Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Článek 17 (dříve 13) je v rozporu listiny lidských práv.

Jak vůbec může být článek 17 (dříve článek 13) možný, když je to v rozporu základních lidských práv a svobod?
Chápu že EU je velmi mocný subjekt nesvobody ale v lsitině základních práv a svobod se to píše, a myslím že to by nemělo být možné narušit.

1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.

(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.

(3) Cenzura je nepřípustná.

přesto tu za 2 roky máme na 5 -10 let cenzuru dokud se EU nerozpadne (k tomu naštěstí už nemá daleko)

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Pokud ti jde o ABSOLUTNI svobodu projevu, tak ta neexistuje asi nikde. Kazdy stat nejakym zpusobem s…
Dwane Dibbley 20.07.2019 15:31
Dwane Dibbley
Nemluvím o absolutní, co by to asi bylo za anarchii, tahle svoboda projevu co je ted je luxusní ale…
Jojoklup 20.07.2019 15:33
Jojoklup
Ktera cast toho clanku 17 ti to zakazuje? To je opravdu tak tezke z neho konkretni cast citovat? Ne…
Dwane Dibbley 20.07.2019 15:51
Dwane Dibbley
Jasně ale jen když někdo spaluje nebo tam je třeba virus, ale tohle zakazuje sdílet jakékoliv odkazy…
Jojoklup 20.07.2019 16:00
Jojoklup
A kde se to v tom clanku 17 pravi? Odpoved "nekdo to rekl v nejakem youtube videu" nechci. Chci konk…
Dwane Dibbley 20.07.2019 16:14
Dwane Dibbley
Já nepisu ze mi to nikdo maže, píšu ze BUDE.
Jojoklup 20.07.2019 16:20
Jojoklup
Myslis "nekdo mi v jakemsi tajnem youtube videu nakukal, ze BUDE, a ja tomu z nejakeho duvodu verim,…
Dwane Dibbley 20.07.2019 16:22
Dwane Dibbley
By byla trošku divná náhoda kdyby oba říkaly podobně věci.
Jojoklup 20.07.2019 16:27
Jojoklup
Lidi tvrdicich, že je Země placata, je mnohem víc a přesto je to nesmysl.
Wikan 20.07.2019 16:29
Wikan
Lidi tvrdicich, že je Země placata, je mnohem víc a přesto je to nesmysl. Hmm napříkadl, na Lipensk…
jezekhifi 31.07.2019 12:37
jezekhifi
Ohyb svetla v dusledku gravitacniho pole vody. Takze to nic nedokazuje.
Dwane Dibbley 31.07.2019 13:20
Dwane Dibbley
Až na to, že ten ohyb by právě způsoboval to, že je vidět až za obzor :-D
Wikan 31.07.2019 13:22
Wikan
Tak odparovani vody z hladiny snizuje viditelnost.
Dwane Dibbley 31.07.2019 13:24
Dwane Dibbley
I v zimě? nový
Prasak 31.07.2019 14:53
Prasak
I led se může "odpařovat", tedy sublimovat. nový
Wikan 31.07.2019 15:05
Wikan
Led neni perfektne hladky, navic na nem je bordel a nerovnomerna vrsta snehu. poslední
Dwane Dibbley 31.07.2019 15:12
Dwane Dibbley
Ale já pádloval ten směr až ke břehu, i samotná přehrada je v tom místě kulatá. Ono je to vlastně ši… nový
jezekhifi 31.07.2019 13:31
jezekhifi
Kdyby byla kulata i prehrada, tak bys nemusel padlovat protoze bys plul porad zkopce. nový
Dwane Dibbley 31.07.2019 14:05
Dwane Dibbley
No kulatá, jsem to špatně napsal, stručně i samotná přehrada končí až za horizontem. nový
jezekhifi 31.07.2019 14:17
jezekhifi

Nemluvím o absolutní, co by to asi bylo za anarchii, tahle svoboda projevu co je ted je luxusní ale já mám konkrétně na mysli jen článek 17, který omezuje právo na názor na internetu, zakazuje sdílet odkazy na vlastní webovou stránku to myslím ze úplně fajn není když člověk ani nemůže kamarádovi ukázat svoji stranku :D vim píšu jak blbec proto tomu co sem napsal neslo rozumět.

Jasně ale jen když někdo spaluje nebo tam je třeba virus, ale tohle zakazuje sdílet jakékoliv odkazy pokud už byly sdílený několikrát nebo prostě minimálně, když třeba poslu 100 kamarádům odkaz na svoji stránku nebo na něco vtipného co najdu, tak budu zablokovány ne kvůli spamu, ale šíření jiného díla, a jelikož to nerozeznává jestli povolení od autora mám tak k tomu mužů klidně mít 100% povolení ale bude to k ničemu, o spamu nemluvte to je úplně něco jiného.

Lidi tvrdicich, že je Země placata, je mnohem víc a přesto je to nesmysl.

Hmm napříkadl, na Lipenské přehradě není vubec vidět (pokud jsem na tábořišti u vody břeh do čr se dívám na směr kostel Výton (Kostel svatého Filipa a Jakuba) není vidět. protože je až za horizontem), takže placatá země...

Je trochu mimo.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru