Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Blbosti, které mne spolehlivě vytočí. Kapitola 1 - Nedobytné obaly.

Jsem obyčejný člověk, tudíž zde nechci diskutovat o politice, o situaci na našich silnicích, ani o kompetencích našeho prezidenta. To mile rád přenechám těm chytřejším. Mě spolehlivě vytočí pouze kraviny. Proto zde zakládám debatu "Blbosti, které mne spolehlivě vytočí" No a jednou z nich je: Nedobytné obaly.

Znáte to také? V supermarketu se 10 minut snažíte zjistit, čtením miniaturních písmenek, zda v té šunce, kterou kupuje je nějaké maso. Hurá, najdete nějakou, kde převažuje vepřové nad kuřecím separátem, tak šup s ní do košíku. Pak by to taky chtělo nějaký ten sýr. A hele, v akci mají sýr 250g ve znovuuzavíratelném obalu - no nekup to. Pak dále něco do zásoby - co třeba tuňáka v konzervě. Jistě, že tu konzervu s tím očkem, které postačí zvednout, strčit do něj prst, zatáhnout - a šup, víčko se oddělí - no už baštíme. Prostě ideální stav.

Táák, je čas svačiny. Namažeme si pečivo a jdeme si na něj dát šunku a sýr.
Na obalu šunky najdeme roh z nápisem "Zde otevřete" , no jo ale ono to fakt nejde. Na mase nás možná ošidili, ale na lepidle rozhodně ne. Poté, co jsme si ulomili nehet, zjistili že kapesní nůž u sebe nemáme, stáváme se zvířátky a za potravou se dobýváme vlastníma zubama. Hurá, konečně jsme se probojovali k šunce. Tak teď ještě ten sýr. A hele, neuvěřitelné, roh s nápisem "Zde otevřít" šel opravdu otevřít. Bereme tedy dva plátky a pokládáme spokojeně na pečivo. Znovuuzavíratelný obal uzavíráme - a ejhle - on už uzavřít nejde. No asi - tady nás neošidili na sýru, ale na lepidle. Ještě že máme po ruce pytlík a ledničku, jinak bysme museli 250g balení sýru zbaštit, nebo vyhodit. Když jsme se konečně probourali k svačině, vzpomeneme si na ty "vomega tři kiseliny - nebo co to melou v tý telce" No a zde ten tuňák by byl ideální. Tak bereme za to očko na té plechovce a... prd... očko ulomené na prstu, konzerva nedotčená. Jsme rádi, že u sebe nemáme kapesní nůž, neboť bysme se ním pokusili spáchat sebevraždu.

Máte to tak taky?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Jak již předestřeli ostatní - nedobytný zatavený blistry s elektronikou. Doma to řeším nůžkama a opa…
Prasak 17.03.2015 20:36
Prasak
Klasika v Tescu. Třeba to dělají proto, aby kupující část salámu ještě na prodejně nesežral a pak u… nový
L-Core 29.03.2015 19:03
L-Core
U nás v Globusu to ještě secvakávali sešívačkou. Stejně tak banány, ty vložím do pytlíku, udělám dva… nový
karel 29.03.2015 19:21
karel
V Kauflandu si banány vážím sám, takže alespoň tohle zavážu tak, abych to mohl doma rozvázat. nový
Prasak 29.03.2015 20:23
Prasak
Já banány nedávám do sáčku vůbec protože pak jsou za hodinu černý jak viks. Prostě hodím trs na váhu… poslední
Moas 30.03.2015 05:54
Moas
Jo, presne, obal na sejra, ocko konzervy ulomene na prstu, nedobytny igelitak na housky, taky me to…
RedMaX 17.03.2015 21:56
RedMaX
Tak, cenovky jsou obzvlášť skvělé třeba na papírovém obalu knihy nebo na obalu vinylu...
Dale Cooper 17.03.2015 22:06
Dale Cooper
Když chci darovat kytku, často to řeším orchidejí v krabičce (není to drahé, vypadá to pěkně a snese… nový
Yarda 24.03.2015 08:24
Yarda
Raz jsem chtěla čistit odpady, koupila jsem na to jakysi ten bebech s tou fajnou dětskou pojistkou.… nový
ssimca 24.03.2015 09:15
ssimca
Krom všeho výše uvedeného já osobně taky rostu z některých tavených sýrů v alobalu, u nichž není mož… nový
Moas 24.03.2015 13:30
Moas
Jsme rádi, že u sebe nemáme kapesní nůž, neboť bysme se ním pokusili spáchat sebevraždu. Ak by si m… nový
blue5 28.03.2015 13:08
blue5
tetrapak mlíka s tím prasečím kroužkem, co vypadá jak pojistka od granátu dávám tak 50:50. nový
kmochna 28.03.2015 16:31
kmochna

Jak již předestřeli ostatní - nedobytný zatavený blistry s elektronikou. Doma to řeším nůžkama a opatrným obstřihem, mimo domov mám v kapse ostrou kudlu.

Ještě mě serou jiný obaly - koupím u pultu šunku, ženská naváží, zabalí, přelepí cenovkou. Jenže ta cenovka tam drží tak dobře, že doma ten obal už znova nepoužiju, bo se při sundání cenovky obal roztrhne. A v sámošce u domu to balí rovnou do mikrotenu, ten se rozšklóbne dycky. Takže to musím přebalit do něčeho jinýho.

Jo, presne, obal na sejra, ocko konzervy ulomene na prstu, nedobytny igelitak na housky, taky me to nasere.

Mam ale jeste jeden naprosto spolehlivej nasiraci prostredek a tim jsou cenovky. Ano, koupite si treba sklenicku a nejakej debil na ni nalepil cenovku, ktera nejde strhnout a maximalne dostanete dolu horejsek, ale lepidlo se zbytkem papiru uz tam zustane navzdy, teda pokud nevezmete nejeke redidlo nebo benzin. Ze sklenicky to teda dolu nakonec dostanete, ale co kdyz vam ti idioti polepej takhle nejakej plast, vodou to dolu proste nejde ani mydlovou a redidlem seskrabnete i ten plast, bych vrazdil. ]:(

Když chci darovat kytku, často to řeším orchidejí v krabičce (není to drahé, vypadá to pěkně a snese to transport v igelitce). Jednou jsem kupoval kytky, na krabičce byla přilepená cenovka. Požádal jsem prodavačku, aby ji odlepila. Udělala to tak, že s cenovkou odtrhla i kus papíru z krabičky. Tak jsem si vzal jinou orchidej. Prodavačka ten odtržený kus papíru na té vrácené zase přelepila cenovkou.

Raz jsem chtěla čistit odpady, koupila jsem na to jakysi ten bebech s tou fajnou dětskou pojistkou. po čtvrt hodině mi to přišlo jako pojistka proti dospělým, že dát to do ruky dítěti, tak to otevře hned. Po půl hodině mordování a vyhrožování jsem klepla na souseda. Soused po další půl hodině jebnul s pikslou o zem, řekl že to k***a nejde a šel dom. Piksla vedla 2:0. No dopadlo to tak, že jsem vzala pilku a vršek odřízla.

Krom všeho výše uvedeného já osobně taky rostu z některých tavených sýrů v alobalu, u nichž není možné ani za prase oddělit tyto dvě entity od sebe. Výrobce je naprosto ubohý, sabotující, dementní hajzl, který vlastní substanci zřejmě nežere, neb by mu muselo být jasné, že horší by bylo balení snad už jen do Rudého Práva. Co by jim ublížilo, kdyby to kydali do kelímku na způsob jogurtů?
Rozhodl jsem se revoltovat jediným možným způsobem - tyto exkrementy nekoupím víckrát než jednou.

Jsme rádi, že u sebe nemáme kapesní nůž, neboť bysme se ním pokusili spáchat sebevraždu.

Ak by si mal vreckovy noz s aspon nejakou poistkou, tak tu konzervu otvoris bez problemov, rovnako ako vsetky ostatne obaly, ktore ta napadnu.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru