Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Ako CR zaraba na slovenskej blbosti

Cestovania zdarma v nasich vlakoch sme tu uz mierne nacrtli, ale dnes som sa dozvedel nasledovne veci.
Kedze nase drahy neboli schopne pokryt vlastnymi prostriedkami zvysenu "produkciu" prenajli si do Ceskych drah osobne vozne a rusne a to za cenu 150 eur/den za vozen a 240 eur za lokomotivu a den.
Nemusim byt velky ekonom, aby som videl, ze nie je sanca, ze tento prenajom je pre nas vyhodny, ci nebodaj na tom este zarobima na trzbach. Celkom ma zmluva limit "len" 4130000 eur, cize nejakych drobnych 10-11mil CZk (coze je to, ze).
Povestna ceresnicka na torte je este, co si nase drahy prenajali od vasich. Vozne vyrobene zaciatkom 80 rokov a este starsie masiny. Esteze mate tak blbych suedov, na ktorych sa da takto v pohode zarobit prenajmom voznov a rusnov urcenych davno na vyradenie. Sak sprosta slovac sa rada na nich este povozi...hlavne, ked je to zadarmo.

loading...
Předmět Autor Datum
Tak tak, předmětem pronájmu byly především vozy řady B (vyrobené před cca 30 lety v NDR, mezi cestuj…
Dale Cooper 23.11.2014 12:20
Dale Cooper
Kozenky u nas stale jezdi vnitrostatni R. Nevim, jestli pravidelne, ale v lete jsem jim jel. S kseft…
Kurt 23.11.2014 15:20
Kurt
Jen blbec by takovej kšeft nevzal. Buď by si ty vlaky pronajali od nás, nebo jinde. Ty vagony a loko…
Prasak 23.11.2014 15:26
Prasak
Jezdí stále. Buď klasické koženky, nebo lehce modernizované (na sedadlech je potah). Ale začínají je…
Niko Bellic 23.11.2014 15:35
Niko Bellic
Nám na trase do Brna konečně začali nasazovat RegioPanthery, který by měly nahradit starý pantografy…
Prasak 23.11.2014 17:49
Prasak
Sever cech taktez, rychliky usti/decin z prahy jezdi jen kozenky/modernizovane kozenky. Ale problemy…
JR_Ewing 23.11.2014 18:29
JR_Ewing
Jo no, všiml jsem si v pátek. Nejdřív mi přišlo, že je to RailJet protože byla tma..
Niko Bellic 23.11.2014 18:30
Niko Bellic
Mno, nemáš až tak úplně pravdu. Elefanty jezdí i mezi Ostravou a Opavou; pravda, to je Slezsko. Taky…
Dale Cooper 23.11.2014 19:23
Dale Cooper
Kdyby chtěli Elefanty i pro Moravu, tak objednají patřičnou verzi. Jde o to jen to chtít koupit. No…
Prasak 23.11.2014 20:13
Prasak
Ty zelené vagony jsou asi Honneckery, ne? Ono - technicky vzato to není až takový sráč, má to podvoz…
Dale Cooper 23.11.2014 21:06
Dale Cooper
Honneckery? Asi ano, přijde mi to všechno stejný, některý v kožence, některý už mají převlečený seda…
Prasak 23.11.2014 21:14
Prasak
Jojo, tornáda jsou ty pantografy. Vím, že je to kvůli hranici krajů a je to tedy vymyšlené pěkně hlo…
Dale Cooper 23.11.2014 21:32
Dale Cooper
Elefanty tu pokrývají rychlíky jen o víkendech a svátcích. Ale pro cestování s kočárem na výlet o ví…
JR_Ewing 23.11.2014 22:13
JR_Ewing
Tak ono to mezi Ústím a Prahou o moc déle (než tu hodinu) nejede... Ale do Ostravy by se mi tím jet…
Dale Cooper 23.11.2014 22:26
Dale Cooper
Tak dneska extrém :-) velkoprostorová koženka v rychlíku. Ale z venku přemalovaná a jsou zrekonstruo…
JR_Ewing 25.11.2014 16:46
JR_Ewing
Něco takového jak jsem onehdy fotil? http://debaty.net/debates/18525-nove-vozy-rychliku-cd-v-provozu
Niko Bellic 25.11.2014 18:03
Niko Bellic
Ne, bohužel pouze rekonstruovane nosiče zavazadel (nad sedačkami, místo roštu mříž), a natřené na mo…
JR_Ewing 25.11.2014 21:13
JR_Ewing
Třeba to byla nějaká nostalgická jízda.
Dale Cooper 25.11.2014 21:18
Dale Cooper
Přesně tohle jezdí u nás.
Prasak 25.11.2014 21:24
Prasak
Jestli je tam limit 4 130 000 € tak to není přibližně 11 mil Czk, ale 111 mil Czk.
Zarniwúp 23.11.2014 12:56
Zarniwúp
Jednu 0 tam mam navyse.
fleg 23.11.2014 19:30
fleg
A my se snad poučíme a nebudeme si volit populisty :-) Tedy do vlády, jednoho na hradě už bohužel má…
Niko Bellic 23.11.2014 15:16
Niko Bellic
V příštích volbách volím jednoznačně Miloše. Ten totiž dokáže zmrdy patřičně naštvat :-D
Chocholoušek 23.11.2014 20:25
Chocholoušek
u tebe se tomu ani nedivím. Tolik jedu a zapšklosti dokáže Zeman dobře zesílit a usměrnit. Zkus se…
touchwood 26.11.2014 20:49
touchwood
Vajíčka nebudou?
Chocholoušek 26.11.2014 23:07
Chocholoušek
házení vajíček odsuzuju, a je jedno, jestli se jednalo o Paroubka nebo o Zemana. Ale jak vidím, disk…
touchwood 27.11.2014 11:03
touchwood
Bezva... Tak mi ještě tak 50x nezapomeň napsat, že se mnou diskuse nemá smysl, protože nemám rád pok…
Chocholoušek 27.11.2014 12:32
Chocholoušek
Amen.
Dale Cooper 27.11.2014 12:51
Dale Cooper
to si vážně o sobě myslíš? :-D Vždyť jsi jen prostý Zemanův follower, co bezmyšlenkovitě přejímá t.…
touchwood 27.11.2014 14:17
touchwood
Co mám mít podle tebe proti Zemanovi? Proč pražáci taky tak vehementně neprotestovali třeba proti Bé…
Chocholoušek 27.11.2014 22:12
Chocholoušek
Co mám mít podle tebe proti Zemanovi? Chová se jak buran, neplní své sliby, funguje jako Putinův a…
touchwood 28.11.2014 06:17
touchwood
Ale, prosím tě... Když ty děláš, jako kdybychom posledních 25 let žili ve skvělé době plné blahobytu…
Chocholoušek 28.11.2014 09:23
Chocholoušek
Jsem realista. Ale proč bych měl tleskat zhoršování? Klaus, při vší své narcistnosti, se aspoň necho…
touchwood 28.11.2014 15:00
touchwood
Jsem realista. Ale proč bych měl tleskat zhoršování? Už se máš hůř? O problému Pussy Riot evidentn…
Chocholoušek 28.11.2014 22:25
Chocholoušek
Mám se hůř. Representuje mě (pokud se to tak vůbec dá napsat) Zeman, který je podobná žumpa jako ty…
touchwood 29.11.2014 12:23
touchwood
Kníže? Ne, díky, já za sebe rozhoduji sám. Nepotřebuji k tomu vlastizrádce ani šlechtu. http://youtu…
Chocholoušek 29.11.2014 14:05
Chocholoušek
za tebe rozhoduje Zeman na Putinově špagátku. ;-) A narozdíl od tebe, já to "Karlovi" hodil jako pr…
touchwood 29.11.2014 15:09
touchwood
Hovnama se ohazuješ jen ty sám. Já to zase hodil Zemanovi, stejně jako většina národa, protože tady…
Chocholoušek 29.11.2014 15:14
Chocholoušek
jako většina národa 2 717 405 lidí je většina národa?
Dale Cooper 29.11.2014 15:17
Dale Cooper
Zase vaříš z vody? Možnost snad měli všichni s volebním právem.
Chocholoušek 29.11.2014 15:24
Chocholoušek
Z vody vaříš ty. Oháníš se "většinou národa", co to hodila tomu opilci. Nezvratným faktem je, že ho…
Dale Cooper 29.11.2014 15:26
Dale Cooper
A proto vyhrál. Ano, i tak si lze neúspěch svého kandidáta vysvětlit :-)
Chocholoušek 29.11.2014 15:29
Chocholoušek
Můj kandidát, kterého jsem volil, nepostoupil do 2. kola (pak už to byla volba menšího zla). Pro vět…
touchwood 29.11.2014 20:41
touchwood
Volil jsem Zemana a podruhé bych to už neudělal.
Dale Cooper 29.11.2014 21:57
Dale Cooper
Kdybych se měl zase rozhodovat mezi Khárlem a Milošem, zvolím Miloše.
Chocholoušek 30.11.2014 09:38
Chocholoušek
I dnes se dají najít fanoušci Paroubka. Naštěstí je jich už jen pár set. ;-) S Milošovými fanoušky…
touchwood 30.11.2014 12:44
touchwood
Co si pamatuji, tak lidem tobě rovným vadila na Paroubkovi hlavně jeho bradavice. Pak přišli fanoušc…
Chocholoušek 30.11.2014 12:53
Chocholoušek
Mně na Paroubkovi vadilo několik věcí: 1. nafoukanost a nabubřelost 2. neschopnost jednat s opozicí… poslední
touchwood 30.11.2014 18:05
touchwood
Khárl totiž nezná ono blaho při kouření ve vlaku. Asi bych ho vytáhl za čtvrtou bradu na vzduch...
vlk56 30.11.2014 12:45
vlk56
Někdo si zapálí v hospodě plné lidí a neptá se, jestli to někomu vadí. No a prezident zase ve vlaku,…
Chocholoušek 30.11.2014 13:33
Chocholoušek
Někdo si zapálí v hospodě plné lidí a neptá se Každému je dovoleno činit to, co není zákonem zakázá…
Dale Cooper 30.11.2014 13:38
Dale Cooper
A stejně bych ty tabáky a internety zakázala :-D
Chocholoušek 30.11.2014 13:59
Chocholoušek
Evidentně bys omluvil, i kdyby se tam s povolením provozovatele vykálel.
vlk56 30.11.2014 14:16
vlk56
Taky by to bylo v pořádku. Druhá věc je, kdo by jezdil vlakem, kde provozovatel něco takového povolu…
Zarniwúp 30.11.2014 14:36
Zarniwúp
Evidentně bys omluvil, i kdyby se tam s povolením provozovatele vykálel. Ale jdi ty... On přece nen…
Chocholoušek 30.11.2014 15:01
Chocholoušek
a ještě velmi těsná... Nijak nezpochybňuju volbu Zemana, ale zpochybňuju jeho schopnost být repreze…
touchwood 29.11.2014 20:27
touchwood
Ty ses dobrej demagog. Na koho spagatku spi a chrape tvuj kaja? U nej je jeste jinej problem, ze tah…
Radek 29.11.2014 19:34
Radek
Pro ty pomalejší a Radka zvláště: ano, volil jsem PROTI ožralému Zemanovi, protože to je amorální po…
touchwood 29.11.2014 20:23
touchwood
No jistě! Mám jiný názor, proto mě označíš za "frustráta". To je zase ta tvoje "morálka". Děkuju pěk…
Chocholoušek 30.11.2014 00:26
Chocholoušek
jenže ty jako frustrát jednáš. Hystericky obhajuješ každé Zemanovo upšouknutí (a osočuješ ty co neso…
touchwood 30.11.2014 12:40
touchwood
Ale co taky jiného čekat od klubu frustrátů Chocholoušek-Radek-Kurelaa? Jo, historie se opakuje i p…
M-Pol 30.11.2014 05:56
M-Pol
Fakt se divím, že se, při tvé inteligenci, snižuješ na jejich úroveň. Kterejpak z nich ty asi budeš?
Chocholoušek 30.11.2014 09:33
Chocholoušek
ono je to celé jinak - já se dočasně snížil na tvou úroveň. ;-) Jak ti chutná meducína? :-D
touchwood 30.11.2014 12:42
touchwood
já se dočasně snížil na tvou úroveň Fakt? Já jsem nic nepostřehnul. :-D Jestli je to pravda, kde js…
Chocholoušek 30.11.2014 13:00
Chocholoušek
Ten nadpis je hodně zavádějící. A článek působí trochu nenávistně. Uvědom si, že za tou smlouvou sto…
Chocholoušek 23.11.2014 20:17
Chocholoušek
Mam takovej pocit, ze tohle ale funguje ve vsech statech EU - pokud je student schopen studovat v ta…
merlouska 23.11.2014 20:56
merlouska
Mam takovej pocit, ze tohle ale funguje ve vsech statech EU Ve všech státech EU určitě ne. Akorat…
Chocholoušek 23.11.2014 21:35
Chocholoušek
Ve všech státech EU určitě ne. A co presne? Ve vsech zemich EU maji EU studenti stejne podminky ja…
merlouska 23.11.2014 21:47
merlouska
A co presne? Zdarma.
Chocholoušek 23.11.2014 23:20
Chocholoušek
Taky jsem tam psala "vetsinou". Ale je fakt, ze v tom jsem se mirne sekla - neni to vetsinou. Ale v…
merlouska 23.11.2014 23:23
merlouska
Správně :-)
Chocholoušek 23.11.2014 23:53
Chocholoušek
Cestovanie ,, zdarma,, je len dalsi podvod cervenych hlavne pana premiera ficomrda.. na ktoru tuto f…
kingdomcome1 23.11.2014 22:11
kingdomcome1
No, pěkný :-D
GTS 26.11.2014 19:25
GTS
:-D:-D
Niko Bellic 26.11.2014 20:40
Niko Bellic
:-D:-D:-D
L-Core 27.11.2014 16:38
L-Core

Tak tak, předmětem pronájmu byly především vozy řady B (vyrobené před cca 30 lety v NDR, mezi cestující veřejností známé jako "koženky") vystrkané odněkud z kopřiv.
Na druhou stranu - odpovědní představitelé ČD by byli hloupí, kdyby na něco takového nepřistoupili.

Mno, nemáš až tak úplně pravdu. Elefanty jezdí i mezi Ostravou a Opavou; pravda, to je Slezsko.
Taky nevím, jak by se Elefant tvářil, kdyby místo 3 kV stejnosměrných dostal přes smeták 25 kV střídavých. Dráhy je prostě objednaly jen stejnosměrné... Na Slovensko si však objednali totéž v dvousystémovém provedení (3 kV ss a 25 kV stř).
Co tam u vás tedy jezdí místo těch letitých tornád? RegioPanther? Tak to není tak zlé, ne?
JR: Občas se tam na rychlíku objeví i Elefant, ne? Jinak asi jen koženky... Na Cheb/Plzeň už ale jezdí moderní vozy, klimatizovaná šestimístná kupé a koženka zastoupená na rychlíku jen jedním vozem, v pondělí a v pátek dvěma.

Kdyby chtěli Elefanty i pro Moravu, tak objednají patřičnou verzi. Jde o to jen to chtít koupit. No buďme rádi za ty Panthery. I když bych docela chtěl vidět, jak to budou zvládat v pět ráno, kdy jezdí spoj totálně natřísknutej. Buď dají dvě soupravy, nebo prostě pojede stará koženka.
Taky u nás jezdí ty malý žlutý motoráky, možná jen jedna souprava, ale holky z práce už s tím jednou jely.

Před pár měsíci u nás dělal v práci jeden fanda do železnice, už na jaře mi sdělil, že pantografy letos končí, že prý mají drahou údržbu a nahradí je právě ty Panthery. Tak zatím to vypadá, že měl pravdu, pantograf jsem už u nás v poslední době žádnej neviděl, jezdí buď zelený vagony, nebo nový Panthery.

Ty zelené vagony jsou asi Honneckery, ne? Ono - technicky vzato to není až takový sráč, má to podvozky na 160 km/h, kotoučové brzdy a podobně. Jen je blbý interiér, že nejdou otevřít okna a není tam klima. Taky sedadla nejsou nejpohodlnější.
Když jsem jel (cca pět let zpátky) do Adamova objevovat krásy tamního okolí, tak jízda byla taková, že Praha - Třebová luxus (nějaké EC do Budapešti, maďarské vozy), Třebová - Letovice děs, protože Regionova. Co tohle himl dělá na koridorové trati?? To patří někam na lokálku Horní Dolní - Lopatice a ne na osobák, co jede pomalu hodinu. Letovice - Adamov tornádo, čili pohoda. Zpátky to samé, jen ze Třebové jsem jel nějakým rychlíkem (ze Vsetína, zdravíme mifa) a to byl děs; koženky, co už dávno měly být rozřezané na šrot.
Jasně že to mohli objednat, však by to v Ostravě uměli vyrobit... Záleží, co zrovna sedělo na nábřeží (lokalita GŘ ČD v Praze) za dřeva. Muselo jim být jasné, že tornáda nebudou jezdit do aleluja...
Ten Regiopanther je pěkná jednotka, ale asi méně kapacitní než tornádo nebo vlak řazený ze čtyř, pěti honneckerů.

Honneckery? Asi ano, přijde mi to všechno stejný, některý v kožence, některý už mají převlečený sedačky.
Tornádo - chvilku jsem přemejšlel, co to je, pak google prozradil, to jsou ty pantografy. Jo, ty končí, už nejezdí. A právě do nich se vešlo hodně lidí, takže Panthery to asi jen tak kapacitně nezvládnou, uvidíme, co nasadí.

Regionova, to je ono, ten malej, žlutej jezevčík. U nás jen jedna souprava, ale na trase Brno - Kuřim (možná i dál) to jezdí pravidelně.

V těch Letovicíh jsi z Regionovy do panťáku přesedal kvůli tomu, že je to na hranici krajů a krajský vlaky jezdí jen po tama a jezdí to, co si kraje objednají.

Jojo, tornáda jsou ty pantografy.
Vím, že je to kvůli hranici krajů a je to tedy vymyšlené pěkně hloupě. Když jsem tam byl před asi dvanácti lety, tak obě cesty Třebová - Adamov proběhly jedním vlakem. Jezdívaly tam spěšné vlaky, stavělo to ne úplně všude, ale poměrně často. Rozhodně to stálo Adamov - zastávka.
Ten žlutý neřád jezdí asi dál, než do Kuřimi, spíš asi do Tišnova a (možná) po staré trati přes Nové Město na Moravě do Žďáru. Jinak tam na osobákách na Vysočině jezdí Honneckery; vozy od soudruhů z NDR. Prý se jim tak proto i říká; jejich dodávka byla domluvená těsně před plyšákem a dodány byly někdy v letech 1991-3. Takže ty nejsou ještě tak staré a budou tady s námi ještě nějaký ten pátek. Proběhne revitalizace interiéru a jede se dál.
A co nasadí místo panterů, nebudou-li tyto stačit? Možná opět i pantografy :-)
V Praze se tak taky dělo, na posilové spoje se posílal žabotlam.

Co mám mít podle tebe proti Zemanovi?

Chová se jak buran, neplní své sliby, funguje jako Putinův agent, kuje pikle, ale hlavně, hlavně neplní své ústavní povinnosti.

Opencard & Klaus

V první řadě, Opencard byla zesměšňována a kritizována ve velké míře, neznám Pražana, který by ji nekritizoval. Ale on je trochu rozdíl mezi tím, když se "jen" bezmyšlenkovitě utrácí (se záměrem podpořit tzv. kamarády) a funkcí prezidenta.

V druhé řadě, Klaus amnestii vyhlásil těsně před koncem svého funkčního období a protesty byly rozhodně větší, pokles důvěry v něj analogický, ne-li větší než u Zemana.

I tak ale stále děláš jednu věc - srovnáváš s jinými, a tím děláš Zemanovi medvědí službu - srovnáním s Klausem a Bémem defacto potvrzuješ, že je stejný jako oni. Ono ti ani nic jiného nezbývá, protože Zemanovo chování se slušně omluvit a vysvětlit nedá...

Ale, prosím tě... Když ty děláš, jako kdybychom posledních 25 let žili ve skvělé době plné blahobytu a růstu a zvolením Zemana by mělo všechno skončit. Nechápu, jak ti může vadit někdo s vlastním názorem. Že kritizoval ty šlapky? No a co? To by mě zajímalo, co bys řekl na to, kdyby ty kurvičky vlítly do sv. Víta a začaly se tam ukájet. Taky bys tomu říkál umění jako ČT? Vždyť oni se neštítí ani toho, aby odpůrcům vyloženě nasrali i na hrob ve jménu "pravdy a lásky". Prostě a jednoduše většina pražáků se nemůže smířit s tím, že vyhrál Zeman. Nejsou na porážky totiž zvyklí. Vsadím se, že kdyby Klaus použil stejné výrazivo jako Zeman, nikdo by žádné protesty neorganizoval. Tady se jen povrchně a pokrytecky pohoršujete nad zbytečnostma, ale že se krade nikoho nezajímá.

Jsem realista. Ale proč bych měl tleskat zhoršování? Klaus, při vší své narcistnosti, se aspoň nechoval jako debil. A Zemanovy "názory" jsou názory Kremlu - pokud sis ještě nevšiml.

O problému Pussy Riot evidentně říkáš nepravdy, stejně jako Zeman. Tyhle lži byly už dávno vyvráceny a slouží jen k demagogii.

A ohledně samotného Zemana - nevolil jsem ho, a jsem tomu rád, i když nejsem Pražák a pravici dlouhodobě nevolím. Volil jsem Schwarzenberka, a to jen jako menší zlo (a dnes mi spousta tehdejších zastánců Zemana dává zapravdu). A taky z principu, protože Zeman vůči němu spustil lživou, hnusnou, přízemní kampaň (na kterou posbíral hlasy hlupáků).

BTW: Pokrytecky se tu chováš jen ty.

za tebe rozhoduje Zeman na Putinově špagátku. ;-)

A narozdíl od tebe, já to "Karlovi" hodil jako protivolbu (tj. volbu menšího zla) - nejsem na něm nijak závislý a ani mě nezajímá. Proti tomu ty jsi Zemanův poskok co má potřebu všechny jeho průšvihy vysvětlovat, omlouvat a ještě přitom ostatní ohazovat hovnama.

Můj kandidát, kterého jsem volil, nepostoupil do 2. kola (pak už to byla volba menšího zla). Pro většinovou společnost nebyl dostatečně pravicový (on byl prakticky levicový) a zároveň nebyl dostatečně žumpózní, aby oslovil a manipuloval hlupáky. Jistě taky nebyl bez chyby, ale byl to kandidát, který se vymykal běžnému politickému spektru a zároveň to byl politik (což považuju za předpoklad pro výkon prezidentské funkce u lidí, kteří dlouhodobě neprokázali určité přesvědčení a morální kredit jako např. Havel - byť s jeho některými názory a osobním životem nemusím souhlasit).

Jen poznámka: "hlupáci" nejsou voliči levice, jak by se mohlo z kontextu zdát. Počítám mezi ně např. i zblblé studenty s plackami pankáče Karla.

Já totiž, narozdíl od tebe, nehraju v první řadě na "levo-pravo" nebo "my-oni", ale na slušnost. Nemám problém se slušným pravičákem, nemám problém ani se slušným levičákem. Mám problém se zloději, nácky, lháři.

Mně na Paroubkovi vadilo několik věcí:

1. nafoukanost a nabubřelost
2. neschopnost jednat s opozicí. Za to si ale tehdejší opozice může z valné části sama, protože slušného a komunikativního (resp. dohodě nakloněného) Špidlu titulovala jako "Vladimíra Iljiče", "autistu" apod. - a po něm, samozřejmě s malou odbočkou pro mašinfíru a jeho bufetovou choť, přišel "buldozer".
3. fakt, že vyměnil svou ženu za "novější model," aniž by mu vadilo ji ještě před volbami prezentovat jako milující manželku.

Apropos, zrovna s Nečasovou vládou mám pro Zemana jeden kladný bod - odstavení rozkládajících se ODS/TOP od vládnutí. Ten však velmi rychle stačil znegovat "úřednickou" vládou svých kamarádů.

Někdo si zapálí v hospodě plné lidí a neptá se

Každému je dovoleno činit to, co není zákonem zakázáno. Nikdo nesmí býti nucen činit něco, co není stanoveno zákonem.
Když je v hospodě kouření povolené, je mi naprosto volné, že to tam někomu vadí. Ať tam tedy neleze.

kouření tabákových výrobků zakázal

Nevidíš si dále, než na špičku nosu. Myslíš, že by všichni kuřáci (i s tvým prezidentem) přestali kouřit?

Taky by to bylo v pořádku. Druhá věc je, kdo by jezdil vlakem, kde provozovatel něco takového povoluje.
Provozovatel, normální provozovatel, těžko povolí něco, co by se zjevně okamžitě otočilo proti jeho zájmům - a v případě vlaku ten zájem je, aby s ním jezdili platící cestující. Ti jezdit nebudou, když budou čelit nebezpečí, že kam ve vagonu šlápnou, můžou šlápnout do hovna. :-)

edit: Jak to bylo konkrétně v tomto případě Zemanova cigára ve vlaku - těžko říct. Možná mu to spolucestující dovolili, možná má hlava státu výjimku, nejspíš to tam je skutečně, v tomto vlaku, dovolené...

a ještě velmi těsná...

Nijak nezpochybňuju volbu Zemana, ale zpochybňuju jeho schopnost být reprezentantem českého národa. On sám by měl uznat, že na to nemá, ale to se nestane, protože míra jeho ješitnosti je podobná jako u Klause nebo Paroubka. A když už i jeho pravá ruka Kmoníček od něj dá ruce pryč a diplomaticky prohlásí, že prezident by měl přehodnotit svou komunikační strategii, je celkem jasné, že to Zeman podělal.

Ty ses dobrej demagog. Na koho spagatku spi a chrape tvuj kaja? U nej je jeste jinej problem, ze tahaji malo, protoze ta mrcha na konci porad chrape a i kdyz casto se spagatem trepou, az mu malem hlavu urvou, on chrni a chrni. Takze ty volis nekoho jen proto, aby nevyhral nekdo jinej? Tak tomu rikam vlastni nazor a nezahozeny hlas, ale jako karluv poskok ses vlastne zachoval spravne. Jen dej pozor, abys pak vubec vedel, na kterym spagatku ses popotahovanej ty. Hovnama mrskas lip, nez chocholousek.

Pro ty pomalejší a Radka zvláště: ano, volil jsem PROTI ožralému Zemanovi, protože to je amorální pomstychtivý šmejd a ANO, byla to nejlepší možná volba, možnost nevolit vůbec nepokládám za občanskou.

Pokud z toho děláš obecný závěr, že jsem fanoušek Karla nebo Kalouskovy TOP09, tak se mýlíš, nebo spíše jsi sám použil demagogii. Ale co taky jiného čekat od klubu frustrátů Chocholoušek-Radek-Kurelaa?

jenže ty jako frustrát jednáš. Hystericky obhajuješ každé Zemanovo upšouknutí (a osočuješ ty co nesouhlasí z Karlofilství, z rouhání, a poklonkování USA), bez ohledu na to, zda to je nebo není obhajitelné. Já mu třeba nijak neupírám určité zásluhy v premiérském křesle, i když nasekal taky spoustu jiných průšvihů, ale na prezidentskou roli nikdy morálně neměl a nemá na ni tuplem dnes, v senilním věku.

To i ten senil Karel je na to lepší, ten se sice čas od času vyjádří taky jako křupan, ale vždy tak, aby přímo záměrně neurazil (což je u Zemana většinou právě záměr) .

Ve všech státech EU určitě ne.

A co presne?

Ve vsech zemich EU maji EU studenti stejne podminky jako tamni studenti. Jinou veci je pak, jestli je tam studium zdarma nebo ne (nekde je, nekde neni) - ale opet plati, ze pokud plati skolne tamni studenti, plati ho i ti ostatni z EU (pokud jsou schopni studovat v tamnim jazyce, eventualne pokud nabizi skola studium v AJ za stejnych podminek) ve stejne vysi.

Cestovanie ,, zdarma,, je len dalsi podvod cervenych hlavne pana premiera ficomrda.. na ktoru tuto frasku mu naleteli opet len dochodcovia.... za prevoz sa platit nebude no bude sa to platit z nasich dani co je viac ako normalne.... je to svinstvo ako cim dalej viac s nami odrbavaju chcu z nas prefikane vyzmykat aj to posledne co mame v tomto chudobnom state

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru

loading...