problém a budú žiadať vyjadrenie vyššej inštancie, zrejme aj samotného boha aby uverili, že niečo na tom nesedí.

To, čo nám ukazujú ako pristánie na Mesiaci je krycí manéver pre niečo, čo nemalo byť nikdy odhalené.
Dr.S.Greer ukazuje na prezentácii výňatok z odtajnených materiálov, kde je vidieť, že táto vec bola klasifikovaná tajnejšie ako atómová bomba. V hľadisku sedia predstavitelia armádneho sektora, mezdi iným aj štvor hviezdičkový generál. Dosť pochybujem o tom, že by sa armáda účastnila prezentácie šarlatána, podvodníka, konšpirátora, prevracača faktov... Ten človek musí byť preverný až do 5-teho kolena aby mohol vystupovať na armádnej pôde. Ten, kto si dá námahu si vypočuť/pozrieť tú prezentáciu bez predsudkov sa dozvie súvislosti, ktoré sú skladačkou toho, prečo to nemusí byť s tým pristánim na Mesiaci tak, ako nám tvrdia. Dajú sa z toho ceľkom ľahko pochopiť aj súčasné celosvetové udalosti, napríklad aj na tému globálneho otepľovania. Táto téma je už tak ďaleko, že do britského parmamentu sa dostal návrh zákona, ktorý zakazuje používanie akýchkoľvek mot.vozidiel po roku 2035 a to včítane tých elektrických. Tipujem, že naši predstavitelia sa budú týmto návrhom inšpirovať.

Jasně, viděl jsem Kozoroh 1 :-D
Jasně, slyšel jsem, že si paneláky (WTC) shodili sami. Ale až tam na Ground Zero sám osobně stojíš, všechno je jinak. Ten pocit nedokážu popsat, je nepřenositelný, to musí každý zažít sám…

Stejně tak prý-reálie ze Států, popisované v supertotalitních dimenzích ve stylu Kimových táborů, 1984 a hry INSIDE. "Prostých občanů" (ti by byli první na ráně!) U.S. znám dost a nikdy jsem neměl nejmenší pocit, že by nějak strádali. Spíše naopak; kdybych (reálně) mohl, velmi rád bych vyměnil své eu občanství za to jejich..

Ale je možné, že jsem si vzal modrou pilulku místo červené a proto nevidím.

Na vesmírném programu a okolo projektu Apollo tehdy pracovalo asi 600 000 lidí.Je tedy dost nemyslitelné,že by ani jeden z nich během 50 let nepromluvil a neřekl,jak to tehdy "šikovně zfalšovali".Nečti a nesleduj tolik ty konspirační teorie.Nebo nikam daleko necestuj,prý je zeměkoule placatá,tak ať nepřepadneš přes okraj.:-D

Ono vsetky "dokazy"o tom, ze to bol podfuk boli uz 300x vyvratene.
Ale ano toto, co si uviedol je velmi silny argument.
My ludia mame prosta tajomne veci radi, a preto tak radi konspirujeme.
Napriklad verime v posmrtny zivot, ktory nema vobec ziadnu logiku (preco by sme mali zit aj po smrti?), ale je to tak lakava myslienka, ze sa jej chytaju aj inak rozumny ludia.
Vratane mna;o).

Ano, je to rovnaké ako s mágiou Davida Koperfielda. Tam si tiež veľa ľudí myslí, že to je podvodník a cez ten Čínsky múr nikdu neprešiel, bol to len kamerový trik, alebo zmanipuloval všetkých čo tam boli. A čo keď to nieje trik a ukázal len to, čo sa naučil? Mimochodom učil sa v Číne, preto jeho prvé vystúpenie bolo v tejto krajine a tí u ktorých sa učil ho strážili na tej show.

To je len to, že tvoja myseľ nieje sto pochopiť, že by mohlo existovať niečo, o čom všetci okolo tvrdia, že sa to nedá. Existuje len 30% tých, ktorí majú potenciál dostať sa za hranice nepoznaného. Daj si sám sebe otázku či patríš medzi nich a čo najúprimnejšie si ju zodpovedaj. To je doporučenie špeciálne pre teba.
Ak by si to vyhodnotil, že áno samozrejme, že mám potencíál, tak mám pre teba ďaľšie špecálnu otázku. Už teraz sa teším ako sa z toho dostaneš bez straty desiatky.

Ceho ze je presne Doktor ?
Osobne tyto discour nemusim, ale zhlédl jsem to a 3 body jsou tam pravdivé a jiz nekolik let potvrzné (tezko rict jestli je vyuziva jako pilire pro svou pravdu). Ale co je jisté, je fakt, kdyby nekdo nasel, "objevil" mimozemské telo (nebo jen cast, tkan, cokoliv ) by okamzite dostal 2 tedy hned 3 nobelovy ceny.
Nekteré veci se spatne dokazuji nebo vyvraci (nejsem skeptik, neoznacuji hned vse za lez, na vse se neda dojit logikou a uz vubec ne pro nejaké fyzikalni jevy) tak je tezké urcit co pravdivé je nebo neni, proto je nejlepsi kdyz na to clovek nema potrebny dispozitiv aby si to mohl sam overit tyto videa ani nesledovat.
* Kazdy muze verit cemu chce bez ohledu nazoru ostatnich.

Základný problém súčasnej vedy je ten, že používa Maxwellove rovnice v ktorých je chyba. Podľa tých, ktoré sa v súčasnosti vyučujú nieje možné vypočítať niečo, čo má väčšiu účinnosť ako 100% a to aj o celé rády. Náprava je bohužiaľ v nedohľadne. Najprv budú musieť vymrieť všetci profesori, ktorí tvrdia, že je to nemožné. Dokonca aj ETR má chybu vo vzorci.
Takto to poznáme: E = mc²
Správne by to malo byť ale takto: E = ±mc²
Podľa druhej rovnice je možné vypočítať zariadenia používajúce zdroj nulového bodu. Toto ovšem súčasná veda nepripúšťa a hovorí tomu perpetum mobile. To sa samozrejme nedá prihásiť na patentovom úrade.
http://www.zpenergy.com/downloads/HotsonPart1.pdf
Ovšem niekto, kto sa nemusí držať maintreamovej vedy, pretože veci ktoré konštruuje sú tajné, tak môže používať pôvodné rovnice a mať k dispozícii veľa zvláštnych vecí. Hlavne sa jedná o military aplikácie, zbraňové systémy, vesmírne plavidlá a pod.

Takto to poznáme: E = mc²

Ktera z Mawellovych rovnic , indukcnosti ? Neni nahodou E = mc² z teorie relativity od Alberta Einsteina (zachovani hmoty / Energie = hmotnost x rychlost svetla²) ? E = ±mc² by znamenalo to samé jen E = zhruba, aproximativne mc².
* Co by v obecné teorii relativity nebylo presné je mozna jen fakt, ze jsou castice které dokazou prekonat rychlost svetla.

Jedná sa o pôvodné rovnice Britského fyzika Paul Dirac, ktoré boli upravené Oliver Heaviside (1890) a redefinované Poincare (1900). Odstránili z nich negatívnu časť. Stručne je to vysvetlené v tom pdf. Odkaz som vložil. Doporučujem prelúskať.

Odkaz som vložil. Doporučujem prelúskať.

- Tak dobre anglicky neumim. Podivat se podivam, vyzkousim to pres nejaky prekladac.

Najprv budú musieť vymrieť všetci profesori, ktorí tvrdia, že je to nemožné.

Podle prvnich stranek by neslo ani tak o to vyhladit vsechny vedce, ale zmenit cely pohled na realitu okolo nas, vse co jsme se naucili tak jak zname doposud.
- Ze foton nemá klidovou hmotnost je pravda, ale také nikdy byt v klidu nemuze, protoze by neexistoval tudiz ma i nejakou hmotnost cimz rovnice E = mc² by tomu odpovidala. Foton také zakrivuje drahu v gravitacnim poli (coz je jeden ze zakladních testu spravnosti obecné teorie relativity), kdyz to porovnam s tim co Albert napsal v 1905.

PS : Celé to prelouskané jeste nemam ale vypada to ze to jde spis do kvantové mechaniky, presnejsi jak ± / aproximativni klasická fyzika ktera je zpravdila jen na zaklade odhadu.
(Odstupem casu a prichodem kvantové fyziky dvacatého stoleti se doslo na to ze né vsechny rozvnice jsou presné to ano to je pravda, ale stale se na vetsine techto rovnic muzeme spolehlive ridit tedy alespon, jestli budeme v nekterych pripadech brat jako nejvetsi moznou rychlost pro 'c' jako rychlost svetla).

Ovšem niekto, kto sa nemusí držať maintreamovej vedy, pretože veci ktoré konštruuje sú tajné

- Jestli je cely pribeh pravdivy tak mi to prijde skoda. Proc neco vynalezat kdyz se s tim nemuzes podelit (tedy az na armadu), to mi neprijde moc korektni tedy jestli vystupuje jako vedec :-)
* Treba bych uvital, kdy nekdo dosel na zpusob "bezbolestného vrtani zubu" :puff: Neco z ceho by melo neco i lidstvo.

Ak by si si dal námahu len tak zbežne ten pdf dokument pozrieť, zistil by si, že si sem práskol len to, čo ťa naučili na univerzite. Bohužial už minimálne 90 rokov sa to učí chybne.
Správne je to takto:
± E = (c² p² + m² c^4 ) 1/2

Nie je to rovnake. Magia DK bola tiez uz viackrat objasnena, ze je to len klam tomu veri snad vacsina ludi. Vacsina jeho trickov sa da najst na nete a boli opakovane prevedene s rovnakym efektom.
Verit tomu, ze dokaze prechadzat hmotou len kvoli tomu, ze si neviem vysvetlit jedno "kuzlo" je trosku naivne.

A čo keď to nieje trik a ukázal len to, čo sa naučil?

Ten David Copperfield ale každý ten trik připravuje i několik let,aby tomu pak lidé uvěřili.A ty nejlepší nikdy neopakuje.Kdyby uměl procházet zdí nebo létat,používal by to asi častěji.A ti jeho údajní učitelé v Číně asi taky.Tak přestaň blouznit.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru